Bitcoin Forum
May 22, 2024, 05:38:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Björk'ün yeni albümü sadece kripto paralarla satılacak  (Read 876 times)
kriptomadness (OP)
Member
**

Activity: 360
Merit: 18

View Profile
November 06, 2017, 06:03:13 AM

Kripto paraların kullanım alanları genişlemeye devam ediyor.

İzlanda'lı aykırı müzisyen Björk yeni albümünün sadece kripto paralarla satın alınabileceğini fiat para birimlerinin alım satım işlemlerinde geçerli olmayacağını söyledi Smiley

Kripto para birimleri daha fazla benimsendikçe bu kripto paraların fiyatına da yansıyor, yapılan işlem sayısı artıyor ve bu da ana akım medyasının Bitcoin'e daha fazla yer vermesine öncülük ediyor. Ana akım medyasında yer almak ve artan işlem sayısı ise Bitcoin'i her zaman olduğundan daha istikrarlı bir para birimi haline getiriyor. Bu benimsenme ve istikrar süreci, Satoshi döngüsü olarak adlandırılıyor ve Bitcoin fiyatındaki artışın ardında yatan esas etken olarak görülüyor.

https://kriptokoin.in/bjorkun-yeni-albumu-sadece-kripto-paralarla-satin-alinabilecek/

Senior / Full
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
November 06, 2017, 08:20:19 AM

bu sistem üzerinden telif olayını sağalama bağlayarak satış yaparsa oldukça etkili olacaktır bu tip bir projeye.
2018 kripto yılı olmaya aday değil olucak
globaturcana
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
November 06, 2017, 08:59:30 AM

Kripto para dünyasıyla haşır neşir olup da böyle haberleri duyunca sevinmemek elde değil. Kripto paralar gümbür geliyor potansiyellerini kestirmek bile zor. Bir de şu fork olayı hayırlısıyla bitseydi olaysız kayıpsız.

haskizilcik
Member
**

Activity: 160
Merit: 10

View Profile
November 06, 2017, 10:18:02 AM

Kripto paralar ile ödeme çok mantıkli ve daha guvenli

✘  EXCOLONY   |▌  YOUR PLEASURE IS OUR INNOVATION
|███   White Paper  [  JOIN our ICO  ]  ANN Thread   ███|
Twitter  |  Facebook  |  Telegram  |  Medium  |  Github  |  Reddit
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
November 06, 2017, 10:28:19 AM

Bu tip gelişmeler güzel bu şekilde insanlar arasında daha çok tanınma ve daha çok sirkilasyon sağlayacaktır. Bunlar gerçek yaşamda kullanım açısından başlangıç oluşturacak iyi gelişmeler, yaygınlaşması kullanımı arttıracaktır.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
November 06, 2017, 11:31:18 AM

Kripto paraların kullanım alanları genişlemeye devam ediyor.

İzlanda'lı aykırı müzisyen Björk yeni albümünün sadece kripto paralarla satın alınabileceğini fiat para birimlerinin alım satım işlemlerinde geçerli olmayacağını söyledi Smiley

Kripto para birimleri daha fazla benimsendikçe bu kripto paraların fiyatına da yansıyor, yapılan işlem sayısı artıyor ve bu da ana akım medyasının Bitcoin'e daha fazla yer vermesine öncülük ediyor. Ana akım medyasında yer almak ve artan işlem sayısı ise Bitcoin'i her zaman olduğundan daha istikrarlı bir para birimi haline getiriyor. Bu benimsenme ve istikrar süreci, Satoshi döngüsü olarak adlandırılıyor ve Bitcoin fiyatındaki artışın ardında yatan esas etken olarak görülüyor.

https://kriptokoin.in/bjorkun-yeni-albumu-sadece-kripto-paralarla-satin-alinabilecek/
Haberi açamadım ama başka sitede okuduğum habere göre albüm coinle satılmyacak,sadece albümü alan müşterilere kendi audiocoininden dağıtılacağı yazıyordu.
Tasmonid
Member
**

Activity: 109
Merit: 10

Decentralized Transportation Economy

View Profile
November 06, 2017, 11:35:32 AM

güzel gelişme olmuş. birilerinin bu hareketi başlatıp sürükleyip götürmesi gerekiyordu.

nusret30
Member
**

Activity: 138
Merit: 11

View Profile
November 06, 2017, 11:35:44 AM

İlgili Müzik grubunu tanımıyorum ama sanki bana pazarlama taktiği yaparak basında yer alarak reklam amaçlı bir hareket gibi geldi

Clixus
Member
**

Activity: 126
Merit: 12

Kripto Para Uzmani ve Yatirimcisi

View Profile WWW
November 06, 2017, 12:02:16 PM

İlgili Müzik grubunu tanımıyorum ama sanki bana pazarlama taktiği yaparak basında yer alarak reklam amaçlı bir hareket gibi geldi

Öyle bile olsa Bitcoin'e fayda sağlamış oluyor.

Donation : 14VAaVMc2Je7gQcD7Fhtt6X3rd4vaBiPMw
ugr_erkn92
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 250

View Profile
November 06, 2017, 05:44:18 PM

Björk'e de bu yakışırdı, kendisi müzik alanında sıradışı, özgün bir kişilik. Albümün   sadece kripto para ile  satışı abümün  adına da çok güzel uymuş ''Utopia''  Kripto paraların tüm dünyada kullanılması da  şimdilik bir ütopya sayılır. Albüm satışında Bitcoin, Litecoin, DASH ve AudioCoin sanal paraları kabul edilecek deniyor.
TheSpark
Full Member

Activity: 238

View Profile
November 06, 2017, 09:17:55 PM

insanlar neyin peşinde anlamadım bırakın isteyen istedigi şekilde alsık kardeşim.gel gelelim böyle olaylar bitcoinin yaygınlaşması ve tanınması icin de cok büyük bir avantaj ve de ne kadar cok yayılırsa o kadar degerlenecegi düşünüyorum.umarım bu yaygınlaşma ve reklamlar devam eder ve hızlı bir şekilde yayılması artar.
erikliwater
Full Member

Activity: 252

The future is your Genome

View Profile
November 06, 2017, 09:23:12 PM

Kripto paraların gelişimini destekliyorum ama insanları zoraki olarak kripto paraya yönlendirmek ne kadar doğru bilemedim orasını.Normal para kabul edip onu bitcoine çevirebilir aslında.Yine de bir aykırılık yapmak istemiş galiba sanatçı. Grin

edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
November 06, 2017, 11:21:28 PM

Bjork yine aykırılığını konuşturmuş. Bu sadece reklam amaçlı bir şey olsa dahi tek taraflı bir şey değil, her halukarda kripto para ve bitcoin dünyasının tanınmasına ve sevilmesine de imkan veren bir şey. . Giderek yaygınlaşıyor Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
November 06, 2017, 11:59:32 PM

Bjrok'u severdim şimdi daha da bir kanım ısındı. Zaten müzik sektörü için kriptocurrency tam biçilmiş kaftan! Ilerde smartcontractlarla ödemeler karşısında telif hakları transferi vb.. gibi çağdaş sistemler bence sektöre farklı bir boyut getirecek...
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
November 07, 2017, 12:15:12 AM

kripto para için hergün daha güzel bir haber geliyor. gözümüz aydın
neite99
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
November 07, 2017, 03:29:11 AM

Aykırı adammış hakikaten helal olsun valla ne diyelim. Burada önemli olan kripto paralarla ödeme almasından ziyade fiat para birimlerini kabul etmemesi.
coinmancer
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
November 07, 2017, 11:07:04 AM

Bir soru: Demet Akalın da albümünü bitcoin ile satmaya karar verse, kadına ve şarkılarına bakışınız değişir mi?  Grin

Bence saçma bir olay. Bitcoini duyurmuş olabilirsin ama satış oranını azaltıyorsun.

1. Günlerce çalışıp şarkılar yapıyorsun sadece bitcoini duyurmak için.
2. Günlerce çalışıp şarkılar yapıyorsun albümü satmak için.

Ben 2'yi seçerdim. Bitcoini duyurarak elde edeceği kazancın daha az olacağını düşünüyorum. Daha çok albüm sat ve bitcoin al. Kazancın daha fazla olacaktır. Bu adamın (veya kadının, kimdir nedir bilmiyorum ilk defa bu adı gördüm) duyurarak yapacağı kazanç artışı belki milyonda 1 olur. Sonuçta bir finans devi olup da bitcoin hakkında yorum yapan biri olmadığından btc değeri üzerindeki etkisi benim etkimin en fazla bin katı olur Tongue
majezik
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
November 07, 2017, 12:59:53 PM

Adamlar geleceği görüyor, bunlar sayesinde halkın içine girecek, bunlar sayesinde dünya tanımaya başlayacak. Güzel bir hareket olmuş.
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
November 07, 2017, 01:05:55 PM

Farkındalık yaratan güzel bir hamle. Bu ve benzeri şeyleri önümüzdeki dönemlerde daha sık görebiliriz..

aleya yavuze
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
November 07, 2017, 02:37:38 PM

İleriye dönük güzel bir hamle bu ve benzeri haberleri daha çok göreceğimizi düşünüyorum

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: