Bitcoin Forum
June 21, 2024, 03:23:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Imza Kampanyası Ortalama Getirisi  (Read 799 times)
Elysio (OP)
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
November 06, 2017, 04:06:53 AM

Merhaba arkadaşlar ilk defa imza kampanyasına katıldım merak ettiğim bu kampanyalardan ortalama ne kadar tutar geliyor(BTC-ETH-TL-USD).
Daha önce katılmış arkadaşlar var ise ne kadar kazandıklarını yazabilirlermi rankları ve taşıdığı imzasıyla. Teşekkürler paylaşım yapanlara.
membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
November 06, 2017, 04:36:57 AM

Birincisi zaten imza işleriyle alakalı konu var orada yazabilirdin ekstra konuya gerek yok. İkincisi herkesin buraya aldığı miktarı yazması xx ölücülerini buraya toplamaktan başka bir işe yaramaz. Üçüncüsü her kampanyanın imza listesi duruyordur sonuçlananlara oradan bakabilirsin kim kaç coin almış kaç para ediyor bu kadar hazırcı olmayın.
markyminer
Hero Member

Activity: 532
Merit: 500

View Profile
November 06, 2017, 04:43:43 AM

Öncelikle rakının düşük olduğu için benim kazancımı bilmeniz bir işinize yaramayacak ama yinede ben söyleyeyim 1 btc aldığım da oldu 0.01 btc de coine satma zamanınıza göre değişir. Yani bir sürü değişkene bağlı bir konu.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
November 06, 2017, 05:23:26 AM

Aynı konuyu bende merak ediyorum. Önceki imza kampanyasında ismimin üzerini kırmızı çizgiyle çizmişlerdi, şimdi Pundi X'in imza kampanyasına katıldım bakalım burdan ne alabileceğiz.
sezyumx
Hero Member

Activity: 686

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
November 06, 2017, 05:49:04 AM

Aşağıya doğru bir ivmesi var gelirlerin tahminime göre 1 sene ye kalmayacak tümden bitecek gelirler veya değmeyecek seviyeye gelecek.

whiteblack1274
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
November 06, 2017, 05:50:21 AM

Eaki üye olan bir arkadaşımın söylediğine göre aylık 100 dollar üstünde bir getirisi oluyor

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April     
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale     
torikan
Hero Member

Activity: 518

View Profile
November 06, 2017, 05:56:19 AM

Eaki üye olan bir arkadaşımın söylediğine göre aylık 100 dollar üstünde bir getirisi oluyor

imza kampanyasının belirli noktaları var değer buna bağlı token sayısı kampanya dağılım oranları imzadaki kiişi sayısı ico toplanan para buna göre ya kazanırsın atıyorum 1000 dolar buda ico 1 ay olduğu varsaysarsak
toplayamaz çok giren olur bi bok gelmez alırsın 100 dolar  yada ico soft cap geçemez hiç bi bok alırısn bu sefer
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
November 06, 2017, 05:56:49 AM

Her nekadar yeni de olsam benim de çok merak ettiğim bir konu bu...

globaturcana
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
November 06, 2017, 06:00:55 AM

Kimin ne kadar aldığı katıldığı imzaya ve ranke bağlıdır hepsi farklıdır. Ayrıca kimse ne kadar aldığını söylemek istemez imzaların sonunda listelerde kimin ne kadar aldığı bellidir oradan bakabilirsiniz. Benim bildiğim eskiden daha iyi kazançlar oluyormuş ama artık çok düşmüş pek bir şey getirmiyor yani.

SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
November 06, 2017, 06:51:09 AM

Hemen söyleyeyim sana o zaman. 2500 TL kazanmıştım Monetha'nın imza kampanyasından. Borsalara çıktığı zaman satsaydım bu kadar kazanacaktım. Ama satmadım ve şuan 1000 TL falan tutuyor. Bende hodl durumuna geçtim. ☺

bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
November 06, 2017, 06:55:12 AM

Benim forumla tanışmama vesile olan bir arkadaş Bixmixer adında bir sitenin imzasını koymuş zamanında, haftada 0.045 BTC almış bir sene boyunca şimdi düşününce insanın aklı uçuyor şimdinin parasıyla haftada 1500 tl almış yani.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
November 06, 2017, 07:02:18 AM

tamamen şan bir ortalaması olmak zorunda değil 3 bounty e katıldım 1 i para yaptı onda da hold durumundaydım
Tasmonid
Member
**

Activity: 109
Merit: 10

Decentralized Transportation Economy

View Profile
November 06, 2017, 07:03:09 AM
Last edit: November 06, 2017, 07:23:56 AM by Tasmonid

Kimse kazancını ifşa etmek istemez.
Gördüğüm kadarıyla btc fiyatıyla orantılı olarak ciddi bir düşüş olduğu kesin.
kampanya başı sanırım ortalama 100 dolar civarıdır.

ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
November 06, 2017, 07:20:53 AM

bunun ortalaması yoktur. Aylık ortalama 100 dolar demek yanlış. üstelik ortada bir sürü değişken varken Smiley
Forum rankınız bir değişkendir. Ayrıca imza kampanyasına katılan kişi de önemlidir. Çok kişi katılmışsa çok para kazanamazsınız Smiley
Birde imzasına girdiğiniz projeyi de incelemeniz gerekiyor. andik bir projeye çok coin kazanacağını düşünerek girersin ama diğer tarafta derli toplu bir projeden diğeri,nden kazandığının 3 te biri coin kazanırsın ama değeri diğerinin 5 katıdır vs Smiley
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
November 06, 2017, 08:08:39 AM

Birincisi zaten imza işleriyle alakalı konu var orada yazabilirdin ekstra konuya gerek yok. İkincisi herkesin buraya aldığı miktarı yazması xx ölücülerini buraya toplamaktan başka bir işe yaramaz. Üçüncüsü her kampanyanın imza listesi duruyordur sonuçlananlara oradan bakabilirsin kim kaç coin almış kaç para ediyor bu kadar hazırcı olmayın.

hocam iyi bir noktaya değindiniz..XX ölücülerinin kargalar gibi üşüşmemesi için bu tür konuları merak eden arkadaşlar biraz forum içinde arama yapmalı ya da pm ile ilgili üyelere sormalı..
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
November 06, 2017, 08:58:07 AM

Belli bir süre sonra imza işi de kalmayacak aha buraya yazıyorum.Ölücüler özellikle bir forum var adını yazmayayım onlar bir haber alırsa mundar ederler buraları. Ethbooks imza kampanyasına girenler 3-4 eth beklerken proje scam çıktı. Birşey alamadılar. Centradan ilk geldiğinde bozdurmayan kişiler şimdi %300 zararda. Deneyip göreceksiniz.Soru sorup durmayın ne kadar aldınız falan diye.

MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
November 06, 2017, 09:05:08 AM

Öyle bir ortalama yok. Şans işi. Bende başka ortalama, başkasında farklı, bir başkasında daha farklı. Hepsinin ortlaması nedir diye soruyorsanız, bilmiyorum Smiley
Mihaylovic
Sr. Member

Activity: 910
Merit: 255

View Profile
November 06, 2017, 09:21:52 AM

İmza kampanyaları size dolar eth btc ödeme yapmıyorki. Kendi tokenlarından veriyorlar. Kazanç çok fazla faktöre bağlı. Katılımcı sayısı, bounty oranları, projenin tutup tutmaması, senin rankın vs vs. Ama şöyle söyliyeyim büyük kazançlar bekleme. Genelde yemek parası anca çıkıyor  Grin
sidotlo
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
November 06, 2017, 09:58:47 AM

Yeniler geldikce eskilerin kazanci azaliyor ve yakinda hep beraber bunu minimum yapacagiz. Adam 10.000tl kazansa yazarsa buraya yarina 1000 yeni uye gelir, airdroplar mesela, onceden 10-20 gunluk airdrop olurdu simdi 10-20dakika bile uzun bazilarinda. O yuzden bazi seyler soylenmez. Imza isi sans biraz da ama amaciniz siteyi imza icin kullanmaksa zaten mesaj yazmak size is gelir. Zevk icin ve birseyler ogrenmek icin kullaniyorsaniz imza ek gelir olur. Ne gelirse gelsin her ay bilginiz artacak, yada birilerine faydaniz dokunacaktir.
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
November 06, 2017, 10:50:02 AM

ilk üye olduğum zamanlar bi airdrop olmuştu bende bilmiyorum tabi ne olduğunu insanlar katılmış sonra bi baktım 400 dolar kazananı mı ararsın 500 dolar o günden sonra bir anda 10 tane airdrop başlığı patlamıştı zaten. şimdide imza kampanyasına kaydı o ilgi.

ortalama gelir yok ama imza kampanyası airdrop gibi atla gelirse gelir değil üstünde 2 ay taşıyacaksın 2 ay sonra belli olacak o yüzden biraz dikkat etmek incelemek gerekli.

çoğu proje ödülü token olarak dağıtıyor. proje kaliteli olsun ki ödülünü aldığın zaman bir değeri olsun. airdroplarda aldığın saçma sapan 100bin token yerine pos gibi kaliteli bişey olsun 100 tane olsun.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: