Bitcoin Forum
May 11, 2024, 02:41:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Waves ' e Yatırım Yapmak  (Read 6835 times)
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
November 15, 2017, 05:30:28 PM

Waves altyapısından çıkan tokenler arttıkça ve bu tokenler değerlendikçe ancak o zaman Waves de değerlenmeye başlayacaktır. Bu altyapıyı kullanan icolar da yeni yeni tamamlanıyor. En son Anryz icosunu biliyorum, o da henüz borsada işlem görmeye başlamadı.
1715395266
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715395266
Reply with quote  #2

1715395266
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
November 15, 2017, 07:08:04 PM

Valla zappara nın dediği gibi sasha ya arada bizde sitem ediyoruz Smiley
ama beklentimiz de büyük be hacı Smiley waves bizi emekliye ayıracak bu yaşımızda. benim inancım var.
afmfk06
Member
**

Activity: 365
Merit: 10

View Profile
November 23, 2017, 12:18:17 PM

Waves hareketleriyle bugüne kadar yatırımcısını hiç üzmedi. Ancak bir kez al cüzdana at sonra bozdur yapmaktansa fiyat dalgalanmalarından da yararlanmak gerek. İsabetli bir tercih.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
November 23, 2017, 12:42:13 PM

waves benimde sepetimde var umarım herkesin beklediği gibi artış olur şu yeni dex oalyı ico token leri gibi bir sürü şeyi halletmesi lazım 1 yıla ihityacı var gibi ben ne olur ne olmaz diye sepere bıraktım

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
bitcoin_info
Member
**

Activity: 253

View Profile
November 23, 2017, 12:50:06 PM

bende uzun zaman tuttum ama 1 ay önce bozdurdum. son 1-2 haftadır kıpırdanma var ama olası güncelleme sonrası pump geleceğini düşünüyorum. yeniden almayı düşünüyorum
gunmunj
Member
**

Activity: 308

View Profile
November 23, 2017, 12:54:25 PM

waves 2018 için unut vaat eden bir coin ama sadece ona bağlı kalmayın derim. Walton güzel bir coin. onu değerlendirin
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
November 23, 2017, 01:41:14 PM

Waves'e yatırım yapmanın artık çok riskli olduğunu düşünüyorum. Waves'in değerli olmasının tek sebebi kendi altında ico yapılabilmesi ve merkezsiz borsa hedefiydi artık merkezsiz borsa üzerinde çalışan onlarca proje var ve Waves şu ana kadar hiçbir icoda başarılı olamadı. Ben Waves tabanlı proje gördüğüm anda proje direkt olarak gözümden düşüyor.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
November 23, 2017, 01:53:53 PM

Her düşüşte toparlamaya çalışıyorum elimden geldiğince . daha önceden de defalarca dile getirdim aynı laflar zamanında ethereum içinde söylendi . Hedefledikler iş oldukça geçerli merkezsiz bir borsa demek Polo & Bittrex ' in balinanın tillahi olduğu için kolayca yön verebiliyorlar . Hele bir bitsin waves dex stabil şekilde çalışsın fiyat artacaktır .
Koioss
Member
**

Activity: 364

View Profile
November 23, 2017, 03:02:38 PM

Waves in uzun vadede iyi bir yatırım olduğunu düşünüyorum yolu açık gibi. Ancak tek bir yere bağlı kalmaktansa diğer alternatifler de değerlendirilmeli bence.

●   KEEP CALM & HODL   ●
 ❰❰❰❰❰❰  KCH  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  token  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
November 23, 2017, 05:35:59 PM

Waves tabanlı ıco lar arttığında waves de fiyatlanacak genel beklenti bu ancak tezos bu ruyayı erken bir şekilde bitirebilir. waves o kadar zamandır patlayacak diye bekleniyor ki artık olumsuzluk yayıyor bu hissiyat en azından bana.
yorgundemokrat
Member
**

Activity: 132

View Profile
November 23, 2017, 08:58:06 PM

waves 2018 için unut vaat eden bir coin ama sadece ona bağlı kalmayın derim. Walton güzel bir coin. onu değerlendirin

walton konusunda katılıyorum 1.7 dolarken belli bir miktar elimde vardı ancak 2 doları görünce çıkarmıstım hepsini elimden. Şimdi tekrar almayı düşünüyorum.

BUY THE RUMOR, SELL THE NEWS.
mesacan
Member
**

Activity: 280
Merit: 13

View Profile
November 23, 2017, 09:03:06 PM

Şahsen Waves'den ben umutluyum. Litecoin gibi Ethereum gibi olabilir. En az 10 adet bulundurmak bile 1-2 sene içinde 10'a katlayabilir paranızı.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
November 24, 2017, 06:49:27 AM

sadece bir coine bağlanılmamalı elbet bende elimde btc waves tezos eth ltc latoken oax mth birkaçtane zec ve eth gibi güzel coinler ile bekletiyorum bakalım gelecekte neler oalcak umutluyuz

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
delimavi
Member
**

Activity: 77

View Profile
November 24, 2017, 10:30:53 AM

Ben de guzel bir proje olduğunu ve uzun vadede kazandıracak cinlerden olduğunu düşünmekteyim. Fakat yine de tek bir coine yuklenilmemesini belirtmek lazim. Ytd
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
November 24, 2017, 10:54:13 AM

Su turk forumundaki waves hastaligi ne kardesim, birsuru guzel proje var taka taka buna mi taktiniz, nedir olay?
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 24, 2017, 11:13:25 AM
Last edit: November 24, 2017, 11:25:44 AM by bitpazari

Waves satarak çıkılacak coin'lerden değil. Ben böyle düşünüyorum şu soruyu sorarak açıklamaya çalışacağım; yeterli sayıda bitcoin'e sahip olsaydınız satıp çıkar mıydınız? Hadi sattınız çıktınız bitcoin her zaman lazım oluyor çünkü sistemin en büyük çarkı bitcoin.

Zaten fiyatı bundan dolayı sürekli yükselişini sürdürebiliyor. Waves'e kesinlikle parasal olarak bakmıyorum kullanılmayacağını düşünseydim ve sadece para yönünden ele alsaydım çoktan bitcoin'e geçmiş ve paramı katlamıştım. Bitcoin artışlarını yaşayacağı patlamayı biliyordum ama waves bana güven veriyor ve bitcoin alıp kar etsem bile elimizde yeterli sayıda bitcoin yoktur.

Ethereum'a bitcoin'e göre daha olumlu bakıyorum ama aynı şekilde ethereum'da az para değil ve bazı yönleri bana karmaşık geliyor. Sadece cüzdanda tutmuyorum zaman zaman kullanıyorum bitcoin alıyorum, eth alıyorum satıyorum, ICO lara katılıyorum. Güvenim sebebiyle zaten fiyat düştümü yükseldimi gerçekten çok önemsemiyorum, fiyatının artmasını değil sistemin gelişmesini güçlenmesini bekliyorum. Bugün satıp çıksam tekrar alacağım kullanacağım coin'lerin başında geliyor.

İsmi hoşuma gidiyor, proje isminin nereden geldiğini biliyorum. Ethereum mesela aşina olduk ama başka birisine söylediğimde 10 kere tekrarlasam akıllarında kalmaz. Tabii ki böyle küçük şeylerden dolayı yatırım yapmadım bunlar hoşuma giden tarafları. Ancak tam tersi proje ismi uydurulmuş bir şey olsaydı yatırım yapmamak için tek bir neden olarak görebilirdim. Çünkü projenin bir vizyonu var.
goodsson
Member
**

View Profile
November 24, 2017, 11:27:47 AM
Last edit: November 24, 2017, 11:41:29 AM by goodsson

Waves satarak çıkılacak coin'lerden değil. Ben böyle düşünüyorum şu soruyu sorarak açıklamaya çalışacağım; yeterli sayıda bitcoin'e sahip olsaydınız satıp çıkar mıydınız? Hadi sattınız çıktınız bitcoin her zaman lazım oluyor çünkü sistemin en büyük çarkı bitcoin.

Zaten fiyatı bundan dolayı sürekli yükselişini sürdürebiliyor. Waves'e kesinlikle parasal olarak bakmıyorum kullanılmayacağını düşünseydim ve sadece para yönünden ele alsaydım çoktan bitcoin'e geçmiş ve paramı katlamıştım. Bitcoin artışlarını yaşayacağı patlamayı biliyordum ama waves bana güven veriyor ve bitcoin alıp kar etsem bile elimizde yeterli sayıda bitcoin yoktur.

Ethereum'a bitcoin'e göre daha olumlu bakıyorum ama aynı şekilde ethereum'da az para değil ve bazı yönleri bana karmaşık geliyor. Sadece cüzdanda tutmuyorum zaman zaman kullanıyorum bitcoin alıyorum, eth alıyorum satıyorum, ICO lara katılıyorum. Güvenim sebebiyle zaten fiyat düştümü yükseldimi gerçekten çok önemsemiyorum, fiyatının artmasını değil sistemin gelişmesini güçlenmesini bekliyorum. Bugün satıp çıksam tekrar alacağım kullanacağım coin'lerin başında geliyor.

İsmi hoşuma gidiyor, proje isminin nereden geldiğini biliyorum. Ethereum mesela aşina olduk ama başka birisine söylediğimde 10 kere tekrarlasam akıllarında kalmaz. Tabii ki böyle küçük şeylerden dolayı yatırım yapmadım bunlar hoşuma giden tarafları. Ancak tam tersi proje ismi uydurulmuş bir şey olsaydı yatırım yapmamak için tek bir neden olarak görebilirdim. Çünkü projenin bir vizyonu var.

Şunları eklemek istedim gerçekten zorluyorsunuz insanı

CAHİLLER OKUMAZ SADECE YAZARLAR LAF OLSUN MAYDANOZ OLSUN

Çok güzel projeler varmış git katıl kardeşim sizi tutan mı var sizi zorlayan mı var. Bıktırdınız gerçekten, insanlar bilgisini konuşturuyor sizin bilgi sahibi olduğunuz bile şüpheli geliyorsunuz yok çöpmüş yok saplantımız varmış varsa var sizi ne ilgilendirir. Kendim için yazmıyorum insanlar emek veriyor yardımcı olmaya çalışıyorlar iki kelime bok atıp siktirip gidiyorsunuz. Kusura bakmayın diyeceğim ama ilk defa beni küfürlü konuşmaya zorladınız. Seviyesizliğinizi gidin sokakta gösterin.

Tam coinine asik olan bir insan ornegisin. Takim tutar gibi, ismi guzel, logosu guzel. Fenerbahcecoin kafasini yasiyorsun, anlatabiliyormuyum?

Duygusal insanlarla ugrasicak vakti olan ugrassin sana laf anlatmak icin, gercek yatirimci boyle olmaz kardesim. Kufurlerin de ailenden aldigin terbiyenin aynasidir, kufrederek sadece kendi anne babani kucuk dusurursun, benim bir kulagimdan girer otekinden cikar.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 24, 2017, 11:41:18 AM

Şunları eklemek istedim gerçekten zorluyorsunuz insanı

CAHİLLER OKUMAZ SADECE YAZARLAR LAF OLSUN MAYDANOZ OLSUN

Çok güzel projeler varmış git katıl kardeşim sizi tutan mı var sizi zorlayan mı var. Bıktırdınız gerçekten, insanlar bilgisini konuşturuyor sizin bilgi sahibi olduğunuz bile şüpheli geliyorsunuz yok çöpmüş yok saplantımız varmış varsa var sizi ne ilgilendirir. Kendim için yazmıyorum insanlar emek veriyor yardımcı olmaya çalışıyorlar iki kelime bok atıp siktirip gidiyorsunuz. Kusura bakmayın diyeceğim ama ilk defa beni küfürlü konuşmaya zorladınız. Seviyesizliğinizi gidin sokakta gösterin.

Tam coinine asik olan bir insan ornegisin. Takim tutar gibi, ismi guzel, logosu guzel. Fenerbahcecoin kafasini yasiyorsun, anlatabiliyormuyum?

Duygusal bebelerle ugrasicak vakti olan ugrassin sana laf anlatmak icin, gercek yatirimci boyle olmaz kardesim. Kufurlerin de ailenden aldigin terbiyenin aynasidir, kufrederek sadece kendi anne babani kucuk dusurursun, benim bir kulagimdan girer otekinden cikar.

Kusura bakma kardeş başka başlık sanmışım zaten edit yapmıştım, dikkat edersen kendim için bu kadar sinirlenmedim https://bitcointalk.org/index.php?topic=2095735.0 bu konuya yazacaktım başka konu olduğunu görünce sildim son yazdıklarımı, o konuda birisi bokunu çıkarmışsınız yazmıştı o yorumla karışıtrmışım üst üste gelince gerçekten sinirlendim sen olsaydın ne yapardın, senin yorumuna tek başına cevap vermezdim herkes kendi fikrini söylemekte serbest. Bir konu açılmış bilgi paylaşılmış birisi damdan düşer gibi geliyor hakaret içeren yorum atıyor ben ondan dolayı kızdım farkında olmadan bu konuya yazdım senin de bu konuyu açan kişiye eleştirel bir yorum yaptığını görünce hemen edit yaptım.
goodsson
Member
**

View Profile
November 24, 2017, 11:53:23 AM

Kusura bakma kardeş başka başlık sanmışım zaten edit yapmıştım, dikkat edersen kendim için bu kadar sinirlenmedim https://bitcointalk.org/index.php?topic=2095735.0 bu konuya yazacaktım başka konu olduğunu görünce sildim son yazdıklarımı, o konuda birisi bokunu çıkarmışsınız yazmıştı o yorumla karışıtrmışım üst üste gelince gerçekten sinirlendim sen olsaydın ne yapardın, senin yorumuna tek başına cevap vermezdim herkes kendi fikrini söylemekte serbest. Bir konu açılmış bilgi paylaşılmış birisi damdan düşer gibi geliyor hakaret içeren yorum atıyor ben ondan dolayı kızdım farkında olmadan bu konuya yazdım senin de bu konuyu açan kişiye eleştirel bir yorum yaptığını görünce hemen edit yaptım.

Tamam sende kusura bakma. Ben ciddi ciddi merak ettim waves neden TR de bu kadar populer, yoksa bok atmak gibi bir amacim yok zaten. Size gore daha yeniyim, Agustos'tan beri bu isin icindeyim, cok cok ozel birsey goremedim waves'de, vardir tabikide bilmedigim seyler. Bunca zaman bosu bosuna da top 30'da degildir tabikide.

Ama sunu soyleyim ozellikle bu son 2-3 ayda cikan ICO'larin cok saglam takimlari / projeleri var ve fiyatlari ucuz cogunun henuz prototipleri bitmemis oldugu icin. Prototipler bitmeye basladigi anda 10x'ler 20x'ler havada ucusacaktir.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
November 24, 2017, 12:07:56 PM

Tamam waves artacak diyelim de bekletmenin mantığını var mı ona bakalım.

5 aydır 4-5$ civarında gidip gelmiş al sat yapıp miktar arttırılır tamam derim.
100 tane Wavesimiz olsun bir gecede yada bir hafta da 10x yapmayacak ki parayı bağlamanın ne anlamı var.
Geçen sürede 100 waves parası ile usdt ile işlem yapılan coinlere bile giriş çıkış yapılsa yada sadece beklense getirisi ile eldeki 100 waves miktarı fazlası ile artırılırdı.

Zaten fiyat artacağı zaman bir haber geliyor kıpırdanma oluyor volume artıyor. Bu kadar güveniliyorsa para yatmasın, artış sinyali gelince girelim.

Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: