Bitcoin Forum
May 08, 2024, 07:43:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: ELITE TOKEN  (Read 372 times)
Euphrates (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
October 30, 2017, 09:00:53 PM

Etherdelta da şuanda 600 tanesi 1eth yapıyor arkadaşlar airdrop ile verilmişti eğer köşede möşede unutan varsa değerlendirmesini tavsiye ederim.. ben Edoge leri satacak diye gas price harcayınca sinirlenip 100 TL'den elden çıkarmıştım şuanda görünce baya bi moralim bozuldu eğer eliniZde kaldı ise bu fırsatı kaçırmayın 1000 tl yapıyor nereden baksanız..
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
rtyu123
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
October 30, 2017, 09:07:47 PM

Ben de geldiği zaman beklemeden sattım. Ne olacağı pek belli olmuyor bu tokenlarda. Beklesem şimdi iyi para ederdi.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 31, 2017, 03:50:36 AM

İsmi böyle kaliteli duruyor .Arkasında ya sağlam balinalar var ya da ekibi iyi çalışıyor. Bildiğim kadarıyla üretilen miktar çok azdı.Onun da etkisi olabilir

Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
October 31, 2017, 05:27:26 AM

Pazar günü 600 Elite token 0.1 btc ediyordu. Oradan sert bir düşüş oldu.

nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
October 31, 2017, 05:34:05 AM

Kısaltma gerçekten çok iyi Ethereum Lite olunca çok iddialı değil ama Elite olunca güven veren ve akılda kalıcı bir isim olmuş.

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 31, 2017, 06:12:22 AM

Yanlış hatırlamıyorsam, bana aidrop ile gelen iki coinden biri buydu. Hatta adet olarakta 1600 tane galiba, şimdilik satmayı düşünmüyorum. Belki yarın bir gün iyi bir yere gelir.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
October 31, 2017, 06:21:11 AM

Bana göndermemisler listede olmama ragmen suan her platformdan mesaj yagdiriorm listedeyim ama gondermemissiniz diye sizde kontrol edin

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
sufferer123
Member
**

Activity: 574
Merit: 55

View Profile WWW
October 31, 2017, 07:06:10 AM

Bunu da kaçırdık. Ne kadar airdrop'a katıldım hiç bilmiyorum ama LTG dışında iş yapan hiç olmadı.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
PLINKO    |7| SLOTS     (+) ROULETTE    ▼ BIT SPINBITVESTPLAY or INVEST ║ ✔ Rainbot  ✔ Happy Hours  ✔ Faucet
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
bitcoinevi
Member
**

Activity: 283
Merit: 10

View Profile
October 31, 2017, 07:40:53 AM

Etherdelta da şuanda 600 tanesi 1eth yapıyor arkadaşlar airdrop ile verilmişti eğer köşede möşede unutan varsa değerlendirmesini tavsiye ederim.. ben Edoge leri satacak diye gas price harcayınca sinirlenip 100 TL'den elden çıkarmıştım şuanda görünce baya bi moralim bozuldu eğer eliniZde kaldı ise bu fırsatı kaçırmayın 1000 tl yapıyor nereden baksanız..

yok artık çok iyiymiş. bende anlam veremiyorum bu airdrop işlerini ama cidden iyi para etmiş.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
October 31, 2017, 08:51:12 AM

Satım emirlerine bakmak lazım, birkaç gün daha bu seviyelerde gezerse yeni bir pump yiyebilir.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
October 31, 2017, 08:59:35 AM

Bende denk gelip girdim buna ama bana gönderilmedi bu tokenden. Sanırım benim uidi kullanarak birileri girdi bu airdtopa.
kskaclord
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

View Profile
October 31, 2017, 09:19:39 AM

tekrar pump olması zor. sert düşüşün sebebi yaratıcılardan birindeki cüzdan patladıldı.. ya da token para edince kendileri sağlam satıp çıktı. günahları boynuna ama ilk airdroptan sonra token birden tutunca ikinci airdropta kimseye birşey göndermediler orada millet kıllanmaya başlamıştı. 3000 kişilik liste oluşturdular sonra zaten az token var diyip sözde 200 kişiye dağıttılar ama ben bir tane alan duymadım 2nd airdroptan ki ben o listede 187. sıradaydım. sonra da zaten olaylar olaylar.. şimdi telegram gruplarını bile takip etmiyorlar dayılar sağlam para kaldırıp ortalıktan kayboldular.. elimde olsa satar cıkardım tabi ama tutmak sizin elinizde yatırım tavsiyesi değildir. Smiley
Pages: [1]
  Print  

Jump to: