Bitcoin Forum
April 26, 2024, 04:17:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin ilan sitesi projesi.  (Read 1326 times)
koinli
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
November 16, 2017, 08:12:20 PM

Dijital paranın bilinirliği son derece sınırlı iken bu alanda piyasada talep oluşacağını pek düşünmüyorum.

Her talep beraberinde bir arz oluşturur hocam, fakat bence illegal içeriklerin yuvası olacaktır. Hiç öyle editör onayı vs işlemez, bütün sitelerde editör onayı var bir sürü şey satıyorlar, hele hele btc ile neler satarlar.

yarın bir gün yargı bu siteyi kullananların listesini diyelim istedi, şıp diye verirler, (vermeye mecburlar), sonra ayıkla pirincin taşını, sen çanak çömlek satmışsın, adam orda illegal içerik satmış. hoop aynı listedesin. ondan sonra beraat edersin kendini aklarsın o ayrı. ama uğraştığınla kalırsın.
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714148234
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714148234
Reply with quote  #2

1714148234
Report to moderator
sellwith (OP)
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
November 17, 2017, 03:38:09 PM

Dijital paranın bilinirliği son derece sınırlı iken bu alanda piyasada talep oluşacağını pek düşünmüyorum.

Her talep beraberinde bir arz oluşturur hocam, fakat bence illegal içeriklerin yuvası olacaktır. Hiç öyle editör onayı vs işlemez, bütün sitelerde editör onayı var bir sürü şey satıyorlar, hele hele btc ile neler satarlar.

yarın bir gün yargı bu siteyi kullananların listesini diyelim istedi, şıp diye verirler, (vermeye mecburlar), sonra ayıkla pirincin taşını, sen çanak çömlek satmışsın, adam orda illegal içerik satmış. hoop aynı listedesin. ondan sonra beraat edersin kendini aklarsın o ayrı. ama uğraştığınla kalırsın.

Onaylanmayan içerikler nasıl yayınlanacak merak ettim açıkçası
delimavi
Member
**

Activity: 77
Merit: 10

View Profile
November 18, 2017, 10:59:28 AM

Hayırlı olsun öncelikle. Sahibinden sitesi bitcoin ile satışa izin vermediği icin bir talep oluşabilir fakat sadece bitcoin ile satis olacaksa bu biraz zorlayıcı olabilir. Hem türk lirası hem bitcoin olmali diye dusunuyorum. Bol kazanclar
Jamesco
Full Member

Activity: 238

View Profile
November 18, 2017, 12:59:08 PM

dandik bir proje olur gibi beklentiyle girdim fakat on numara beş yıldız olmuş, sahibinden.com'un gelişmiş versiyonu gibi hemde bitcoin ile alışveriş yapılıyor.
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
November 18, 2017, 05:26:46 PM

bütün ilanlar ilan sayfasına geçmeden modaratörün incelemesine girdiği için yasaklı ürünlerin satışı engellenmiş olur onda herhangi bir sıkıntı yok.

bana göre bir şekilde esrow hizmeti sunman gerekir senin. güvenilirliğini arttırman açısından. isteyen kullanır isteyen kullanmaz. böyle bir seçenek sunabilirsin insanlara.

sadece btc yerine farklı coinlerle de bu işlem gerçekleştirilebilir mesala? eth waves ripple tarzı.

bu arada site güzel olmuş tabi siteye girince doğrudan locasyonuna göre uygun dil çıkınca daha güzel olacak.
perspin32
Newbie
*

Activity: 52

View Profile
November 19, 2017, 07:46:21 PM

Güzel fikir hocam. Sahibindenin btc versiyonu gibi Smiley
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 20, 2017, 08:10:31 PM

Her soruya çatır çatır cevap verip benim sorularımı atlamanız oldukça seçici bir davranış olmuş. Umarım incelik gösterip sorularımı cevaplarsınız, nihayetinde böyle bir proje eğer ciddi ciddi hayata geçerse bizlerde alışveriş için kullanacağız. En azından ilginizi alakanızı hatırlayarak bir minnet borcu olarak görürüz..
kgungor
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
November 22, 2017, 02:30:14 AM

Fikir güzel. Fakat yurtdışında yapmak daha iyi türkiyede vergi dairesi sıkıntı olabilir zamanında gittigidiyoru sıkıştırdılar. Baya kötü olmuştu.
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
November 23, 2017, 10:09:28 AM

Sadece btc ile alışveriş çok kısıtlar insanları.
btc altcoinler ve lokasyona uygun olarak yabancı para seçenekleri ve tl yi de kullanmak daha avantajlı olur.

Türkiye çapında düşünürsek sahibinden gittigidiyor n11 vb birçok eticaret sitesi var yurtdışında da aynı şekilde ebay aliexpres vb. bunların pazarından pay almak istiyorsanız onlardan daha iyi daha fazla özelliği barındırmanız gerekecek.

sadece btc kullanmak da bunu kazandırmaz sana.

afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
November 23, 2017, 11:55:11 AM

Güzel projeye benziyor. Başarılar dilerim.
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 24, 2017, 02:17:04 AM

Websitesi benimde çok hoşuma gitti fakat kullanılması için güzel bir reklam çalışmasının yapılması gerekiyor, birkaç firmayla anlaşmanız gerekiyor ya da forumda bir imza kampanyası başlatılabilir. Bitkapital gibi.
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
November 24, 2017, 04:49:27 PM

Websitesinin dizaynını herkes gibi bende beğendim, reklam kampanyası yapmak isterseniz çok maliyetli olacak gibi gözüküyor bunun yerine viral reklam yapılabilir diye düşünüyorum. Onu nasıl yapacağınızsa size kalmış.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
November 25, 2017, 08:48:52 PM

Siteyi inceledim baya iyi olmuş kolay ve anlaşılır olmuş, sadece bitcoin ile alım satım pek tercih edilmeyebilir. fee ücreti falan derken istediğiniz
verimi alamayabilirsiniz.. herkesin dediği gibi sahibinden com u andırıyor

Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
December 16, 2017, 10:17:22 AM

Güzel bir girişim bu, fikri beğendim. Daha önce benimde aklıma gelmişti ama pek vakit bulamadım böyle bir şey yapmaya. Umarım başarılı olursunuz. Takip edeceğim.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
December 26, 2017, 07:55:18 PM

Fikir güzelde ilan vs işi dışında bir şey yapmak lazım.  Huh
barisbilgili
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 266

View Profile
January 09, 2018, 03:37:28 PM

Sitenize TL olarak değer girip günlük kurdan otomatik BTC ye çeviren sistem eklenecek mi. Örenğin aracımı BTC ile satışa çıkartıyorum. Ve ilanı bugün koydum kur 13 bin dolar. İlan incelendiğinde 15 bin dolar. İstediğim fiyat otomatikmen çok yüksek olacaktır. Düzenleme yapacak bot kullanılacak mı sisteminizde ?

█████▄▄██
███▄█████
██▄███████▄
████████████████
███▀██████████▀
██▄████████████▄
░█████▀▀▀▀▀▀█████
████▀████████▀████
▀▀▀▀▄▄▄▄▄█████████
█████▀███████▄████
███████▀▀▄▄▄█████
███████████████▀
████████████▀▀
OMBARD.com|.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
██████░██░████░██
▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀▀▀
██████████████
▄▄░▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄▄▄
▀▀░▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀▀▀
██░██░██████████
▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀
.
PICK,
PLAY,
PROSPER!
|.

██████
██████████
██████████
██████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
█████████████████   ██
PROVABLY
FAIR
1%█████████████████   ██
HOUSE
EDGE
100%█████████████████   ██
DEPOSIT
BONUS

▄▀▀▀

▀▄▄▄
.
Play now
.

▀▀▀▄

▄▄▄▀
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
January 10, 2018, 02:23:20 PM

Güzel görünüyor aslında şirket kurup aynı diğer siteler gibi çalışılırsa yani güven sağlanırsa artık çok iş yapar. İncelemedim ama ödeme konusunda aracı gibi olmalı site yani letgo gibi olmamalı.
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
January 10, 2018, 05:29:54 PM

proje güzel ve tutmaması için bir sebep yok fakat biraz zamana ihtiyacınız  olabilir nitekim şuan bitcoinle alışveriş yapmıyor artacağını ümit ederek ama gelecek zaman için tutması muhtemel
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 11, 2018, 09:23:56 PM

Çok fazla geleceği olma durumu zor anonimliği sağladınız müddetce illegal ticaret için gayet güzel bir platforma dönüşebilirsiniz. Onay ile alındığından bahsetmissiniz telefonu anonim bir satıcıdan neden almak isterim ki ? Garantörlük mevzusuna ciddi kafa yormanız gerekecek

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
TexasofblackseA
Sr. Member

Activity: 359
Merit: 250

View Profile
January 12, 2018, 05:08:16 PM

Tasarım olarak site güzel görünüyor ancak Türkçe dil desteğinin olmaması bende de scriptin bir yerlerden alıntı olduğu izlenimini uyandırdı. Ayrıca bu tarz projeler için ben de henüz erken olduğunu düşünüyorum. Yine de umarım siteniz tutar, yolunuz açık olsun.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: