Bitcoin Forum
May 24, 2024, 04:19:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Cash Değerlenecek mi?  (Read 2260 times)
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 12, 2017, 02:46:24 PM

Şimdide Cash düşmeye başladı bitcoin çıkıyor. Biri çıkıyor biri düşüyor birini bırakıp diğerine geçiyorlar. Biz de bir o yana bir bu yana ne yapacağımızı şaşırdık.
Bizim altcoinlerde yaptığımızı onlar Btc ve bcc'de yapıyor.Balinalar büyük oynuyor biz küçük.Boğulacağız bu gidişle  Grin Grin Grin
tirbison
Full Member

Activity: 196
Merit: 104

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
November 12, 2017, 03:20:31 PM

Daha ne yükselecek BCH, Bitcoin in yerine geçecek hali yok. Bence konum olarak iyi yerde 0,4 btc iyi bir değer bch ın yerini sağlamlaştırıyor.

nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
November 12, 2017, 03:34:47 PM

Daha ne değerlenecek ya içine sıçtılar piyasanın bitcoin core ekibi. O kadar belli ki yalan suni bir pump olduğu umarım durulur durulsa da biz de para kazansak

krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
November 12, 2017, 06:54:12 PM

bcc felaket hareketli beni kessen ben girmem saniyeelr içinde inişler olabiliyor dikkatli olmak lazım tekrar diyorum risk büyük olur bence dertleri gene btc yi düşürtüp sonra 9k doalrlara getirmektir illa bir şey bulacaklar

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
November 12, 2017, 07:43:34 PM

Yeni pump dalgası geliyor galiba şu sıralar bch almak kumar gibi birşey dün 2 di bugun 1
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
November 13, 2017, 08:41:31 AM

zaten degerlenecegi kadar degerlendi ama bu daha da artmayacagi anlamina gelmez bu belirsiz piyasada. gereksiz yere pump yedigi ortada. BTC ye alternatif gibi goruluyor ve fork iptal sonrasi bazi kisilerin BCC gectigi dogru ama spekulasyon yapildigida bariz bir sekilde ortada. bir coin olarak BTC ye rakip olmasi tartisilamaz fakat islem hacminin 8 mb olmasi bircok yeni nesil BTC destekcilerinin cazibesini cekiyor. fork basari ile yapilirsa ve buyuk bir kriz cikmazsa BTC yine onceki zamanlarda oldugu gibi siyrilacaktir kolayca bu belirsizlikten
karkajuth
Member
**

Activity: 81
Merit: 10

View Profile
November 13, 2017, 09:01:09 AM

haftaya 600 dolara iner cash. bayağı keriz silkelediler 3 5 para babasının elindeki coin'e güvenilir mi?
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
November 13, 2017, 09:25:00 AM

bitcoin cash şuan ki btc yi 10 a katlar Smiley
hız,ücret,kullanılabilirlik vs.
Duygusal davranmayın ve bitcoincashe geçin. Daha çok artacak yeni başlıyoruz Smiley

Olay sadece hiz ucret vs.. olsaydi btc den teknolojice ustun bir dunya coin var. Bch bence pump/dump , uzerinde spekulasyonlar yapilan bir altcoinden öte gidemeyecek.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
November 13, 2017, 06:43:58 PM

Ne pumpladılar ama
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
November 13, 2017, 07:10:45 PM

Ne pumpladılar ama

Pump ne kelime Smiley Bitcoin 1000 dolar indi tekrar 800 dolar çıktı normale döndü.. yapılan işlem bitcoinin inip çıkmasını sağlamak için.. yani birileri biraz daha ucuz btc peşinde..  bch nin yakın zamanda normale döneceğini düşünüyorum..
Smyrna
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
November 13, 2017, 07:39:46 PM
Last edit: November 13, 2017, 08:03:51 PM by Smyrna

Bitcoin Cash  forku TSİ 22:06'da gerçekleşti. İnternette BTC nin onaylanmamış işlemlerin birikmesinden dolayı hızla değer kaybedeceği ve 2000$ seviyelerine gerileyeceği ile videolar dolaşıyor.  

▃▃▌▌ETHEREUM X▐▐▃▃▃ - SOLUTION FOR GLOBAL PAYMENTS
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
November 13, 2017, 08:10:31 PM

yakında buralar çok değerlenecek, bitcoincash için de bir hardfork yaparlar, segwit bilmem kaç falan derken ebesinin nikahına kadar yolu var hepsinin, inception mübarek

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
November 14, 2017, 01:38:37 AM

herkes küçümsüyor bu coini ne iş yaptığını bile bilmediğimiz coinlere köküne kadar destek fakat işini bitcoinde çok daha iyi yapan tüm coinler tü kaka. 2800 leri gördü. 1000 e düştü bulaşılmaz iyi de btc 8000 leri gördü 5000 e düştü bu piyasa böyle 24 ü gören etc 9 a düşüyor 400 ü gören eth 150 ye düşüyor 80 i gören ltc 45 e düşüyor.
sonuç olarak btc bu işin babası tahtına oturcak bi babayiğit uzun bi süre yok. fakat kar ediceksek tüm koinler aynıdır
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
November 14, 2017, 05:33:29 AM

Bitcoin cash de olan olay bana göre bir spekülatif hareketten öteye gidemez. Ortada çok büyük bir danışıklı dövüş var. Bir tarafta Miner firması ödeme yöntemi olarak sadece bcc kabul ediyor diğer tarafta bir tane açıklama geliyor. Ee ne oldu fiyatı pumplayıp dumplayıp kar elde edeceğiz diyor adamlar.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 15, 2017, 02:15:33 PM

Eğer Bitcoin e rakip olacaksa BCC olabilir bu. Tabi bu kişisel düşüncem piyasa tutulması için spekülatif hareketlerinin sonunun gelmesi gerek. Önemli olan madencilerin desteği. Şimdi bazı arkadaşlar tutup diyebilir ki ETH ne olacak peki. ETH nin hareketleri BTC ye bağlı değişiyor genelde USDT olarak sabitlenmiş vaziyette ama BCC kendi bağımsızlığını ilan ederse bazı işlemler dolayısıyla BCC bir adım öne geçebilir.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 15, 2017, 03:05:24 PM

BCC tekrar eski seviyelerine doğru inişe geçti.Tahminim bu seviyelerde tutunamayacak olması.BTC ile BCC arasında gidip gelen balinalar bu işten her zaman kazançlı çıkıyor.O yüzden böyle aşırı yükselmiş coinlerden uzak durmalı.
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
November 15, 2017, 03:23:22 PM

Ben de fiyatının düşecğeini düşünenlerdenim, BCC bence itcoin'in kökünü kazımak için oluşturulmuş bir sistem başka hiçbir mantıklı açıklaması yok bana kalırsa. Çok saçma bir yapısı var ve gelecekte insanlar bunun yüzüne bakmayacaklar.
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
November 15, 2017, 04:01:56 PM

Bundan pek birşey çıkmaz çok şişirilmiş bir coin siz kaç tane ethereum gibi olup bir haftada bu kadar değerlenen coin gördünüz ki ben daha denk gelmedim durup dururken çok yüksek fiyatlara çıkıpta oralardan devam eden bir coine. Suan transferleri bile dogru duzgun yapilamiyor.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 15, 2017, 07:32:09 PM

Bitcoin cash iyi değerlendi ama BTC varken bunun bi değeri yok

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
seje
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
November 15, 2017, 11:06:23 PM

Bundan pek birşey çıkmaz çok şişirilmiş bir coin siz kaç tane ethereum gibi olup bir haftada bu kadar değerlenen coin gördünüz ki ben daha denk gelmedim durup dururken çok yüksek fiyatlara çıkıpta oralardan devam eden bir coine. Suan transferleri bile dogru duzgun yapilamiyor.
Katılıyorum hocam degerlenen olsa bile 2 3 hafta da dump ları görüp çöpe dönenler oldu…
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: