Bitcoin Forum
March 28, 2024, 10:52:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 »
  Print  
Author Topic: Monetha'yı takibe alın  (Read 8487 times)
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
November 10, 2017, 06:41:57 AM

Ben tam tersini düşünüyorum ico biteli çok zaman oldu bu kadar zamanda birşeyler geliştirmeleri lazımda
fiyatı zaten içler acısı, benim fikrime göre scam bir proje
1711666331
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711666331
Reply with quote  #2

1711666331
Report to moderator
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711666331
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711666331
Reply with quote  #2

1711666331
Report to moderator
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 10, 2017, 07:53:42 AM

Monetha potansiyeli olan bir coin bence de hiç küçümsenmemesi lazım. Düştüğü zaman almıştım bir miktar ben de. Bekliyorum şimdi inşallah beklediğim artışı gösterir. Benim beklentime göre 3-4 doları bulacak 1 yıl içinde.

3-4 doları bırakın 50 cent olursa öpün başınıza koyun. Bitcoin bu şekilde uçuşa geçmeye devam ettiği sürece token bazında kar zor görünüyor. Bir şeyler olacak olsaydı vaktiyle 1 USD üzerini gören EDG bu kadar değer kaybetmezdi. Monetha için daha fazla zamana ihtiyaç var bana göre.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1034

View Profile
November 10, 2017, 07:59:35 AM

Vay anasini be yarim saat olmadan biten bir tokenden bahsediyoruz nereleere geldi elinde patladi milletin bir forumdaş yazmis gecenlerde denk geldim 10 eth gonderdim ama bittigi icin iade edildi diye herhalde simdi sukrediordur zira o 10 ethle simdi mth alsin 2 3 yil bekletsin kar ustune kar koyacak

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Kyyz
Newbie
*

Activity: 54
Merit: 0

View Profile
November 10, 2017, 08:09:08 AM

Monetha'nın hızlı bir şekilde yol alabilmesi için büyük borsalardan birine girmeyi başarması gerekli. Başarılı sayılabilecek bir icodan sonra halen bunun başarılamaması sonucunda beklenen fiyat artışı gerçekleşmiyor. Eğer büyük borsalara girmeyi başarıp işlem hacmini arttırır ve projede ilerleme sağlanırsa,  2018 yılı için gelecek vaadeden koinlerden biri olduğunu düşünüyorum.
Marginatus
Member
**

Activity: 152
Merit: 11

View Profile
November 10, 2017, 08:19:23 AM

biraz riskli ama uzun vadede değerlendirilebilir.
Ama yinede ben pek ısınamadım daha garanti kaleler var gibi şu an Wink
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 10, 2017, 01:53:41 PM

Emeğine sağlık, güzel bir haber paylaşmışsın, ama öyle bir dönemdeyiz ki halen belirsizlik devam ediyor, fork iptal oldu ama para altlara kaymış değil normal zamanda olsaydı bu haber iyi fiyatlanabilirdi ama şuan zor.

tuyra
Member
**

Activity: 68
Merit: 10

View Profile
November 10, 2017, 02:08:43 PM

2-3 ay iş görüşmesi yapıp ekip toplamaya bile yetmez, birileri de o sürede proje biter diyor.

para herşeyi çözmüyor arkadaşlar, hiç proje yapmadıysanız yapmış birileriyle görüşün bari.

CoinSlayer
Member
**

Activity: 238

View Profile
November 10, 2017, 02:57:59 PM

ne zaman beridir takipteyiz bi halt olacağı yok bunun uzun vadede bilmem tabiki 3 5 seneye delist olmazsa belki 3 5 lira eder.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 10, 2017, 03:03:46 PM

ne zaman beridir takipteyiz bi halt olacağı yok bunun uzun vadede bilmem tabiki 3 5 seneye delist olmazsa belki 3 5 lira eder.

Yok hocam saçmalama bence direk çöp bi coin . Cüzdanda tutmaya değmez . Zaten haber yayınlandı bittrex falan delist ediyomuş yarın

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
ronaldopazzi7
Member
**

Activity: 87

View Profile
November 10, 2017, 03:07:04 PM

Monetha'ya özellikle Türk forumunda aşırı umut bağlanmış ama ben pek birşey yapabileceğine inanmıyorum.
flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
November 10, 2017, 06:16:52 PM

Monetha bana göre çok uzun beklemeler sonuçunda belki bişeyler kazandırabilir. Fakat fazla umut bağlamak istemiyorum 79 cent civarından almış yaptım biraz bakalım bekleyeceğim biraz eğer 1 dolar veya üstüne falan gelirse hemen direk satma gibi planlarım var.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 10, 2017, 06:24:19 PM

2-3 ay iş görüşmesi yapıp ekip toplamaya bile yetmez, birileri de o sürede proje biter diyor.
para herşeyi çözmüyor arkadaşlar, hiç proje yapmadıysanız yapmış birileriyle görüşün bari.
+1
BU forumda çoğu kişi özellikle yeni üye olup öğrenmeye çalışanlar bir coini alıp 3 aya zengin, 6 aya ultra zengin olmayı düşünüyor...
Deneyimli üyeler olayların biraz farkında ama onlardan bile "monetha bitti" yorumları geliyor şaşıyorum.
Adamların bir fikri var ve bu fikri gerçekleştirmek üzere para topladılar. Şu ana kadar açıkladıkları yol haritasına da uygun gidiyorlar.
2-3 ayda önemli insanlarla görüşmeye randevu bile alamazsınız randevu!!!
Ekibi genişletmek, kilit noktalara önemli kişiler almak hep süre isteyen şeyler. İnsan kaynakları olsun, işe alım olsun, geliştirme olsun kolay şeyler mi?
Proje denen şeyin hazırlanması 1 sene gerçekleşmesi 1 sene alır en az.
Ki bu adamlar adam akıllı bir şey yapmaya çalışıyorlar. Paramız var hemen her şeyi yapalım olmuyor malesef...
Ben Monetha ekibine güveniyorum, saçma salak bir şey yapıp dağılmazlarsa yahut daha iyi bir ekip çıkıp daha iyisini yapmazsa monetha'nın geleceği parlak.
2020'de bu mesajımı alıntılarım...
xyzddd

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
November 10, 2017, 06:50:29 PM

+1
BU forumda çoğu kişi özellikle yeni üye olup öğrenmeye çalışanlar bir coini alıp 3 aya zengin, 6 aya ultra zengin olmayı düşünüyor...
Deneyimli üyeler olayların biraz farkında ama onlardan bile "monetha bitti" yorumları geliyor şaşıyorum.
Adamların bir fikri var ve bu fikri gerçekleştirmek üzere para topladılar. Şu ana kadar açıkladıkları yol haritasına da uygun gidiyorlar.
Ekibi genişletmek, kilit noktalara önemli kişiler almak hep süre isteyen şeyler. İnsan kaynakları olsun, işe alım olsun, geliştirme olsun kolay şeyler mi?
Ki bu adamlar adam akıllı bir şey yapmaya çalışıyorlar. Paramız var hemen her şeyi yapalım olmuyor malesef...
Ben Monetha ekibine güveniyorum, saçma salak bir şey yapıp dağılmazlarsa yahut daha iyi bir ekip çıkıp daha iyisini yapmazsa monetha'nın geleceği parlak.
xyzddd

şimdi bakkaldan sucuk alsam , 2020de monetha kadar kazandırır zaten

allah iyiliğini versin senin  Cheesy (denk geliyorum sana , ilk kez görsem söverdim de  Cheesy)

asıp kesmişin o kadar , 2020 demişin peşine de hacı ya  Cheesy

yarak coin alsam şimdi gözümü kapatıp , scam değilse zaten kazandırır 2020ye kadar

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 10, 2017, 07:01:21 PM

+1
xyzddd

şimdi bakkaldan sucuk alsam , 2020de monetha kadar kazandırır zaten

allah iyiliğini versin senin  Cheesy (denk geliyorum sana , ilk kez görsem söverdim de  Cheesy)

asıp kesmişin o kadar , 2020 demişin peşine de hacı ya  Cheesy

yarak coin alsam şimdi gözümü kapatıp , scam değilse zaten kazandırır 2020ye kadar
Sucuk bozulur bi kere onu geç. Afyon ya da Kayseri sucuğu ise belki biraz daha dayanır ama o kadar zor Cheesy
2020'ye 2 yıl var.
Bitcoin bu hale 7 yılda geldi.
Ethereum 3 yılda.
Litecoin, dash, ripple vs vs vs işe yarar bir çok coin şu an bulunduğu seviyeye 2 yıldan aşağı bir sürede gelmedi.
1 yılda patlayanlar da var elbet ama daha kısa sürede patlayanlar zaten scam dediğin gibi Smiley
2 yıl bu dünyada çok uzun bir süre değil hacı. Göz açıp kapayana kadar geçer ve eldekiler 50'ye katlayıverir Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
e145
Full Member

Activity: 142
Merit: 102

View Profile
November 10, 2017, 07:08:50 PM

Az önce twitterdan bir post paylaştılar "Superstar developer joins the team! $MTH #TeamMTH" heralde önemli biri bu adam 17 yıllık deneyimi varmış falan. Hedef 2018 aldık bekliyoruz.
CarolineWeishaupt
Member
**

Activity: 70

View Profile
November 10, 2017, 07:21:28 PM

Bu coin 1 ay sonra çöp olacak demiştim bana söyleyen kalmadı şimdi kaç kurus. birde 10$ olacak diyenler vardı coin dahada değerlensin diye milleti kandırıp coin aldıranlar vardı. Milletin hakkına girenlere iyi oldu gördüler karı. Yakında tüm coinlerini satsa ancak 1 gofret alacak para eder demedi demeyin.
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
November 10, 2017, 09:08:25 PM

Bır yıl sonra bakın hocam insanlar alırken seneyı düşünerek aldı zaten, monethaya karsı nedır bu nefret anlamıyorum:) ıco fıyatının ucte bırıne dustu ınsanların sucu ne, böyle olacağını bılerek mı aldırdılar ınsanlara, ben guvenıyorum der bukadar kımsenın kafasına sılah dayayıp aldırmadılar zaten. burda yazılan seylere gore evı arabayı satıp monethaya mı basıyor ınsanlar sankı, basıyorsa da kendı bılır.
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
November 10, 2017, 09:22:54 PM

icodan sonraki fiyatlarına bir an önce geri dönsün yeterli. çünkü bountylerden aldıklarımı halen tutuyorum. eski fiyatları aklıma gelince üzülüyorum.

son zamanlardaki konferanslar umarım olumlu yansır.

coininiz bol olsun. Smiley
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
November 10, 2017, 09:40:12 PM

Monetha bir iniyor bir çıkıyor.İyice sinirlerimizi bozdu.En iyisi ekrana bakmamak 2-3 ay. Huh
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
November 10, 2017, 09:47:30 PM

Saglam proje bu tarz projeler is yapabilir bugunde ise birini almislar bakalim takipteyiz.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 »
  Print  

Jump to: