Bitcoin Forum
June 15, 2024, 07:28:17 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Google'da Altından Daha Çok Aranıyor  (Read 1330 times)
mick42
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
November 20, 2017, 08:58:57 PM

tamam bitcoin gümbür gümbür gelecek diyoruz da altını da bu kadar basite indirgememek lazım hakkını yemeyelim
halen birçok kişi tarafından yatırım aracı görülüyor ve herkesçe biliniyor ama gün gelecek bitcoin de değeri bilinenler tarafından aynı şekilde kullanılır olacak
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
November 21, 2017, 09:09:29 AM

“Ya nolacağıdı” demek istiyorum sadece Cheesy Tüm tv programlarında, sosyal medyada, forumlarda, haberlerde sürekli kripto paralardan ve bitcoinden bahsediliyor hatta artık öyle bir noktaya geldik ki kitaplar bile yazılmaya başlandı konuyla ilgili. Teknoloji meraklısı olmayan sıradan vatandaşa bile hitap etmeye başladı yavaş yavaş, merak edilmesi ve talep görmesi normaldir çünkü herkes bitcoinin müthiş bir gelecek vaat ettiğini düşünüyor. Sebebi ortada

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
necas
Member
**

Activity: 62
Merit: 10

View Profile
November 21, 2017, 09:13:04 AM

Benim akrabalar bir sene önce anlattığımda beni dinlemediler. Dün beni arayıp para versek
bize btc alır mısın dediler.. BTC gümbür gümbür geliyor..
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
November 21, 2017, 09:30:12 AM

geçen gün kardeşim mesaj atmış abi bitcoin diye bişey varmış da ben anlamadım o ne sen bi araştırsana diye.

dedim vizelerin bitsin bitcointalk.org dan bi üyelik al. ben sana anlatacağım yavaş yavaş. bitcoin bitcoin diye saçma sapan sistemler türedi sakın paranı kaptırayım deme sakın ha dedim. hala arıyor abi sınavlarım bu hafta bitecek napim alayım mı da çok param yok 300 liralık alacağım diye Smiley

abime de dedim abi yatırım yap demiyorum ama birikmişin varsa sen bilirsin bi araştır kafana yatarsa al biraz kenarda dursun. birşey gelmez başına diye.

yakındır onun da alması
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: