Bitcoin Forum
May 14, 2024, 11:11:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Altcoinlere Fazla Güvenmeyin Çoğu Satoshi Abimizin?  (Read 439 times)
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
November 02, 2017, 08:47:33 AM

Bitcoini yapabilen bir beyin hemde ortada hiç birşey yokken,bitcoinden sonra altcoin yapamazmı sizce ? Hemde kendisi demiş başka şeylerle ilgileniyorum artık diye ? Ben çoğu altcoinin Satoshinin olduguna inanıyorum.Eth'de bile parmağı olabilir hatta çoğu ICO da bile parmağı olabilir.Ben bütün paranın yada çoğunun ona aktığını düşünüyorum.Diğerleri sadece piyon özellikle rakip görünenler Smiley) Btc ye en ufak yapacağı güncelleme ile hızları uçurabilir , bitcoine smart contrat ekletebilir , hiç olmaz dediğimiz güncellemeler ekletebilir.Ve sonuç olarak altcoinleri direk öldürür veya SIFIRLAR!!! O yüzden fazla güvenmeyin şu Altcoinlere !!!

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
November 02, 2017, 09:19:05 AM

Keske birakabilseydik zamaninda ama iste hep zarardayiz diye birakamadik, sabirsizlarin parasinin sabirlilara aktirildigi yer diye diye mahvolduk cok kaybettik dustu satmadik dahada dustu satmadik yakinda bitecek satacak birsey kalmayacak cok moralim bozuk
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
November 02, 2017, 11:53:09 AM

ciddi şekilde blockchain ve bitcoin konusunda bilgi eksikliğin var
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 02, 2017, 12:07:18 PM

Bu konuda size katılamayacağım çünkü bu piyasa sadece bitcoin e endeksli yürüyecek olsaydı bu kadar büyümezdi, ve daha da büyüyecek, bitcoin kraldır, diğer coinlerden usd olarak elbette yukarıda olacaktır ama projesi olan coinlerde yoluna devam edecektir, bu işe blockchain kavramını detaylı bir şekilde araştırarak başlanılması gerektiğini düşünüyorum, blockchain teknolojik devrimdir, şuan ki piyasanın kötü hali sizi yanıltmasın, eğer bir coin vaadediklerini gerçekleştirip sanal dünyadan reel de insanların işini görmeye başlarsa o zaman daha da iyi anlarsınız demek istediğimi, misal wavesin amacı dex platformu yani reel crypto borsa amacı ile yola koyuldu, bunu altyapısı, arayüzü ve kullanışlı bir şekilde entegre etmeyi başarabilirse ve insanlar bu borsayı yoğunlukla kullanmaya başlayıp önemli firmalarla anlaşmalar yaparsa waves ekibi işte o zaman siz wavesin satoshi karşısında değerlenmesinin önüne geçemezsiniz bu demek değil ki waves btc ile aynı değerde olur, ama waveste değerli olur, waves burada sadece bir örnekti diğer projesi olan coinlerinde hakkını vermek gerekir

dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 02, 2017, 12:19:56 PM

Çoğu satoşhinin mi bilmem ama.
Dediklerine katılıyorum, bilgi olarak herkesden öndesin ve insanlar btc yi anlamaya çalışırken sen yeni proje bile üretebilirsin.
Ne dersiniz bizim satoşhi vitalik olmasın ? Smiley
Kutup Ayisi
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
November 02, 2017, 12:30:37 PM

Altcoinlerden zamanında çıkmadık şimdi çıkmanın bi mantığı yok kuzu kuzu bekleyeceğiz el mahmum yapacak bişey yok. Hepsi satoshinin olabileceği konusunda kuşkularım var. Eğer böyle birşey varsa ki umarım yoktur vay halimize ozaman. BTG çatallanması gerçekleşmeden önce btc ye geçme fikrim vardı ama beklemeyi tercih ettim anlamsız bir şekilde ozaman geçecektim işte btc ye veya en azından uSDT olarak beklemeliydim

BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
November 02, 2017, 12:38:13 PM

satoshi'yi merak eden bi ben değilim dimi Cheesy bu adam durduk yere neden böyle bir proje yaptı acaba? bence satoshi denilen 1 kişi değil 1 ekip belki arkasında 1 devlet var.
Kutup Ayisi
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
November 02, 2017, 12:42:13 PM

satoshi'yi merak eden bi ben değilim dimi Cheesy bu adam durduk yere neden böyle bir proje yaptı acaba? bence satoshi denilen 1 kişi değil 1 ekip belki arkasında 1 devlet var.
Bende çok merak ediyorum kendisini veya kendilerini ama açık etmiyor kendisini mantıklı bir hareket olarak görüyorum. Belki ömrünün sonlarına doğru açık edebilir kendini sathoshi nakamato benim gibisinden yatakta her tarafında serum bağlanmış falan Cheesy

NetNeo
Full Member

Activity: 280
Merit: 103

View Profile
November 02, 2017, 01:38:48 PM

Günümüz bilgisayarlarının icadından sonra , yüzyılın en büyük buluşunu blockhain olarak görüyorum. Barındırdığı çekirdek gereği , bahsetmiş olduğunuz alt coinlerin bir gün biteceği tezine katılmıyorum. Üzerine koyarak devam edecektir diye düşünüyorum

▶▶  BTCitcoin 2  ◀◀    Scalable Bitcoin Fork with instant verified payments
██████████████████████████████
Pages: [1]
  Print  

Jump to: