Bitcoin Forum
May 10, 2024, 08:29:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 [All]
  Print  
Author Topic: Bitcoin Mars'a - Dolar Ay'a gidiyor  (Read 1747 times)
aamirsuh (OP)
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
November 03, 2017, 03:38:07 PM

Bitcoin'in insanlık dan uzak yükselişi, doların ülkemizde önü alınamaz çıkışı sonrası TL de kalma oturduğun yerde zarar yazıyor.

Ünlü bir söz vardır. '' Durmak tükenmektir.'' diye.

Acil pozisyon almak lazım.

Bitcoin 7100-7200 de tutunursa tekrar girmeyi düşünüyorum? Üstadlar yorumlar msınız?

1715372940
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715372940
Reply with quote  #2

1715372940
Report to moderator
1715372940
Hero Member
*

Ignore
1715372940
Reply with quote  #2

1715372940
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715372940
Hero Member
*

Ignore
1715372940
Reply with quote  #2

1715372940
Report to moderator
1715372940
Hero Member
*

Ignore
1715372940
Reply with quote  #2

1715372940
Report to moderator
1715372940
Hero Member
*

Ignore
1715372940
Reply with quote  #2

1715372940
Report to moderator
TrolWolf
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
November 03, 2017, 05:51:59 PM

Bitcoin de dolar da artmaya devam edecek gibi görünüyor.Bitcoinin artmasını biraz forklara bağlayabiliriz.Fakat dolar diret olarak devlet meselesi çözümlenmesi zor gibi görünüyor.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
erdinger45
Newbie
*

Activity: 47
Merit: 0

View Profile
November 03, 2017, 07:33:29 PM

Kesinlikle katılıyorum. Bitcoin her zaman belirttiğim gibi rekor üstüne rekor kırmaya devam edecek. Çünkü bu durdurulamaz bir ekonomik devrimin parçası ve insanlar küresel olarak bunu benimsemeye başladı. Bu denli globalleşmiş bir dünyada hala para piyasalarını takip etmemek kör cahilliktir kanısındayım. Hala TL de takılı yaşamak mantıksızdır. Ortaokul veya Lise çağındaki gençlere finans dersleri hatta ve hatta kripto para dersleri verilmeli kanısındayım.
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
November 03, 2017, 08:06:14 PM

uzun vadede bitcoin'in daha çok yolu var.  tek bir ülke'nin hamlesi ile (misal çin,abd) bitcoini durduramaz artık. ancak bütün dünya ortak karar alırsa önü kesilebilir. daha önemlisi bitcoin günün birinde hacklenebilir ise (teoride mümkün ama zor tabi) veya sistem işleyemez hale gelirse yada çok daha iyi bir sistem geliştirilirse işler değişir.

bitcoin şuan paradan çok yatırım aracı altın gibi hisse senedi gibi oldu gerçi daha iyisi çıksa bile etkilenmez.
grcnn
Member
**

Activity: 448
Merit: 11

View Profile
November 03, 2017, 08:37:12 PM

yani buda ne demek kolay kolay bitcoin sahalardan çekilmez

▬[  FXPay.IO  ]▬   
▌ A Decentralized Gateway to The World's Digital Ecosystem  ▌
▬▬  MAIN SALE STARTS 1st AUGUST▬▬ | Twitter  | Telegram  | ANN  | Medium  | LinkedIn  | Facebook| ▬▬
blablablabla
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile WWW
November 03, 2017, 08:40:32 PM

Hah haaa... İyi bir başlık olmuş bitcoin Mars, dolar Ay'a gidiyor, ben ethereumunda bunlara eşlik etmesini bekliyorum, mesela ethereumda Jüpitere gitsin. Bu arada konu dışı ama adınızı Mars'a yollamak isterseniz bu siteye kayıt yapın https://mars.nasa.gov/participate/send-your-name/insight/  ben adımı yolladım , kendim gidecek halim yok netcede Grin
apple_talk
Sr. Member

Activity: 473
Merit: 250

"Proof-of-Asset Protocol"

View Profile
November 03, 2017, 11:25:09 PM

Dolar ile ilgili devletin acilen ekonomik birtakım girişimlerde bulunması gerekiyor, durduğumuz yerde fakirleşiyoruz. Enflasyon desen aldı başını gidiyor. Bitcoin bu civarlarda tutunursa ben de bir şeyler düşüneceğim, ileride neden daha çok almadım diye kafamı duvarlara vurmak istemiyorum açıkçası.

|

50
|

▄
           ▄▄▄▄▄▄███████
▄▄▄▄█████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████

█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
▀▀▀▀█████  █████████████
           ▀▀▀▀▀▀███████
                       ▀
|

$1,5 M
|

▄▄▄█████████▄▄▄
      ▄█████▀▀███▀▀█████▄
    ▄███▀     ███     ▀███▄
   ████       ███       ████
  ███▀                   ▀███
 ███▀                     ▀███
▄██▀       █████████       ▀██▄
███                         ███
███        █████████        ███
███                         ███
▀██▄       █████████       ▄██▀
 ███▄                     ▄███
  ███▄                   ▄███
   ████       ███       ████
    ▀███▄     ███     ▄███▀
      ▀█████▄▄███▄▄█████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
|

|

<>
<>
<>
<>

GITHUB
TWITTER
YOUTUBE
FACEBOOK
pleght
Full Member

Activity: 252

View Profile
November 04, 2017, 01:52:11 PM

Valla bence bitcoin artık jüpiteri geçmek üzere dolar ise marsta diyebiliriz bu artışlar devam ederse ülkece ekonomimiz de benim gibi alt coin yatırımcılarının ekonomiside tepe taklak olacak.

tartibaya
Full Member

Activity: 630

View Profile
November 04, 2017, 02:17:19 PM

Fork işi bitcoini '' zaten olmayan doğal dengesini'' iyice bozdu usdt basıp duruyorlar fiyat uçuyor ancak suni bence. Ve yine ancak suni artış reelize ediliyor! Piyasaya sıcak nasit dolarda giriyor, fork sonrası bir düzeltme ve sonra galaksi dışına olabilir.
globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
November 04, 2017, 02:29:53 PM

Bitcoin ve doların aynı anda çıkması bitcoini olanlar için iyi aslında parası katlanarak artıyor. Bitcoin buradan daha düşmesse ve tutunursa ben de biraz daha almayı planlıyorum. Ama forku beklemek istiyorum forktan sonra biraz salabilir diye tahmin ediyorum.

SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
November 04, 2017, 02:40:52 PM

Bitcoin'in insanlık dan uzak yükselişi, doların ülkemizde önü alınamaz çıkışı sonrası TL de kalma oturduğun yerde zarar yazıyor.

Ünlü bir söz vardır. '' Durmak tükenmektir.'' diye.

Acil pozisyon almak lazım.

Bitcoin 7100-7200 de tutunursa tekrar girmeyi düşünüyorum? Üstadlar yorumlar msınız?

Yıl 2017 ve hala bankada TL hesabı olanlar var mı acaba çok merak ediyorum. Çoktan paralarımızı crypto currency piyasalarına yatırmamız gerekirdi. Ama geç kalmış sayılmayız. Doğru hamleleri yaparsak eğer bu işten para kazanabileceğimizi düşünüyorum.

kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
November 04, 2017, 05:40:29 PM

Btc artışı hepimizi sevindiriyor dolar artışı da kriptoya yatırım yapanların işine geliyor ama. Bu gidişat ülke için hiçte hayırlı değil biz kriptoda bulunanlar olarak şanslı bir kesimiz bana göre.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
aleya yavuze
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
November 04, 2017, 06:13:16 PM

Bitcoin ve Doların amansız mücadelesini yazmışsınız. Ben size katılıyorum ikisi de yatırımcısına kazandırmaya devam edecek

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
November 04, 2017, 08:20:29 PM

Bitcoin uzun vadeli bir kripto para birimi bana göre. Tükenmesi,eriyip bitmesi çok zor. O yüzden şuan uçuşa geçmiş gibi gözükse de piyasada yaşanacak dalgalanmalardan dolayı düşüşler olacaktır. Uzun vadeli bakmak lazım yani olaya.
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
November 04, 2017, 08:41:31 PM

çok değil bir kaç sene öncesine kadar yüzlerce btc alacak param vardı şimdi ise 10 tane alamıyorum. Kafamı duvara vurmamak için eth, btc birikliyorum.
KodesCrew
Full Member

Activity: 406

View Profile
November 04, 2017, 08:45:59 PM

Bitcoin son zamanda ( iki aylık dönemde) çok arttı. keza aynı şekilde dolarda öyle. doların artış sebebi siyaset politika vs.
-bitcoindeki olay arz talep meselesi. bu gidişle daha da artar gibi duruyor..
insan sürekli  keşke daha önce bitcoin alıpda yatırım yapsaydık diyor amma iş işten geçeli...

kacakkipri
Full Member

View Profile
November 04, 2017, 08:47:21 PM

çok değil bir kaç sene öncesine kadar yüzlerce btc alacak param vardı şimdi ise 10 tane alamıyorum. Kafamı duvara vurmamak için eth, btc birikliyorum.

Üzülmeyin bence hala geç kalmış sayılmazsınız. Bu piyasa yatırımcısına hala para kazandırabilecek potansiyele sahip. Daha ne kadar yükselir dedikçe insanlar yükselmeye devam etti btc.

haskizilcik
Member
**

Activity: 160

View Profile
November 05, 2017, 10:09:53 AM

Zararın neresinden dönülürse kardır dahada değerlenecek

✘  EXCOLONY   |▌  YOUR PLEASURE IS OUR INNOVATION
|███   White Paper  [  JOIN our ICO  ]  ANN Thread   ███|
Twitter  |  Facebook  |  Telegram  |  Medium  |  Github  |  Reddit
AvAreS
Member
**

Activity: 212
Merit: 13

View Profile
November 06, 2017, 02:16:51 AM

Bu ülkede gerçekten paran oturduğun yerde pul oluyor..Bir ülkede resmi para birimi kendi halkına bile güven veremiyorsa orası gerçekten bitmiş demektir.
Yapılacak en iyi şey düzeltme olunca artık 4000 mi olur 5000 mi olur tam oradan girmek olacaktır..Btc nin neler yapabildiğini gördük hepimiz...daha 3 ay önce 1800 dolardı..geçmiş yılları söylemeye luzum yok..Ben ce şahsen risk almaya değer..
kacakkipri
Full Member

View Profile
November 06, 2017, 04:01:56 PM

Bu ülkede gerçekten paran oturduğun yerde pul oluyor..Bir ülkede resmi para birimi kendi halkına bile güven veremiyorsa orası gerçekten bitmiş demektir.
Yapılacak en iyi şey düzeltme olunca artık 4000 mi olur 5000 mi olur tam oradan girmek olacaktır..Btc nin neler yapabildiğini gördük hepimiz...daha 3 ay önce 1800 dolardı..geçmiş yılları söylemeye luzum yok..Ben ce şahsen risk almaya değer..

Söylediğiniz gibi şuan yapılabilecek en mantıksız şey TL'de kalmak, dolar almak yada biraz daha risk alıp BTC almak elinde durduğu yerde eriyen TL'ye göre çok daha mantıklı seçim olur.

J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
November 06, 2017, 08:04:50 PM

Söylediğiniz gibi şuan yapılabilecek en mantıksız şey TL'de kalmak, dolar almak yada biraz daha risk alıp BTC almak elinde durduğu yerde eriyen TL'ye göre çok daha mantıklı seçim olur.

Şu an derken şu anı mı kastettiniz ?
Şu an bence btc e giriş için pek uygun bir zaman değil. Yani yine kar yapılır ama şansa bağlı olarak uzun bir süre beklemek gerekebiliri.
İlla ki bir olay olur 5 binleri görür diye düşünüyorum ben, sonuçta btc nin olayı bu, in çık.
Yanlış mı düşünüyorum ?

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
November 06, 2017, 08:38:30 PM

Şu an derken şu anı mı kastettiniz ?
Şu an bence btc e giriş için pek uygun bir zaman değil. Yani yine kar yapılır ama şansa bağlı olarak uzun bir süre beklemek gerekebiliri.
İlla ki bir olay olur 5 binleri görür diye düşünüyorum ben, sonuçta btc nin olayı bu, in çık.
Yanlış mı düşünüyorum ?
Size katılıyorum btc için biraz daha beklenebilir ama 5bin seviyelerine düşmesi zor bence bu seviyelerden sonra ama egerki düşerse tam btcye yüklenilecek zaman demektir ki böyle bir durum sonrasida btcyi atmosfer dışında arayabiliriz   Grin Grin
vanillalatte
Member
**

Activity: 105

View Profile
November 07, 2017, 05:51:37 AM

İki turlude kazaniyoruz , 😎
fazlioz
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
November 07, 2017, 12:16:03 PM

Etherium kuzey yıldızı gibi 300 dolarda duruyor.   Smiley Ne düşüyor yükseliyor. Millet ay jupiterden bahsediyor. Amaetherium aynı ama inşallah önümüzdeki günler eth yılı olacak.
TheSpark
Full Member

Activity: 238

View Profile
November 07, 2017, 12:32:27 PM

Bitcoinin artmasının bir süre sonra duraksayacagını ve belirli bir düşüş yaşayacagını düşünüyorum.Fakat bu düşüşten sonra yine bi artış gelmesi cok olası.Bence btc işine giiyorsan en önemli olan şey sabretmek.Ne kadar cok sabreder ve bekleyebilirsen o kadar cok karşılıgını alırsın.Sabreden derviş muradına ermiş hesabı Smiley
tartibaya
Full Member

View Profile
November 07, 2017, 06:04:31 PM

Dolar için 4.40 olan bir analiz gördüm ne kdar gerçekçi bilemem ancak ülkemiz için ciddi sıkıntı olur bu durum. Elimizde ki ekonomik araçlar artık piyasayı düzenlemede resemen etkiszliklerini ilan ediyorlar.
KaledeNobet
Full Member

The future is your Genome

View Profile
November 07, 2017, 11:14:01 PM

Bitcoin marsa gitsin bu güzel bir haber kripto para yatırımcıları açısından  Grin fakat doların bu kadar yükselmesi gerçekten çok kötü her şeye zam üstüne zam gelmeye başladı bu böyle gitmez ve doların ivmesi hala yukarı yönlü.

fkose58
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
November 08, 2017, 12:04:35 AM

Bitcoin bizim güneş sistemimizden bile çıkacak bu gidişle sirius a doğru yol alacak ama dolardaki artış devlet açısından kötü fakat btc bozdurmaya gelince ordanda karı olması güzel. Zaten dolar artsada artmasa da devlet her türlü zamda yapıyor vergide alıyor dolarda bahaneleri oluyor işte. Hiç yoktan haklı zam yapmış olurlar.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
November 08, 2017, 08:11:33 AM

Merkez bankası yıl sonu tahmini doları 3,80 belirlemişti yanlış hatırlamıyorsam.

En azından doğru tahmin edebiliyorlar bu da bişeydir Grin

Bitcoin / Ethereum / Monero
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 08, 2017, 11:46:16 AM

BTC'nin durumu şuan tamamiyle yapay bir yükseliş. Bu fiyatlar resmen esnek bir balonun ısrarla patlamaması... Açıkcası ben Kasım 20'den sonra güzel bir serbest düşüş bekliyorum. Sonra tekrardan toparlar ve yukarı yönlü sağlıklı bir yükseliş trendine girer. Dolar konusu başlı başına bir facia. Resmen ekonomik çöküntünün eşiğindeyiz. Ama elden bir şey gelmiyor eskisi gibi büyük  Yazar Kasa yok ki fırlatalım...
Crypto Koala
Member
**

View Profile WWW
November 08, 2017, 01:24:38 PM

Bitcoin bizim gibi küçük yatırımcıların yüzünü güldürüyor da dolar için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Zaten 1-2 senedir adı konmamış ve bir şekilde rakamlara yansıtılmayan yüksek bir enflasyon vardı. Dolardaki artış alım gücünü düşürmeye devam ediyor.

kacakkipri
Full Member

View Profile
November 08, 2017, 04:22:05 PM

Merkez bankası yıl sonu tahmini doları 3,80 belirlemişti yanlış hatırlamıyorsam.

Henüz yıl sonunun gelmesine 2 ay var ve yıl sonunda rahatça 4'ü geçeceğini düşünüyorum. Merkez bankası özellikle son yıllarda enflasyon üfe tüfe kurlar dahil hiçbirinde doğru tahminlemeler yapamıyor.

civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
November 08, 2017, 04:34:23 PM

daha 50 gün var. şimdiden o seviyeyi geçti.

bizim elimizde tek bir çözüm var.

eeeeey fetö lobileri doları yükselten sizsiniz. vatandaşlarım kardeşlerim dolarlarınızı bozdurun bu oyunu bozun.

birkaç hafta sonra bi dolar bozdurma furyası daha başlar.
kellendil
Hero Member

Merit: 503

View Profile
November 08, 2017, 07:16:03 PM

Bitcoin'in Mars'a olan istikrarlı yolcuğu atılan 1 tweet sonrasında son buldu Smiley Ben düşüşün 6000 dollara kadar devam edeceğini düşünüyorum. 7000 altına indiğinden itibaren altlarda güzel artışlar görebilmek mümkün.
aborjin
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
November 08, 2017, 07:19:39 PM

Sonunda bitcoin olağan haline dönüyor.Segwitin iptal edilmesi bitcoine sağlam bir taban belirletecek alt coinlerde de güzel artışlar sağlayacaktır.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
tartibaya
Full Member

View Profile
November 08, 2017, 10:35:25 PM

Sonunda bitcoin olağan haline dönüyor.Segwitin iptal edilmesi bitcoine sağlam bir taban belirletecek alt coinlerde de güzel artışlar sağlayacaktır.

Hocam dönsün artık pozisyon alamıyoruz piyasa da ico lara yatırımlara kadar her şeyi etkiliyor btc belirsizliği. Düzeltme sonrası da biraz hareketsiz kalsın
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
November 09, 2017, 06:08:18 PM

Bitcoin düzetlme beklentisi o kadar çok arttı ki artık aşağı bir hareket resmen gerçekleşmek zorunda bence. Ancak 6000 lerin altının görülmesi çok zor artık. Zor demek hiç ihtimali yok manasında değil elbette.
globaturcana
Full Member

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
November 09, 2017, 06:46:21 PM

Doların artması bizim için çok kötü paramız durduğu yerde değer kaybediyor. Bitcoin alarak bu değeri koruyoruz ve kar elde ediyoruz. Sene sonuna kadar dolar 4 olabilir tabi müdahale gelmesse. Geçen 3,90 geçince müdahale geldi bu sefer ne olur bilmiyorum.

edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
November 09, 2017, 08:17:12 PM

BTC'nin durumu şuan tamamiyle yapay bir yükseliş. Bu fiyatlar resmen esnek bir balonun ısrarla patlamaması... Açıkcası ben Kasım 20'den sonra güzel bir serbest düşüş bekliyorum. Sonra tekrardan toparlar ve yukarı yönlü sağlıklı bir yükseliş trendine girer. Dolar konusu başlı başına bir facia. Resmen ekonomik çöküntünün eşiğindeyiz. Ama elden bir şey gelmiyor eskisi gibi büyük  Yazar Kasa yok ki fırlatalım...

Hahahhahha affınıza sığınarak güldüm bu yoruma Smiley Ben de katılıyorum yazdıklarınıza. Hatta o beklenen serbest düşüş tüm piyasanın biraz rahatlayıp nefes almasına vesile olacaktır..
Ethereum'un da yükselmesini bekleyenler varmış aramızda, ben de bekliyorum o şöyle Mars'a doğru gitse iyi olurdu Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
kacakkipri
Full Member

View Profile
November 10, 2017, 05:00:04 PM

Dolar aya doğru gitmeye devam ediyor ama bitcoin yeryüzüne yaklaştı tekrar Smiley düşüş 6000 dolar seviyelerinin altına kadar devam eder ve bir süre oralarda kalır bitcoin

aamirsuh (OP)
Full Member

Activity: 686

View Profile
November 10, 2017, 05:37:07 PM

Dolar aya doğru gitmeye devam ediyor ama bitcoin yeryüzüne yaklaştı tekrar Smiley düşüş 6000 dolar seviyelerinin altına kadar devam eder ve bir süre oralarda kalır bitcoin
Yakıt ikmali yapacaktır :d Bitcoin de biraz nefes alsın, altlarda kendine gelsin. Zaten bence tether basıp durmaları saçma bir hale sokuyor piyasayı.
kellendil
Hero Member

View Profile
November 16, 2017, 08:13:51 PM

Bitcoin sadece hava boşluğuna denk gelmiş sanırım biraz düşüş yaşadı ama tutunabilecek bir zemin bulduktan sonra tekrar tırmanmaya başladı, ne zaman durur bunu kestirmesi çok zor.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
November 17, 2017, 09:48:33 AM

Bitcoin'in Mars yolculuğu tam bitecekti Dünya'ya geri dönüyor derken bir anda yönünü değiştirip Jüpiter'e doğru gitmeye başladı bu sefer. Ters köşe yaptı yine. Doların da aşağı kalır yanı yok. Her ikisi de sanki hiç durmayacak gibi artmaya devam ediyor ama durması lazım. Ne zaman olacak bakalım.
Marginatus
Member
**

Activity: 152

View Profile
November 17, 2017, 10:14:35 AM

instamgram da gördüğm bi spor yorumcusunun sözleri,

Dolar 4
Eoro 4,60
Benzin 5,4
biz hala yabancı sınırını konusuyoruz 11 mi olsun 5 mi

durum vahim arkadaslar, artık insanlar da bıraktı takip etmeyi Sad
bitcoincitr
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
November 17, 2017, 10:51:21 AM

Dolar aslında olduğu yerde kalıyor, hem Türk lirası hemde dolar bazlı olarak yükselen Bitcoin gerçekten Mars'a gidiyor. Şu saatten sonra fiyat 5k'nın altına düşmez.
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
November 17, 2017, 04:27:10 PM

Konuya bakış açısı güzel olmuş Türk lirası nereye gidiyor onu belirmemiş sin o eksik kalmış , şaka bir yana bitcoine yatırım yapmak aynı zamanda dolara yatırım yapmak olduğu için ikisi birden son sürat yollarına devam ediyor tl de kalanlarsa durdukça zarar ediyor .
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
November 17, 2017, 04:44:44 PM

Dolar alsam şimdi düşücek biliyorum o yüzden hiç yaklaşmıyorum ama bu gidişle 4 Tl üstüne çıkıcak
ankara44
Member
**

Merit: 14

View Profile
November 17, 2017, 08:22:24 PM

Tl de kalarak Bitcoinin düşmesini 1.5 aydır bekliyorum. Bu gidişle tl de kalarak daha da fazla zarar etmemek için dövize geçtim. Ama 5000 altını görürsem btc ve birkaç alt koine geçmeyi planlıyorum. Bakalım btc düçecek mi?
Compact_Racer_729
Full Member

Activity: 392
Merit: 106

★777Coin.com★ Fun BTC Casino!

View Profile
November 17, 2017, 08:34:26 PM

Aslına bakarsanız doların bir yere gittiği yok, 10 yıllardır dolar çok stabil bir konumda, türk lirası düşüş gösteriyor sadece Cheesy

Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
November 17, 2017, 11:05:24 PM

Aslına bakarsanız doların bir yere gittiği yok, 10 yıllardır dolar çok stabil bir konumda, türk lirası düşüş gösteriyor sadece Cheesy
tether  gibi yani Cheesy gerçekten de son 15 yıldır Türkiyede TL yi değerlendirdik diye avazı çıktığı kadar bağırıyor adamlar ama yaptıkları sadece göz boyamak.

ahaa işte her şey ortada.

Bitcoin marsa, dolar aya giderse elimizde ne kalacak bize dünyalık varlıklar lazım. Wink
grcnn
Member
**

View Profile
November 18, 2017, 09:05:24 AM

yani her ülkeyle aramızda husümet var tabikide biz haklıyız ama işte sonuç döviz kurunda battıkça battık ama ihracatımız az olduğu için dolar artığı an biz zarar ediyoruz ama ithalat az olsa bizi etkilemez

▬[  FXPay.IO  ]▬   
▌ A Decentralized Gateway to The World's Digital Ecosystem  ▌
▬▬  MAIN SALE STARTS 1st AUGUST▬▬ | Twitter  | Telegram  | ANN  | Medium  | LinkedIn  | Facebook| ▬▬
cabbarlana
Full Member

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
November 19, 2017, 02:27:04 AM

Yıl başında komple uzaylı olacağız galiba, bu gidiş ne kadar reel bilmiyorum ancak bariz silkelemeler yapılabilir yakında. Bitcoi bazlı konuştum dolar pek ilgi alanımda değil şuan.

ankara44
Member
**

Merit: 14

View Profile
November 25, 2017, 05:03:51 PM

Bitcoinle doların artış hızını karşılaştırmak mümkün olmasa da son günlerde dolar da baya değerlendi. Ocak sonuna kadar portföyde bir miktar euro ve dolar olmalı. Ben öyle yaptım.
kellendil
Hero Member

View Profile
November 25, 2017, 05:13:29 PM

Bitcoinin marsa yolculuk tam gaz devam ediyor, Dolar MB'nin faiz arttırımıyla biraz duruldu ama o da yükselişe devam edecektir bana göre. Yani şuan için kriptocular için herşey yolunda gidiyor Smiley
heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
November 25, 2017, 08:09:29 PM

Bu başlık anlaşılan baya bir popularitesini koruyacak yada yeni gezegenler ekleyeceğiz. Bitcoin 10k dolardan sonra güneşe yolculuğa başlar...
akiko6823
Member
**

Activity: 602

View Profile WWW
November 25, 2017, 10:16:12 PM

Bitcoini bilmemde dolar bu şekilde giderse bizim. İcin. Ne btc nede başka coin kalacak
the_doctor
Full Member

Merit: 189

View Profile
November 26, 2017, 01:06:57 AM

bitcoin marsı falan geçti, aldı başını gidiyor. artık bi yerde durulması lazım.
Arksun
Sr. Member

Activity: 616

View Profile
November 26, 2017, 12:12:31 PM

Bitcoin atı aldı ve üsküdarı geçti ve garip bir şekilde durmak bilmiyor. Çok uzun zamandır bir düzeltme bekleniyor ama ortada bir şey yok. Daha nereye kadar bu ivmeyle gidecek? Dolardan bahsetmek bile istemiyorum, zavallı TL durduğu yerde eridi.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
kellendil
Hero Member

View Profile
November 27, 2017, 05:52:07 AM

Bitcoin gerçekten iyi fiyatlandi çünkü bizim gibi parasi değer kaybeden ülkeler Bitcoin'i değer kaybini önlemek için güvenli liman gibi görüyor.

Katılıyorum. Zaten bitcoin fiyatlarına ve btcturk gibi yerli borsalara da bakarsan, tl'ye çevirdiğinde bizim borsalarımızda btc fiyatının da eth fiyatının da daha yüksek olduğunu görebilirsin, talep çok daha fazla.
luppecuppe
Full Member

Merit: 102

View Profile
November 30, 2017, 11:56:04 PM

Küçük küçük inanılmaz talep artışı oluyor. Fiyat pumpu yedi ancak 8k ya sarkacak gibi duruyor ve yine bir domino etkisi ile daha aşağı gider mi? Sanmıyorum tether beyi devreye sokarlar hemen.
harsak06
Member
**

View Profile
December 01, 2017, 07:38:07 PM

Bu ikilinin birlikte yükselişi bizim için aynı anda çifter çifter kazanmak anlamına geliyor,her ne kadar tlnin deger kaybetmesine üzülsekte gerçek bu.
Diğer mesele artık bazı altlarında bu ikiliyi takip etmeye başladıgını görüyorum,diğerlerinin hareketine de yakınız bence.
Pages: 1 2 3 4 [All]
  Print  

Jump to: