Bitcoin Forum
May 14, 2024, 07:19:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Stake kasmak hk.  (Read 313 times)
RaltcoinsB (OP)
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
November 03, 2017, 11:39:27 AM

Merhaba forumdaslar. Ben imza kampanyasina katildim jr member her hafta 1 stake alirken hero legendry 7 stake aliyor simdi sormak istedigim soru su. Bu stakeler dagitilirken nasil oluyor ornegin imza sonuna kadar ben 5 stake yaptim  toplam stakeler icindeki payimin dagitilacak tokene orani mi olacak ? Örn 10m token dagitilacak imzada 100  kisi var ve toplam stake sayisi 1000 olsun ben bunun uzerinden 5/1000x10m token mi alacagim imzadan? Tesekkurler simdiden

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715671193
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715671193
Reply with quote  #2

1715671193
Report to moderator
1715671193
Hero Member
*

Ignore
1715671193
Reply with quote  #2

1715671193
Report to moderator
1715671193
Hero Member
*

Ignore
1715671193
Reply with quote  #2

1715671193
Report to moderator
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
November 03, 2017, 11:49:05 AM

Stake sayısı kampanya boyunca artan bişeymi?bende tam bilmiyorum ama benim bildiğim stake dediğimiz şey değişmiyor kampanya boyunca,kamoanya sonunda stake oranın ve katılan kişi sayısınca dağıtılıyor diye biliyorum,üstatlar aydınlatsın
bravia
Full Member

Activity: 224

View Profile
November 03, 2017, 11:50:08 AM

Merhaba forumdaslar. Ben imza kampanyasina katildim jr member her hafta 1 stake alirken hero legendry 7 stake aliyor simdi sormak istedigim soru su. Bu stakeler dagitilirken nasil oluyor ornegin imza sonuna kadar ben 5 stake yaptim  toplam stakeler icindeki payimin dagitilacak tokene orani mi olacak ? Örn 10m token dagitilacak imzada 100  kisi var ve toplam stake sayisi 1000 olsun ben bunun uzerinden 5/1000x10m token mi alacagim imzadan? Tesekkurler simdiden
Hocam forum üyeliği rütbene göre stake alırsın. Rütben ne kadar yüksekse o kadar fazla stake alırsın yani. Diğer sorduğun şey varya kaç token alacağım imzadan onu bende tam biliyorum. Tam değil hatta hiç bilmiyorum Smiley Açıklayan birisi olursa bende öğrenmiş olurum
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
November 03, 2017, 12:07:29 PM

Stake sayısı kampanya boyunca artan bişeymi?bende tam bilmiyorum ama benim bildiğim stake dediğimiz şey değişmiyor kampanya boyunca,kamoanya sonunda stake oranın ve katılan kişi sayısınca dağıtılıyor diye biliyorum,üstatlar aydınlatsın

Farkli imza kampanyalarinin farkli bounty odulleri var onlari iyi okumaniz lazim mesaj basinami yoksa belirli bir mesaji belli suredemi atmaniz lazim onu iyi anlamalisiniz bunun icin farkli kampanyalar mevcut.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
November 03, 2017, 12:59:11 PM

stake olayı pay  olarak ben anlıyorum stake fazla olursa payın fazla olacak 100 stake düşünün benim stake 2 ise yüzde 2 pay bana gelir bu sadece bir örnek ve benim anladığım budur belki yanlışta olabilir

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
R1011
Full Member

Activity: 182

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 03, 2017, 01:19:34 PM

Ne kadar fazla stake sayınız varsa o kadar fazla token sahibi olabilirsiniz o kampanyadan. Misal veriyorum 5 stakeniz varken 100 token alacakken 10 stakeniz olursa 200 token alırsınız bunun gibi. Stakeler de forumdaki rütbeye göre hesaplanıyor en fazla stakeleri genelde hero/legendry alır bazı kampanyalar legend ile heroya aynı stake sayısını verirken bazı kampanyalar legende daha fazla verip heroya 3-4 stake daha altını veriyor. Forumda en az Jr. Member olmanız lazım bir kampanyaya katılmak için. Bazı kampanyalar newbea de kabul ediyor ama nadir oluyor. Negative turst almamış olmanız gerekiyor.
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
November 03, 2017, 01:21:49 PM

Bountylerde verilen Stakeler dağıtılacak olan Ödüllerin pay dağıtımında birim  olarak alınıyor.

Örneğin bir imza kampanyasında dağıtılacak X coin için kampanyaya katılmış 3 kişinin stake birikimleri aşağıdaki gibi olsun;

A kişi 5 stake
B kişi 3 stake
C kişi 1 stake

ICO sonunda toplam 9000X coinin %1 i İmza Kampanyasına katılanlar arasında dağıtılacaksa,

9000*%1=90X

Toplam Stake Sayısı = 5 + 3 +1 = 9

Stake başına getiri = 90X/9 = 9X coin.

A nın alacağı X coin sayısı = 5*9 = 45
B nın alacağı X coin sayısı = 3*9 = 27
C nın alacağı X coin sayısı = 1*9=  9 olacaktır.
RaltcoinsB (OP)
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
November 03, 2017, 01:24:55 PM

Bountylerde verilen Stakeler dağıtılacak olan Ödüllerin pay dağıtımında birim  olarak alınıyor.

Örneğin bir imza kampanyasında dağıtılacak X coin için kampanyaya katılmış 3 kişinin stake birikimleri aşağıdaki gibi olsun;

A kişi 5 stake
B kişi 3 stake
C kişi 1 stake

ICO sonunda toplam 9000X coinin %1 i İmza Kampanyasına katılanlar arasında dağıtılacaksa,

9000*%1=90X

Hocam iste aradigim cevaplar digerleri genelde forumdaki rutbene gore stake alirsin stake ne kadar fazlaysa o kadar cok alirsin vs bunlari bende biliyorum bitcoinle ilgilenen adamin en az o kadar zekasi vardir diye dusunuyorum istedigim mesaj tam olarak buydu cok  tesekkur ederim.

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 03, 2017, 02:20:30 PM

A kişi 5 stake
B kişi 3 stake
C kişi 1 stake

9000*%1=90X

En basit ve mantıklı anladıgım bu olmus sanırım . Elinize sağlık hocam

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
November 03, 2017, 04:12:12 PM

Kampanyaya katılan sayısı 1000 olsun, toplam dağıtılacak token miktarıda 10 000 000 olsun.. Bu durumda rütbelerine göre 1000 kişinin aldığı stakeler hesaplanır buda 5000 stake yapsın bunalrın içinde senin  5 stake in var bu durumda senin alacağın ödül miktarı 10 000 000 / 5000 * 5 olacaktır.. Basit bir hesap..
DarkbLue
Full Member

Activity: 196
Merit: 101

View Profile
November 03, 2017, 05:03:52 PM

A kişi 5 stake
B kişi 3 stake
C kişi 1 stake

9000*%1=90X

Bountylere katılacak yeni arkadaşlar için faydalı bir konu, sade ve açıklayıcı cevabınız güzel olmuş, teşekkürler
Pages: [1]
  Print  

Jump to: