Bitcoin Forum
June 03, 2024, 02:15:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: IOTA  (Read 3785 times)
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 13, 2017, 08:53:46 AM

Tren kalktıktan sonra iota adını duydum daha doğrusu hdac ile ilgilenirken bu iota karşıma çıktı ama o esnada tren kazanı ateşlemiş gidiyordu biz olayı kavrayana kadar uçtu gitti şimdi dinlenmeye çekilde 3-4 hafta içinde yıne kalkışa geçecektir iota
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
December 13, 2017, 09:10:07 AM

Bence de iota yükselme potansiyeli olan bir coin çünkü gelecekte fee ücretlerinin olmaması kripto para dünyasındaki ticareti çok kolaylaştıracak iota bunu sağlıyor görebildiğim kadarıyla. alıp bekletilebilecek bir coin
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 13, 2017, 09:48:01 AM

Bence de iota yükselme potansiyeli olan bir coin çünkü gelecekte fee ücretlerinin olmaması kripto para dünyasındaki ticareti çok kolaylaştıracak iota bunu sağlıyor görebildiğim kadarıyla. alıp bekletilebilecek bir coin
Yok boyle birşey fee siz transfer bana hayal geliyor coibnhood da fee siz borsa yapacak sözde ama nasıl gelır elde edecekler küçük yazıların içinde saklı ben bunlara şahsen ınanmıyorum ha derler cok dusuk ucretler alacagız eywallah ama kalkıp fee yok derlerse ınanmayın kardeşim
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
December 13, 2017, 12:17:07 PM

Yok boyle birşey fee siz transfer bana hayal geliyor coibnhood da fee siz borsa yapacak sözde ama nasıl gelır elde edecekler küçük yazıların içinde saklı ben bunlara şahsen ınanmıyorum ha derler cok dusuk ucretler alacagız eywallah ama kalkıp fee yok derlerse ınanmayın kardeşim

yok böyle bir şey nedir ya Smiley fee=0 diyor adamlar. XRB mesela tamamen arbitraj üzerine kuruldu. bu borsadan alicaksin hop öbür borsaya anında- ücretsiz transfer. herkes talep etmeye başlayınca elindeki coinler değerlenecek. sadece fee ile para kazanmak zorunda değiller.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
December 13, 2017, 12:41:07 PM

Tabi ki herşey bir risk burda elde ki verilere bakaraktan bir risk yatırımı yapıyoruz. Ancak genel olarak herşey yükselmekte dolar karşısında bizim yapacağımız şey bitcoin karşısında güçlenebilecek altkoinleri bulmak .Zira zaten bitcoine yatırım yapan zaten kazanıyor. Iota için se ilerde daha net bazı şeyleri göreceğimize inanıyorum. Onun da zamanı gelecek. Waves in bile gelmiş gibi görünüyor Smiley .
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
December 13, 2017, 01:27:39 PM

Hocam malesef Türk platformu olarak aynı basma kalıplar üzerinden çok fazla ilerliyoruz. Bir konu aç iota ile ilgili ilk bilgilendirmeyi sen yap bizde yorumlarda araştırdığımız öğrendiğimiz şeyleri paylaşalım.

jekyde
Member
**

Activity: 252
Merit: 16

View Profile
December 13, 2017, 04:22:47 PM

Iota öyle bi seviyeye geldi ki yeniden alsam ve yarınki eventla beraber pumplarsa güzel kar getirir diye düşünüyorum ama diğr yanan da ya hepsi kolpaysa diy etedirginim kimsenin net bişey bildiği yok iota hakkında
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
December 13, 2017, 05:46:03 PM

Küçük yatırımcı için eldeki bitcoini çoğaltacak yatırımlar tamamen çöp oluyor. Fee ücretine bakar mısınız? Yahut işlem süresine. Bir kere burada bir yanlış var bana sorarsanız. Mesela ben milyonluk yatırım yapacak olsam bitcoin olabilir. Ama diğer türlü beklentiye göre coin seçmemiz gerekiyor.
Şişirilmiş bir coin varsa oda bitcoindir Smiley

Şu anda dünyanın her yerinde geçerliliği olan bir kripto para olsa dediğiniz bitcoin arttırma mantığı doğru, şu anda dünyanın heryerinde geçerli olacağı 4-5 sene içersinde garanti olsa dediğiniz yine doğru. Malesef biz türk yatırımcılar için bu tarz durumlar mümkün değil. Hep x100 x10 x1000 bekliyoruz ve takip etmiyoruz.
Bunu kendim içinde söylüyorum yazdıklarım kişiye yönelik bir söylem değildir.

cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
December 14, 2017, 05:51:36 AM

IOTA'cılar microsoft diyip duruyolardı adamlar dedi öyle bi anlaşma falan yok birden yükseliş durdu demekki anlaşmayı görmeden bişeyler yapmıyıcaksın sakata gelmiyiceksin.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2156
Merit: 1070

View Profile
December 14, 2017, 06:01:38 AM

Piyasayi hiç bilmeyen arkadaşlar sadece kulaktan dolma bilgilerler iotaya giris yapiorlar bide benim uzuldugum nokta bu adamlar 10 20 bin tl birden sadece kulaktan dolma bilgilerle yapiolar neymis birkac ay sonra 10 dolar olcakmis adamlara diom ki bu piyasa boga piyasasi manipulasyona cok musait bir anda yuzde 50 60 kayip yasarsiniz 400 500 le gir isi ogrenince yatir yok yok diyip duruyolar varya iotaya turk katilimcilar ponzi gibi giriyor coin patlarsa uzuldugum nokta bu olur.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
mtahanci48
Full Member

View Profile
December 14, 2017, 06:21:53 AM
Last edit: December 14, 2017, 08:33:42 AM by mtahanci48

bence xrb'ye de bir göz atin. market cap itibariyle iotaya yaklaşma ihtimalini, %60 coini dolaşıma sokmadan yakacağı ve 130 milyonlara sabitleyeceği bilgisiyle birleştirin. 2018 için patlamaya hazir bombalardan biri de xrb'dir. 2.2 milyar $ market cap'e ulaşmış iota mı yoksa 20 milyon $ mikro market-capli wonderkid raiblocks mu karar sizin. bitgrail diye bir borsadan alınabiliyor ve aralıkta 2 yeni exchange'e girecekler. niye bu başlığa yazdım. iota gibi farklı bir teknolojisi var ve fee=0. gayet de hızlı. communitysi de çok güçlü çünkü kaç senedir online olarak claim edilerek toplanan bir coindi ve geçtiğimiz ay buna son verdiler. şu an 0.16 dolar. yatırımcısına 50-100x arası kazandırabilir. zaman kısıtı yok Smiley

https://twitter.com/IcarusGlider/status/930467598214590465 bu arada iki tarafın fanlarının kavgası / iota-xrb teknolojileriyle ilgili kısa bir bilgi

keşke başlık açsaymışım, bir iki kişi görmüş ama ben kendim de böyle bir yükselişi bu kadar kısa zamanda beklemiyordum. 2 aya yayilir diyordum. bir dahaki sefere size tren kaldirmali başlık açıcam arkadaşlar belki dikkatinizi çeker. an itibariyle XRB market-cap 420m. dolari geçerek 3.30 dolara yaklaşti. bitgrail sitesi çöktü bunun yüzünden. gece 1'de tekrar açicaklar.
nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
December 14, 2017, 08:46:34 AM

IOTA yı bende uzaktan takip edenlerdenim ve yakın zamanda bi miktar alıp kenara koymaya düşünüyorum global forumda daha cok konuşuluyor iota  biraz üstünde durmak lazım bence
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 14, 2017, 08:53:25 AM

Microsoft anlaşması yalan çıkınca düşüş başladı İOTA'da.Zaten cüzdanları ve transferi sıkıntılı.Şu an aşırı pump yemiş halde.Biri de XRP yazmış.100 milyar coini olan bir şirket.Coin yakma olayı falan da yok.eski haberleri şişirip şişirip yaymayın arkadaşlar.İnsanlar bunları okuyup yatırım yapıyor.Bu iki coinden uzak durun eğer kaybetmek istemiyorsanız.Sağlam projesi çalışkan ekibi ve coin sayısı az olanlara yatırım yapın.Şu an ikiside aşırı şişmiş halde.Bu halleri ile uzun süre bir şey kazandırmaz.Neo,strat,waves,qtum,etc için hala girme şansı var.ETH ve ltc kaçtı.Sıra bunlarda.
mtahanci48
Full Member

View Profile
December 14, 2017, 09:02:12 AM

Microsoft anlaşması yalan çıkınca düşüş başladı İOTA'da.Zaten cüzdanları ve transferi sıkıntılı.Şu an aşırı pump yemiş halde.Biri de XRP yazmış.100 milyar coini olan bir şirket.Coin yakma olayı falan da yok.eski haberleri şişirip şişirip yaymayın arkadaşlar.İnsanlar bunları okuyup yatırım yapıyor.Bu iki coinden uzak durun eğer kaybetmek istemiyorsanız.Sağlam projesi çalışkan ekibi ve coin sayısı az olanlara yatırım yapın.Şu an ikiside aşırı şişmiş halde.Bu halleri ile uzun süre bir şey kazandırmaz.Neo,strat,waves,qtum,etc için hala girme şansı var.ETH ve ltc kaçtı.Sıra bunlarda.

bunlari benim için yazdıysanız, önce XRP ve XRB farkını öğrenmenizi tavsiye ederim. böyle komik oluyorsunuz
Sakaleyn_40
Member
**

Merit: 23

View Profile WWW
December 29, 2017, 04:53:21 PM

keşke başlık açsaymışım, bir iki kişi görmüş ama ben kendim de böyle bir yükselişi bu kadar kısa zamanda beklemiyordum. 2 aya yayilir diyordum. bir dahaki sefere size tren kaldirmali başlık açıcam arkadaşlar belki dikkatinizi çeker. an itibariyle XRB market-cap 420m. dolari geçerek 3.30 dolara yaklaşti. bitgrail sitesi çöktü bunun yüzünden. gece 1'de tekrar açicaklar.

Bu mesajdan sonra x5 yapmış ve tırmanışta.. Daha da gider gibi..
Şu fiyattan alım yapılır mı?

holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
December 29, 2017, 07:37:31 PM

Bence iota gelecekte iyi yerlerde olucaktır oyüzden azar azar topluyorum, 50-100 dolarları 6 ay 1 yıla görecektir diye düşünüyorum. Alım seviyesi için uygun bence.

teselort
Member
**

Activity: 70

View Profile WWW
December 29, 2017, 08:28:11 PM

Bende az bir parayla edindim

funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
December 29, 2017, 08:35:15 PM

Çok fazla araştıran okuyan bir halk değiliz doğruyu söylemek gerekirse, bende yapıyorum bunu genelde kendimizi değiştirmemiz lazım çok çalışmamız lazım.
IOTA' son açıklaması google ile resmi bir anlaşma yapmadıkları yönündeydi sanırsam bu yüzden ben pek ileride tutulacak coin türünden bakmıyorum
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
December 29, 2017, 09:09:55 PM

Tüm gününü bu piyasa içinde geçiren insanlar bile uzak duruyorsa bunun en büyük etkeni acemi balıkların iota iota diye sürekli ötmesi bence.
Gerçekten üstün potansiyeli olan bi proje olsa bile sırf yobazların müslüman olduğu için insanların müslümanlıktan soğumaları gibi bir şey bana göre.

1 kuruş iotam yok isterse 100$ olsun =)
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
December 29, 2017, 09:14:48 PM

ekşide fazlasıyla konuşuluyor, yetmez mi, burdakilerin çoğuna göre bu haliyle bir balondan ibaret sağlam birşeyler ortaya çıkarır o zaman oturur konuşuruz
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  

Jump to: