Bitcoin Forum
May 10, 2024, 10:09:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Cash'in DURDURULMAZ YÜKSELİŞİ 02.11.2017 - 546 USD  (Read 1362 times)
alimnts (OP)
Member
**

Activity: 116
Merit: 13

Sürekli araştırmacı

View Profile
November 02, 2017, 07:22:01 AM

Arkadaşlar 3-4 gündür %20 yükseliş ile kapatıyor günü bu yükseliş hakkında bilgisi olan varmı daha ne kadar bu şekilde devam edebilir.

I have a dream I live to make it come true

my metamask adress: 0xE4B6C4d1a5603Ff0bebEeF37BEAAec5D263A74d0
1715335743
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715335743
Reply with quote  #2

1715335743
Report to moderator
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715335743
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715335743
Reply with quote  #2

1715335743
Report to moderator
TyfrTR
Sr. Member

Activity: 312
Merit: 272

View Profile
November 02, 2017, 07:57:32 AM

Arkadaşlar 3-4 gündür %20 yükseliş ile kapatıyor günü bu yükseliş hakkında bilgisi olan varmı daha ne kadar bu şekilde devam edebilir.

Bir şey söylemek çok zor. Herhangi bir coinin ani yükselişlerinde aklıma hep balinalar geliyor. Geçen haftalarda Firstcoin'de ani bir artış oldu. Herhangi bir yenilik ya da özellik olmamasına rağmen, fiyat birden 3 katına geldi. Bu tür artışları birilerinin para kazanmak için yaptığı hamleler olarak görüyorum. Tabi tecrübeli arkadaşlar daha kapsamlı açıklamalar yapacaklardır.
alimnts (OP)
Member
**

Sürekli araştırmacı

View Profile
November 02, 2017, 08:14:41 AM

Ya yükselişi şurdan görüyorum market hacmi acayip bir şekilde yükseliyor ama bunun bir nedeni varmı bir haberde bulamadım bitcoin cash ile alakalı herkez neden ona geçiş yapıyor.

btcmhmt
Newbie
*

Activity: 77
Merit: 0

View Profile
November 02, 2017, 09:00:57 AM

Fork muhabbeti ile mi alakalı acaba? Aradan sıyrılıp öz hakiki gerçek bitcoin benim diye bağıracak galiba Smiley
Winterlust
Jr. Member
*

Activity: 69
Merit: 2

View Profile
November 02, 2017, 09:06:36 AM

Umarım bu da yeni zirve dener de elden çıkarabilirim, ufak bir miktar da olsa tutuyordum kurtulayım.  Smiley
alimnts (OP)
Member
**

Sürekli araştırmacı

View Profile
November 02, 2017, 09:09:26 AM

Görünen oki 1k ya doğru gidiyor.

Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 02, 2017, 10:42:24 AM

Demekki balinalar bu işin içerisinde bi anda çok değerlendi bu kadar yükselişi kimse beklemiyordu.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
November 02, 2017, 10:46:51 AM

He heyt beee ne firsatlar kacmisti 1 gun arayla elimen bch da oyleydi 180 dolardan almistim 1.5 bch öylesine almistim ciktiginin haftasi dustukten sonra sonra ciktim ben ben ciktiktan 1 ay sonra 900 e kadar gormustu omg almistim 27 k dan zararina 26 dan cikmistim 1 ay sonra 200k yi gormusti simdi unify dayim ondan da cikmayi dusunuyom cikinca yaziyim de alin 1 ay sonra oda x10 yapsin Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
November 02, 2017, 10:49:14 AM

ortamda şöyle bir durum var mtc öğrenmek isteyen bch öğreniyor buda btc gibi 6000 dolar olur diyenler bile var bundan alalım diyorlar
bilgisizlik yükselişi diyebilir aslında yoksa bch herhangi bir özelliği olduğunu pek düşünmüyorum
ilk forkta yanlışlık bcc olcak diye bitconneti pumplayanlar olmuştu piyasa bilenler yani bilgisizlik yükselişi çok olur olacaktır Cheesy
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
November 02, 2017, 01:25:21 PM

Forkla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Bch da yatırım aracı sonuçta büyük kısmı btc zenginlerinin elinde. Yanlışlıkla falan yükselme durumu yok tradingview de tavsiye ediyorlar bir süredir.

paulkeres
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
November 02, 2017, 01:28:48 PM

bi sitedende 20 dolar bitcoincash kazanmıştım göndermediler.şimdi artıyor.
mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
November 02, 2017, 01:34:44 PM

Hadi Bitcoinin yükselişini anladık piyasanın kralı elbet yakışır da BitcoinCash için ölecek sürünecek diyorduk o da coştu son günlerde, düşükten satmayanların yüzünü iyice güldürdü. Bi  tek benim altcoinler yerine yapıştı kaldı.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
November 03, 2017, 01:48:27 PM

Bitcoincash hiçbir şey yapamaz sanmıyorum. Ve yükselişi de önlenemez falan değil 1200 dolar olmuştu ilk günü şuanda bence fiyatı normal arada yukarıları deniyor fakat pek sağlıklı olmuyor tabiki

kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 03, 2017, 06:19:30 PM

taklitler asıllarını yaşatır. bitcoin cashte neymiş. elinde sonunda çöp olacak. tek gerçek bitcoin arkadaşlar. şunu anlayın.

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
November 03, 2017, 08:39:54 PM

taklitler asıllarını yaşatır. bitcoin cashte neymiş. elinde sonunda çöp olacak. tek gerçek bitcoin arkadaşlar. şunu anlayın.

kesinlikle yanlış bir düşünce bana göre..eninde sonunda çöp olacak diye kast edilen zaman ne zaman 1 hafta mı 5 sene mi ? belirsiz...altcoinlerde çok iyi fırsatlar dönüyor..yakalayabilen köşeyi dönüyor..aynı şekilde geçen haftalarda millet airdroplardan ciddi rakamlar kaldırdı..airdrop furyası ne kadar sürer bilemem..altcoinlerinde çoğunun çöp olduğu da doğru..ancak at gözlüğü ile bakıp eh nasılsa bitcoin tek gerçek diye oturup bekleyen birçok fırsatı da tepmiş olur...karar okuyucuların.
belhanda
Full Member

Activity: 196

View Profile
November 03, 2017, 08:41:44 PM

kesinlikle yanlış bir düşünce bana göre..eninde sonunda çöp olacak diye kast edilen zaman ne zaman 1 hafta mı 5 sene mi ? belirsiz...altcoinlerde çok iyi fırsatlar dönüyor..yakalayabilen köşeyi dönüyor..aynı şekilde geçen haftalarda millet airdroplardan ciddi rakamlar kaldırdı..airdrop furyası ne kadar sürer bilemem..altcoinlerinde çoğunun çöp olduğu da doğru..ancak at gözlüğü ile bakıp eh nasılsa bitcoin tek gerçek diye oturup bekleyen birçok fırsatı da tepmiş olur...karar okuyucuların.
birileri kazanırken bi taraf kaybediyor hocam. tek kazananlar paso bitcoin holdlayanlar. altcoinler bi yerde artacak evet ama 2 yıla çoğu çöp olacak ve birilerinin elinde patlayacak.
blablablabla
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile WWW
November 03, 2017, 08:44:15 PM

Bitcoincash' ciler basıyorlar parayı, Bitcoinin yanında sönük kalmamak için ama nafile çaba, Bitcoin Cash ancak bir al sat coini olarak kalacak bence.
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
November 03, 2017, 09:04:07 PM

valla bana göre 660 dolar çok iyi bir seviye elinde olan varsa satsın sonra deme di demeyin ... Cheesy
bu coin için bu seviyeler iyi bir yer segwitin ekmeğini yiyor şuanda 10 gün boyunca da yükselebilir ama alttan alan varsa durmasın yol versin
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
November 03, 2017, 09:11:26 PM

valla bana göre 660 dolar çok iyi bir seviye elinde olan varsa satsın sonra deme di demeyin ... Cheesy
bu coin için bu seviyeler iyi bir yer segwitin ekmeğini yiyor şuanda 10 gün boyunca da yükselebilir ama alttan alan varsa durmasın yol versin
Hocam şimdi sizin tavsiyenize uyup satanlar olsa 2 gün sonra 1k olursa sizin yüzünüzden sattım diyenler olabilir sonuna keşke "ytd" koysaydınız Smiley Artış gösterebilr belki daha. Segwit ile alakalı olduğunu düşünüyorum
Antikais
Full Member

Activity: 236
Merit: 101

View Profile
November 03, 2017, 11:46:29 PM

Taklit falan dedik Bitcoin Cash için ama 650 usdye yükselerek herkesi şaşkınlığa uğrattı. Yeni çıkan Bitcoin Gold Cash'in gölgesinde kaldı bile. Yatırım tavsiyesi değil ama bu seviyeler çok iyi oldu  bende Cash  olsa acımaz  satardım.

bitcoin cash'te para babalarından çok iyi destek geldi. bitcoin gold'da hiç destek yoktu ve bitcoin gold uyanık heriflerin btc cash'de ki potansiyelden yararlanıp kendilerine pay çıkartmasıydı bence

ASSETA - Blockchain based borderless crypto bank | ICO | DISCUSSION THREAD | BOUNTIES
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: