Bitcoin Forum
May 10, 2024, 12:55:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: DigiByte Geleceği Hakkında Yorumlar  (Read 666 times)
neosante (OP)
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
November 05, 2017, 10:39:00 AM

Arkadaşlar Merhaba,
DigiByte ile ilgilenen ve yorumları olan arkadaşların düşüncelerine ihtiyacım var. Uzun vadede ( 1-2 sene) bırakıp unutmak mı gerek? Bu süre zarfında değerlenmesi söz konusu mu? Yoksa waves vb. coinlere me yatırım yapmak gerek. Amacım ilgili coin i 1-2 sene elde tutup değerlendiği zaman elden çıkarmak. yorumlarını rica ederim.
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715345757
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715345757
Reply with quote  #2

1715345757
Report to moderator
1715345757
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715345757
Reply with quote  #2

1715345757
Report to moderator
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 05, 2017, 10:52:38 AM

Digibyte değerlenmez.1-2 sene elde tutarsan bir şey olmaz.Bu çoğu altcoinler için böyle.Geçen sene 3500 fiyatı görmüştü digibyte.O fiyattan alıp elinde tutanlar şu an -x32 zararda.
Şu anda fiyatı 110 civarı.Yapılması gereken uzun vade düşünüyorsanız alıp 2000-2500'den satışa koymak.Arada bir pump gelir satılır.Pump dump coini bunlar genelde.Tekrar eski seviyelerini deneyebilir piyasa düzeldiğinde.Ama o seviyelerde tutunamaz.
belhanda
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
November 05, 2017, 11:16:05 AM

kazılabilen bi coin olduğu için zamanla değerinin artacağını düşünüyorum. fiyatı düşük olduğu için fork sonrası 200 sat seviyesini görecektir tahminimce. bi dönem mutlaka pump yiyip en az 500 olacaktır.
YsfYlmz
Full Member

Activity: 175

Why not!

View Profile
November 05, 2017, 11:37:04 AM

Uzun vade için tavsiye edilecek bir coin değil aslın da, hep söylentiler de kalan haberler ile pump yapmaya çalışıyorlar ama fork iyice batırdı maalesef ama beklerim diyorsan şuan 110 sat iyi bir alım seviyesi al ver 300/400 sat a 3 5 aya o seviyelere getirirler muhakkak
usmanaga
Full Member

Activity: 168

View Profile
November 05, 2017, 12:03:04 PM

al sat yapmak için çok güzel bi coin aslında. günlük +- %3 oynuyor en az. biraz inceleyip btcnin yatay seyirettiği durumlarda al sat yapılabilir diye düşünüyorum.

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 05, 2017, 12:16:49 PM

Digibyte maalesef beklediğin şeyi sana vermez zira ben inancımı yaptıkları işleri takip ederek yitirdim. El attıkları başladıkları hiç bir aktivitenin sonunu iyi bir şekilde getirmediler, getiremediler.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
November 05, 2017, 05:43:12 PM

kazılabilir olduğu için bence ilerde şansı var ama çokta fazla değerleneceğini sanmıyorum...coin adeti yüzünden diye düşünüyorum
sweerty1
Sr. Member

Activity: 453
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
November 05, 2017, 05:46:36 PM

Bence geleceği olan bir coin değil. Evet fiyatı ara ara zirve, dip yapacaktır ama yeni bir kule yükselişini kesinlikle beklemiyorum. Kötü bir coin. Şu anki fiyatı bile fazlaca diyebilirim.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 05, 2017, 07:01:35 PM

Dgb uzun vade de belki tekrar 3000 satoshileri görür ama oradan tekrar geri gelme ihtimali de yüksek uzun dönem artış göstereceğini yada 1 dolarları göreceğine pek ihtimal vermiyorum

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 05, 2017, 07:24:41 PM

Bana göre balinanın bol olduğu bir pump dump coini .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
November 05, 2017, 08:08:39 PM

Dgb uzun vade de belki tekrar 3000 satoshileri görür ama oradan tekrar geri gelme ihtimali de yüksek uzun dönem artış göstereceğini yada 1 dolarları göreceğine pek ihtimal vermiyorum

Uzun vadede 1 doları göreceğini düşünüyorum, niye dersen böyle çok eski ve kazılabilir sağlam temelli coinler çok değerlenebiliyor. Ayrıca digibyte mining özellikleri ve segwit vs. baya iyi aslında

Digibyte maalesef beklediğin şeyi sana vermez zira ben inancımı yaptıkları işleri takip ederek yitirdim. El attıkları başladıkları hiç bir aktivitenin sonunu iyi bir şekilde getirmediler, getiremediler.

Bu konuda haklısın bakarsan adamlar her şeye el atmışlar ama hiçbir alanda doğru düzgün bir şeyleri yok.
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
November 05, 2017, 10:08:37 PM

Dgb yi az miktarda kisa vadede pump beklemek icin tutuyorum eger 1 2 yil gibi uzun vadede bir coini tutmak istiyorsan iota gibi daha farkli seyler sunan coinlerde bunu yapman daha mantikli olacaktir.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
November 06, 2017, 09:53:44 AM

Çok güzel bi pump dump coini. Yakalarsan zengin eder. Terste kalırsan hiç eder. Geçen seneki hareketini yine yapabilir bence.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 06, 2017, 11:29:40 AM

Uzun vadede kullanılacak bir coin değil ama al sat yapılabilecek bir coin

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
November 08, 2017, 02:15:39 AM

DGB cok dalgali bir coin guzel yerlerden alinca kisa surede para birakiyor ama risk cok bence ve degmez diye dusundugum icin ben artik bulasmiyorum. dedigim gibi para yapilacak dalgali bir coin ama cok dikkatli olmak gerektigini dusunuyorum.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 08, 2017, 08:43:25 AM

Öncelikle DGB için forumda oldukça fazla konu açıldı insanlar orada görüşlerini dile getirdiler orayı okursan daha detaylı bilgi alabileceğin gibi. DGB nin geçmişi ile ilgilide uçacak kaçacak zamanların da neler yazıldığını da görebilirsin. Yatırım yapmak istediğin bu koin için görüşlerimin olumsuz olduğunu sebepleriyle  bir çok arkadaş gibi anlatmıştım.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
November 08, 2017, 08:59:39 AM

Ekibi biraz salak olmakla birlikte multi algoritma ile kazılabilmesi, seveninin çok olması, kendi blok zinciri - cüzdanı olması. oyun parası olarak kullanılabilmesi gibi artıları var.
Zamanla değerini bulacaktır diye düşünüyorum. çok bekleyeni var ayrıca.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: