Bitcoin Forum
April 30, 2024, 06:28:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3431701 times)
zvon4ik
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 463
Merit: 250


View Profile
November 14, 2017, 06:50:05 PM
 #2181

Bitcoin Cash успішно реалізує хардфорк

Більшість нодів мережі (приблизно 82%) перейшли на нове програмне забезпечення (версія 0.16.0 або новіше), яке включає в себе правила, спрямовані на те, щоб розподіл винагороди протоколу був більш привабливим для майнерів, які забезпечують його блокчейн.

http://gesellberg.com/bitcoin-cash-%d1%83%d1%81%d0%bf%d1%96%d1%88%d0%bd%d0%be-%d1%80%d0%b5%d0%b0%d0%bb%d1%96%d0%b7%d1%83%d1%94-%d1%85%d0%b0%d1%80%d0%b4%d1%84%d0%be%d1%80%d0%ba/
1714501738
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714501738

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714501738
Reply with quote  #2

1714501738
Report to moderator
1714501738
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714501738

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714501738
Reply with quote  #2

1714501738
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714501738
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714501738

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714501738
Reply with quote  #2

1714501738
Report to moderator
Nadia_l
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 251



View Profile
November 14, 2017, 08:12:34 PM
 #2182

Parity продовжує працювати над рішенням для отримання доступу до заморожених коштів

Пошук рішень для мультипідписних гаманців Parity, щоб відновити доступ до заморожених, в результаті знайденої вразливості, коштів на суму більш, ніж 160 млн. доларів в етері, все ще триває.

У новому блог-пості, опублікованому вчора, команда розробників програмного забезпечення Parity заявила, що вона проводить огляд інциденту і опублікує детальний звіт «в найближчі кілька днів».

У пості від розробників зазначається, що в даний момент не існує негайного плану вирішення проблеми із замороженими коштами - хоча було запропоновано, щоб для пошуку рішення використати хард форк мережі, можливо, в рамках оновлення Constantinople, запланованого на 2018 рік. Стартап розглядає варіант із EIP156 - пропозиції від творця Етереуму Віталіка Бутеріна, яку він реалізував в кінці 2016 року, і яка зосереджена на звільненні грошей, заблокованих в певних типах контрактів, - як один з можливих підходів.

http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/1229-parity-prodovzhu%D1%94-pracjuvati-nad-r%D1%96shennyam-dlya-otrimannya-dostupu-do-zamorozhenih-kosht%D1%96v

До речі, серед блокчейн проектів які найбільше постраждали від замороження коштів на гаманцях Parity, є Polcadot ( $92 міліони), Hedge, Iconomi та інші
kazanzhy
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 13
Merit: 0


View Profile
November 14, 2017, 09:37:25 PM
 #2183


Недавно cryptomat.by презентовали свой криптомат на Crypto Land Fund в Одессе

Интересно где. Надо пойти посмотреть)
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
November 15, 2017, 02:10:40 PM
 #2184

Bitcoin Talks Ukraine - 16.11.2017 o 18:00
Пару годин тому це опублікували на фейсбук сторінці, тому публікую тут

Последняя перекличка перед завтрашней встречей Bitcoin Talks Ukraine: No Hardfork
Самые классные модераторы: Andrey Sobol Nik Bailo
Спикеры:
- Александр Иванов, разработчик (однофамилец, не тот который Waves)
- Вячеславом Жигулиным, BitFury
Участники дискуссионной панели:
- Андреей Хаврученко, разработчик Dash
- Виталий Булычёвым, инвестором и специалистом по криптовалютам
В перерыве угощаем пиццей и приоткроем двери в Blockchain Hub Kyiv (pre-opening, вы же помните?)
Ждем всех завтра по адресу: Верхний Вал 10 (бывший IDF)
кто не зарегистрировался, просьба сделать это здесь:
http://bitcoinua-hardfork.ticketforevent.com/



Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
November 15, 2017, 02:13:41 PM
 #2185

А что вообще на таких мероприятиях бывает, просто никогда не ходил на такое. Кстати да и хардфорк отменился так что уже и нет повода. Я так понимаю что мероприятие всё равно пройдет ли нет?

Проходить в форматі лекція/питання, зазвичай з перервою (коли люди спілкуються між собою)
Я був на різних заходах такого плану, от точно ті що робить ця спільнота - раджу, поки що найкращі з тих що я бачив.
(Конференції великі не беремо до уваги)
Звісно, захід буде, і я щойно постом вище опублікував анонс детальніший і посилання на реєстрацію

Як інший учасник форуму зазначив - після заходів люди спілкуються, я думаю якщо є бажання щось більше дізнатись чи запропонувати якийсь проект/співпрацю то це можна зробити там

Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
November 15, 2017, 02:17:07 PM
 #2186

Не ображайся, друже. Просто всі новачки першим ділом хочуть апгрейд гілки зробити. Відповідь - ніяк. Не заслужили ми на повноцінну гілку. Ні активності немає, ні наполегливості ... один піз*ьож, вибачте на слові. Пропонував свій форум зробити - теж нікому нафіг не потрібно. Аж 2,5 учасники виявили інтерес.

А чисто для інформації, погортай останні сторінок 10-15 ... сам все зрозумієш.

Ну я виявив інтерес, думаю чим більше сайтів/форумів на цю теми - тим краще!
 
Так що коли створите форум/сайт то інформуйте.
А по цьому питанню видно, що питання актуальне, а також видно що все більше й більше людей приходять на цей форум.
Це центральний Біткойн і криптовалютний форум, тому тут треба бути. І потрібна українська гілка, будемо через певний час піднімати це питання.
Я, наприклад, почекаю ще місяць-два як в мене виросте рейтинг і писатиму всім кому можна))

Alexey78
Member
**
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 10


View Profile
November 15, 2017, 05:13:58 PM
 #2187

Бесплатное и простое в использовании программное обеспечение для мониторинга и управления всеми видами оборудования для майнинга.

Minerboard.com - это уникальное программное обеспечение, которое позволит вам управлять и настраивать ваши интеллектуальные устройства, управлять производительностью и просматривать полную аналитику ваших операций майнинга в определенный период времени.

Minerboard.com в настоящее время разрабатывается и тестируется. Если вы хотите участвовать в закрытом пробном периоде, заполните форму запроса. Выпуск запланирован на зиму 2018 года

Как это работает?
http://minerboard.com/wp-content/uploads/2017/10/mbtablitsa-234x300.png

Наши фьючерсы:
- Наше ПО может работать на любой ОС, и вы можете легко подключиться к нашей панели управления с помощью API.
- Комплексные данные о производительности всего вашего оборудования.
- Вы можете выбрать майнинг пул, алгоритм, майнинг оборудование и криптотермины, которые вы готовы добывать.
- Возможность предоставить доступ к вашему Minerboard вашему техническому персоналу или клиентам.
- Вы можете добавить свой кошелек и выбрать частоту и предпочтительные суммы ваших регулярных выплат.

Вскоре будет открыто бета-тестирование для подписчиков.
zvon4ik
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 463
Merit: 250


View Profile
November 15, 2017, 05:57:37 PM
 #2188

Ціна Ethereum досягає $ 330

Ціна Ethereum у вівторок піднялася на найвищий рівень за місяць, оскільки криптовалюта подолала ряд технічних перешкод.

http://gesellberg.com/%d1%86%d1%96%d0%bd%d0%b0-ethereum-%d0%b4%d0%be%d1%81%d1%8f%d0%b3%d0%b0%d1%94-330/
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
November 15, 2017, 08:04:47 PM
 #2189

Ціна Ethereum досягає $ 330
Сподіваюся, вона на цьому не зупиниться і досягне $400, і ще цого року. Smiley
yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
November 15, 2017, 11:25:42 PM
 #2190

Майк Новограц: Волл-стріт на порозі прийняття біткойна та Етереуму

Майк Новограц (Mike Novogratz), колишній керівник хедж-фонду Fortress Investment Group, який нещодавно став криптовалютним інвестором зазначив, що він вважає, що інституційні інвестори знаходяться всього в декількох тижнях від масового прийняття біткойна та Етереуму. Новограц також сказав, що ця міграція з Волл-стріт призведе до різкого зростання цін на криптовалюту.

Майк Новограц під час першого дня саміту Reuters Global 2018 Investment Outlook Summit  у Нью-Йорку, висловив свої “бичачі” думки щодо криптовалютного простору:

Настає інституціалізація цього простору [криптовалют]. Це наближається досить швидко.

Новограц відзначив такі події, як запуск торгів на ф’ючерси біткойна CME Group в четвертому кварталі 2017 року, і нещодавню заяву президента CBOE, Кріса Консаннона (Chris Concannon), про те, що ETF (біржові фонди) біткойна «вийдуть на ринок», в якості ознак того, що Волл-стріт і інституційні центри впливу у усьому світі збираються почати інвестувати у найбільші криптовалюти - як опосередковано, так і безпосередньо - чого ніколи раніше не було.

Новограц вважає, що інвестування через ці криптовалютні ф'ючерси та ETF стане надзвичайно простим для інституціональних інвесторів, що, ймовірно, означатиме, що цунамі інституційних фондів скоро почне вливатися в простір криптовалют.

CME є найбільшою регульованою валютною біржею в світі - їх ф'ючерси на біткойн дадуть тисячам інституційних клієнтів можливість приєднатися до буму біткойна:

Коли це легко [інвестувати], то ціна біткойна або Етереуму буде набагато вищою. І це набагато ближче, ніж думають люди.

http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/1232-majk-novograc:-voll-str%D1%96t-na-poroz%D1%96-prijnyattya-b%D1%96tkojna-ta-etereumu



yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
November 15, 2017, 11:30:27 PM
 #2191

CME Group запустить торги ф'ючерсами біткойна в середині грудня

Генеральний директор CME Group Террі Даффі (Terry Duffy) повідомив, що інвестори, які хочуть зробити ставку на підвищення ціни біткойна, зможуть зробити це вже за місяць, в середині грудня, коли найбільша у світі опціонна біржа розпочне торгівлю ф’ючерсами на криптовалюту.

Рух біткойна на шляху до сприйняття його як легального інвестиційного активу триває. Останнім свідченням цього є те, що CME Group оголосила про конкретні терміни щодо запуску біткойн-ф’ючерсів – це середина грудня.

CME Group є найбільшою опціонною біржою в світі, компанія приносить річний дохід в розмірі 3,6 млрд. доларів і контролює активи на суму в розмірі 69 млрд. доларів. Тому інтеграція біткойна відкриє доступ інституційним і роздрібним інвесторам в традиційній фінансової індустрії до ринку біткойна, які бажають інвестувати звичним для себе способом.

У програмі Power Lunch на телеканалі CNBC генеральний директор CME сказав:

Коли ви зможете відкривати «шорти» на цей продукт, я думаю, що десь впродовж другого тижня грудня ви побачите наше оголошення про лістинг.

Террі Даффі також додав:

Я не намагаюсь стримувати волатильність біткойна. Але я хочу зробити так, щоб інші люди могли вкласти у цей ризик. Сьогодні ви не можете відкрити «шорт» на біткойн. Отже, існує лише один спосіб це зробити. Ви його купуєте або продаєте комусь іншому. Таким чином, ви створюєте двосторонній ринок, я думаю, що це завжди набагато ефективніше.

http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/1231-cme-group-zapustit'-torgi-f'juchersami-b%D1%96tkojna-v-seredin%D1%96-grudnya
Nadia_l
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 251



View Profile
November 16, 2017, 06:13:37 AM
 #2192

А что вообще на таких мероприятиях бывает, просто никогда не ходил на такое. Кстати да и хардфорк отменился так что уже и нет повода. Я так понимаю что мероприятие всё равно пройдет ли нет?

Проходить в форматі лекція/питання, зазвичай з перервою (коли люди спілкуються між собою)
Я був на різних заходах такого плану, от точно ті що робить ця спільнота - раджу, поки що найкращі з тих що я бачив.
(Конференції великі не беремо до уваги)
Звісно, захід буде, і я щойно постом вище опублікував анонс детальніший і посилання на реєстрацію

Як інший учасник форуму зазначив - після заходів люди спілкуються, я думаю якщо є бажання щось більше дізнатись чи запропонувати якийсь проект/співпрацю то це можна зробити там

Цікавий мабуть захід з особами, які дійсно роками крутяться в темі крипто, бо те, що організовують на більшості семінарах в готелях виглядає як для повних нюбіків та,
зазвичай, не вартує витраченого часу.
Цікаво чи оранізовують вони такі заходии в інших містах зокрема на заході України?
 
zvon4ik
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 463
Merit: 250


View Profile
November 16, 2017, 06:07:40 PM
 #2193

Зірки YouTubе можуть заробляти токени браузера Brave

Сьогодні була випущена версія 0.19.x, блокуючого рекламу браузера, створеного співзасновником Mozilla і творцем Javascript Бренданом Ейхом, яка тепер дозволяє автоматичні і анонімні криптовалютні пожертвування окремим користувачам на YouTube, до цього сервіс був обмежений проектами на рівні домену.

http://gesellberg.com/%d0%b7%d1%96%d1%80%d0%ba%d0%b8-youtub%d0%b5-%d0%bc%d0%be%d0%b6%d1%83%d1%82%d1%8c-%d0%b7%d0%b0%d1%80%d0%be%d0%b1%d0%bb%d1%8f%d1%82%d0%b8-%d1%82%d0%be%d0%ba%d0%b5%d0%bd%d0%b8-%d0%b1%d1%80%d0%b0%d1%83/
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
November 16, 2017, 06:51:25 PM
 #2194

Цікавий мабуть захід з особами, які дійсно роками крутяться в темі крипто, бо те, що організовують на більшості семінарах в готелях виглядає як для повних нюбіків та,
зазвичай, не вартує витраченого часу.
Цікаво чи оранізовують вони такі заходии в інших містах зокрема на заході України?

Через інші справи сьогодні не вийшло піти. Якщо хтось був - скажіть враження
А також цікаві враження про цей новий Криптохаб, наприклад чи є вже там біткойномат? (Я питав раніше, казали що буде)
На самій локації на Верхньому Валу я був, гарне місце звісно, як і Поділ взагалі, але цікаво як новий Криптохаб - що там є?
Чи працює він вже в якомусь режимі?

Щодо заходів на заході України - у Львові точно бувають, щось бачив, і Львів взагалі в плані ІТ сильно розивається.
З якого ви міста? Думаю якщо є аудиторія, то можете запропонувати цій фундації зробити там лекцію.

vizerkharkiv
Member
**
Offline Offline

Activity: 336
Merit: 10


View Profile
November 16, 2017, 07:32:36 PM
 #2195

А також цікаві враження про цей новий Криптохаб, наприклад чи є вже там біткойномат? (Я питав раніше, казали що буде)
Я вот как то не могу себе придумать сценария, что бы я воспользовался криптоматом) Думал, но не придумал, когда мне нужно будет вот так срочно получить крипту. Хотя допускаю, что у кого то есть такие сценарии)
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
November 16, 2017, 08:54:52 PM
 #2196

Я вот как то не могу себе придумать сценария, что бы я воспользовался криптоматом) Думал, но не придумал, когда мне нужно будет вот так срочно получить крипту. Хотя допускаю, что у кого то есть такие сценарии)

Багато людей купують криптовалюту як інвестиції. Ну так, є різні біржі, але на біржі треба заводити гроші через картку. Через криптомат можна буде легко купувати за готівку. Криптоматів є різні моделі, цікаво яку вибере (чи вже вибрав) Криптохаб.
Також є можливість купувати біткой через одну з мереж айбоксів, я спеціально якось купив щоб протестити. Але там треба потім код ввести на сайт - і тоді вже отримаєш біткойн, тобто трохи довше, ну і курс гірший (бо я так розумію, що вони працюють на ФОПі і тому мають сплачувати відсоток податку

vizerkharkiv
Member
**
Offline Offline

Activity: 336
Merit: 10


View Profile
November 16, 2017, 09:26:52 PM
 #2197

Я вот как то не могу себе придумать сценария, что бы я воспользовался криптоматом) Думал, но не придумал, когда мне нужно будет вот так срочно получить крипту. Хотя допускаю, что у кого то есть такие сценарии)

Багато людей купують криптовалюту як інвестиції. Ну так, є різні біржі, але на біржі треба заводити гроші через картку. Через криптомат можна буде легко купувати за готівку. Криптоматів є різні моделі, цікаво яку вибере (чи вже вибрав) Криптохаб.
Також є можливість купувати біткой через одну з мереж айбоксів, я спеціально якось купив щоб протестити. Але там треба потім код ввести на сайт - і тоді вже отримаєш біткойн, тобто трохи довше, ну і курс гірший (бо я так розумію, що вони працюють на ФОПі і тому мають сплачувати відсоток податку
Интересно было бы пощупать чисто для информации, но я так понимаю там тоже привязка к некой бирже, ибо непонятно как например туда свой биткоин адрес вбить из кучи символов - вручную переписывать, как то нерационально. А если привязка, то логинится у них не хотелось бы) Kuna вроде планировала запуск, но пока не слышал подробнее
yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
November 16, 2017, 10:39:26 PM
 #2198

У кого є родичі чі знайомі в Зімбабве не прогавте момент - Ціна біткойна в Зімбабве досягла $13350  Grin Grin

Нестабільність, що випливає з перевороту в цій африканській країні, може спричинити до того, що ціна біткойна в Зімбабве виросте ще більше.

У середу армія Зімбабве ініціювала військовий переворот проти президента Роберта Мугабе (Robert Mugabe), авторитарного лідера, який керував країною майже 40 років. Хоча військові заперечують, що намагаються повалити режим, взяття 93-річного президента під варту призвело до сум'яття в  політичному майбутньому країни.

Під час кризи люди часто звертаються до твердих активів, таких як золото, для збереження свого багатства. Останнім часом біткойн та інші криптовалюти почали почали “відкушувати” частину ринку золота, і було б не дивно, що цей переворот не призвів до того, що жителі Зімбабве в пошуках безпечного притулку до своїх коштів не звернулися до криптовалют.

Як ми вже повідомляли, біткойн в Зімбабве вже продають за астрономічною ціною, в першу чергу через надзвичайний дефіцит грошових коштів та жорсткий контроль за капіталом, який здійснюється для збереження фізичної валюти всередині країни. Незважаючи на те, що країна номінально використовує американський долар як офіційну валюту, відсутність фізичних доларів призвела до того, що уряд друкує облігації, які нібито прив'язані до долара за ставкою "один до одного".

Проте ситуація полягає в тому, що уряд продукує інфляцію "золара" темпами, які значно перевищують офіційну номінальну ставку в 0,38% долара. Як повідомляє Reuters, жителі цієї зубожілої африканської країни переводять свої гроші в будь-який актив, який зберігає вартість, який вони можуть знайти, включаючи біткойн.

Хоча активи, такі як транспортні засоби та нерухомість, можуть служити надійними запасами вартості, біткойн дає змогу зімбабвійцям робити покупки з-за кордону. Крім того, ті, хто мешкають в країні, валюта якої колись була настільки гіперінфльована, що центральний банк надрукував банкноти номіналом 100 трильйонів доларів, цінують відсутність центрального управління у  біткойні.

Немає ні власника, ні контрольного органу для біткойна. Кожна транзакція, здійснена в режимі онлайн, видима всім трейдерам біткойна

 - розповів CCN Пардон Гатсі (Pardon Gatsi), технічний експерт, що базується в столиці Зімбабве, Хараре.

Це підвищило інтерес до біткойна і поряд з інфляцією золара спричинило зростання цін на біткойн до $13900 на  біржі https://golix.com/ у Хараре. В даний час біржова ціна біткойна у там становить $13350 – на $6100 вище глобального середньозваженого показника.
buharikx31
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 830
Merit: 258


WPP ENERGY - BACKED ASSET GREEN ENERGY TOKEN


View Profile
November 17, 2017, 12:28:40 AM
 #2199

Першу в Митному союзі криптовалютну біржу відкриють у Білорусі
Уже навесні в Білорусі може запрацювати перша в Митному союзі криптовалютна біржа

https://news.finance.ua/ua/news/-/414675/pershu-v-mytnomu-soyuzi-kryptovalyutnu-birzhu-vidkryyut-u-bilorusi


           ▄▄▄▄▄▄▄           
      ▄▄█████████████▄▄     
    ▄████████████████████▄   
  ▄████████████▌ ▀███████   
  ████████████     ▀████
   █▄
   ▐█████████   ▄▄   ▀▀   ███
█▄   ███████   ▐███▄     ████▌
██▄   █████   ▐██████▄ ▄██████
████   ▐██   ▐███████████████▌
 ████▄     ▐████████████████
  ████▄    ▄████████████████ 
   ▀████▄▄████████████████▀ 
     ▀█████████████████▀▀   
        ▀▀▀███████▀▀▀  
WPPENERGY
World Power Production

INNOVATION LEADERS IN THE GLOBAL
    RENEWABLE ENERGY INDUSTRY


           ▄▄▄▄▄▄▄           
      ▄▄█████████████▄▄     
    ▄████████████████████▄   
  ▄████████████▌ ▀███████   
  ████████████     ▀████
   █▄
   ▐█████████   ▄▄   ▀▀   ███
█▄   ███████   ▐███▄     ████▌
██▄   █████   ▐██████▄ ▄██████
████   ▐██   ▐███████████████▌
 ████▄     ▐████████████████
  ████▄    ▄████████████████ 
   ▀████▄▄████████████████▀ 
     ▀█████████████████▀▀   
        ▀▀▀███████▀▀▀  

INQUIRE
━━━━━━━
Alexey78
Member
**
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 10


View Profile
November 17, 2017, 10:26:58 AM
 #2200

Першу в Митному союзі криптовалютну біржу відкриють у Білорусі
Уже навесні в Білорусі може запрацювати перша в Митному союзі криптовалютна біржа

https://news.finance.ua/ua/news/-/414675/pershu-v-mytnomu-soyuzi-kryptovalyutnu-birzhu-vidkryyut-u-bilorusi

надеемся, что всё там получится
Pages: « 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!