Bitcoin Forum
May 07, 2024, 07:43:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Segwit İptali Sonrası Hangi Altcoin Öne Çıkar ?  (Read 1096 times)
cointerstrike (OP)
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
November 08, 2017, 07:19:25 PM

Bildiğiniz gibi segwit'in askıya alındığı haberi geldi. Bu durum sonrasında altlarda artışlar başladı. Başlangıçta suni olsa dahi ilerleyen birkaç gün içinde atcoinlerin artışını izleyeceğimiz kesin gibi.

Size göre bu yükselişte en çok öne çıkacak proje hangisi olacak ?
1715067794
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715067794
Reply with quote  #2

1715067794
Report to moderator
1715067794
Hero Member
*

Ignore
1715067794
Reply with quote  #2

1715067794
Report to moderator
1715067794
Hero Member
*

Ignore
1715067794
Reply with quote  #2

1715067794
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
November 08, 2017, 07:23:10 PM

etc diye düşünüyorum. ödül yarılanması var. ödüller yarılanırsa bu fiyata yansımalı bence. bi 20 dolar falan olabilir bence.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
November 08, 2017, 07:25:25 PM

waves in yeni dex cıkıs tarihi yukselişe denk gelicek gibi.100 k rahat gormesi lazım yine diye dusunuyorum.
ronaldopazzi7
Member
**

Activity: 87
Merit: 10

View Profile
November 08, 2017, 07:27:16 PM

Ben OMG diye düşünüyorum. 14 dollarları tam görmüşken fork olayları 6'lara kadar indirmişti en son. Kısa vadede 10 dolları rahat yakalar bana göre.
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
November 08, 2017, 07:28:17 PM

waves in yeni dex cıkıs tarihi yukselişe denk gelicek gibi.100 k rahat gormesi lazım yine diye dusunuyorum.

dex ile zaten yükselmişti biraz birde şimdi segwit iptali. eski yerine diğerlerine göre daha hızlı gelecek gibi düşünüyorum bende.

neosante
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
November 08, 2017, 07:29:24 PM

dex ile zaten yükselmişti biraz birde şimdi segwit iptali. eski yerine diğerlerine göre daha hızlı gelecek gibi düşünüyorum bende.

2 haftadır waves diye bağırıyorum bugğn utandırmıyor
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
November 08, 2017, 07:49:43 PM

Segwit iptali iplati ile takip ettiğim coinleri çoğunda artış görülmeye başladı fakat waves yüzde 17 gibi güzel bir artış ile öne çokça çıkacağını göstermiş oldu.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 08, 2017, 07:49:54 PM

Bişi dicem vurmayın .

Monetha Cheesy

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
baskanx
Sr. Member

Activity: 686

View Profile
November 08, 2017, 07:52:51 PM

Waves dusmustu toparladı stratta baya dusmustu, monetha var aynı sekılde cok dıplere gıden. Cogu ıyı proje yakında x2 yapıp eskı sevıyelerıne gelebılır aksı bısey olmadıkca.
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
November 08, 2017, 07:57:43 PM

Monetha'nın kendini toparlaması gerektiğini düşünüyorum bu süreçte.Ayrıca wetrust,waves ve taas gibi altcoinlerde de ciddi miktarlarda bir artık bekliyorum.Bakalım şuan ortaklık sis ile kaplı bu sis bulutları ne zaman dağılır orasını tahmin etmek güç
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
November 08, 2017, 08:22:52 PM

Stratis gibi asil yukselisini yapmamis coinlere yonelmenizde fayda vardir ayrica paranin kucuk kisimlariyla dgb gibi coinler alinabilir supriz felan yapabiliyorlar.
ricodisco11
Member
**

Activity: 79
Merit: 10

View Profile
November 08, 2017, 08:23:48 PM

Kyber network hem kısa hemde uzun vadede en çok kazandıracak projelerin başında geliyor bence.

★★★     │  TEMCO  │      SUPPLY CHAIN POWERED BY BITCOIN NETWORK, RSK     ★★★
★★★   Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP)   ★★★
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
November 08, 2017, 10:53:47 PM

Hiç tükenmeyen ümitler ciddi anlamda gıpta&hayret&şaşkınlık ile bakıyorum. TR bölümü Waves, Monetha, Stratis'ten başka coin muhabbeti yapmıyor helal olsun..
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
November 08, 2017, 11:08:40 PM

2 haftadır waves diye bağırıyorum bugğn utandırmıyor
Wavesin böyle zamanlarda yaptığı hareketler zaten standart. Hep çakılır yükselir, sizlik pek bi durum yok yani  Smiley Ben yakından takip ettiğim dovuyu düşünüyorum ve neblio

Clixus
Member
**

Activity: 126
Merit: 12

Kripto Para Uzmani ve Yatirimcisi

View Profile WWW
November 08, 2017, 11:18:37 PM

Başlığı açan arkadaşımız Segwit2x'i kastetmiş orasını anlayabiliyoruz lakin başlıkta düzeltme yapılırsa iyi olur çünkü Segwit ile Segwit2x farklı şeyler ve şu anda Bitcoin zincirinde Segwit etkin durumdadır. Bilmeyen arkadaşlar Segwit'in iptal olduğunu da düşünebilirler bilginize..

Hangi coinin öne çıkabileceğini kestirmek çok zor piyasayı iyi takip etmekte fayda var bu durumdan kaynaklı bir çok fırsat kapıları açılacaktır.

Saygılarımla,

Donation : 14VAaVMc2Je7gQcD7Fhtt6X3rd4vaBiPMw
dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
November 08, 2017, 11:33:32 PM

Waves ufaktan sinyalleri verdi daha da artacaktır bence yine Stratis'in de yeri buralar değil kesinlikle önemli bir artış bekliyorum.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
November 09, 2017, 04:37:57 AM

Waves coguna gore daha hızlı gırdı toparlanma surecıne, 2-3 gundur toparlıyordu son ıptal olayından sonra ıyıce arttı, 4.5 dolar sevıyelerıne geldı. Artıs durmaz umarım hepsı bıkac gun boyle devam etse anca ettıgımız zararlar kapanır:)
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
November 09, 2017, 04:40:24 AM

ethereum olabılır hele 150mılyon dolarlık ethereum piç olursa bence fıyatı artar dolaşımdakı mıktar dusecegınden degerlenmesi gerekır, yanlışmı duşunuyorum
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
November 09, 2017, 05:31:29 AM

Sağlam olan projeler zaten hemen kendini gösterdi. Hemen hemen tüm altcoinler yeşilken sağlam projeler %20 bazında artış sağladı bariz kendini gösteriyor. 
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
November 09, 2017, 06:26:44 AM

Alt coinlerin artmasına olanak tanıyan bir durum oluştu. Bu sırada zarar konumunda bekleyen bir çok alt coinde artış sağlayarak kar satışlarını başlattı. Şimdi alt coinlerde hareketlilikleri takip edelim. Xrp halen aynı noktada sayarak bir çok yatırımcısını beklemeye devam ettiriyor. Nezaman görecek acaba tekrar 0,31 $ seviyesini.

Dolarda çok önemli bu konuda yatırım yapanlar varsa kazanacakları kesin.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: