Bitcoin Forum
June 17, 2024, 12:58:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: DOVU sadece 3 mil market cap LAND ROVER ve INGILTERE HUKUMET FONU DESTEKLIYOR  (Read 1787 times)
kordsa (OP)
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
October 30, 2017, 08:40:41 PM

Merhabalar,

Sizleri dün etherdeltaya gelen yeni bir coin ile ilgili bilgilendirmek istiyorum.

DOVU Land rover jaguar ve ingiliz hükümeti tarafından desteklenen yepyeni bir coin ve dün etherdeltada piyasaya çıktı aşağıdaki linklerde detaylar var bunun gibi bir projeye 3 mil market cap çok çok düşük aşırı ucuz görüyorum yorumlarınızı bekliyorum.   

NOT: sadece 31 milyon coin dolaşımda ve en az 2 sene piyasaya yeni coin sürülmeycek.

Saygılar,

MARKET CAP

https://coinmarketcap.com/currencies/dovu/

INFORMATION

https://www.coindesk.com/jaguar-backed-blockchain-startup-completes-6-million-ico/

ROADMAP

https://startupradius.com/ico-dovu-token-sale-raises-20000-eth/
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 30, 2017, 09:00:13 PM

Benim hatrı sayılır bir yatırımım var dovuda ve çok iyi inceledim whitepaperını zamanında. Lokalde pek ilgi görmedi ama arkasındaki güçler çok tatmin edici. Düzgün bir borsaya girdiğinde uçacak diye düşünüyorum e tabi şu Kasımın da geçmesi lazım total suply 1.2 milyar zaten takım %30unu satışa çıkaracaktı.

rtyu123
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
October 30, 2017, 09:16:29 PM

Ufak bir miktar satın aldım. Umarım iyi yerlere gelir. Kar ettirmese de sorun olmaz benim için. Airdroplardan gelen para ile aldım.
kordsa (OP)
Full Member

View Profile
October 30, 2017, 09:25:12 PM

yavaş yavaş hareket başladı yazdıktan sonra %20 arttı şimdilik hala çok ucuz 3 mil cap ve böyle ciddi bir proje çok komik bir rakam gerçekten.
Nice shitcoinler 30 mil market cap lerde.bunun en az x10 potansiyeli var diye düşünüyorum.
gry
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
October 30, 2017, 09:29:52 PM

Duyuru kısmında başlığı olan bir token için neden bir daha başlık açıyorsunuz. hadi açtınız duyuru linkini neden buraya atmıyorsunuz.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2131003.0
rtyu123
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
October 31, 2017, 06:37:22 AM

Gece bu konuyu görünce deneme amaçlı etherdeltada 0.00032 eth den az bir miktar almıştım. Şimdi 0.0006 larda geziniyor. İki katına çıkmış
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 31, 2017, 08:34:19 AM

Proje ne zamandır dikkatimi çekiyordu . Fırsatını bulup alamadık zamanında . Fiyat açısından gayet güzel duruyor . Ekibin arkası gayet ensesi kalın .. Değerlendirebilecek yatırımların arasında .

bitcoin_info
Member
**

Activity: 253
Merit: 10

View Profile
October 31, 2017, 08:42:06 AM

takip etmek lazım güzel projeye benziyor. ileride değerlenebilir.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
October 31, 2017, 11:14:28 AM

Şuanda ico fiyatının 2 katında. Bu zamanlar böyle icolar bulmak çok zor fork zamanından sonra düzgün bir borsaya girince fiyatını kestirmek güç. Sürekli cmcden takipteyim.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
October 31, 2017, 11:46:30 AM

Arkadaşlar gerçekten iyi bir yatırım olabilir. Çünkü proje olarak baya iyi gerçekten anladığım kadarıyla bir de supply 2 yıl sabitmiş herhalde zaten artsa da birden artmaz

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
October 31, 2017, 11:20:58 PM

1 milyar 200 milyon toplam adeti. ne kadar söz versede yarın ne yapacağı kesinlikle velli olmaz ama kısa vadede iyi bir yatırım olabilir çünlü şimdiden 2 katı yapmış. ytd
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
October 31, 2017, 11:45:04 PM

Güzel prim yapmış aklıma girdi valla alsammı diye airdroplardan gelen eth lerle bi miktar alıyım kalsın kıyıda köşede.
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
November 01, 2017, 12:15:49 AM

Projenin ico fiyatı neydi eth olarak, bu dönemde bile 2 katta kalabiliyorsa iş yapabilir gerçekten ? Bu arada destek söylentilerine pek inanmayın derim her projede böyle asılsız haberler çıkıyor. Bunların çoğu yatırımcı kitlesinin uydurma haberleri oluyor genelde.
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
November 01, 2017, 01:10:26 AM

Arkasindaki destek hafife alincak gibi degil. Yalniz vaad ettikleri proje nedir onu bilmek gerekir daha detayli yazarsaniz yatirim yapabilirim. Orn: etherin arkasinda microsoft intel ve putin olmasi beni en cok yatrima surukleyen etkenlerdi
CiGa
Newbie
*

Activity: 55

View Profile
November 01, 2017, 04:43:48 AM

Arkasında jaguar vardır fiyat yükselir onlara birşey diyemem taşımacılık sektöründe blockchain gibi bir projenin günümüzde kullanılabilir hale gelmesi nasıl mümkün olacak çok anlamadım. Anlayan biri varsa bilgi verebilirse sevinirim  Smiley
Druvax
Full Member

Activity: 364

View Profile
November 01, 2017, 05:40:01 AM

localde pek ilgi gormese de globalde bayagi ilgileniyorlardi dovu ile. ilk ciktiginda tokenmarkette gorup incelemeye baslamistim. is yapacaga benziyor bu proje. umarim yatirimcisini uzmez. borsa acisindan baslangiclari iyi. devami da gelecektir.
kordsa (OP)
Full Member

View Profile
November 01, 2017, 09:14:11 AM

Ceo irfonun simdi telegramda soylediklerine gore Önumuzdeki hafta sitesinde roadmap aciklanacakmis ve urun 2018 birinci ceyrek sonunda kullanilabilir hale gelecekmis.
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
November 01, 2017, 10:23:14 AM

Yatırım için değerlendireceğim projeler arasına aldım detaylı incilemeye gerke yok sanırsam bu projeyi arkasında isimler belli zaten ufak bi miktar alım yapmayı düşünüyorum şu anda 15 cent civarında cmc kuru. Bende alım için uygun gibi gözüküyor.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
November 01, 2017, 12:30:56 PM

Arkasında jaguar vardır fiyat yükselir onlara birşey diyemem taşımacılık sektöründe blockchain gibi bir projenin günümüzde kullanılabilir hale gelmesi nasıl mümkün olacak çok anlamadım. Anlayan biri varsa bilgi verebilirse sevinirim  Smiley
Hocam lokalde gördüğün ann başlığında taşımacılık yazıyor, bildiğiniz nakliye değil yani Smiley Biraz projeyi inceleseydiniz keşke blockchain üzerinden yandext navigasyondaki gibi yoldaki durumlar haca durumu vs bu durumlar paylaşılacak.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
November 01, 2017, 07:30:09 PM

Proje mal alımından transferine, araç takip sistemlerine kadar geniş bir yelpazeyi barındırıyor. Tüm bu işler için çeşitli uygulamalar piyasaya çıkarılacak ve güvenli bir taşıma ağı oluşturulmaya çalışılacak. Tüm bu süreç içinde de para olarak yalnızca Dovu kullanılması hedef. Bu yüzden de eldeki Dovu'nun tamamı icoda satılmadı.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: