Bitcoin Forum
June 17, 2024, 08:25:02 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: IOTA  (Read 3791 times)
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
December 08, 2017, 12:10:48 PM

Hocam tr formunda insanlar waves stratis bitcoin'de çakılı kalmışlar bizim insanımız sanırsam çabuk alışıyor Smiley
Öte yandan IOTA ethereum ve bitcoinle isminin geçmesi bile büyük bir başarıdır başlangıç için, Söyledikleri teknolojileri hayata geçirirlerse bitcoin kullanan adama salak deriz bundan sonra haberiniz olsun
iota'nın projesi çok güzel olabilir ama bana göre hayal satıyorlar gibi geliyor. yapmaları oldukça zor görünüyor. ethereum ise tamamen gerçek duruyor.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
December 08, 2017, 03:57:21 PM

Başlığı açan arkadaşı tebrik ederim çok iyi bir zamanda açmış ama sonradan sattım falan demiş, umarım büyük yükselişi kaçırmamıştır o da, bu kadar araştırdıktan sonra kazanmamak kötü olur:)
Segomo
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile
December 08, 2017, 04:06:56 PM

Güzel anlaşmalar yaptılar bu ara. Güvenenlere iyi kazandırdılar. Ama ben ısınamadım nedense. Alman destekli herhalde ondan.

mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
December 08, 2017, 04:08:53 PM

Kafasına kafasına, beynine beynine vuracaklar yakındır. Siz sanıyor musunu ki IOTA bu değerleri hakediyor?

Ripple ve IOTA'nın kati suretle bu değerleri hakettiklerini düşünmüyorum ve hiçbir zamanda bu coinlere ciddi mana da uzun vadeli yatırım yapmam. Al-sat yapabilirim orası ayrı tabi.
Keyhazat2
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
December 08, 2017, 06:40:20 PM

Emin ol bu konu ben dahil birçok kişinin de düşünüp düşünüp sonunda hiçbir anlam veremediği birşey. Cidden çok şaşırtıcı.
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
December 08, 2017, 07:29:14 PM

zamanında ripplede bu hareketi yapmıştı sonrada kafasına basmışlardı milletin elinde patladı. dikkat edin yine aynısı olmasın.

jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
December 08, 2017, 07:49:13 PM

forumda en az 50 tane IOTA ile ilgili başlık var Smiley allahtan konuşulmuyor konuşulsa demekki yandık. Neymiş bu iota'ya...
TrolWolf
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
December 08, 2017, 07:59:11 PM

Aslında volume olarak çok güzel ayrıca bana şahsen güven veren bir coin ben uzun süredir takip ediyorum biraz düşüş yaşayınca alacağım.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
December 10, 2017, 05:07:28 AM
Last edit: December 10, 2017, 05:31:32 AM by mtahanci48

bence xrb'ye de bir göz atin. market cap itibariyle iotaya yaklaşma ihtimalini, %60 coini dolaşıma sokmadan yakacağı ve 130 milyonlara sabitleyeceği bilgisiyle birleştirin. 2018 için patlamaya hazir bombalardan biri de xrb'dir. 2.2 milyar $ market cap'e ulaşmış iota mı yoksa 20 milyon $ mikro market-capli wonderkid raiblocks mu karar sizin. bitgrail diye bir borsadan alınabiliyor ve aralıkta 2 yeni exchange'e girecekler. niye bu başlığa yazdım. iota gibi farklı bir teknolojisi var ve fee=0. gayet de hızlı. communitysi de çok güçlü çünkü kaç senedir online olarak claim edilerek toplanan bir coindi ve geçtiğimiz ay buna son verdiler. şu an 0.16 dolar. yatırımcısına 50-100x arası kazandırabilir. zaman kısıtı yok Smiley

https://twitter.com/IcarusGlider/status/930467598214590465 bu arada iki tarafın fanlarının kavgası / iota-xrb teknolojileriyle ilgili kısa bir bilgi

XRB market-capi 56 milyon dolara ulaşarak nerdeyse 3x yapti. daha da yolu var, ancak bitgrailden aliniyor olmasi şu an için bir eksi. Eğer olur da iyi bir borsaya girebilirlerse bir de o zaman görmek lazim.
Ancak iota da artmaya devam etti. Yİne de haberlere çok çıkmaya başladıysa yavaşça kaçma vakti geliyor olabilir Smiley

an itibariyle 103 milyon dolarlik market-cap de geride kaldi. bu coin borsalara girince transfer ücreti vermek istemeyenler tarafından daha çok talep göreceğini düşünüyorum. bu arada notsofast de bugün XRB tweeti attıysa 2018'de izlenmesi gerekir.

- https://twitter.com/notsofast/status/939580588855525376

o zaman güncel ek not:  iota market-cap: 10 milyar dolar
                             raiblocks market-cap: 100 milyon dolar (hala 100 kat fark var. birisi mi undervalued öbürü mü overvalued kararı sizin)

bu arada ingilizce başlığı 500lere dayanacakken bu canavarın hala türkçe forumda sayfası yok. heyecanla bekliyoruz Smiley
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406

View Profile
December 10, 2017, 06:28:44 AM

Artık herkes konuşuyor, hareketiniz doğru globali takip etmek her zaman daha karlıdır. Coin fırlamadan önce globalde herkes konuşur yatırım yapar, fiyat uçtuktan sonra x10 yapmışken bizim türkler de gider yatırım yapar. Yatırım işi bile geç geliyor insanlara. Eee ne kadar ekmek o kadar köfte, gidip yurtdışındaki haberleri vs takip etmezsen araştırmazsan, anca x10 yaptıktan sonra alırsın iotayı, o da ne kazandırırsa artık

Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 311

View Profile
December 10, 2017, 10:23:46 PM

Forumda hiç konuşulmuyordu önceden evet ama artık herkes IOTA'yı konuşur hale geldi ister istemez. Çok hızlı artan coinlerden biri oldu ve çok dikkat çekti. Artık herkesin konuştuğu en popüler coinlerden biri şuan. Bu şekilde de devam edecek gibi gözüküyor.
tinywestler
Full Member

Activity: 308

View Profile
December 11, 2017, 12:44:53 AM

Konuşulmaz olur mu deli gibi konuşuluyor, bir kısım insanlarda, watsapp gruplarında telegram gruplarında konuşuyor ediyor, çok ilgili türkiye grubu kripto paralara.
byzodiac
Full Member

Activity: 476

View Profile
December 11, 2017, 12:45:46 AM

Keşke düzgün araştırsak da x10 yapmadan önce görsek şunları. Kendi adıma üzüldüm bu kadar artan bişeye de prensip olarak girmiyorum burdan x10 daha yapıcak olsa da. Bidahakilerde şansımız döner umarım daha iyi araştırdığımızda.
rewalker (OP)
Newbie
*

Activity: 49
Merit: 0

View Profile
December 11, 2017, 11:42:45 AM

Başlığı açan arkadaşı tebrik ederim çok iyi bir zamanda açmış ama sonradan sattım falan demiş, umarım büyük yükselişi kaçırmamıştır o da, bu kadar araştırdıktan sonra kazanmamak kötü olur:)

Dostum evet sattım ve sonra da geri alamadım. Neyse ki bir miktarını tutmuştum elimde. Yükseleceğini biliyordum ama böylesine birden patlama olacağını tahmin etmiyordum. Aylarca her türlü haberini makalesini okuduktan sonra büyük bir karı kaçırmak acı oldu bir ev parası kaçtı gitti resmen. Neyse sağlık olsun. Proje başarılı olur da iota tangle internet gibi bir ağa dönüşürse elimde kalan da zaten ihya eder beni.
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
December 11, 2017, 11:48:02 AM

Kaçan sadece bir fırsat hocam önemli değil bence, zaten tuttuğunuz miktar da iyi olduktan sonra sıkıntı değil. Şu forumda çok az kişinin yaptığını yapıyorsunuz, globali takip etmeye devam edin derim ve xx coini neden konuşulmuyor diye yazın insanlar bırakın konuşmasın, 1 ay sonra herkes nasıl konuşmaya başladı gördük. Keşke bu başlığı gördüğümde araştırsaydım dedim bu da bizim için ders oldu.
CoinStalker
Member
**

Activity: 133

View Profile
December 11, 2017, 02:04:54 PM

Aklıma ripple geliyor, bu konuyu duydukça. İnşallah sonu aynı olmaz. Zira hatrı sayılır bir miktar bekliyor elimde Smiley

Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
December 12, 2017, 11:43:34 PM

Fırsatlar kaçtıktan sonra görüyoruz hep.  Daha önceden bilsek işte iyi bir yatırım olurdu iota kesinlikle. Ama olan oldu artık bundan sonrasına bakmak lazım. Şimdiden sonra artar mı azalır mı nasıl şekillenecek grafik ben de merak ediyorum. Artmaya devam edebilir bence. Ama bu riski almaya değer mi acaba Huh
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 12, 2017, 11:49:15 PM

Iota ile ilgili bazı yeni haberler görüyorum, özellikle twitterde takip ettiğim bu işin ustaları var,  uyarıyorlar, yükselişe konu anlaşmalar gerçekte yokmuş,  kısa vade için yeni giriş yapacak olanlar iyice bir okuyupta ona göre giriş yapsınlar derim.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
tthero
Member
**

Activity: 266
Merit: 11

Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..

View Profile
December 13, 2017, 12:13:08 AM

İotayı kaçırmayın

❇️ E N İ G M A ❇️
geforce94
Member
**

Activity: 111

View Profile
December 13, 2017, 01:45:49 AM

Iota ile ilgili bazı yeni haberler görüyorum, özellikle twitterde takip ettiğim bu işin ustaları var,  uyarıyorlar, yükselişe konu anlaşmalar gerçekte yokmuş,  kısa vade için yeni giriş yapacak olanlar iyice bir okuyupta ona göre giriş yapsınlar derim.

Bu doğruysa felaket millet birbirinden duya duya giriyor coini bildiklerinden değil.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: