Bitcoin Forum
June 19, 2024, 02:54:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: 1 TH Hashflare Cloud Mining Günlük Veri  (Read 1487 times)
ACKayaturk
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
December 10, 2017, 07:19:58 PM

Hashflare şu an cloud mining yapacağınız tek yer arkadaşlar.. Hem güvenli hem de kolaylıkla withdraw ediyoursunuz.. Siteye çok fazla sayıda kötü yorum yapan, ponzi diyen, scam diyen insan var fakat hiç öyle değil.. Tek sorunları açılan ticket'lara en erken 5-6 iş gününde cevap veriyorlar, o da günde 1250 ticket dan fazla ticket geldiği için..

Sorunsuz çalışan bir şirket.. Fakat yakın zamanda Stock Out olacaklarını düşünüyorum.. Eğer bu sisteme katılacaksanız tam sırasıdır..

Sorularınız var ise cevaplamaya çalışırım..

Saygılar..
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
December 10, 2017, 08:52:40 PM

Bende kaç yıldır kullanıyorum. Şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Umarım bundan sonra da yaşamayız
webuydu
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
December 12, 2017, 06:34:40 AM

Merhabalar,

Değerli bilgi ve paylaşımlar olmuş.

HashFlare Türkiye Whatsapp Grubu Var : https://chat.whatsapp.com/GYLm6IJ7aYZJ5EdZJDIUpe Buradan katılım sağlayabilirsiniz.
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
December 12, 2017, 07:13:27 AM

Ben hala kullanıyorum Hashflare'i bir ara withdrawlar 3 gün beklemede kalmıştı şimdi withdraw fee'leri arttırdılar ve anında geliyor gördüğüm kadarıyla piyasadaki en güvenli cloud mining sitesi burası tavsiye ederim.
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
December 12, 2017, 09:08:48 AM

Zamaninda ben de yatirim yaptim ama getiriler ilk aydaki hatta haftadaki gibi olmayacak hic bir zaman. Adamlarin yaptigi gonderdiginiz btc nin daha azini yavas yavas size gondermek. Hic bir cloud mining sitesinde yatirdigimdan daha fazla btc almadim. Fiat cinsinden suni kar var gibi gorunsede aslinda oyle degil.
ACKayaturk
Newbie
*

View Profile
January 09, 2018, 01:48:46 PM

Selam Herkese,

Hashflare için şöyle bir discount sitesi var, duyan, yapan oldu mu acaba?

Eğer referral ile kayıt yapmadıysanız harcamalarınızı %10'unu geri verdiğini söylüyor?

https://www.hashflare.discount/

Ne düşünüyorsunuz?
macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
January 09, 2018, 01:56:42 PM

Selam Herkese,

Hashflare için şöyle bir discount sitesi var, duyan, yapan oldu mu acaba?

Eğer referral ile kayıt yapmadıysanız harcamalarınızı %10'unu geri verdiğini söylüyor?

https://www.hashflare.discount/

Ne düşünüyorsunuz?

Resmi telegram grubunda boyle sitelere guvenilmemesi gerektigi soyleniyor. Eger uye olan arkadasiniz varsa onun refi ile uye olmaniz daha mantikli olacaktir.

Bu arada son gunlerde 0.00015 bandinda olan getiri bugun 0.000143'du 1 th/s icin.

ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
January 09, 2018, 02:36:56 PM

Hocam CLOUD mining PİŞmanlıktır, cloud mining e paranızı yatırmayın onun yerine sokağa atın,

paylaşım için teşekkürler ama cloud mining de durum bu ne yazık ki

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
ACKayaturk
Newbie
*

View Profile
January 10, 2018, 07:24:47 AM

Hocam CLOUD mining PİŞmanlıktır, cloud mining e paranızı yatırmayın onun yerine sokağa atın,

Geçen sene 1 BTC ile 100 TH/s e yakın güç aldım.. Yıl sonunda 6 BTC'm oldu..  Çok pişmanım Smiley)
tranqella (OP)
Newbie
*

Activity: 39

View Profile
January 11, 2018, 09:12:34 PM

Geçen sene 1 BTC ile 100 TH/s e yakın güç aldım.. Yıl sonunda 6 BTC'm oldu..  Çok pişmanım Smiley)

Smiley
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
January 11, 2018, 09:19:53 PM

gecen sene o btc ile ripple waves eth vs aldiginizi bir dusunseniz kac btc niz olacakti?
ACKayaturk
Newbie
*

View Profile
February 15, 2018, 08:06:42 PM

gecen sene o btc ile ripple waves eth vs aldiginizi bir dusunseniz kac btc niz olacakti?

yüzlerce olacaktı belki dostum. Fakat hashflareden gelen getiri garanti, azalmayacağını ve artmayacağını biliyordum.. ama Ripple vb. kim tahmin edebilirdi Smiley

passive income candır!!
KufuT
Newbie
*

Activity: 40

View Profile
February 17, 2018, 09:51:18 AM

Şu anda geçen seneki gelirler kalmadı. 4 ayılık hesabım cacık oldu. Kontrat süresi olmadan gelir sıfıra inecek diye korkuyorum.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: