Bitcoin Forum
June 26, 2024, 03:40:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Kredi kartıyla bitcoin alma  (Read 998 times)
Neon11 (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
November 03, 2017, 08:53:55 PM

Kredi kartıyla bitcoin alabileceğim bir site varmı kimlik belge istemeyen
Yardim lutfen
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
November 04, 2017, 12:20:52 AM

Yardim lutfen

buradan kimliksiz 25 euro alabilirsiniz sadece. komisyonu uygundur. (baştan söyliyim illegal bir şey yapacaksanız kitlenir kart hiç bulaşmayın o tip şeylere)

https://bitit.io

kimlik onaylı güvenlik onaylarından sonra daha yüksek miktarda alınabiliyor.

civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
November 04, 2017, 01:36:08 AM

güvenilir mi iyi araştırman lazım. sakat o işler. kartın patladığı zaman kimseye hiç bir şey açıklayamazsın. kime ne diyeceksin.
rekcahxfb_foundation
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

CrowdWiz

View Profile
November 04, 2017, 02:15:18 AM

cex.io diye eski bir site var. güvenilir olduğunu söylüyorlar kullanan çok var sanırım sitede ben hiç kullanmadım. Bahsi çok geçiyordu mesajlarda. ama çok yüksek miktarlarda alamıyormuşunuz bu siteden.

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

╲╲╲╲╲╲╲╲▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
THE FIRST OF ITS KIND
SELF-GOVERNED ECOSYSTEM

╱╱╱╱╱╱╱╱▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╱╱╱╱╱╱╱╱
JOIN THE ICO - 18th OCTOBER
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╲╲╲╲╲╲╲╲

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
November 04, 2017, 03:30:30 AM

Kredi kartıyla almadan önce dikkatli olmanı öneririm hocam ben şuana kadar hiç kullanmadım kredi kartını güvenlikten ötürü çekiniyorum açıkcası.
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
November 04, 2017, 04:19:52 AM

Ben de pek sıcak bakmıyorum şahsen kredi kartını bulaştırmıyorum bu tarz sitelere güvenemiyorum. Eft yapmak ya da yurtdışına ise swift yapmak en mantıklısı.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
November 04, 2017, 05:41:20 AM

cex.io var ama hesap doğrulama aşaması çok uzun sürüyor ve detaylı inceleme yapıyorlar.
Erayakarsu
Member
**

Activity: 110
Merit: 11

View Profile
November 04, 2017, 05:48:00 AM

Bende kredi kartiyla alisverise guvenmiyorum.fakst sanal kartla yaparsaniz binproblem
Olmaz .

tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
November 04, 2017, 05:55:31 AM

Kar etmek amacıyla alıyorsanız kesinlikle almayın. komisyonlar çok yüksektir, en makul sitede bile çok yüksektir. Hem borca giriyorsunuz hem riske giriyorsunuz.

illa alacam diyorsanız ;

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1319377.0

bu konuyu okuyun burada ayrıntılı bilgi var.
x8y
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
November 04, 2017, 08:35:01 AM

Cex.io'da onaylanma işlemi ise uzun süren bir şey değil. Saatler içerisinde değilse en fazla bir günde onaylanmıştım.

%3.5 komisyon koyuyor kartlara. Yani, 1000 dolarlık bir şey alacaksanız 1035 dolar yüklemeniz gerekiyor. Başka bir komisyonu yok.
1000 doları Swift olarak göndermek de aşağı yukarı benzer miktarlara gelecektir. Daha yüksek meblağlar için kesinlikle Swift derim.

Ayrıca, alırken Trade kısmından almayı unutmayın. Instant Buy kısmı çok fena rate'ler veriyor.

Verification yaptıktan sonra limitleri 10.000 dolara çıkıyor. Kimlik doğrulama yapmadan önce ise bu miktar 300 dolar. Yani 300 dolara kadar buradan kimlik doğrulaması yapmadan almak mümkün.

Yalnız komisyon oranları gıcık biraz. BTC'yi dışarı çıkartmak için 0.001 BTC komisyon alıyorlar. Parça parça çıkartmak yerine tek partide çıkartmak daha uygun olur.

Karttan para yükleyebileceğiniz diğer yerler de mevcut, lakin hesap onaylanmadan yapmanıza izin yeren ver bulmak zor olacaktır.
Swift yapmak seçenek değilse en temizi her ne kadar güvenilmez ve çok yüksek rate'ler verseler de maalesef Türk borsalarından almanız gerekebilir.
Yok illa kart diyorsanız Cex.io

Verification gereksinimi var mı bilmiyorum ama Wirex de karttan yüklemeye izin veriyor. Verification isteyen Bitpanda, Coinmama gibi siteler de mevcut ama hepsi Cex.io'ya kıyasla çok daha yüksek değerlerden BTC satışı yapıyor.
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
November 04, 2017, 08:46:06 AM

Cex.io'da onaylanma işlemi ise uzun süren bir şey değil. Saatler içerisinde değilse en fazla bir günde onaylanmıştım.

%3.5 komisyon koyuyor kartlara. Yani, 1000 dolarlık bir şey alacaksanız 1035 dolar yüklemeniz gerekiyor. Başka bir komisyonu yok.
1000 doları Swift olarak göndermek de aşağı yukarı benzer miktarlara gelecektir. Daha yüksek meblağlar için kesinlikle Swift derim.

Ayrıca, alırken Trade kısmından almayı unutmayın. Instant Buy kısmı çok fena rate'ler veriyor.

Verification yaptıktan sonra limitleri 10.000 dolara çıkıyor. Kimlik doğrulama yapmadan önce ise bu miktar 300 dolar. Yani 300 dolara kadar buradan kimlik doğrulaması yapmadan almak mümkün.

Yalnız komisyon oranları gıcık biraz. BTC'yi dışarı çıkartmak için 0.001 BTC komisyon alıyorlar. Parça parça çıkartmak yerine tek partide çıkartmak daha uygun olur.

Karttan para yükleyebileceğiniz diğer yerler de mevcut, lakin hesap onaylanmadan yapmanıza izin yeren ver bulmak zor olacaktır.
Swift yapmak seçenek değilse en temizi her ne kadar güvenilmez ve çok yüksek rate'ler verseler de maalesef Türk borsalarından almanız gerekebilir.
Yok illa kart diyorsanız Cex.io

Verification gereksinimi var mı bilmiyorum ama Wirex de karttan yüklemeye izin veriyor. Verification isteyen Bitpanda, Coinmama gibi siteler de mevcut ama hepsi Cex.io'ya kıyasla çok daha yüksek değerlerden BTC satışı yapıyor.

Hocam karta taksit yapıyorlar mı bir de,

Bir de Btc yi aktarırken tx fee de ödeniyor. tx fee 0.001 BTC nin için de mi yoksa hariç mi ?
lazcemal
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile
November 04, 2017, 11:08:03 AM

kredi kartıyla alımda hiç güvenlik problemi yok ama en büyük sorun satanı bulmak ve bitcoin fiyatları. çoğu site bitcoin fiyatına en az %10 koyuyor, üstüne de %5 komisyon ekliyor. bunun sebebi de chargebackte ettikleri zararı çıkarmak.
aleya yavuze
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
November 04, 2017, 07:48:54 PM

Bankaların sanal kart hizmeti var kredi kartınızdan sanal belirleyeceğiniz tutarda sanal kart açabilirsiniz. bi araştırın derim

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
Tasmonid
Member
**

Activity: 109

Decentralized Transportation Economy

View Profile
November 04, 2017, 08:38:01 PM

cex.io ama komisyonu fazla.

HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
November 06, 2017, 07:42:07 PM

Bitit sitesinden çok aldım şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Tavsiye edebilirim  lakin fiyatı göz önünde bulundurmanız lazım
myrize
Newbie
*

Activity: 39

View Profile WWW
February 13, 2018, 10:04:41 AM

Yardim lutfen

merhaba hocam kimlik istiyor mu bilmiyorum ama https://binancecoinmarket.com/kredi-karti-ile-bitcoin-satin-alma/ bu sayfadaki sitelerden kredi kartı ile bitcoin satın ala bilir siniz.
criptolover12
Member
**

Activity: 238

View Profile
February 14, 2018, 03:02:32 PM

kimlik onaysiz kredi kartiyla cok yuksek komisyonlu dusuk miktarlarda alirsiniz. bence hic degmez. elden almayi denemek daha mantikli eger kimlik onaylatmak istemiyorsaniz .

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
gumgumok
Newbie
*

Activity: 24

View Profile
February 14, 2018, 05:19:36 PM

2 haftadir cex.io'ya enpara'dan transfer yapamiyorum.
durumu bilen varsa yazsin lutfen
adile
Member
**

Activity: 252

View Profile
February 14, 2018, 06:01:29 PM

kredi kartı işin içine girdin mi dikkatli olunması gerekir. kar edeyim derken kartınızı bosaltmasınlar.
aAragnoN
Member
**

Activity: 98
Merit: 11

BELUGA PAY. Complete Mobile Point of Sale System

View Profile
February 14, 2018, 07:43:55 PM

kredi kartı işin içine girdin mi dikkatli olunması gerekir. kar edeyim derken kartınızı bosaltmasınlar.

Sayın Hocam, dispute diye bir şey var. izinsiz çekim olduğu zaman dispute yapıp paranızı geri alabiliyorsunuz

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: