Bitcoin Forum
May 23, 2024, 12:02:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  
Author Topic: Mart 2018 Altcoinlerin büyük yükselişi  (Read 4231 times)
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
November 24, 2017, 02:33:01 PM

Dash monero şimdide Bitshares pump erken başlamış gibi görünüyor. Bitshares için konuşacak olursam Mart ayında Venüs'te olabilir çünkü alımlara ve grafiğe baktığımda yükseliş trendi devam ediyor.

Bts uzun süredir takip ediyorum pump dediğiniz uzun süredir takılı kaldığı 13 cent seviyelerine gelebildi anca. 35 cent seviyelerini görmüştü bana göre çok daha fazlasını hakediyor ama.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
November 24, 2017, 03:56:51 PM

Bilmeyenler için söyleyelim bu arkadaş ne derse tersi çıkıyor. En son piyasadan ayrılmıştı, şimdi neden geri döndüğünü merak ettim doğrusu.
Martta altcoinler yükselecek diyorsa kesin büyük bir düşüş bizi bekliyor. Hazırlıklı olalım.

Arkadaşı tanımıyorum ama 2018 yılının bir çeyreğinde yine psikolojik olaylar etkisi sonucu altcoin marketi pump yiyecek gibi geliyor bana. Gidişata göre hazırlıklı olmakta yarar var.
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
November 24, 2017, 04:28:10 PM

Ethereum 455 dolar oldu, yılbaşına kadar 500 dolar hedefi erkenden gerçekleşecek gibi gözüküyor böylece Mart ayında Ethereum'un 1000 dolara kadar çıkacağı öngörülebilir. Şahsen ben elimdeki ethereumları bu fiyattan bile bozdurmuyorum, bitcoin hantal olduğu için insanlar ethereum'un değerini anlayacaktır.
acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
November 24, 2017, 04:35:44 PM

her coinde pump potansiyeli var zaten gayet, ama dump potansiyeli daha fazla. Mart ayı kazma kürek yaktırmaz inşallah bize  Cheesy
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
November 24, 2017, 04:42:14 PM

Artış gösterme ihtimali yüksek olanı bulmak gerek bu dönemde.Umut vadeden ico projeleri daha hızlı katlanabilir belki.
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
November 24, 2017, 04:45:27 PM

Bende uzun süredir Mart 2018'i bekleyenlerdenim, Ağustos ayından beri sabrediyoruz herhangi bir yükseliş gelsin diye.. Benim farkettiğim tek şey kendi altyapısını kullanan kriptoparaların çok daha kolay bir şekilde fiyatlandığıdır, yatırımınızı buna göre yapın.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
hhk1045 (OP)
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
November 24, 2017, 05:05:39 PM

Bitshares 2 hafta öncesine göre x2 yaptı ancak hala satmadım satmayacağım. Kaliteli proje ve kaybettirmeyecektir en kötü uzun vade kazandıracaktır. Kimse kusura bakmasın Görünen köy klavuz istemez bugün ufak bir düşüş yaptı olağandır her coin yükselirken böyle ince ayarlar düzeltmeler yapar şimdi 0.5 dolar hedef var oraya kadar soluksuz bir yükseliş bekliyorum sonra satıp satmama konusunda kararımı vereceğim.

Gün bitiminden sonra  bitshares grafiğinde  yeni mum açılacak o mum açılasıya kadar baskılama devam eder. Mum açıldıktan sonra eğer yukarı yönlü hareket başlarsa aya gitmek için ayakkabılarımızı giyebiliriz. şayet başlamazsa oturup yeni bir analize gerek var demektir.

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
November 24, 2017, 07:39:55 PM

Ethereum 455 dolar oldu, yılbaşına kadar 500 dolar hedefi erkenden gerçekleşecek gibi gözüküyor böylece Mart ayında Ethereum'un 1000 dolara kadar çıkacağı öngörülebilir. Şahsen ben elimdeki ethereumları bu fiyattan bile bozdurmuyorum, bitcoin hantal olduğu için insanlar ethereum'un değerini anlayacaktır.

kesinlikle size katılıyorum hocam ..ethereumun hızlı transfer sisteminin önemini insanlar yakında anlayacak.bu hızlı  altyapısını kullanarak pos sistemleri çıkartmaya çalışan birçok proje var .günün birinde bunlardan biri tutacak visa mastercard gibi bir olay yaşanabilir bence...bununla birlikte ethereum kazılabilir bir coin olduğu ve zorluk seviyesi arttığı için madenci etkenini de göz önüne alınca fiyatının uçmaması için hiçbir sebep yok

mart ya da bahar aylarının içerisinde ethereum u çok farklı yerlerde görebiliriz.BTC BCC savaşlarında, segwit iptal haberlerinde, aptal fork muhabetlerinde bile ethereum hep sağlam kaldı..yatırım yapılabilecek en gözde coin olarak görüyorum kendisini..
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
November 26, 2017, 03:46:03 PM

Bana göre 2018 yılı bitcoin içinde altcoinler içinde pump yılı olacak umarım yanılmam,özellikle sağlam projeli pump günlerini bekleyen altcoinlerin olduğunu düşünüyorum alıp tutmak lazım altcoinleri.
İki olayın aynı anda olması zor gibi gözüküyor hocam bana göre. Hatta çoğu kişiye göre bu iş böyle yanılmıyorsam. Benim tahminim altcoinler için pump olacaktır yeni yılda. Ama hangi coinler için olur hangi ayda olur bunu bilmek güç tabi.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
November 26, 2017, 04:48:32 PM

Herkes mart 2018i bekleyecekse o yükseliş hiç gelmeyecektir demek. piyasa genelde ters köşe yapmayı çok seviyor. dikkat etmek gerek. takibi bırakmamak gerek.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
November 26, 2017, 05:06:33 PM

teşekkürler

Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
November 26, 2017, 09:52:47 PM

Btc 10.000 piskolojik sınırını geçerse alt diye birşey kalmayacak.Btc bazlı düşe düşe kuşa döndü hepsi..Dolar olarak artış zaten btc nin getirdiği artış..
Alt coinler milletin elindeki btc yi yavaş yavaş almak için kurulmuş bir tezgah bence...

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
alex219
Sr. Member

Activity: 628

View Profile
November 26, 2017, 10:08:17 PM

Önümüzdeki dönemde altcoinlerde pozitif yönlü bir ivmelenme olacağı kesin özellikle Ethereum'un diğer sene 2000 dolar civarlarına çıkacağını düşünüyorum. Herkes al-sat yaparak elindeki ethereum sayısını ne kadar arttırabilirse o kadar iyi.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
November 26, 2017, 10:13:11 PM

Btc 10.000 piskolojik sınırını geçerse alt diye birşey kalmayacak.Btc bazlı düşe düşe kuşa döndü hepsi..Dolar olarak artış zaten btc nin getirdiği artış..
Alt coinler milletin elindeki btc yi yavaş yavaş almak için kurulmuş bir tezgah bence...

Şu anda bir oyun var bir nevi Btc ile altlar arasında geçiyor btc 20k olsa bile altlar ölmez ama btc bazlı zaten öldü şu anda. Bence arada sağlam kalan atlcoinler kendisini belli edecekdir bana göre bu düzeyde.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
November 26, 2017, 10:22:58 PM

ben Altcoinlerin bahar aylarında tekrar yükseliceğini düşünüyorum.Bitcoinin yükselişi durmadan  Altcoinlerde bir yükseliş gözükmemektedir. Sabırlı olan kazanacaktır.Herkeze bol sabırlar ve kazançlar dilerim.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
November 26, 2017, 10:30:42 PM

Çakılış yakındır.Yarın bi kalkmışsınız BTC 5.000 olmuş şaşırmayın. Stop-Loss unuz her zaman olsun. Ben ETH 450 BTC 9,000 koyucam sabaha kadar bakınıp.
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
November 26, 2017, 10:40:28 PM

Altcoinler yükseliyor zaten ama kısa vadeli bir yükselme oluyor onun üstü olmuyor. Martda kapıdan baktırır belli olmaz.
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
November 26, 2017, 10:43:51 PM

segwit sonrası yükselecek diye düşünülüyordu olmadı umarım uyanırlar artık. ortalık biraz yeşillenir.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
November 26, 2017, 10:59:27 PM

Herkesin ortak beklentisi bu yönde fakat Ethereum erken yol aldı dolayısıyla Mart 2018'de 1000 dolarları görebileceğimizi düşünüyorum. O zamana kadar insanlar Bitcoin'in fork muhabbetine alışmış ve altcoinlere yönelmiş olur.
alex219
Sr. Member

Activity: 628

View Profile
November 26, 2017, 11:18:40 PM

Benim gönlüm Ethereum ve Oracles Network adlı projeden yana, Ethereum'un 4'e Oracles'in ise ico fiyatından 25 katına kadar çıkacağını düşünüyorum. Bunlar gerçekten kendi zincirini kullanan güzel projeler
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  

Jump to: