Bitcoin Forum
June 28, 2024, 09:57:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ultima Online mı? Yok artık  (Read 180 times)
Necroface (OP)
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
November 07, 2017, 11:13:54 PM

Şaka bi yana, ne saçma günlerdi be  Cheesy

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 08, 2017, 12:00:01 AM

Oynadım bir dönem fakat Knight Online haricinde hiçbir şey zevk vermedi. Hala en güzel yıllarım o yıllarım diye düşünürüm. Yaşını başını almış adamlardık ama en büyük stres atma ortamımızdı.
Ahh ahh..
Necroface (OP)
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
November 08, 2017, 12:25:46 AM

İlk başladığın günü hatırlar mısın? Uo için söyleyeyim, soruyorum açıklayan yok, zar zor öğrendim bir account açtım internet kafede, 13 str var, nası becerdiysem, normalde minimum 50 veriyormuş. Biri dedi, box yap str artar. Başka bir şey diyen yok ama. Gittim kartala daldım öldüm. Dirilmeyi de söylemediler. Ölünce yeni char. 5 limit doldu; yeni account açmaya çalışırken biri gördü. Dedi naber, e dedim iyidir.  Cool

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
November 08, 2017, 11:54:36 AM

aaaaaa

başlığa bak be

ben o zamanlar da aynı forumdaki gibiydim gençler  Cheesy 

arada yürek yemiş tipler full item çekip gelirdi brit bankın önüne (the willow)

piti kardeşiniz ve bir kaç piti piti arkadaşı çoktaaan pusuya yatmış olurdu orda , üstümüzde bişey yok , çıplağız amına koyyım , hareketler aprenti

halbuki bi çift tıkla hacı 'grandmaster mage'  Cheesy

bir anda o yürüyen çıplak adamlar olaraktan 'kal vas flam'

millet guards çekene kadar , lootlayabildiğini at bankaya .

the willowda takıldım , avensisde takıldım , slayerda takıldım , pyramidde takıldım , nebulaya bi girdim çıktım çok sarmadı ama iyi dostluklar kurdum ordan , willow tayfadan sağ kalan bi kaç kişiyle tanıştım .
hatırladıklarım bunlar , oks sınavı vardı bizim dönemde , sınavdan bi saat önceydi zost tameliyodum lan ben  Cheesy

çok fazla server gezdim dolaştım , tajak pvp diye bi serverda takıldığım bile oldu  Cheesy arcanumda da vardım , en son baktığımda para verip binek alıyodun , binek yapıyodu actionı

eğer bozmasaydı hala oynuyo olurdum , daha bi kaç ay önce , mapte dolanayım diye nebulaya daldım.

bizim zamanımızda amına koyyım , çok klas insanlardık , sadece adımızın yanında lord yazmıyodu , harbiden lord asaletiyle oynuyoduk .

kapışırken karşılık vermeden kaçan adamın peşine takılmıyoduk , karşıdakinin potunun bittiğini anlarsam ya da söylerse durup pot veriyodum amına koyyım

maksat oyundu amına koyyım , kapışma uzun sürünce , yeter yoruldum lan diyip arkadaş olduğum 50 kişi vardır

sonra item açları doluştu , ağzına sıçtılar ortamın , ne kadar gerçek hayatın eziği varsa para bastırıp item almaya başladı oyunda , köşeye sıkıştırdığın adam 10 tane nightmare çıkarır oldu

sikerim ızdırabını deyip bıraktım , varsa buralarda oynamış , geri dönmeyi düşünen arkadaşlar , bi ara bi pvp serverına dalıp arkaya da skype açabiliriz

nostalji yapar eğleniriz. çok pis warlock oynarım , ağzına sıçarım adamın  Cheesy

canlark
Jr. Member
*

Activity: 94
Merit: 1

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
November 27, 2017, 08:29:40 AM

Efsane oyundur, yıllarımı verdim yıllarımı Cheesy Gerçekten güzel kaliteli bir sunucuda oynarsanız çok keyif alıyordunuz. RPG'nin aktif olduğu sunucu sayısı azdı. Çok az yer aktif ve sürekli etkinlikler oluyordu. Düşünüyorumda, sanırım yine olsa şu sıralar biraz oynarım Cheesy

Join Helbiz Mobility System Pre-Sale
● Peer-to-Peer Wheel Rentals ●
 visit: https://www.helbizcoin.io/
bexdever
Newbie
*

Activity: 82
Merit: 0

View Profile
November 27, 2017, 08:32:51 AM

Kendim hiç oynamamış olsam da, devamlı arkadaşlar arasında anlatılan, vakit geçirmesi için "sen en iyisi balıkçılık yap" denilerek baştan savulan küçük çocuğun elindeki balık temizleme bıçağıyla etraftaki bütün balıkçıları öldürüp paralarını alması hikayesine her zaman çok güldüğüm oyun.
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
November 27, 2017, 09:40:36 AM

Gerçekten ilginç bir oyundu.Keyif aldım diyebilirim.Uzun süre oynamak nasip olmadı. Sonra Mu online, knight, cabal online oynadım. Sonra online oyun defterini kapattım.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: