Bitcoin Forum
June 10, 2024, 05:37:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: kız ayarlamak için taktikleriniz nelerdir  (Read 1104 times)
tokrat (OP)
Member
**

Activity: 172
Merit: 15

View Profile
November 01, 2017, 06:12:51 PM

bence en etkili taktik ayarlamak istediğin kıza yavşamadan önce en yakın arkadaşıyla kanka olmak sonra yavaş yavaş yazılmak sizinde deneyip başarılı oldugunuz taktikleri yazarssanız baya işimize yarar playboy dostlar Cheesy

CarolineWeishaupt
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
November 01, 2017, 06:53:54 PM

şuana kadar hiç uğraşmadım Allah vergisi bu olsa gerek kendileri geliyorlar.
zonefloor
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
November 01, 2017, 06:54:53 PM

İlgilendiğini hatunun üzerine düşme hatta tersle bu tepkime sonucunda başarıya ulaşma imkânın yüksek tabii bunları yaparken yakışıklılığı hadi geçelim ama karizmada lazım vesselam hatun kişinin üzerine düşmemek ki bu hatun popüler bir kişiyse ilgiye alışıktır sizden bunu görememesi merak uyandıracaktır ve size çekim sağlama ihtimali de yüksektir kendimden biliyorum  Cool
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
November 01, 2017, 08:00:00 PM

İlğilenip ama ilgilenmiyor gibi görünmek sürekli aynı ortamda olup gözgöze gelip ama asılmamak daha sonrası kendiliğinden gelir o sizi takip etmeye başlar vesselam
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
November 01, 2017, 08:15:30 PM

En onemli nokta gercekci olmak,davul bile dengi dengine,kendi kendine gelin guvey olmamak lazim
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
November 01, 2017, 08:35:09 PM

bence en etkili taktik ayarlamak istediğin kıza yavşamadan önce en yakın arkadaşıyla kanka olmak sonra yavaş yavaş yazılmak sizinde deneyip başarılı oldugunuz taktikleri yazarssanız baya işimize yarar playboy dostlar Cheesy

amacın uzun süreli bir ilişki ise ben evlenirim bu kadınla diyorsan uygun bir taktiktir fakat amacın takılırız eğleniriz beraber falansa okadar uzatmaya gerek yok. zaman önemli. ona harcadığın zaman yüzünden karşılaşabileceğin ideal kızı görmezden gelebilirsin.

amacın takılmak ise karşılıklı birbirinizi tatmin etmek ise konuşmak. bam bam bam.

sen konuşurken kadın vay be diyecek. adam problem çözücü, adam dikkatli, adam ilgili, ben bu adamla sorunlarımı da paylaşabiliyorum mutluğumu paylaşabiliyorum. bana bakınca görüyor içimi. benim her hareketimden anlıyor ne düşündüğümü.

zor değil bunlar kafandan ben bu kadınla sevişirim duygusunu çek at. normal standartlarda bir iletişim kurabiliyorsan halledersin zaten. arada bir kıçına memesine bakmak yerine gözlerine parmaklarına mimiklerine dikkat edersen istediğin etkiyi bırakırsın zaten. işte o zaman hem yakınında bir arkadaşın olur rahat rahat konuşabildiğin hem de rahat rahat sevişebildiğin.
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
November 02, 2017, 04:47:34 AM

Ban göre yurdum kezbanları hariç akıllı ve entelektüel kızlar zekadan hoşlanıyor. Zekice espriler, farklı ilgi alanları, edebiyat ve sinemaya ilgi duyma bu tarz kadınları etkilemede  çok yardımcı oluyor ama ilgi alanınız yurdum kezbanı ise ağzınızla kuş tutsanız bile bu tarz kadınları tavlayamazsınız.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
gusifb
Member
**

Activity: 64

View Profile
November 02, 2017, 05:14:11 AM

Buradaki liseli sayısı okuldakinden fazla olmaya başladı.
lettucebee
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

View Profile
November 02, 2017, 05:37:25 AM

Üstüne düşme boşver. Bende tip olduğunu sanmıyorum hatta eminim gibi bir şey ona rağmen gelen baya oldu yani. Takma kafaya çok takarsan kafayı yersin. İllaha bir şey yapacaksan muhabbet kur ama kendin olarak başkasını taklit ederek değil.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
E R N
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
TOKEN SALE
AIRDROP
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
  ▬▬   GET IN TOUCH   ▬▬ 
TELEGRAM  FACEBOOK  TWITTER
YOUTUBE   INSTAGRAM
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
November 02, 2017, 06:10:05 AM

para para para Cheesy paranın ucundan azıcık göster bak hepsi nasıl tav olacak.
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
November 02, 2017, 02:51:59 PM

para para para Cheesy paranın ucundan azıcık göster bak hepsi nasıl tav olacak.

aynen oyle paraan olacak kendıne bakımlı olacaksın para senı guzelleştirir:D
Molla1453
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
November 02, 2017, 08:56:32 PM

Bu konuda burada bilgilerini paylaşan çoğu arkadaşa katılıyorum aynen bende : eger bir kızı n üzerine fazla ilgi akımı yapar isen kesinlikle oarada kaybettin demektir.Ölçülü umursamaz ama sanki de olabilirmiş gibi takılmak lazım.
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
November 02, 2017, 09:11:56 PM

Öncelikle paran varsa taktiğe falan hiç gerek yok bunu bil. He paran yok mu tipsiz olmalısın. Ama öyle böyle değil yani nasıl anlatsam  Huh Hani çirkin olmak için en saçma giyim, kuşam tarzını yakalamalısın. Konuşma şeklin tamamen argo, kaba saba olmalı. Küfür tabiki de olmalı, küfürsüz erkek olur mu? Sallicaksın, paso atıp tutacaksın. Ama ucu bucağı olmayacak, "senin için Roma'yı bile yakarım" hesabı. Bir yandan da özgüven patlaması yaşamalısın, küçük dağları sen yaratmışsın gibi düşün... Bunları yapabilirsen en güzel kızı bile ayarlarsın. Nereden biliyorum? Her gün böyle çiftleri görmekten bir gün kafama sıkıcam da oradan biliyorum. Eminim bu yazdıklarımı okuyup "ulan ben de aynı şeyi düşünüyorum bee" diyecek arkadaş çoktur. Şu da bir gerçek ki hiç bir şeye kanmayacak, karaktere önem veren kızlar da vardır. Ama ben daha öylesine denk gelmedim, umarım vardır numunelik de olsa.

BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 02, 2017, 10:44:24 PM

Ben önce bitcoin armalı altın zincirimi takıyorum. Bitcoin plakalı Lamboyla buluşmaya gidiyorum. Hiç sorun yaşamadım.  Grin
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
November 02, 2017, 11:00:57 PM

taktik olarak ele alınacaksa eğer; klişe olacak belki ama paranın varlığını görgüsüzlüğe kaçmadan hissettirmek yeterli olur. bu giyim şekli, araba, gidilen vakit geçirilen zamanlar ve bu konuda da alçak gönüllü olmamak. utanarak söylüyorum ama ne yazık ki böyle. sizinle takıldıkları zaman istedikleri her yere gidebileceklerini hissettiklerinde ya da her an zart diye istediklerini yapabilme imkanını sağlayabildiğinde zaten seninle vakit geçirmek için istekli oluyorlar sonrasın da bundan keyif alırlarsa tekrarını istiyorlar. ardında zaten rutin başka bir çerçeveye dönüşüyor. kız ayarlamak çok da kafaya yorulcak taktikler istemiyor bence. kadın düşmanı değilim ama %70'i ne yazık ki böyle...
para güçtür; güçte kadın ( ben demiyorum ispanyollar diyor)

esaslı bir hissin varsa ve o esaslı hisler beslediğin kişi esaslı bir kadınsa eğer o zaman işin rengi de değişir hali de tavrı da...

özetle o başka... Smiley
burky155
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
November 04, 2017, 06:27:11 PM

taktik olarak ele alınacaksa eğer; klişe olacak belki ama paranın varlığını görgüsüzlüğe kaçmadan hissettirmek yeterli olur. bu giyim şekli, araba, gidilen vakit geçirilen zamanlar ve bu konuda da alçak gönüllü olmamak. utanarak söylüyorum ama ne yazık ki böyle. sizinle takıldıkları zaman istedikleri her yere gidebileceklerini hissettiklerinde ya da her an zart diye istediklerini yapabilme imkanını sağlayabildiğinde zaten seninle vakit geçirmek için istekli oluyorlar sonrasın da bundan keyif alırlarsa tekrarını istiyorlar. ardında zaten rutin başka bir çerçeveye dönüşüyor. kız ayarlamak çok da kafaya yorulcak taktikler istemiyor bence. kadın düşmanı değilim ama %70'i ne yazık ki böyle...
para güçtür; güçte kadın ( ben demiyorum ispanyollar diyor)

esaslı bir hissin varsa ve o esaslı hisler beslediğin kişi esaslı bir kadınsa eğer o zaman işin rengi de değişir hali de tavrı da...

özetle o başka... Smiley

Süper söylemişsin abi ya, "paranın varlığını görgüsüzlüğe kaçmadan hissettirmek yeterli olur". Para az çok kesin olacak, tarzın da olacak ama yoksa çirkin kızlar kalır sana:) İşi de bilmek lazım bi ucundan. Onu götürdüğün yerlerde az da olsa bi ağırlığın olmalı. Konuşma ve hitabet kabiliyeti de lazım. Bunlar varsa çözersin bütün kızları. Ha bir de EV lazım tabiki Smiley

hotr1de
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
November 09, 2017, 08:22:19 AM

İlğilenip ama ilgilenmiyor gibi görünmek sürekli aynı ortamda olup gözgöze gelip ama asılmamak daha sonrası kendiliğinden gelir o sizi takip etmeye başlar vesselam

bu
by24
Member
**

Activity: 238

View Profile
November 09, 2017, 01:24:52 PM

Arkadaşım cafede ilk defa görüp hoşlandığı bir kıza 5 liranın üstüne adını ve telefon numarasını yazmıştı. Kız akşam mesaj atmıştı ordan sohbete başlayıp 2 ay çıkmışlardı. Aynısını ben denedim paramdam oldum o günden beri daha da denemiyorum Smiley
CarolineWeishaupt
Member
**

Activity: 70

View Profile
November 09, 2017, 01:26:13 PM

Arkadaşım cafede ilk defa görüp hoşlandığı bir kıza 5 liranın üstüne adını ve telefon numarasını yazmıştı. Kız akşam mesaj atmıştı ordan sohbete başlayıp 2 ay çıkmışlardı. Aynısını ben denedim paramdam oldum o günden beri daha da denemiyorum Smiley

Öyle bir kız varsa ben 100$ yazayım bizdede hersey var kız yok nasipmidir nedir. birde cast model ajansında üyeliğimiz var gerisini sen düşün.
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
November 09, 2017, 01:29:41 PM

dışarı çıkar yürürüm

@CarolineWeishaupt

sen dindar değil miydin amın evladı ? dilenciye para vermeyip peşine arabayı sürtünce aklın çıktı amına koyyım .

safer ayı falan diye yardırdın burda , es kaza bi karı siksen , üstüne bardak kırılsa forumca yarra yedik artık . yine bi başlık atarsın

'şaban ayı göt gidebilir aman dikkat' diye

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: