Bitcoin Forum
June 14, 2024, 04:07:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Electroneum Madenciliği  (Read 1804 times)
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
November 16, 2017, 03:50:58 PM

ETN Fiyatı artıkça sıkıntılar yaşatan bir coin. 27'e düştüğünde madencilik kısmı bayağı güzel oldu. Bir de ağda inanılmaz Ddos var sanırım. hiç bir havuz birbirini tutmuyor. 40 civarında olduğunda kazmak zor idi. Ki ben Vegalar ile kazıyorum. takip edip fiyatın düşmesini beklemek gerekiyor. Fiyat düştüğünde genel de Monera'ya bir kaçış oluyor ve o zaman kazdıkların adet olarak çok daha fazla oluyor. FR ile biten yer şuan da bazı önlemler aldı. ne kadar işe yarayacak onu göreceğiz. Onun dışında ilerisi için elde olması gereken bir coin.

mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
November 30, 2017, 12:08:53 PM
Last edit: November 30, 2017, 12:41:07 PM by mdikmetas

hocam nasıl kazacağız bunu cüzdan olarak offline wallet mı kullanıyorsunuz
wallettan birsey anlamadım offline wallet var
ayeaye87
Member
**

View Profile WWW
November 30, 2017, 12:50:09 PM

hocam nasıl kazacağız bunu cüzdan olarak offline wallet mı kullanıyorsunuz
wallettan birsey anlamadım offline wallet var

https://www.youtube.com/watch?v=Iv5fYF1jgJE&feature=youtu.be

Buradan nasıl cüzdan açılır var.

Claymore XMR
Cast XMR
XMR-Stak

Kazmak için de bu programlardan herhangi bir tanesini kullanabilirsiniz. Rx 480/580 için Claymore. Vega için ise diğer iki programdan bir tanesini kullanabilirsiniz.

Havuz olarak da. Bir olup bir tane kendimiz havuz oluştursak daha güzel olur. Bir arkadaş geçen gün ben açacağım demişti ama, henüz bir açıklama görmedim.

http://us-etn-stats.hashparty.io/
https://etn.suprnova.cc/
http://www.electroneum.space

Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
November 30, 2017, 01:37:02 PM

Nasıl yapıldığını hiç bilmiyorsanız programlar karışık geliyorsa bu miner programını kullanabilirisiniz.Kullanımı son derece basittir.

https://github.com/zone117x/cryptonote-easy-miner/releases/

yobit.net is banned from signatures
dhan000
Sr. Member

Activity: 419
Merit: 255

View Profile WWW
November 30, 2017, 03:35:59 PM

etn cüzdan programı sizde çalışıp bağlanıyor mu bende sürekli dns hatası veriyor bir çözümde bulamadım google dns kullanınca çözüldü diyen var ama bende bir işe yaramadı.
ayeaye87
Member
**

View Profile WWW
December 01, 2017, 08:52:03 PM

etn cüzdan programı sizde çalışıp bağlanıyor mu bende sürekli dns hatası veriyor bir çözümde bulamadım google dns kullanınca çözüldü diyen var ama bende bir işe yaramadı.

Bende sıkıntı yok. DNS kullamıyorum. herhangi bir sıkıntı yaşamadım bugüne kadar.

cacoin
Full Member

Merit: 112

View Profile
December 02, 2017, 06:33:32 AM

Eth kazan bi arkadaşım var 6 lı rig var rx480, şu an rigi satışa çıkardı ve almayı düşünüyorum ETN kazmak için.Güncel değerlerle şu an günde kaç ETN kazabilirim.işin acemisiyim whattomine a falan baktım ama bişey anlamadım.yardımcı olursanız sevinirim
dhan000
Sr. Member

View Profile WWW
December 02, 2017, 08:38:03 AM

Eth kazan bi arkadaşım var 6 lı rig var rx480, şu an rigi satışa çıkardı ve almayı düşünüyorum ETN kazmak için.Güncel değerlerle şu an günde kaç ETN kazabilirim.işin acemisiyim whattomine a falan baktım ama bişey anlamadım.yardımcı olursanız sevinirim

benim elimdeki msi rx470 armorlar yaklaşık 5200h/s veriyor buda bu günkü degerlerle 368 etn eder diyor kazım yaptığım site daha önce bu rakam 500-600 arasında idi karlılık arttıkça sayı düşüyor...

sitenin verdiği deger yaklaşık bir değer tam sayı tutmasada 368 değilde 340 oluyordu.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
December 02, 2017, 09:33:50 AM

Düzgün çalışan bir havuz yazabilir misiniz. Hangisini açtıysam soyguncu birbirleriyle alakası yok değerlerin

dhan000
Sr. Member

View Profile WWW
December 02, 2017, 10:31:27 AM

Düzgün çalışan bir havuz yazabilir misiniz. Hangisini açtıysam soyguncu birbirleriyle alakası yok değerlerin

electroneum.uax.io en son burayı kullandım bana düzgün bir yer gibi geldi. ben kazım yaparken bir sorun yoktu ama şu bir iki gündür sitede sorun var gibi dün site hiç yoktu bu gün açılmakta zorlanıyor...
etn poolların çogunda hesaba geç işleme durumu var kazmaya başlıyorum saatlerce hesaba bir şey yansımıyor kazımı kesiyorum sonra üçer beşer gelmeye başlıyor... hangi poolda kazacaktığımı bende şaşırdım sonrada bu cüzdan sorunu olunca bıraktım şimdi nicehashda cryptonight kazıyorum etn kadar olmasada getirisi ethereuma göre fazla...

siz hangi poollarda kazdınız.?

birde uyarıyı görmeden cryptopia.co.nz sitesinin cüzdan adresine 2600tane kadar kazmıştım bunu almanın yolu var mı? başına gelen var mı?
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
December 02, 2017, 02:23:04 PM

Mesela borsaların cüzdanlarını kullanmak istersek bat dosyasını nasıl düzenliyoruz. Borsalarda, iki adres var gönderim için.
dhan000
Sr. Member

View Profile WWW
December 02, 2017, 04:25:02 PM

Mesela borsaların cüzdanlarını kullanmak istersek bat dosyasını nasıl düzenliyoruz. Borsalarda, iki adres var gönderim için.

bildiğim kadarıyla sadece etn ile başlayanı yazıyorsunuz lakin etn için şu an sadece cryptopia.co.nz var ve bunada etn ler gelmiyor o yüzden kullanamıyoruz.zaten sitelerde uyarıyor kullanmayın diye. ben uyarıyı geç anladım engilişçe olunca o yüzden 2600 etn nere gitti bilmiyorum.
rambetiko
Member
**

Activity: 188
Merit: 10

View Profile
December 02, 2017, 05:22:36 PM

arkadaşlar ingilizce bilmeden bir şeyler yaptım ama doğru mudur bilmiyorum.

şimdi electroneumd ile sync yaptım, electroneum-wallet-cli ile cüzdan oluşturdum. yalnız cüzdanı site üzerinden değil bu program aracılığı ile oluşturdum.

daha sonra cast_xmr programı ile eu2.electromine.fr:7777 pool sitesinde kazmaya başladım. yalnız bu kazma işleminde paylaşım sayısı çok az oluyor. xmr kazarken daha sık paylaşma yapıyor. mesala xmr de 9 saniye de yapıyorsa etn de 75-110 saniye aralarında yapıyor. bunun bir önemi veya bana dezavantajı var mı? yoksa nasılsa kazıyor ve bildiriyor önemli değil diyebilir miyiz?

işlemler doğru ise ben kazdığım bu etnleri offline cüzdana nasıl aktaracağım? yani pool sitesi bunu cüzdana nasıl gönderecek? eşleştirme işlemi nasıl yapılıyor. yoksa boşuna kazmayayım. bu etnleri borsaya aktarabiliyor muyuz?

dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
December 02, 2017, 07:40:00 PM

ben anlamadım bu coini hala . bu coin sadece telefon ile kazılabilecekti sadece ? insanlar xmr-stak gibi en baba minerlarla cpu üzerinden kazabiliyor ise ne anladım ben bu işten.
rambetiko
Member
**

View Profile
December 02, 2017, 09:50:34 PM

ben anlamadım bu coini hala . bu coin sadece telefon ile kazılabilecekti sadece ? insanlar xmr-stak gibi en baba minerlarla cpu üzerinden kazabiliyor ise ne anladım ben bu işten.

valla hocam vega 64 tek başıma 2 kh kazıyor. ayda 200 dolar getirisi var diye hesaplanıyor. güzel sistem bence
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
December 04, 2017, 01:28:07 PM

elimde 2 adet i7 3 adet i5 işlemci var. bunlarla kazım yapsam bir getirisi olur mu? yoksa tedaşa mı çalışırım? Cheesy
ayeaye87
Member
**

View Profile WWW
December 04, 2017, 03:41:10 PM

valla hocam vega 64 tek başıma 2 kh kazıyor. ayda 200 dolar getirisi var diye hesaplanıyor. güzel sistem bence

Bugün ki kuru göz önünde bulundurursak 200 doların üstü gelir. 2-4 ay için de kartın parası çıkıyor. Bir Dump yeme ihtimali var şuanda.

elimde 2 adet i7 3 adet i5 işlemci var. bunlarla kazım yapsam bir getirisi olur mu? yoksa tedaşa mı çalışırım?

Kaç H alıyorsun.?

nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 05, 2017, 12:09:52 PM

Çıktığından beri Electreneum kazanlar rigleri amorte etmişlerdir sanırım. İyi bir pump yedi. Whattomine da şu an 1. sırada.

rambetiko
Member
**

View Profile
December 05, 2017, 04:39:24 PM

Bugün ki kuru göz önünde bulundurursak 200 doların üstü gelir. 2-4 ay için de kartın parası çıkıyor. Bir Dump yeme ihtimali var şuanda.

elimde 2 adet i7 3 adet i5 işlemci var. bunlarla kazım yapsam bir getirisi olur mu? yoksa tedaşa mı çalışırım?

Kaç H alıyorsun.?

hocam işlemciyle oalcak gibi değil. vega 64 ile sabit 1950 h/s alıyorum. 2 adet vega daha alacağım. çok çok iyi karı var. 1,5 ayda amorti ediyor böyle giderse. ha çöktü diyelim başka coinler var. her türlü 3 vega çok iyi gider

arkadaşlar whattomine sitesinde no listed ne anlama geliyor?
ayeaye87
Member
**

View Profile WWW
December 05, 2017, 10:26:23 PM

Kaç H alıyorsun.?

hocam işlemciyle oalcak gibi değil. vega 64 ile sabit 1950 h/s alıyorum. 2 adet vega daha alacağım. çok çok iyi karı var. 1,5 ayda amorti ediyor böyle giderse. ha çöktü diyelim başka coinler var. her türlü 3 vega çok iyi gider

arkadaşlar whattomine sitesinde no listed ne anlama geliyor?

Vegaları HBM2 ile mi kullanıyorsunuz yoksa Sadece Driver yükleyip her kapat-açda Devredışı bırak-al ile mi.? Bende 6 adet Vega 64 var. Altısını da tek makina da yaklaşık 1950-2000 arasında bir değer de kullanıyorum. Yeni XMR-STAK ile test etme şansınız oldu mu.? Yada XMR CAST 0.7 ile. sanki Yeni XMR Stak Daha fazla Hash Rate üretiyor. Yoksa bana mı öyle geliyor. Smiley

Bence Bu kartın üstüne henüz kart üretilmedi. En azından ben denk gelmedim Smiley. Şuanda Kara borsa resmen. Yurt dışında bile fiyatları epeyce artmış durumda.

Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: