Bitcoin Forum
June 27, 2024, 02:40:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: 10 Sürpriz Bitcoin Ünlüsü  (Read 3710 times)
btcanaliz (OP)
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile WWW
October 30, 2017, 09:18:59 PM

Bitcoin, zengin ve ünlülerin şık ve seksi oyuncakları olmamasına rağmen, artık sadece teknik açıdan savvy bilgisayar oyunları için bir araç değildir. Bitcoin'in ana itirazı, emekli büyükannelerden dünyanın en büyük rapçilerine kadar farklı demografik alanlara yayılmış.

Ünlüler, belli ICO'ların yanı sıra bir dizi farklı madeni paranın karşısına çıkıyorlardı; ancak birçok ünlü, muazzam zenginliklerini dijital para birimlerine yatırmayı seçti.
Kaynak:btcanaliz.com

İlk 10
Gerçek Hollywood tarzında, daha şaşırtıcı ünlüler Bitcoiners'in(Bitcoin Sahipleri) 10'undan geçtik.
1. Ashton Kutcher
Belki de bu komedi yıldızı ve tanınmış '70'lerin gösteri' aktörü, Kutcher'in Hollywood'da olgunlaşması kadar şaşırtıcı değil, aynı zamanda oldukça iş anlayışlı biri haline geldi. Aktör Shark Tank'da birkaç kez göründü. BitPay yatırımcı A-Grade Investments'ın kurucu ortağıdır. Dahası, kongre ve yaşama ademi merkeziyetçi yaklaşımla kırılan poster çocuk.

2. Floyd Mayweather
Artık biraz yorgun görünebilir, ancak Floyd Mayweather, bir ICO'yu tanıtmak için kullanılacak ilk büyük ünlüydü. Conor McGregor'la kavga etmesinde şöhretinin zirvesinde olduğu zaman kullanıldı. Önümüzdeki aylarda Mayweather'ın kaç ICO kaçıracağını görmek ilginç. Şimdiye dek, insanların bildiği en az iki projeyle ilişki kurdu, ancak bunun da bunun sonu gibi görünmüyor.

3. Drew Carey
Amerika'nın komediyenlerinden bir diğeri. 

4. The Game
Rapper, The Game, bir kriptokrasiyi onaylayan bir başka kişi, ancak muhtemelen bundan daha fazla ilgilidir. Oyun, marihuana ekosistemini hedefleyen bir ICO olan ParagonCoin tarafından bir danışman olarak getirildi ve Oyun için esrar pazarına bir başka girişti. Hip-hop yıldızı, oyuncusu tarafından kendi yosunu olan Ağaçlar'ı pazarlayan bir dispanserde resmi bir ortak oldu.

5. Harry Redknapp
Birçoğu 70 yaşındaki eski West Ham United, Portsmouth, Tottenham Hotspur ve Birmingham City yöneticisi, ICO Electroneum'u "uygun heyecanlandırdı" ından tweet gösterdi.

Redknapp'in bir keresinde vergi kaçakçılığına ilişkin olarak bir e-postanın ne olduğunu bilmediğini ve teknolojik açıdan beceriksiz olduğunu belirttiği gibi kripto pazarına girmesi şaşırtıcıydı. Ancak Electroneum, eski müdürü tweet'inden ödenmediğini söyleyerek yanıt verdi.
--------------------------------------------------------------Kaynak:btcanaliz.com------------------------------------------------------------------------------------
6. Donald Glover
Childish Gambino adı altındaki Topluluk şöhreti ve rapçisi aktörü, dijital para birimlerinin tanıtımının bir ICO'ya bağlı olmadığı için güvenilir olabilecek bir ünlü ciroya sahip. Röportajlarından birinde, Bitcoin'in zamanında büyük bir başarıya nasıl dönüşebileceğini belirtti.

7. Mel B
Sıklıkla duyulmakta olan bir şikayet, kriptokraside yeterince kadın bulunmamasıdır. Mel B, müziği için Bitcoin ödemelerini kabul eden az sayıda müzik sanatçısından biridir. Gelecekteki albümleri için de dijital para birimini kabul edip etmeyeceği belli değil, ancak bu ortaklığın gelecek için de süreceği şansı çok gerçek.

8. Luis Suarez
İspanya'da oynayan Uruguaylı futbolcu, aynı tahmin pazar ICO'sunu tanıtan Floyd Mayweather gibi benzer bir şekilde kullanılmış görünüyordu. Bununla birlikte, Suarez, haberi İspanya'daki futbol oynadığı ülkeye yaymak için İspanyol etkisini kullandı.

9. Gwyneth Paltrow
Kriptokrasi dünyasındaki daha güçlü kadınlar şu an sadece iyi bir şey olarak görülebilir. Paltrow, dünyaca ünlü oyuncu ve kriptocurrency danışmanıdır. Daha belirgin olarak, Abra, aktris'i Apple TV'deki Uygulamalar Gezegeni'nin yakın bir döneminde başlangıç ​​danışmanı olarak seçti.

10. Snoop Dogg
Snoop Dogg'un bir süredir kriptokrasi hayranı olduğu açık bir sır niteliğindedir. Bitcoin ödemelerini yeni bir albüm için kabul etmeye yönelik ilk planı bir saçmaydı, Snoop Dogg olasılık konusunda asla kapıyı asla kapatmadı.

Bitcoin analizlerini ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz..
--------------------------------------------------------------Kaynak:btcanaliz.com------------------------------------------------------------------------------------
KaledeNobet
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
October 30, 2017, 09:51:36 PM

Luis Suarez bizim barcelonada oynayan suarez mi vay be  Shocked Gerçekten çok şaşırdım.Floyd Mayweather bu işlerle uğraştığını biliyorum hatta listede yer almayan Dan Bilzerian da bu işin içinde gerçekten etkili isimler var bitcoin dünyasında.

membis
Full Member

Activity: 336

View Profile
October 31, 2017, 03:23:43 AM

Luis Suarez bizim barcelonada oynayan suarez mi vay be  Shocked Gerçekten çok şaşırdım.Floyd Mayweather bu işlerle uğraştığını biliyorum hatta listede yer almayan Dan Bilzerian da bu işin içinde gerçekten etkili isimler var bitcoin dünyasında.

Suarez'in bu işlerle uğraştığını sanmıyorum. Sponsorluk gibi düşün reklamını yapıyor parasını alıyor bu işlere özel ilgi duyduğundan değil.
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
October 31, 2017, 03:42:07 AM

Suarez'in bu işlerle uğraştığını sanmıyorum. Sponsorluk gibi düşün reklamını yapıyor parasını alıyor bu işlere özel ilgi duyduğundan değil.

Parası pulu olan bir çok insan eğer Bitcoin'i duymuşsa ve yatırım yapabilecek imkanı varsa bence yapıyordur. Ünlü insanlardada bolca para olduğundan dolayı bence bolca yatırım yapmış ya da yapıyorlardır.

neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 31, 2017, 03:52:09 AM

Bu futbolcu, sanatçı tayfası falan paraları çok tabi de bu tarz işlere yönlendirecek adam akıllı birileri olması lazım çevrelerinde ki girsinler yoksa bunların çoğunun ruhu bile duymaz. Gider lüks daire alırlar bilmem kaçıncı lüks arabalarını alırlar vs vs.
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
October 31, 2017, 10:03:56 AM

Bencede suarez ilgilendiginden degil sadece reklam geliri olarak yuzu olmustur,floydunda lakabini degistirip kriptoFloyd diyelim bundan sonra
ShadowsComeBut
Newbie
*

Activity: 71

View Profile
October 31, 2017, 10:39:59 AM

Bunlar bilinenleri ..

Ya bilinmeyen ünlüler ? İnsanlar bir şekilde yatırımlarını artık gizli tutmak istiyor . Servetleri bilinmemesi için . sanıyor musunuz sadece bu 10 ünlü de var ? Piyasa geniş dünya çapında çok fazla ensesi kalın var .
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
October 31, 2017, 01:51:45 PM

Suarezin olmasi beni cok şasirttı. Zaten dunyanin parasıni kazaniyorlar Smiley
okeanos
Full Member

Activity: 215
Merit: 101

View Profile
October 31, 2017, 02:35:36 PM

Eğer bu yazı Türkçe ise ben Türkçe bilmiyorum. Google Translate hali yerine orjinal halini paylaşsaydınız daha iyi olurdu...
Vaemak
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
October 31, 2017, 02:36:55 PM

Floyd Mayweather şaşırttı benide. Sosyal medya paylaşımlarına bakınca sadece para harcayan bi adam imajı çizilmişti kafamda
cnkt
Sr. Member

Activity: 267
Merit: 252

View Profile
October 31, 2017, 03:21:07 PM

Bence listede olmayan birisi daha var. Hem ünlü hemde bitcoinden çok zengin oldu

Julian Assange - Wikileaks

lazcemal
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile
October 31, 2017, 03:23:43 PM

bu çok google translate olmuş kanka.
erikliwater
Full Member

Activity: 252

The future is your Genome

View Profile
October 31, 2017, 06:23:20 PM

Bence listede olmayan birisi daha var. Hem ünlü hemde bitcoinden çok zengin oldu

Julian Assange - Wikileaks

Julian Assange kendisine yaptırım uygulayanlar sayesinde bitcoini keşfettiğini ve çok para kazandığını söyledi ve kinayeli bir şekilde kendisine bu yaptırımı uygulayanlara çok teşekkür etti. Grin Benim favorim bu yüzden Julian Assange.

alimnts
Member
**

Activity: 116
Merit: 13

Sürekli araştırmacı

View Profile
October 31, 2017, 06:27:18 PM

Bu insanlar ilgilenmesinde kim ilgilensin bir kaç milyon dolarlarını riske edebilirler ve sonrası malum o birkaç milyon dolar dahada artacaktır.

I have a dream I live to make it come true

my metamask adress: 0xE4B6C4d1a5603Ff0bebEeF37BEAAec5D263A74d0
osmanismet
Full Member

Activity: 182

Hakuna Matata

View Profile
October 31, 2017, 06:29:43 PM

"Belki de bu komedi yıldızı ve tanınmış '70'lerin gösteri' aktörü, Kutcher'in Hollywood'da olgunlaşması kadar şaşırtıcı değil, aynı zamanda oldukça iş anlayışlı biri haline geldi. Aktör Shark Tank'da birkaç kez göründü. BitPay yatırımcı A-Grade Investments'ın kurucu ortağıdır. Dahası, kongre ve yaşama ademi merkeziyetçi yaklaşımla kırılan poster çocuk.

Böyle bir Türkçe ile analiz yapıyorsanız, ben almiiiim, alana da mani olmiiiiiim!
nexusfixus
Newbie
*

Activity: 34

View Profile
October 31, 2017, 06:32:53 PM

Turkiyede yok mu hic btc ilgilenen unlu?
stronger17
Newbie
*

Activity: 27

View Profile
October 31, 2017, 07:02:37 PM

Aslında hiçbirinin paraya ihtiyacı yok. Zaten çevrelerinde onları iyi yatırımlara yönlendiren insanlar mevcuttur Smiley
kingofdragon
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
October 31, 2017, 09:19:17 PM

Vallahi oyuncusundan şarkıcısından boksöründen komedyenine kadar bu kadar yabancı ünlü boşuna ilgilenmiyor demekki :)birde türkiye ünlü analizi yapmak lazım bence
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
November 01, 2017, 12:00:35 AM

merak ediyorum da bu listelere ne zaman bir Türk girecek. sadece bu sektör için değil her hangi bir sektör de Dünyada ki ilk 10 denildiği zaman bir firmamız okulumuz insanımız olacak.
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
November 01, 2017, 05:59:35 AM

En süprizi Ashton Kutcher olmuş . Gerisi para için ruhunu satacak tipler zaten Cheesy .

Turkiyede yok mu hic btc ilgilenen unlu?

Vardır ama açıklanmasını istemez bence.
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: