Bitcoin Forum
May 13, 2024, 01:27:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin ile ilgili iş imkanlarında yüzde 82 artış  (Read 895 times)
kriptokoin (OP)
Member
**

Activity: 158
Merit: 11

UCY

View Profile
October 31, 2017, 09:27:37 PM

Selamlar,

Ben de işimi bırakıp kendimi Bitcoin ve Blockchain'e verdiğim için bu konuya dikkat çekmek istedim, bundan önceki işim de finans üzerineydi ama yine de yeni bir sektöre girmiş varsayıyorum kendimi Smiley

ABD menşeili işe alım sitesi olan FreeLancer’ın CEO’su, Bitcoin bağlantılı işlerde üçüncü çeyrekte büyük bir artış gördüğünü söyledi.
Matt Barrie yaptığı açıklamada, “İnsanlar yeni kripto para birimleri tasarlamaları için freelancer’ları işe alıyor.” diye belirtti.
Şirket geçtiğimiz Çarşamba yaptığı açıklamada, Bitcoin‘le ilişkili mesleklerin uluslararası işe alım sitesi Freelancer’da en hızlı büyüyen kategoride bulunduğunu açıkladı.

Elde edilen verilere göre üçüncü çeyrekteki %82’lik büyümeyle, kripto paralarla ilgili işler adeta çığ gibi büyüyor. Şirketin periyodik raporları internet üzerinden en çok rağbet gören işleri kayıt altına alıyor.

https://kriptokoin.in/bitcoin-ile-ilgili-islerde-yuzde-82-artis/

Bu yazı biraz daha yazılımcı üzerine olsa da aslında Linkedin'e girdiğinizde bir sürü iş imkanıyla karşılaşıyorsunuz. Bunun üstüne kripto para dünyası uluslararası bir alan olduğu ve yeni bir alan olduğu için bütün dünyada iş fırsatı yakalama fırsatına sahibiz. Kripto para traderından, içerik editörüne, ülke tanıtım menajerine kadar pek çok fırsat var. Bir göz atmakta fayda var Smiley

1715563634
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715563634
Reply with quote  #2

1715563634
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715563634
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715563634
Reply with quote  #2

1715563634
Report to moderator
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
November 01, 2017, 08:07:25 AM

Selamlar,

Ben de işimi bırakıp kendimi Bitcoin ve Blockchain'e verdiğim için bu konuya dikkat çekmek istedim, bundan önceki işim de finans üzerineydi ama yine de yeni bir sektöre girmiş varsayıyorum kendimi Smiley

ABD menşeili işe alım sitesi olan FreeLancer’ın CEO’su, Bitcoin bağlantılı işlerde üçüncü çeyrekte büyük bir artış gördüğünü söyledi.
Matt Barrie yaptığı açıklamada, “İnsanlar yeni kripto para birimleri tasarlamaları için freelancer’ları işe alıyor.” diye belirtti.
Şirket geçtiğimiz Çarşamba yaptığı açıklamada, Bitcoin‘le ilişkili mesleklerin uluslararası işe alım sitesi Freelancer’da en hızlı büyüyen kategoride bulunduğunu açıkladı.

Elde edilen verilere göre üçüncü çeyrekteki %82’lik büyümeyle, kripto paralarla ilgili işler adeta çığ gibi büyüyor. Şirketin periyodik raporları internet üzerinden en çok rağbet gören işleri kayıt altına alıyor.

Bu yazı biraz daha yazılımcı üzerine olsa da aslında Linkedin'e girdiğinizde bir sürü iş imkanıyla karşılaşıyorsunuz. Bunun üstüne kripto para dünyası uluslararası bir alan olduğu ve yeni bir alan olduğu için bütün dünyada iş fırsatı yakalama fırsatına sahibiz. Kripto para traderından, içerik editörüne, ülke tanıtım menajerine kadar pek çok fırsat var. Bir göz atmakta fayda var Smiley
Dostum seni gerçekten tebrik ederim büyük bir cesaret örneği gösterip kendi işini bırakıp bitcoin ve blockchaine verdiğin için.İnşallah bu cesaretinin karşılığını alırsın.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
November 01, 2017, 08:14:49 AM

Siz de nasıl finansdan bitcoine geçmişsiniz gene aynı sektör oluyor ama başka bölüm gibi düşünebiliriz. Bitcoin ile ilgili her gün yeni haberler çıkıyor gerçek hayata uyarlanmış uçak ekonomi paketleri düğünde takı bilet alma yemek alma gibi işlemler bile yapılabiliyor buda onun gerçek hayatta kullanılabilecek bir sektör yapınca iş kapıları da açılacaktır tabi
Birbanker
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 1

View Profile
November 01, 2017, 10:29:30 AM

Valla iyi cesaret tebrik ederim. Umarım daha çok kazanırsınız.
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
November 01, 2017, 12:08:05 PM

geleceğin teknoloji gayet normal ve daha da hızlanıcak bu sektör daha şuanda bebek
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
November 01, 2017, 01:09:04 PM

Tebrik ediyorum aldığınız doğru karardan dolayı, Türkiyede özelde çalışıp mutlu olabilen ve yeterli maaşı alan yok, Bitcoin kazandırıyor, kazandırmaya da devam edecek , gelecekte iyi ki bu kararı almışım diyeceksiniz.
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
November 01, 2017, 06:30:48 PM

yaptıgın işi gercekten tebrik ediyorum kolay degil işini bırakıp bu işlere girişmek.mantıklı mı mantıksız mı tartışılır.Bu piyasa da cok güven olmuyor.Kesin ve net bir piyasa olsa yaptıgın mantıklı derdim fakat suan bunun dogru olup olmadıgına karar veremiyorum.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
November 01, 2017, 07:04:51 PM

İyi cesaret etmişsiniz.Kolay bir seçim olmamıştır kendi işinizi bırakıp bu işe girişmeniz.Bitcoin hızla gelişiyor ve böyle haberleri almak da güzel açıkçası.Bu sayede birçok yeni fikir Bitcoin'in büyümesine katkı sağlayacaktır.
gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
November 02, 2017, 02:09:58 PM

Sonuçta maaşlı işini işini bırakıp bitcoine geçmişsin tebrik ederim inşallah istediğini bulursun şu iş imkanlarıyla ilgili olarakta bizim ülkede gerçekten hiç yok gerçekten ya ne varsa yabancılarda
apple_talk
Sr. Member

Activity: 473

"Proof-of-Asset Protocol"

View Profile
November 02, 2017, 04:48:46 PM

Selamlar,

Güzel bir post olmuş. Artık kendi mesleğini bırakıp coin dünyasına kendini adayan kişileri görünce şaşırmamam gerektiğini öğrendim. Böyle bir tercihte bulunmaya cesaret etmek hiç kolay değil, öncelikle sizi bunun için tebrik ederim. Full-time çalıştığınız işten elde ettiğiniz geliri bu yolla da sağlayabileceğinizi gördüyseniz böyle bir tercih yapmanız gayet normal. Neden olmasın? Zira zaten daha önce de finansla ilgilendiğiniz için bu piyasalarla ilgilenmek size keyif verecektir. Başarılar diliyorum 😊

|

50
|

▄
           ▄▄▄▄▄▄███████
▄▄▄▄█████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████

█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
▀▀▀▀█████  █████████████
           ▀▀▀▀▀▀███████
                       ▀
|

$1,5 M
|

▄▄▄█████████▄▄▄
      ▄█████▀▀███▀▀█████▄
    ▄███▀     ███     ▀███▄
   ████       ███       ████
  ███▀                   ▀███
 ███▀                     ▀███
▄██▀       █████████       ▀██▄
███                         ███
███        █████████        ███
███                         ███
▀██▄       █████████       ▄██▀
 ███▄                     ▄███
  ███▄                   ▄███
   ████       ███       ████
    ▀███▄     ███     ▄███▀
      ▀█████▄▄███▄▄█████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
|

|

<>
<>
<>
<>

GITHUB
TWITTER
YOUTUBE
FACEBOOK
batturkey
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
November 02, 2017, 09:29:17 PM

yasadigim sehirde bir kebapci bitcoin kabul etmeye basladi millet sadece denemek icin gidip yemek yiyormus. Artik btc kabul eden isletmeler oncelikli tercih nedeni.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
DaRuGa
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
November 02, 2017, 10:22:35 PM

Tebrikler hocam cesaretinizden ötürü kutlarım sizi. Apayrı bir kulvar oldu artık kripto para sektörü. yeni iş imkanlarıda çıkması doğal. sadece biraz cesaret gerekli
Dorky
Sr. Member

Activity: 392

Best IoT Platform Based on Blockchain

View Profile
November 03, 2017, 12:47:37 AM

Çok fazla sayfalar görüyorum forumun  İngilizce kısmında da, işi bırakıp sadece Bitcoinle ilgilenmek doğru mu falan diye soruyorlar. Önceki işiniz finans ise bu çok mantıklı olur ve başarı getirir, ama diğer mesleklerin çoğu  boş vaktinde Bitcoinle ilgilense daha iyi bence.

██
    ███
  █ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 █  ██

▄▄▄██████████▄▄▄
      ▄████████████████████▄
    ▄████████████████████████▄
   █████▀▀▀▀▀▀███████▀▀▀▀▀▀████
  ██████      ███████      █████
 █████████▌   ███████   █████████
▐█████████▌   ███████   █████████▌
████████                   ███████
▐███████▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄██████▌
 ██████████   ███████   █████████
  ██████▀▀▀   ███████   ▀▀▀█████
   █████      ███████      ████
    ▀████████████████████████▀
      ▀████████████████████▀
         ▀▀▀██████████▀▀▀

▄▄         ▄▄             ▄▄
▐██▌       ▐██▌           ███▌
▐██▌       ▐██▌     ▄▄▄▄▄▄███▌      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐██▌       ▐██▌   ▄██████████▌   ▄███████████   ▄██████████
▐█████████████▌  ███▀     ▐██▌  ▐███▀     ███  ▐███▀
▐██▌       ▐██▌ ▐██▌      ▐██▌  ███▌      ███  ███▌
▐██▌       ▐██▌  ███▄     ▐██▌  ▐███▄     ███  ▐███▄
▐██▌       ▐██▌   ▀██████████▌   ▀██████  ███   ▀██████████
▀▀         ▀▀       ▀▀▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀▀  ▀▀▀      ▀▀▀▀▀▀▀▀

██
███
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
 ██ 
  █

██    Whitepaper    ██
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
FacebookTwitterBitcointalk
neite99
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
November 03, 2017, 03:21:21 AM

Direkt Bitcoin demeyelim de Blockchain dersek daha geneli kapsar. Misal geçen Mastercard mı ne blockchain teknolojisi ile ilgili eleman alımları yaptı.
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
November 03, 2017, 04:21:46 AM

Selamlar,

Öncelikle umarım istediğiniz başarıyı yakalarsınız diyelim.

Ben de 1 yıldır işsizim. Muhasebe ve işletme okuduğumdan dolayı birazcık finans bilgim var. Bu süre içinde Mart-Nisan artışlarında altcoinlerde yaptığım karla bu zamana kadar geçinebildim. Anlattığımda inanmıyorlar fakat 700 tl ile 0.20 btc almıştım. Dgb sayesinde yaklaşık x8 falan yaptım. Biraz al-sat yapayım biraz geçinip borçlarımı kapatayım derken eridi gitti Smiley

Ama şunu farkettim. Kesinlikle full-time bir işten daha kazançlı ve bir o kadar da stresli. Bu yazıyı görüp girecek arkadaşlara tavsiyem en az 6 ay sadece inceleyin. Ondan sonra karar verin.

Size de başarılar diliyorum hocam. Tatil yaparak yaşamak çok güzel bir şey Smiley
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
November 03, 2017, 11:42:57 AM

Hocam gerçekten tebrik ediyorum sizi. Büyük bir özgüven lazım böyle bir karar almak için. Bu sektörde neyin ne olacağı belli olmaz sonuçta. Son aylarda bitcoin çok kazandırdı ama bundan sonra nasıl devam edecek bunu tahmin etmek çok güç. İnşallah beklediğiniz sonucu alırsınız. Çok güzel bir şey bu yaptığınız blockchain açısından. Diğer insanlara da örnek olur umarım.
kriptokoin (OP)
Member
**

Activity: 158
Merit: 11

UCY

View Profile
November 12, 2017, 01:41:47 AM

Selamlar,

Hepinize iyi dilekleriniz için teşekkürler.

Bundan önce de bir finans sitesi yönetiyordum ama artık kendi sitemi yönetmek istedim.

Bir de dolar yüzde 1 arttığında dünya yerinden oynuyor ama Bitcoin yüzde 1 arttığında haberi bile yapılmıyor, aralarında bu kadar büyük fark var ve bu beni heyecanlandırıyor. Kripto paraların dünyaya yaratacağı etki bana kalırsa gittikçe büyüyecek, bunu Blockchain konferanslarına gidince iyice anladım, inanılmaz zeki insanlar artık bu iş üzerinde kafa yoruyorlar.

Gelecek bizim için gelecek gibi klişe bir cümle de söyleyip konuyu terk ediyorum Cheesy

ankara44
Member
**

Merit: 14

View Profile
November 13, 2017, 07:51:07 AM

Blockchain teknolojisi bilişim sektörünü ilgilendiriyor gibi görünse de aslında finanstan tarıma yönetim bilimlerinden savunmaya kadar birçok sektörle irtibatlı. Kısacası multidisipliner bir alan. Bu alanda yetkinliklerini geliştirenler yakın zamanda çok iyi konuma gelecekler. Bu arada dijital paraları sadece vur kaçtan ibaret görenlerin, kısa zamanda köşeyi dönerim düşüncesinde olanların zaman içerisinde bu sistemden elimine edileceklerine inanıyorum.
dnz gns
Sr. Member

View Profile
November 13, 2017, 08:40:41 AM

bence şuanda yazılımla ilgilenen arkadaşlar blok zinciri teknolojisini iyice öğrenmeli bir yıla kadar çok iyi  şekilde bunun kaymağını yiceklerdir.
bankalar bu sistemi kendilerine entegre ediceklerdir diye düşünüyorum ve oldukça eminim bu duruma
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
November 14, 2017, 01:54:21 AM

Yazılımcı değilim ancak blockchain teknoloji hakkında derinleme bir araştırmaya başlamak niyetindeyim. Ülkemizde henüz bitcoin harici ne manaya geldiği pek bilinmiyor. Gerçi dünya genelinde dahi bu durum böyledir. İş imkanları daha da artacaktır ancak bilgi sahibi olup aranan eleman olmak lazım.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: