Bitcoin Forum
May 05, 2024, 07:47:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Yurtdışı Seyahat Tecrübeleriniz  (Read 773 times)
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
November 22, 2017, 02:19:03 PM

İlk hedefim amsterdam ondan sonra maddiyat el verirse maldivlerde uzun süre kalmayı düşünüyorum
1714895253
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714895253
Reply with quote  #2

1714895253
Report to moderator
1714895253
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714895253
Reply with quote  #2

1714895253
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
byzodiac
Full Member

Activity: 476

View Profile
November 23, 2017, 08:42:16 AM

Tek merak ettiğim ülke Japonya:) Umarım yakın zamanda gitmek kısmet olur 2-3 yıldır gitmek istiyorum.
canlark
Jr. Member
*

Activity: 94
Merit: 1

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
November 27, 2017, 08:00:37 AM

Üniversitedeyken work and travel ile ABD'ye gitmiştim. 4 ay orada kaldım. Onun dışında aşağıdaki şehirleri gezdim;

-amsterdam
-paris
-saraybosna
-mostar
-prag
-kahire
-barcelona

Join Helbiz Mobility System Pre-Sale
● Peer-to-Peer Wheel Rentals ●
 visit: https://www.helbizcoin.io/
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206

View Profile
November 27, 2017, 09:20:39 PM

Daha olmadı ama bu kışın hollanda veya Ukraynaya gitmeyi planlıyorum gidersem paylaşırım

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
colemankaan
Member
**

Activity: 116
Merit: 10

TEND, TOKENISING LUXURY ASSETS

View Profile
November 28, 2017, 07:55:55 AM

Benim ilk yurtdisi tecrubem  Bati Almanya oldu  o zaman  Berlin duvari vardi. Ucaktan frankfurt havalimanina indigim andan itibaren temizligi duzeni, insanlarin birbirine karsi saygisi,kurallara uymasi beni cok etkiledi. Frankfurt' tan Heidelberg sehrine geldim, burasi Almanyanin kultur baskenti. butun universiteler, hastaneler,konferanslar hepsi burda, Savasta bombalanmayan tek yer olmasi da sehrin ne kadar onemli bir yer oldugunu gostermektedir. Heidelberg buram buram tarih kokuyor.sehrin icinden gecen nehir,hemen sehrin merkezinde tarihi kale,muhtesem bir sehir. gormenizi tavsiye ederim,

mavipapagan
Member
**

Activity: 111

TEND, TOKENISING LUXURY ASSETS

View Profile
November 28, 2017, 12:03:27 PM

Son yillar her kis Amsterdam'a gelirim,burda gecirdigim gunlerim hayatimin en sakin,en huzurlu gunleri trafik problemi yok.gurultu patirti yok,gezilip gorulecek o kadar yerler, mekanlar varki  hele kanal gezintileri beni cok mutlu ediyor. kesinlikle gorulmesi gereken sehirlerin ilklerinde olur.

Memetemmi
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
December 23, 2017, 09:34:23 AM

ok tecrübeliyim anlatamam ıraka ve suriyeye gittim cok cok tecrübeliyim Smiley
cazador
Member
**

Activity: 69

"Highest ROI crypto infrastructure"

View Profile
December 23, 2017, 04:26:48 PM

italya yı cok begenmiştim Smiley

patlicanmoru
Member
**

Activity: 239
Merit: 14

View Profile
December 29, 2017, 07:58:53 PM

hiç yurtdışı tecrübem olmadı ama çıkmayı çok istiyorum gerçekleştirebilirsem isteğimi yorumları dikkate alacağım .
lekegami
Member
**

Activity: 154

View Profile
December 30, 2017, 01:10:33 AM

8 ülkeye gittim. 3 yıl dışarda yaşadım. Herkese tavsiye ederim. Okul, iş ve. bir sebeple gidin.
uzumsirkesi
Member
**

Activity: 240

View Profile
December 30, 2017, 11:55:05 AM

bu yılbaşında ikramiye bana çıkınca hemen deneyim yaşayacağım .olurmu olur.
busyfamily
Member
**

Activity: 63

View Profile WWW
January 01, 2018, 06:40:37 PM
Merited by financialgoal (5)

İkramiye çıksa ömür boyu gezerim.
zhrsltn
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
January 01, 2018, 08:23:45 PM

ingilizce kesin bilcen abi tüm güzelliklerını kacırıyorsun yoksa...
kukoc
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
January 03, 2018, 08:03:52 AM

italya'da iki kere roma floransa sağlam gezdim yemek yerleri dahil naçizane yardımcı olabilirim
flight666
Full Member

Activity: 196

DIWtoken.com

View Profile
January 03, 2018, 11:12:22 AM

Benimde Yurtdışında en çok ziyaret etmek istediğim yer Dubai dir. Çok merak ediyorum özellikle burj khalifa adlı yerde konaklamak isterdim.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
aba1959
Member
**

Activity: 336

View Profile
January 03, 2018, 01:17:08 PM

vallahi yurt dışına hiç çıkmadım.Kıbrısa gittim sadece onuda tecrübeden saymıyorum

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
January 03, 2018, 07:12:26 PM

Bu yaz bir Gürcistan'a gitme planım var. İnşallah kısmet olur ve tecrübelerimi, düşüncelerimi burada yazabilirim ve sizi aydınlatabilirim Cheesy
mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
January 03, 2018, 07:41:15 PM
Last edit: January 03, 2018, 07:52:11 PM by mstkmstk

Romanya ya gittim. 3 gün kaldım . old town a yakın bir yerde bir evde kaldım.güzel şehir fena değil gece hayatı hareketleri bar klupler fena değiller.binalar biraz eski çok katlı biraz soğuk geldi bana.çokda uygun rakamlarları.avrupa birliği olmasına rağmen kendi para birimini kullanıyorlar lei resmi para birimleri.marketlerde efes pilsen kutu biralar 3 lei idi benim gittiğim zaman 2,10 tl yapyıordu. oldukça çok masaj salonları var Smiley eğer yolunuz düşerse giderseniz taksilerde para üstü vermiyorlar. örnek olarak 80 lei tuttu taksi 90 yada 100 lei verdiniz üstünü vermiyorlar zorunlu bahşiş gibi birşey.tam parada verirseniz bahşiş istiyorlar. pek insanlara güvenmeyin ayrıca.çeşmeci parkı var kocaman güzel bir park , herastau parkı var en meşhuru tavsiye ederim.  old town da eski yeraltı şehri var şehir yeraltındaymış eskiden.çavuşevskinin sarayı var büyük devasa bir saray randevu ile gidiliyormuş ben gitmedim.pek sevmiyorlar çavuşevksiyi bilginize. yine old town da türklerin çalıştırdığı kebapcı var tavsiye ederim.yine aynı iş yerine ait yerde döviz bozdurma bürosuda var.yine old town da garanti bankası var. alışveriş merkezlerinde koton mağazaları ve ds damat var .genelde barlarda takıldım pek bir yer gezmedim. küçük bir not su isterken piata isteyin yanlışda hatırlıyor  olabilirim adını , yoksa maden suyu veriyolar water olarak alırsanız genelde maden suyudur. birde Atatürk'ün büstünün olduğu meydan var.

edit : çok eski yıllardan kalma restoran var carubere burayıda tavsiye ederim.vejeteryen çorbası güzel.hafta sonu olurda giderseniz kalablık olur sırada beklersiniz. içeri kısmına oturursanız yemek yerken ansızın dans ekibi çıkıyor yotube videolar var izleyebilrisiniz. her çeşit et var.
efeyigit399
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
January 03, 2018, 07:45:02 PM

yurtdışı seyahat tecrübem yakın orta doğu komşu ülkelerimizden ibaret.o şehirlerde bizim doğu illerimizden farklı değil. gezinizin amacı da önemli tabi benimkisi ticaret iş icabıydı o yüzden pek fazla gezip yeterli zaman geçirmemiş olmam böyle düşünmeme sebep olmuş olabilir.
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
January 04, 2018, 08:41:25 AM

gürcistan sayılıyor mu Smiley çok nemliydi hiç birşey anlamamıştım birde ortamları bilmeyince boşa gezmiş gibi oluyorsun.

ama ilk gitmek istediğim yerlerin başında italya geliyor. bakalım seneye erasmus kapsamında gidebilirsem gidip bi de ben göreyim şu heykelleri Smiley
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: