Bitcoin Forum
June 14, 2024, 08:44:20 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: cryptopia / Analiz / AL - SAT  (Read 1045 times)
bigbooss (OP)
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
November 09, 2017, 07:18:26 AM
Last edit: November 09, 2017, 12:16:19 PM by bigbooss

Adres: https://www.cryptopia.co.nz

forumda gördüğüm kadarıyla crytopia  borsasının bir başlığı yok,  hacim olarak bittrex ve poloya göre düşük olsa da, bazı coinlerde hacim fena değil, güzel fırsatlar çıkabiliyor,  buradan paylaşım yapabiliriz.

benim şu anda takip ettiğim üç coin var,

posw  (poswallet) - projede yaşanan bir kaç sıkıntıdan dolayı   fiyat 20 k lardan   1500 lere kadar düştü, (şu an 0.00001565) projeye yeni ekip üyesi vs. katıldı yakın zamanda iyi bir çıkış yapması olası diye düşünüyorum,  

msp  - (mothership) 6 k ' lara çıkışı yaptıktan sonra btc yükselişi ile dibi boylayan projelerden, yakın zamanda çıkış bekliyorum,  , (şu an 0.00001525)

rup - (rupee) hintlilerin çıkarttığı bir para, (an itibariyle 0.00003121)  kasım 10' da kod güncellenmesi yayınlancak bu nedenle  yükseliş olası  diye düşünüyorum. 10 gün önce aldığım rup coini başka bir borsaya transfer etmek için 3 gün beklemem gerekti ve bu nedenle baya bir zararım olmuştu. (az sövmedim)   10 kasımda yayınlanacak olan kod güncellemesi, transfer işlemindeki bu gecikme ile ilgili olacak.  

herkes kendi araştırmasını yapsın,  ona göre yatırımını yapsın, sonuç olarak YTD diyorum.
membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
November 10, 2017, 07:26:05 AM

Cryptopia'da güzel volume yakalamış coinler iyi kazandırabiliyor. Open Trading Network 1.8 dolarla falan piyasaya giriş yaptı 1 haftada 20-30 dolara çıktı.
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
November 10, 2017, 07:27:27 AM

bu borsanın şöyle bir durumu var sanki polo nun alt yapısı gibi sürekli burdan coin çekiyordu bir aralar . pilot borsa sanki Smiley
bigbooss (OP)
Sr. Member

View Profile
November 10, 2017, 07:38:44 AM

Açıkcası iyi kazanç elde edilebilecek bir borsa, gayet güzel çıkışlar oluyor, yakalarsanız iyi para kaldırırsınız.
bu arada posw dün ben söylediğimde 1500 dü  2277 ' ye kadar çıktı şu an 1843 ' de  
msp 1500 ' dü 1650 olmuş
rup coin 3121' di 3900 olmuş, gayet iyi gidiyorlar.

ufak tefek ne kazanırsak kar diyerekten  rupee coinden çok az aldım çünkü  biraz riskli geldi bana,  ama posw ve msp' den umutluyum açıkcası, fiyatları da çok uygun bana göre, şu an yatırımlarım bunlar  ve bütün paramı riske etmedim tabi, ani bir düşüşte ortada kalmayalım diyerekten bir miktar parayı cepte bıraktım.

Kimseye bunları alın demiyorum, aldıklarımı paylaşmak istedim, belki bir fikir verir, kaybederseniz üzülürüm, kazanırsanız sizden çok sevinirim,  alacak arkadaşlar kendi hesaplarını araştırmalarını yapsınlar. YTD

gördüğünüz güzel fırsatlar varsa paylaşırsanız sevinirim.

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1072

View Profile
November 10, 2017, 07:47:00 AM

Açıkcası iyi kazanç elde edilebilecek bir borsa, gayet güzel çıkışlar oluyor, yakalarsanız iyi para kaldırırsınız.
bu arada posw dün ben söylediğimde 1500 dü  2277 ' ye kadar çıktı şu an 1843 ' de  
msp 1500 ' dü 1650 olmuş
rup coin 3121' di 3900 olmuş, gayet iyi gidiyorlar.

ufak tefek ne kazanırsak kar diyerekten  rupee coinden çok az aldım çünkü  biraz riskli geldi bana,  ama posw ve msp' den umutluyum açıkcası, fiyatları da çok uygun bana göre, şu an yatırımlarım bunlar  ve bütün paramı riske etmedim tabi, ani bir düşüşte ortada kalmayalım diyerekten bir miktar parayı cepte bıraktım.

Kimseye bunları alın demiyorum, aldıklarımı paylaşmak istedim, belki bir fikir verir, kaybederseniz üzülürüm, kazanırsanız sizden çok sevinirim,  alacak arkadaşlar kendi hesaplarını araştırmalarını yapsınlar. YTD

gördüğünüz güzel fırsatlar varsa paylaşırsanız sevinirim.

Cryptopia gercekten benimde cok fazla para kazandigim bir trade borsasi hani bittrex olmasa da gercekten potansiyeli olan bir borsa

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
November 10, 2017, 09:35:50 AM

Yeni farkettim burayı açıkcası . Oldukça kar bırakacak bir borsa . Neredeyse tüm piyasada ki total coinler / tokenler mevcut . Detaylı bir şekilde inceleyeceğim.  Teşekkürler . Sürekli aktif tutarsanız buradan güzel kazançlar sağlayabiliriz .
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
November 10, 2017, 10:02:55 AM

Teşekkürler. Ben bu borsayı unify almaya çalıştığımda tanımıştım. Fena yer değil. Biraz sığ ama olsun.
bigbooss (OP)
Sr. Member

View Profile
November 10, 2017, 10:11:39 AM

Yeni farkettim burayı açıkcası . Oldukça kar bırakacak bir borsa . Neredeyse tüm piyasada ki total coinler / tokenler mevcut . Detaylı bir şekilde inceleyeceğim.  Teşekkürler . Sürekli aktif tutarsanız buradan güzel kazançlar sağlayabiliriz .

eyvallah hocam.
tek sıkıntısı mobilde biraz kasıyor
bigbooss (OP)
Sr. Member

View Profile
November 10, 2017, 11:57:39 AM

Burada bismuth var. Şimdi alın ileride bana dua edersiniz.

hocam 7 k ya kadar düşmüş ama , düşüş nedeni nedir, biraz bilgi verirmisin, neye göre çıkış bekliyorsunuz mesela ?   ona göre araştırmaya girip gerekirse alım yapalım.
bigbooss (OP)
Sr. Member

View Profile
November 14, 2017, 06:38:13 AM
Last edit: November 14, 2017, 07:00:46 AM by bigbooss

rupee coin 6500 yapmış,   şu an 5100 Wink  darısı posw ve msp ye diyelim.
posw ve msp den beklentim  5x  ,  bir süre satmayı düşünmüyorum bu ikisini de tabiki YTD
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
November 14, 2017, 02:56:31 PM

Güzel coinler yakalamışsınız cryptopia takip edildiğinde fırsatlar dünyası. Bende bir süre namo, signatum, posw ile işlem yapmıştım. 2 si çöp oldu posw kaldı. 

bigbooss (OP)
Sr. Member

View Profile
November 15, 2017, 09:52:44 PM

Güzel coinler yakalamışsınız cryptopia takip edildiğinde fırsatlar dünyası. Bende bir süre namo, signatum, posw ile işlem yapmıştım. 2 si çöp oldu posw kaldı. 
Posw yeniden dirilme çabasında hocam  güveniyorum şahsen
Delinquency
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
December 10, 2017, 09:18:59 PM

Cryptopia'da bir zamanlar unify'den güzel para kazanmıştım bende yeri büyüktür
Öte yandan bir çok coin bu borsada hatrı sayılır derecede işlem görüyor.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
December 10, 2017, 09:31:05 PM

Cryptopia denince aklıma signatum geliyor istemsizce gülüyorum  Cheesy
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
December 10, 2017, 09:48:46 PM

Bu yeni çıkan coinlerden Bulwark diye bir şey var total supply düşük hacmi de fena değildi cryptopiada 2 dolardan girmeye cesaret edemedim 2 günde 5 doların üstüne çıktı.
bigbooss (OP)
Sr. Member

View Profile
December 20, 2017, 07:17:26 AM

Posw iyi çıkış yaptı baya düşmüştü
Ama msp hala toparlamadı elimdekı btclerı sattığım için aşağıdan fazla toplayamadım  
Bu arada bısmuth hakkında bilgisi olan var mı?  4.5 milyon civarı coın var fiyatı çok uygun gibi ama proje yavaş ilerliyor galiba iş yapar mı tam bilemiyorum ama alınır gibi geliyor bana
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
December 20, 2017, 07:30:55 AM

Takip edebilenler için düşük hacimde fırsatlar cryptopia da. Alım emirlerini coine göre %20 %50 arası aşağıya girin satışta da aynı taktiği uygulayıp kazanç elde etmeye çalışın.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
December 20, 2017, 07:56:00 AM

İşlem hacimleri çok yüksek olan borsalar a bile para atarken hep aklımda acaba sorusu. Çünkü daha önce yaşanmış acı olayları okuyoruz. Şimdi bu kadar düşük hacimli borsaya atmak cesaret işi. Kazanç olmaz demiyorum riski fazla diyorum.
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
December 20, 2017, 08:04:30 AM

Ruppy yi bilmem de posw uzun süre bile tutulabilir ekibi gerçekten ilginç şeyler geliştiriyor, ama bu ortamda şuan trade yapmak da mantıklı olabilir  Smiley

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
bigbooss (OP)
Sr. Member

View Profile
December 20, 2017, 01:49:42 PM

Rupe evet tutmadı benim söylediğim zaman destek vardı baya ama sonra btc yükselişi ile o da nasibini. Aldı.

Posw hala tutuyorum bakalım nereye gidecek 20 k SAT olsa yeter.  😀
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: