Bitcoin Forum
May 23, 2024, 12:29:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Airdrop Nedir ? Nasıl yapılır ? Tokenler Nasıl Satılır ?  (Read 5843 times)
alimnts
Member
**

Activity: 116
Merit: 13

Sürekli araştırmacı

View Profile
November 02, 2017, 06:29:14 AM

Teşekkürler yeni başlayanlar için yol gösterici bilgiler.

I have a dream I live to make it come true

my metamask adress: 0xE4B6C4d1a5603Ff0bebEeF37BEAAec5D263A74d0
zenfon6
Member
**

Activity: 148
Merit: 10

View Profile WWW
November 02, 2017, 06:47:21 AM

ether blue, btc red ,ibtc,ietherum,etherum red böyle gidiyor liste bende...ether blue bi ara 10.000 adeti 200 doları gördü..acaba tekrar görür ya da ileride yükselir mi diye satmadım..bi de gittim web sitelerine yol haritası yayınlamışlar..

ikilemdeyim artar mı artmaz mı EBTC gibi olurda kafamı duvara vururmuyum..ne dersiniz arkadaşlar kafayı yemek üzereyim bi yardım edin

DeepOcean21
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
November 02, 2017, 06:51:08 AM

ether blue, btc red ,ibtc,ietherum,etherum red böyle gidiyor liste bende...ether blue bi ara 10.000 adeti 200 doları gördü..acaba tekrar görür ya da ileride yükselir mi diye satmadım..bi de gittim web sitelerine yol haritası yayınlamışlar..

ikilemdeyim artar mı artmaz mı EBTC gibi olurda kafamı duvara vururmuyum..ne dersiniz arkadaşlar kafayı yemek üzereyim bi yardım edin
Hocam şimdi birisi diyecek sat birisi diyecek bekle senin kafandaki sorunun cevabını net olarak belirleyemeyeceksin o yüzden. En iyis sen nasıl yapmak istiyorsan öyle yap. Senin yerinde olsam ben satarım sana sat demiyorum sadece senin yerime kendimi koydum bu düşünceyi söylüorum. Sonuçta havadan gelen bir para var ve hiç yatırım yapmadan gelen para gayet güzel. Sattıktan sonra yükselirse de dert etme düşersede Smiley
Smyrna
Member
**

Activity: 83

View Profile
November 02, 2017, 07:45:18 AM

Elinize sağlık. Derli toplu bir anlatım olmuş. Airdroplara katıldığınız zaman, başarılı olabileceğini hissettiğiniz tokenlere daha etherdeltada listelenmeden kontrat adresi ile ulaşıp alım satım yapabiliyorsunuz. İlk başlarda yakalayabilirseniz avantajlı alımlar yapılabiliyor.

▃▃▌▌ETHEREUM X▐▐▃▃▃ - SOLUTION FOR GLOBAL PAYMENTS
oyunembesili
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
November 02, 2017, 10:06:55 AM

Elinize sağlık. Benim gibi yeni olanlar için bilgilendirici olmuş.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 02, 2017, 10:20:34 AM

Dün başladım airdroplara katılmaya bugünü de sayarsak 25 civarı airdropa katıldım ama 1 tane bile gelen bir şey yok form kısımlarını doğru yaptığıma emin oldugum halde .
Coinler belli bir süre sonra mı geliyor yoksa formlar kapandıktan sonra mı bilgisi olan varmı .

Formlar kapandıktan sonra dağıtım başlıyor. Çok hızlı dağıtım yapanlarda var. Bekletenlerde hiç göndermeyenlerde.

Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
November 02, 2017, 10:24:48 AM

airdroptakibi.com adresinden takip edebilirsiniz. Çok iyi açıklanıyor hepsi. Satışı genelde EtherDelta üzerinden yapılır. İlk orada piyasaya çıkıyorlar. Deltabalances.github.io üerinden elinizdeki tokenlar ne kadar para ediyor rahat bir şekilde takip edebilirsiniz.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
barisbilgili (OP)
Sr. Member

Activity: 882
Merit: 290

View Profile
November 02, 2017, 03:54:50 PM

airdroptakibi.com adresinden takip edebilirsiniz. Çok iyi açıklanıyor hepsi. Satışı genelde EtherDelta üzerinden yapılır. İlk orada piyasaya çıkıyorlar. Deltabalances.github.io üerinden elinizdeki tokenlar ne kadar para ediyor rahat bir şekilde takip edebilirsiniz.

airdroptakibi.com Maalesef bu site artık çalışmıyor.
barisbilgili (OP)
Sr. Member

View Profile
November 02, 2017, 03:58:13 PM

Elinize sağlık. Benim gibi yeni olanlar için bilgilendirici olmuş.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
November 03, 2017, 11:12:18 AM

Nasıl çalışmıyor site hala aktif ve gerçektende sürekli olarak güncel airdroplar'ın paylaşımları yapılıyor. Ayrıca yeni başlayanlar için çok güzel bilgiler mevcuttur.Nasıl hesap açılır,nasıl satış yapılır vs gibi. Airdroptakibi.com takipde kalın bence!.
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
November 03, 2017, 11:26:04 AM

çalışıyor kardeş yanlışın var şuan onlineım, bekleriz  Grin
levyashin
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 276

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
November 03, 2017, 11:31:03 AM

Site sahibi olarak bizzat söyleyebilirim ki çalışıyor Smiley

www.airdroptakibi.com

Ayrıca 24 saat nasıl aktif kalabildiğini çözemediğim de bir chat bölümümüz var.

kalanson1
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
November 03, 2017, 11:47:30 AM

www.airdroptakibi.com

siteyi kullanan birsi olarak, sizi taktir ve tebrik etmek isterim. Chat bölümüne gelince orası ayrı bir dünya sanırım  Grin
TuRKoSiM
Member
**

Activity: 205

Coming Soon

View Profile
November 03, 2017, 12:37:00 PM

Benim anlayamadığım husus şu, bu yatan tokenlerı tek tek elle manuel olarak mı eklemeliyiz. Mesela diyelim ki ben geçen hafta XYZ diye bir tokena başvurdum. Bu token bir hafta sonra yattı diyelim, ben bunu nereden, nasıl bulacağım.
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
November 03, 2017, 12:52:34 PM

Airdrop bir yaşam biçimidir Smiley bu crypto para piyasasında airdrop olsa da reel yaşamımızda beleşçiliktir.Nerede beleş varsa oraya giden insanlar olduğumuz için airdroptan gelen 3 5 kuruş bir işe yaramasa da çok güzel geliyor Smiley

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
flight666
Full Member

Activity: 196

DIWtoken.com

View Profile
November 03, 2017, 12:55:32 PM

Piyasadan haberi olmayanlar için ve yeni başlayan arkadaşlar için gayet güzel ve yerinde paylaşım olmuş elinize sağlık. Birde airdroplara katılan arkadaşlar için deltabalances adlı siteyi öneririm orda hangi token ne kadar ediyor falan gösteriyor diye biliyorum. Birde en son türk bir arkadaş buna benzer bir site yapmıştı ismini hatırlayamadım konularda mevcut biraz araştırma sonucu elde edebileceğiniz bilgiler bunlar. Herkese başarılar.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
aborjin
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
November 03, 2017, 12:59:29 PM

Piyasadan haberi olmayanlar için ve yeni başlayan arkadaşlar için gayet güzel ve yerinde paylaşım olmuş elinize sağlık. Birde airdroplara katılan arkadaşlar için deltabalances adlı siteyi öneririm orda hangi token ne kadar ediyor falan gösteriyor diye biliyorum. Birde en son türk bir arkadaş buna benzer bir site yapmıştı ismini hatırlayamadım konularda mevcut biraz araştırma sonucu elde edebileceğiniz bilgiler bunlar. Herkese başarılar.
Dostum kriptotakip.com diye bir site var onu diyor olabilirsin gayet güzel bir site olduğunu düşünüyorum airdropları güzel bir şekilde toplayıp yayınlayan bir site tavsiye ederim.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
Midesiz
Member
**

Merit: 20

View Profile
November 03, 2017, 06:17:06 PM

Elinize sağlık çok açıklayıcı , güzel bir anlayım olmuş. Bende mew de cüzdan oluştururken çok zorlanmıştım. Bilmeyenler için çok faydalı..

barisbilgili (OP)
Sr. Member

View Profile
November 04, 2017, 09:52:45 AM

www.airdroptakibi.com

Hocam özür dilerim. Www eklemeyince siteniz çalışmıyor. Sitenizi editleyerek ana konuya ekliyorum.
coaxcial
Full Member

Activity: 126

View Profile
November 04, 2017, 08:36:40 PM

Dün başladım airdroplara katılmaya bugünü de sayarsak 25 civarı airdropa katıldım ama 1 tane bile gelen bir şey yok form kısımlarını doğru yaptığıma emin oldugum halde .
Coinler belli bir süre sonra mı geliyor yoksa formlar kapandıktan sonra mı bilgisi olan varmı .

Hepsinin kendine has dağıtım politikası oluyor, kimisi dağıtımı belirli bir tarihte başlatıyor, kimisi ICO tamamlandıktan sonra, kimisi hemen gönderiyor, belli olmuyor yani.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: