Bitcoin Forum
May 05, 2024, 12:09:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: $$$ Molim pomoć oko rig-a  (Read 672 times)
visions-ri (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 78
Merit: 0


View Profile
October 23, 2017, 12:05:21 AM
 #1

Pozdrav,

investirao bih u majnanje ( inače sam dnevni trejder) .O adekvatnom hardwareu i slaganju konfiguracuje nemam pojma a vidim da forum ima pojedinaca koji su experti.
Dakle, treba mi netko tko ima iskustva i smatra da zna kako vrhunski odraditi cjelokupan proces od konzultacije do odabira komponenti i na kraju slaganja rig-a

Naravno da ću uslugu platiti tako da nećete uzalud trošiti svoje znanje i vrijeme.

Molim da mi se ozbiljni pojedinci jave privatnom porukom, a svi prijedlozi, koje konfiguracije koristiti jer su po vašem mišljenju najbolje, koje coine majnati trenutno molim postajte ovdje.


HVALA UNAPRIJED
1714867782
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714867782

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714867782
Reply with quote  #2

1714867782
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Noctifer
Member
**
Offline Offline

Activity: 90
Merit: 10


View Profile
October 23, 2017, 06:24:42 AM
 #2

Nisam expert za minanje ali mislim da je bitno koji coin želiš minati pa to može imati utjecaja na hardware.
visions-ri (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 78
Merit: 0


View Profile
October 23, 2017, 02:52:44 PM
 #3

Iskreno se nadam da nije tako, jer danas je jedan coin bolje majnati , sutra ce bit drugi, i ako krenem u jedan , i postane neisplativ nakon 6 mjeseci, onda sam u banani
Ronin87
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 0


View Profile
October 25, 2017, 05:31:01 PM
 #4

Najbitnije je koje ces coinove majnati tj koje algoritme...
Trebao bi istraziti malo trziste i razmisliti sto mislis da bi se dugorocno isplatilo i sto zelis od opreme (da stoji u uredu, u garazi, u djecijoj sobi itd  Grin).. Koliko zelis investirati? Koja su ti ocekivanja?

Npr jedna vrsta opreme tj minera se koristi za majnanje Bitcoina i njegovog SHA-256 algoritma...
Druga vrsta za neke druge coinove na Scrypt algoritmu ali isto samo s ASICima..
ASICi su ti bucni za poludit i nisu za imat doma.

A onda imas i majnanje s grafickim karticama no i tu ima razlike sto zelis majnati, pa onda vidis da li nvidia ili AMD...

Uglavnom da bi ti netko pomogao, moras malo istraziti i postaviti konkretnije pitanje jer je ovo preopcenito i ne moze se jednostavno odgovoriti.

Razmisli o zeljama i mogucnostima pa javi  Wink

Sn1p3r
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 48
Merit: 0


View Profile
October 25, 2017, 08:06:28 PM
 #5

Ako si pocetnik onda jedino sto trebas pomoc je kupiti opremu odrabrati nekako najbolje uloženo/dobiveno.

Nakon toga (barem sam tako ja prva dva mjeseca dok se nisam ispravno uhodao)

Skineš "Nicehash" i samo klikneš Start i pocnes zarađivati dok u pozadini istražuješ druge solucije ovo ti lagano donosi profit.

Nicehash - ti zapravo prodaješ svoju snagu grafičkih drugim ljudima, znaci malo bitcoin, malo zcash, ether bla bla ovisi sta treba tržištu, ali nije bitno, tebi je uvijek i svaki dan isplacen Bitcoin.
Nije bitno šta ti prodaješ drugima, ti uvijek na kraju dana dobiješ Bitcoin koji si kasnije prebacis na wallet i mir.
Nema podešavanja, samo Start i izvoli.
Makar da se nešto nakuplja dok se uhodavaš u posao
DI_TE
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 27
Merit: 0


View Profile
October 26, 2017, 06:33:44 AM
 #6

Koje komponente preporucujete za rig sa 6 grafickih?
Ronin87
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 0


View Profile
October 31, 2017, 07:18:32 AM
 #7

Koje komponente preporucujete za rig sa 6 grafickih?

Koji ti je budzet?
GregorWar
Member
**
Offline Offline

Activity: 85
Merit: 10


View Profile
November 09, 2017, 01:43:30 PM
 #8

ako si skužio trejdanje onda ostani i trejdaj dalje...ali ako je pitanje vrijeme koje potrošiš za sve skupljanje info in pratenje merketa onda i žao ti ga je što ga trošiš za to onda je mining pravi odgovor...ali trebat če ti par tisuča EURa u startu...

▌▌   Anonymous and Untraceable     ›› ››   DeepOnion  ‹‹ ‹‹     TOR INTEGRATED & SECURED    ▌▌
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     ANN  Whitepaper  FACEBOOK  Twitter  Youtube  Forum     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▌▌   ••  JOIN AIRDROP 🚀  ••  |||   Download DeepOnion   |||   ✅ Verified with DeepVault    ▌▌
coinbirds
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 104



View Profile
November 09, 2017, 06:32:24 PM
 #9

Sve zavisi koliki je kome budžet.
Trenutno najpouzdaniji kartice su GTX 1070 vezano za odnos cena/kvaliteta/mininga

Naravno postoje i bolje kartice ali za to treba malo dublje ući u džep
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!