Bitcoin Forum
May 26, 2024, 12:48:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: 10 Kasım  (Read 955 times)
hero1111 (OP)
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
November 09, 2017, 05:36:56 PM

Sevili dostlar ulu önder Mustafa Kemal Atatürk' ün ölümünün 79. yılı olacak  . Forumda da ulu önder Atatürk'ümüzü anmak ve yaptıklarınını burada satırlara döküp hatırlamak , hatırlatmak için bu konuyu açtım görüş ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim .
zody
Member
**

Activity: 81
Merit: 10

View Profile
November 09, 2017, 06:38:49 PM

Ülkemizin daha fazla Atatürk anlatması gerekirken malesef eğitim sisteminden planlı şekilde uzaklaştırılmaktadır. Halbuki bu ülkemizin temel taşlarında birisidir. Düşünün ki reklamlarda gördüğümüzde özlediğimizi hissediyoruz, duygulanıyoruz. Maalesef ülkemizde ki bazı siyasi fraksiyonların temel düşmanı gibi lansa edilse de ATATÜRK bu ülkenin tabiri caizse tutkalıdır.

Ona şükran duymalıyız...

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
THE FABRIC TOKEN ECOSYSTEM   ▲   WHITE PAPER  •  ANN THREAD  •  SLACK   ▲   DRAG-AND-DROP SMART CONTRACTS
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
temurmelik46
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
November 09, 2017, 06:54:07 PM

Ulu önderimiz Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyorum. Rabbim her kim ki bu vatan için taş üstüne taş koymuş ise onun mekanını cennet eylesin,rahmetiyle haşreylesin.
ozma03
Member
**

Activity: 140
Merit: 20

View Profile
November 09, 2017, 07:40:27 PM

Başta baş komutan atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyorum .Allah rahmet eylesin.Atatürkün yaptıklarını daha iyi anlayıp onun yolunda ilerlemek gerekir lakin ülkemizde ciddi bir şekilde atatürk düşmanlığı yaratılmıştır.Ve bizim sürekli söyleceğimiz tek söz büyük Atatürk! Seni seven ve anlayan bir gençlik her zaman var olacaktır diyeceğiz .

A.ozcan
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
November 09, 2017, 08:05:53 PM

İyi akşamlar,öncelikle rahmetle ve şükranla andığım atamın 79.ölüm yıl dönümü her sene daha ağır gelmeye başladı kalbime.Ama yetiştirdiğim evlatlar onun sevgisiyle öyle yoğrulmuşlar ki 7. sınıfa giden kızım ona yazdığı şiir ile tüm ortaokullar arasında birinci olarak ,yarın törende küçücük kalbiyle okuyacak şiirini.Gurur duydum gözümde yaşlarla ve şimdi sadece son kıtasını paylaşmak isterim sizlerle

Her 10 Kasım'da yeniden doğuyorsun
Yediden yetmişe kalplerde yaşıyorsun
Kara toprak seni aldı diye
Bu millet Ata'sını unutur mu sanıyorsun
mick42
Member
**

Activity: 182

View Profile
November 09, 2017, 08:57:29 PM

Büyük ölülere matem gerekmez,fikirlerine bağlılık gerekir.Mustafa Kemal Atatürk
TURCAN
Full Member

Activity: 230
Merit: 100

View Profile
November 09, 2017, 09:19:25 PM

Mustafa Kemal ATATÜRK...Seni okadar arar oldukki bilemezsin...ALLAH mekanını cennet etsin.Türkiye için yaptıkların için sana ne kadar minnet etsek azdır...TÜRK halkı seni hiçbir zaman unutmayacaktır...yaptıkların bizim gibi gençlerin klavuzu olacaktır....Ne Mutlu Türküm Diyene...
zenfon6
Member
**

Activity: 148

View Profile WWW
November 09, 2017, 09:24:13 PM

Atatürk bu millete Allah ın bir lütfuydu..kıymetini bilemedik fikirlerine eserlerine sahip çıkamadık...şimdi sıra neye geldi ? evet doğru tahmin

korgeneral
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
November 09, 2017, 09:26:25 PM

ALLAH rahmet elesin nur içinde yatsın büyük insan büyük lider Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk
alturay
Member
**

Activity: 90

View Profile WWW
November 09, 2017, 09:55:44 PM

Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazanılan Milli Mücadele ile tarihte eşine çok az rastlanır bir başarı gerçekleştirilmiştir. Yaşanılan tüm zorluk ve sıkıntılara karşın inanç ve kararlılık örneği olarak kazanılan bu zafer, Milletimize kayıtsız şartsız egemenliği sağlayan Cumhuriyeti rejimini armağan etmiştir. Bu Gençlik Asla Seni UNUTMAZ UNUTTURMAZ..Seni Çök Özlüyoruz..Nurlar içinde yat ATAM.. Cry

Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
November 09, 2017, 09:59:38 PM

Bu gün okuduğum bir mesaj aşağıda, duygu ve düşüncelerimi ifade ediyor.

“Büyük ölülere matem gerekmez, fikirlerine bağlılık gerekir”(Mustafa Kemal Atatürk) …
Kim ne derse desin hep kalbimizdesin, kalbimizde olacaksın.
Öyle yetiştik, öyle yetiştiriyoruz..
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
November 09, 2017, 10:11:20 PM

Gerçekten bu forumda kurucumuz Ulu Önder Atatürk'ü seven bir çok insan var ve bu beni mutlu ediyor açıkcası çünkü burada çağımızın teknolojisini takip eden insanlar genelde Atatürkçü.
Kalbimizdesin Ata'm.

valheru
Full Member

Activity: 487
Merit: 115

View Profile
November 09, 2017, 10:57:08 PM

Ulu önerdimiz Atatürk'ü saygı ve minnetle anıyorum. Allah rahmet eylesin ve yerinde dinlendirsin inşallah.

R.R.L.
necas
Member
**

Activity: 62

View Profile
November 09, 2017, 10:58:34 PM

Saygı ve minnetle anıyorum.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
November 09, 2017, 11:27:54 PM

Atatürk Türk ulusunun başına gelmiş en önemli ve en özel insandır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü minnet, şükran ve rahmetle anıyorum.
ST39
Member
**

Activity: 167

View Profile
November 09, 2017, 11:33:03 PM

Ulusumuzu büyük felaketten kurtaran MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ü en içten duygularla anıyoruz...Senin yerin hiçbir zaman dolmayacak...İlkelerin bizim için bir fener...Senin yolundan ayrılmayacağız...
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308

View Profile
November 10, 2017, 04:20:43 AM

Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. M.Kemal Atatürk
idorez
Newbie
*

Activity: 27

View Profile
November 10, 2017, 04:30:03 AM

forumda yeniyim ve bu konunun açılması çok hoşuma gitti. hepinize teşekkür ediyorum.
bir lider düşünün ki hiç tanımamış olsak bile yokluğunun acısını, eksikliğini hissedebilelim.
kendisi yanımızda olmayabilir ama büyük fikirleri bizimle kalmaya ve bize önderlik etmeye devam edecek.
ey büyük Atatürk; açtığın yolda, gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime and içerim.
mkalburoglu
Newbie
*

Activity: 16

View Profile
November 10, 2017, 04:48:28 AM

Olmasaydı olmazdık. Saygıyla anıyoruz. Sanırım Allah' ın bu millete en büyük hediyesi.
SRDT
Member
**

Activity: 123

View Profile
November 10, 2017, 04:55:27 AM

seni çok özledik ATAM , senin sayende bu topraklarda yaşıyoryz..ALLAH mekanını cennet etsin...Yaptıkların bizim için klavuzdur.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: