Bitcoin Forum
June 14, 2024, 10:04:25 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: cryptopia / Analiz / AL - SAT  (Read 1045 times)
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
February 28, 2018, 05:14:02 PM

deposit ve withdraw olayı ciddi olarak sıkıntılı, ltc deposit etmesi 24 saatten fazla zaman aldı.

posw withdraw işlemini 12 saattir bekliyorum.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
February 28, 2018, 05:15:28 PM

çok saçma coinlere bu rada pump gelmiyor mu şaşırıyorum o kadar da çok coin var ki hepsinden alip atayım desen yetişemezsin.  Smiley

signature not found.
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
March 01, 2018, 07:18:54 AM

Bende posw aldım cryptopia da duruyor gitgide düşüyor tüm coinler gibi. posw livecoine falan geçiyormuş neden acaba burda kalsa olmaz mıydı DOGE VERGE-DOT coinde aldım.  CRYPTOPİA borsası bazen çok yavaşlıyor işlem yapmakta zorlanıyorum.Biraz daha hızlı olsaydı güzel olacaktı.

mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
March 01, 2018, 09:04:47 AM

Withdraw etmeye çalışıyorum olmuyor, hitbtcde de bu sıkıntıyı yaşayıp bırakmıştım crytopia'yı da artık bırakma zamanı geldi, altı üstü bi withdraw işi ya nekadar zor olabilir ki arkadaş düzgün yapamıcaksan kapat dükkanı git boşa uğraştırıyorlar.
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
March 01, 2018, 09:52:32 AM

Bende posw aldım cryptopia da duruyor gitgide düşüyor tüm coinler gibi. posw livecoine falan geçiyormuş neden acaba burda kalsa olmaz mıydı DOGE VERGE-DOT coinde aldım.  CRYPTOPİA borsası bazen çok yavaşlıyor işlem yapmakta zorlanıyorum.Biraz daha hızlı olsaydı güzel olacaktı.

Swap işlemini zorunlu olarak livecoin sitesinden yapmanız gerekiyor, yapmazsanız elinideki posw çöp olur.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3024771.0

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
March 01, 2018, 10:27:10 AM

Crytopia nedensiz bir şekilde sevdiğim borsa.

İnternetten araştırdığıma göre Yeni Zelanda menşeili bir borsaymış. 6-7 aydır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım.

En fazla altcoin sanırım Cryptopia da.

Hertürlü enterasan ürünün bulunduğu antika dükkanı gibi Smiley

Bitcoin / Ethereum / Monero
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
March 01, 2018, 07:18:55 PM
Last edit: March 01, 2018, 07:42:34 PM by mtahanci48

EQT, GRWİ, ATMS, IFT, BIS,XPTX, MSP, DİME, XGOX. 1 senelik. sormayın alın. tabi ki önce araştırmanızı yapın Smiley

müminlere göre olmayan coinler vardır içlerinde. ona göre şaaparsınız

not: hacim konusunda o da hacim sayılmaz; smartcashi bu borsadan almıştım ama satarken farklı yerlere dağıtmak zorunda kaldim. çünkü smart marketi bir süre kapattılar. onun dışında hiç bir sıkıntı yaşamadım şu ana kadar.
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
March 01, 2018, 07:22:45 PM

Doğru mu yaptığım bilmiyorum ama çok fazla borsalarda hesap açmamaya dikkat ediyorum. Çoğu kişi de her borsada hesap açarak yeni giren koinleri alıp fırsattan yararlanıyorlar. Benim ilgimi çekmiyor. Hacim şart benim için.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
March 01, 2018, 07:40:38 PM

Son günlerde cryptopiadan çok şikayetçi olanlar oldu. Benim bir deposit sorunum dışında sorun yaşadım.

yobit.net is banned from signatures
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
March 01, 2018, 07:42:39 PM

Ben epeydir kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı taşamadım. Unify almıştım oradan. Bu borsadaki önemli bir detay bence bazı coinlerdeki alım ve satım arasındaki ciddi farktır. Bu farkı lehinize kullanabilirsiniz. Aynı anda en üst kademeden hem alım hemde satım emir girip coin sayısını epeyce arttırmıştım.

icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
March 01, 2018, 07:44:39 PM

Bende de withdraw işleminde sorun olmuştu ticket açmıştım bir gün içinde çözülmüştü diye hatırlıyorum, fakat bir sorun var gibi dönem dönem tekrar çoğalıyor bu şikayetler çünkü, düzeltmeleri gerek yanlış bişey varsa.

Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
March 02, 2018, 05:17:43 PM

EQT, GRWİ, ATMS, IFT, BIS,XPTX, MSP, DİME, XGOX. 1 senelik. sormayın alın. tabi ki önce araştırmanızı yapın Smiley

müminlere göre olmayan coinler vardır içlerinde. ona göre şaaparsınız

not: hacim konusunda o da hacim sayılmaz; smartcashi bu borsadan almıştım ama satarken farklı yerlere dağıtmak zorunda kaldim. çünkü smart marketi bir süre kapattılar. onun dışında hiç bir sıkıntı yaşamadım şu ana kadar.

Arada kaynamasın teşekkürler tavsiye coinler için göz atacağım hepsine.

Smartcash masaüstü cüzdanının eşleşmesi sonsuza kadar sürecek gibi Cheesy

Yatırımdan öte dual mining için indirdim cüzdanı ama bir türlü eşleşmedi...

Bitcoin / Ethereum / Monero
bigbooss (OP)
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
March 07, 2018, 04:07:29 AM

Şu an her şey düşüşte çıldıracağım artık aylardır bu şekilde  crytopıa da güzel karlar ediyordum 3-4 coın takip ediyodun yine büyük oranda crytopıa ya geçiş yapacağım

Bu zamanda para kazanmak. Nerde ise imkansız
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
March 07, 2018, 04:59:08 AM

Sadece spekülasyonla dönüyor bu site ben çıktım crytopiadan, durduk yere %500 artıp bir okadar düşen coinler mevcut, boş yere bukadar riskli şeyler yapmamak daha iyi diye düşünüyorum.
bigbooss (OP)
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
March 07, 2018, 06:00:30 PM

Sadece spekülasyonla dönüyor bu site ben çıktım crytopiadan, durduk yere %500 artıp bir okadar düşen coinler mevcut, boş yere bukadar riskli şeyler yapmamak daha iyi diye düşünüyorum.
Ben takip ettiim iki üç  coın ile işlem yapıyorum her şeyden  almıyorum
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
March 07, 2018, 07:32:20 PM

Ben epeydir kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı taşamadım. Unify almıştım oradan. Bu borsadaki önemli bir detay bence bazı coinlerdeki alım ve satım arasındaki ciddi farktır. Bu farkı lehinize kullanabilirsiniz. Aynı anda en üst kademeden hem alım hemde satım emir girip coin sayısını epeyce arttırmıştım.

Evet bu yöntem bu borsada çok iyi işliyor. İşlemin gerçekleşmesi uzun zaman alıyor ama olsun. İyi bir fark varsa ben de sizin gibi coin miktarını epey arttırmıştım.
mustafa1876
Newbie
*

Activity: 191
Merit: 0

View Profile
April 05, 2018, 01:33:51 PM

Buradan blockpool,unify,spectrecoin ve obsidian aldım hepsi dökülüyor şuan fiyatlar genel olarak kötü zaten ama hacimleri de çok düştü satsam yarı yarıya zarar.Alırken araştırdığımda hepsine çok iyi şeyler yazılıyordu halbuki.Hepsini cüzdana atmışken tekrar  cryptopia  'ya göndermekte istemiyorum .
followm3
Full Member

Activity: 322
Merit: 126

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
April 05, 2018, 02:25:28 PM

Bu borsa neden se bana çok tuaf geliyor nedense  ama al - sat için denenmek için güzel bir fakat böyle bir piyasada biraz zorlayacaktır herkesi o yüzden daha sonra denesek iyi olur

by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
April 05, 2018, 10:15:30 PM

İlginç bir deney paylaşayım çok küçük paralar ile güzel kar bıraktı ama meblağ büyütürseniz Risk de büyüyor zarar da büyüyor

signature not found.
Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
April 06, 2018, 02:03:20 PM

Bu pump gruplarında büyük oranda kullanılan borsalardan birisi diye biliyorum cryptopia o yüzden daha önce hiç giripte bakmamıştım içeriğine, şu an bir göz attım da arayüzü biraz uyuz geldi.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: