Bitcoin Forum
May 23, 2024, 10:19:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Cash yeni Btc olabilir mi?  (Read 3335 times)
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
November 12, 2017, 08:33:28 AM

sırf ceplerini doldurabilmek daha fazla zengin olabilmek uğruna piyasanın a.... koydular merkezsiz devletler üstü para birimi diye överlerken bir anda bir şirketin eline geçmeye başladı. bitcoinin doğasına satoshinin mirasına ihanet etti bu iki o.... çocuğu..
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
November 12, 2017, 08:35:33 AM

bitcoin cash anca keriz silkeleme coini olabilir al işte 2750 doları görüp sabahına 1500 usd geçmişolsun alanlara
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1067

View Profile
November 12, 2017, 08:35:57 AM

sırf ceplerini doldurabilmek daha fazla zengin olabilmek uğruna piyasanın a.... koydular merkezsiz devletler üstü para birimi diye överlerken bir anda bir şirketin eline geçmeye başladı. bitcoinin doğasına satoshinin mirasına ihanet etti bu iki o.... çocuğu..

Hahahaga ulan okurken guldum sen cok yasa  Grin Grin

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Koioss
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
November 12, 2017, 08:38:28 AM

piyasa bu ara fazlasıyla dalgalı ne yorum yapsak mutlaka şaşırtacak bir şeyler oluyor. bitcoin cash güvenli ve de artıya geçirecek bir yatırım olabilir ancak ben yeni btc olabilecek seviyeye gelebileceğini düşünmüyorum.

●   KEEP CALM & HODL   ●
 ❰❰❰❰❰❰  KCH  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  token  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
November 12, 2017, 08:40:28 AM

Tekrardan yeşile döndü bir anda.İlginç gerçekten. Huh
usmanaga
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

View Profile
November 12, 2017, 08:54:32 AM

3 kuruş artınca hemen yeni bitcoin New bitcoin muhabbetleri dönmeye başladı. Çakılınca görecem sizleri.

Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
November 12, 2017, 09:01:11 AM

Haklısınız yaptıkları düpedüz şerefsizlik.
Bunun yanında madencilerin aslında bu piyasayı nasıl kolaylıkla yönetebildiğini de görmüş olduk. Bu açıdan baktığımda kendi adıma büyük bir ders aldım ben.
Bu işin bu kadar kolay yönetilebilir olması gerçekten çok can sıkıcı.
Kendi adıma btc ve türevlerinden uzak durup gelecek gördüğüm bir kaç altcoin ve token a yatırı yaptım artık sadece izliyorum piyasayı.
bitcoin 10.000 usd olsa bana ne 100 usd olsa bana ne. bch isterse fiyat olarak bitcoin i geçsin. bana ne durumundayım.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
November 12, 2017, 09:05:16 AM

Piyasayı nasıl manipüle ediyorlar böyle. 2500 dolardaki bch bi anda 1600a düşüyor 5600dakş Btc bi anda 6100 e çıkıyor.
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
November 12, 2017, 09:22:12 AM

Arkadaslar 1 haftada x5 yaptırdılar adamlar, basta gıren olduysa x3-x4 yaptıgında cıkmalıydı oyle yapanlar gordum fakat 2400 dolar olmus hala almaya calısanlar vardı aldılar da, bıkac dakıkada 1400 dolara dustu cok buyuk oynuyor adamlar. Altlarında kalmayın uzulursunuz.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
November 12, 2017, 09:58:07 AM

Zor gibi geliyor bana bitcoin cashin artmasının sebebi bitcoinin zorluğunun artması madencilerin bitcoin cashe yönelmesi artış sebebi bu
Borracha
Full Member

Activity: 252
Merit: 105

View Profile
November 12, 2017, 09:59:48 AM

Bitcoin cash yavşak olu yavşaktır, ne alırım ne satarım istedikleri kadar fiyatını arttırsınlar! Ben Bitcoin'in merkezsizliğini sorgularken balinaların elinde oyuncak olmuş Bitcoin cash'i satın almayacağım  Smiley
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
November 12, 2017, 10:13:54 AM

bu sabah 2300 doları görmüş dedim millet kafayı yedi heralde, bitcoincashde arasıra böyle olacaktır ama sonra dibi görecektir diye tahmin ediyorum çok hızlı yükselip çok hızlı düşüyor her seferinde bir türlü güvenemedim şu coine

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
November 12, 2017, 10:16:07 AM

Tether ve Bitcoin Cash i kullanıyorlar sanki BTC nin bu yükselişine segwit muhabbetine ayar olanlar.

sessiz kalan ETH daha son sözü söylemedi. Cheesy Bozmayın Vitalik abimizin kafasını kapatıverir muslukları sonra toplansanız da başa çıkamazsınız.  Cool
oinokhoe
Member
**

Activity: 140

View Profile
November 12, 2017, 10:16:25 AM

bitcoini öldüremez ama iyi bir yükseliş gösterdiği bir gerçek. Dikkatli olmak lazım.
Delinquency
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
November 12, 2017, 11:51:39 AM

Hocam tabiki olabilir geliştiriciler bitcoinden direk olarak uzaklaşıp bitcoincash üzerine yoğunlaşıp geliştirirlerse neden olmasın.
Hiçbirşey vazgeçilmez değildir hele ki böyle bir piyasada
ozgurkaya
Member
**

Activity: 112

View Profile
November 12, 2017, 01:55:25 PM

Yatırım tavsiyesi değildir diyerek konuya giriyorum. 2 BCC = 1 BTC olana kadar zorlayacaklarını düşünüyorum. iş o noktaya geldiğinde de patlatacaklardır. Belki ileride farklı bir kripto para liderlik edebilir ama henüz bunun için erken olduğunu düşünüyorum. Piyasanın tanınmasını sağlayan coin BTC. BTC dip yaparda yerine BCC gelirse uzun bir süre çok kişi yatırımını çekecektir piyasadan. Bu yüzden BCC sadece fazladan kazanmak için kullanılıyor şu anda. 1 hafta sürmez havası söner. Yine eski seviyesine inmez kolay kolay çünkü içeride kalan çok olacak. Ama bu seviyelerde de uzun süre kalmaz.
Sekon
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
November 12, 2017, 02:05:37 PM

2300 civarlarına kadar çıktı çok iyi pumplandı bitcoin azalırken ama yeni BTC olması düşünülecek şey değil açıkcası pump dumb yapılır sadece olmasına olanak vermiyorum bile.
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
November 12, 2017, 02:09:50 PM

bu başlık şirke girer olm

çarpılcanız bak

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1139

View Profile
November 12, 2017, 02:20:57 PM

Yatırım tavsiyesi değildir diyerek konuya giriyorum. 2 BCC = 1 BTC olana kadar zorlayacaklarını düşünüyorum. iş o noktaya geldiğinde de patlatacaklardır. Belki ileride farklı bir kripto para liderlik edebilir ama henüz bunun için erken olduğunu düşünüyorum. Piyasanın tanınmasını sağlayan coin BTC. BTC dip yaparda yerine BCC gelirse uzun bir süre çok kişi yatırımını çekecektir piyasadan. Bu yüzden BCC sadece fazladan kazanmak için kullanılıyor şu anda. 1 hafta sürmez havası söner. Yine eski seviyesine inmez kolay kolay çünkü içeride kalan çok olacak. Ama bu seviyelerde de uzun süre kalmaz.
katılıyorum. daha önce ripple ve özellikle ethereum da neredeyse btc ile eşdeğer hale gelmişti. etherum 15m satoshi olduğunda 96m ether/16.5m btc hemen hemen eşit gibiydi (%90).

ripple da o kadar olmasa da yaklaşmıştı (24k satoshix38.5 milyar ripple= hemen hemen 10m btc>>>%60)

1 btc'ye kadar yolu olabilir bcc'nin çünkü eşdeğer sayıda üretiliyor ama bu nerede biter 0.3-0.4-.0,5-0.6... orası tamamen keyfine kalmış bir durum

bir de riski dağıtıyorlar, btc'nin olası daha fazla düşüşünde bcc'ye kayıyor para ama bunun geçici bir durum olduğunu düşünüyorum. normalde altcoinlere gidecek para beklentinin tersine bcc'ye aktı, marketcap düşmedi, dominant düştü yersen! yersen diyorum çünkü zaten elinde btc olanlara verilen airdrop tarzı bişeydi.

velhasılı kelam bunlar sadece küçük yatırımcıyı her defasında gafil avlamak, terse getirmek, elindeki btc'yi almak babında oynanan oyunlar...altcoinlere geçiş olduğunda da değişen birşey olmayacak, önemli olan: o an geldiğinde doğru yerde pozisyon almış olabilmek ve uygun bir yerde ayrılmasını bilmek...ytd

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 12, 2017, 02:35:22 PM

Üzmeyecek bir rakamla bcc şu an alım için uygun gözüküyor.0,20 ile 0,25 arası uygun alım için.
5 saat önce twetırda paylaşılan haber bu işin nereye gideceğini de az çok gösteriyor."Roger ver bitfinexe su an 25.000 btc transfer ediyor" haberi ve transfer görüntüsü twetır da dolaşıyor.BCC lehine çalışacağını söyleyen Roger piyasayı iyice karıştıracağa benziyor.Elindeki btc'leri satara fiyatı düşürüp bcc alarak bcc'nni fiyatını iyice yukarı çekebilir.
Bu bilgilere ne kadar güvenilir manipilasyon mu bunu yakında göreceğiz.Tedbiri elden bırakmayıp ufak bir miktarı katlama imkanı olabilir kaybedilebilir de.Risk size kalmış.YTD

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: