Bitcoin Forum
April 25, 2024, 12:52:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Koç Holdingin Atatürk reklamı  (Read 982 times)
r3muhs
Newbie
*

Activity: 77
Merit: 0

View Profile
November 30, 2017, 08:03:12 AM

Gözlerimi dolduran reklam filmlerinden bir tanesidir.
Ulu önderimiz Atatürk'ün;
"beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."
sözünden yola çıkarak hazırlanmış ve bence başarılı olmuş. emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim.
1714006375
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714006375
Reply with quote  #2

1714006375
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714006375
Hero Member
*

Ignore
1714006375
Reply with quote  #2

1714006375
Report to moderator
1714006375
Hero Member
*

Ignore
1714006375
Reply with quote  #2

1714006375
Report to moderator
mmmtr
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
December 14, 2017, 08:52:51 PM

Saygı ve bağlılık çok kaliteli bi reklam olmuş. Bir daha Teşekkür ederim Koç grubuna.
Memetemmi
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
December 23, 2017, 12:29:25 PM

Atatürk'ten nemalanmayı bırakmalılar artık.
slashgun
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 2

View Profile
February 25, 2018, 04:56:05 PM

Koç Holding'e helal olsun çok güzel bir Atatürk'ü anma reklamı olmuş. zaten her sene böyle anlamlı reklam yapıyorlar.
nlcars
Member
**

Activity: 140
Merit: 22

View Profile
February 25, 2018, 05:00:35 PM

Reklamı izleyeniniz oldu mu ?
izlemeyenler için linki burada

https://www.youtube.com/watch?v=JxEBOPOOk_0

Kendi düşüncelerim.

Atatürk böyle kutsallaştırıldığını görseydi bize çok kızardı.Yani insanları aptallaştırmada artık  Atatürkün  de kullanıldığını düşünüyorum.
Bugün Türkiyede en çok kullanılan ve üzerinden prim yapılan iki şey var.

1-Din
2-Atatürk

Gercekten illahlastirilmis, dusunsene, Ataturk dedikleri yere Allah deseler (hasa). Ataturk'e sevmek baska ama bu cok asiri olmus

nlcars
Member
**

Activity: 140
Merit: 22

View Profile
February 25, 2018, 05:07:58 PM

Antikemalistin biri gelip yorum yapmamış . O zaman ben yapayım. Hani olmasaydın olmazdık diye bir laf varya bu koçlar için tam da yerine oturuyor. Bu yalaklanma şirin gözükme nedenleri ondan .

Ülkenin en zengin ailesi fakat Türkiyede sağladığı doğru düzgün bir proje yok. İlk yerli araba devrime taş koyan bizzat bunlar. Çünkü adamlar montaj sanayisi ile zengin oldular. Ürettikleri bir halt yok yani.

Her 10 kasımda 1-2 böyle reklam yapıp kemalistlerden prim topluyorlar işte .
-Lan koçun yaptığı reklamı gördün mü ?
- Gördüm ne kemalist adammış bunlar vaybeee

Bir ara vakkonun zenginliğinin sırrını da anlatırım takipte kalın !

Haklisin kardesim, utanmak lazim bu konuda. Turkiye isteseydi simdiye kadar 10 tane araba cikarirdi ama bunlar TOFAS'lariyla bloke koydular birde bir ara baska bir araba zor sokuluyordu ulkeye. Italyanlarin yillardir sattigi eski modasi bitmis Fiat 131 ve 128'leri onlar soktular ulkeye

Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
February 25, 2018, 06:52:28 PM

Antikemalistin biri gelip yorum yapmamış . O zaman ben yapayım. Hani olmasaydın olmazdık diye bir laf varya bu koçlar için tam da yerine oturuyor. Bu yalaklanma şirin gözükme nedenleri ondan .

Ülkenin en zengin ailesi fakat Türkiyede sağladığı doğru düzgün bir proje yok. İlk yerli araba devrime taş koyan bizzat bunlar. Çünkü adamlar montaj sanayisi ile zengin oldular. Ürettikleri bir halt yok yani.

Her 10 kasımda 1-2 böyle reklam yapıp kemalistlerden prim topluyorlar işte .
-Lan koçun yaptığı reklamı gördün mü ?
- Gördüm ne kemalist adammış bunlar vaybeee

Bir ara vakkonun zenginliğinin sırrını da anlatırım takipte kalın !

Haklisin kardesim, utanmak lazim bu konuda. Turkiye isteseydi simdiye kadar 10 tane araba cikarirdi ama bunlar TOFAS'lariyla bloke koydular birde bir ara baska bir araba zor sokuluyordu ulkeye. Italyanlarin yillardir sattigi eski modasi bitmis Fiat 131 ve 128'leri onlar soktular ulkeye

Onu koç grubuna değilde zamanında devrim i üretenlerin önünü kesen zihniyete ve onlar şuanki temsilcilerine söyleseniz daha anlamlı olurdu..
Hangi yerli adamın yaptığını kullanıyoruz? Ne kadar memnunuz?
Ben şahsen önceden yerli malı diye yırtınırken şimdi yerli havuzlarda bile kazım yapmıyorum. Gerek yok.
Ha dersenizki bunlar ne yaptı? Valla türkiye türkiyeyse bunlarında payı büyük arkadaşım.

Sen bitmiş fiatlar diyorsunda bunlar olmasa onun yerine at arabasıyla gezerdik. Bi şekilde ülkemize geldi.

Önceden bir araba sahibi olmak çok büyük lükstü. Yani öyle böyle değil. Ama tofaşla çoğu kişi hedef büyüttü. Halk arasında zenginler dışında araba sahibi olabilecek kimse yokken tofaşla fakirler bile alabildi. Şimdi halk ona istinaden hedefi yine büyüttü. Her evde 2 araba Smiley

Pembe kızılı doğurur her zaman.
Pat diye herşey birden olmaz.

Yarın öbürgün halk bununlada yetinmeyip yerli araba ister sahip olur.

Önemli olan bir amaç ve bir araç verebilmek. Bunlar her ikisinide verdiler.

Reklamı izlemedim bu arada.

Kemalist biri olarak benim idolümdür doğal olarak. Fikirlerini yaşatmak amaçtır.

Bu uğurda halkımıza bir nebze olsun yardım eden adamlarıda yermemek lazım.

Öte yandan Allah diye diye soyanlara ses etmekten korkanlar bi zahmet Mustafa Kemal’i övdü diye yahut kutsallaştırdı diye namelere girmesin.

Evet yaşasa o da iatemezdi bu kadar büstünün olmasını.. heykelinin olmasını..

Ancak bu ne onun ne yakın zihniyetin işidir. Her gelen emperyalist zihniyet aynı taktikle Atatürk büstü koydu heykel koydu her yere. Halkta her görüşte bi alışmışlık, akabindede vurdumduymazlık başladı ve sonuç ortada.

...
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: