Bitcoin Forum
May 05, 2024, 08:32:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Cash Jupiter'e - Dolar Mars'a gidiyor  (Read 2141 times)
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
November 12, 2017, 12:42:42 PM

Yakın zamanda 0.5 BTC fiyatına kadar çıkaracaklar. Bu olduğunda BTC 5250 dolara kadar gerileyebilir. Bu olduğunda satış gerçekleştirmek lazım. Sonrasında BTC tekrar yavaş yavaş 7000 USD yukarısına pump görecektir. Pek tabi bunlar benim kendi tahminlerim. O sebeple ytd diyelim.
0.5'e çıkaracaklarsa alalım o zaman hocam  Cheesy
1714941144
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714941144
Reply with quote  #2

1714941144
Report to moderator
1714941144
Hero Member
*

Ignore
1714941144
Reply with quote  #2

1714941144
Report to moderator
1714941144
Hero Member
*

Ignore
1714941144
Reply with quote  #2

1714941144
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714941144
Hero Member
*

Ignore
1714941144
Reply with quote  #2

1714941144
Report to moderator
1714941144
Hero Member
*

Ignore
1714941144
Reply with quote  #2

1714941144
Report to moderator
tuqraaa
Member
**

Activity: 239
Merit: 12

View Profile
November 12, 2017, 12:44:57 PM

nazar ettiniz bcc'ye düştükce düştü ya girdi azıcıık ucundan bekleyecem şimdi ya tam giricek yada zararsız çıkıam bu işten de zararsız çıkrsam bidaha kalkana oturmam abi işim olmaz
Eflatun
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
November 12, 2017, 01:28:15 PM

2000 - 2500$ aralığında millete gömdüler be hocam. Bu piyasa da balinaların altında ezilmeye başladı. İşler eskiden daha kolaydı. Karlar daha garantiliydi.
ozgurkaya
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
November 12, 2017, 01:34:24 PM

Sabahtan beri takip ediyorum kafayı kırdırıyor resmen. al sat yapmak çok riskli. btc rahat durmuyor sürekli düşüyor. Muhtemelen 1 hafta falan böyle gider sonra sabitlenir ama 1500$ altında sabitlenmez diye düşünüyorum. Al sat yapan varsa aman dikkat tek önerim bu.
oturanbilboa
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 252

View Profile WWW
November 12, 2017, 01:35:56 PM

BCH geçici bir yükseliş yaşıyor. Kısa vadeli kazanç için girmek lazımdı ama artık geç kaldık her şey için çok geç.

whynotBTC
Full Member

Activity: 294
Merit: 100

View Profile
November 12, 2017, 07:44:40 PM

Bir BTC, bir BCH artıyor Altcoinlere fırsat vermiyorlar.

Sıkıcı olmaya başladı sürekli aynı şeyler. BTC ye yatırım yap, BCH yerine geçer mi diye endişelen, BCH zaten güvenli değil.

Ethereum aylardır yerinde sayıyor.

Bitcoin spekülasyonları sanırım artık piyasaya rahat vermeyecek.

BCH de bana göre bir başka Bitcoin spekülasyonu.

Şimdi artıyor diye millet BCH 3-4 bin dolar olmadan alalım der sonra küt diye bir ses gelir ve Bitcoin artmaya başlar.

Forumda borsa üstadı olanlar var ama bu hareketi tahmin edebilen olmadı.

O halde bir avuç adamın elinde savrulacağız demektir.

Yerli yabancı kimse Bitcoin Cash'i sevmiyor ama nasıl bu kadar yükselebiliyor ?

Belki de Whatsapp grupları vardır hatta buluşup, ellerinde şampanya kadehleri keriz silkeleme etkinliği kutluyorlardır.

Bu adamlar Bitcoin'e bunu yapabiliyorlar ise Ethereum'a da yapacaklardır.

Ethereum'a yapamazlar, yapmayacaklar. Nedenini merak ediyor musunuz?
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
November 12, 2017, 07:50:09 PM

Bir dalga daha gelirmi? SUan cok yukseldi tabi bu fiyatlardan pump yapmakda zorlasti ben sanmiyorum ama, ama demektende kendimi alamiyorum.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
November 12, 2017, 08:28:03 PM

Sıkıcı olmaya başladı sürekli aynı şeyler. BTC ye yatırım yap, BCH yerine geçer mi diye endişelen, BCH zaten güvenli değil.

Şimdi artıyor diye millet BCH 3-4 bin dolar olmadan alalım der sonra küt diye bir ses gelir ve Bitcoin artmaya başlar.

Belki de Whatsapp grupları vardır hatta buluşup, ellerinde şampanya kadehleri keriz silkeleme etkinliği kutluyorlardır.

Ediyorum Smiley

Ama tahminim de var Ethereum Pos'a geçmesi ?

Bitcoin / Ethereum / Monero
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
November 12, 2017, 08:38:39 PM

Bir dalga daha gelirmi? SUan cok yukseldi tabi bu fiyatlardan pump yapmakda zorlasti ben sanmiyorum ama, ama demektende kendimi alamiyorum.
Bende onu düşünüyordum. Ortalığı bu kadar ayağa kaldırdılar her yerde haber yapıldı tek bir pump için değildir herhalde diye düşününce mantıklı geliyor. Ama nereden almam gerektiğine karar vermekte güçlük yaşıyorum. Düşerse fena düşer, çıkarsada iyi kazandırır. Risk yüksek.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
November 12, 2017, 08:48:32 PM

İlk sayfada zaten gerekli yorumlar yapılmış, özetle 2x tarafı madencisi piyasa oyuncusu bitcoini kilitleyip bitcoincash i yükseltmeye çalışıyor. Uzun soluklu olur mu olmaz mı göreceğiz.

Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
November 12, 2017, 09:36:49 PM

Btc tarafından bir düzeltme 7k USD üzerine çıktığında bekliyordum ama BCC beni ciddi şaşırttı. BTCnin yerine geçmesi gibi bir durum bence söz konusu değil. BCCnin karlılığı kalmayınca manupilasyon ile BCCyi pumpladıkları düşüncesindeyim.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
whynotBTC
Full Member

Activity: 294

View Profile
November 13, 2017, 05:30:09 AM

Ediyorum Smiley

Ama tahminim de var Ethereum Pos'a geçmesi ?
https://i.hizliresim.com/o6NWLo.png
https://i.hizliresim.com/MaBGN6.png
Sebebini sırasıyla derledim sizin için
ali.belmando
Newbie
*

Activity: 101
Merit: 0

View Profile
November 13, 2017, 06:21:32 AM

BCH transferleri neden bu kadar yavaşladı biliyor musunuz? Normalde en geç 30 dk da transfer edebilirken şuan 1 saat oldu ve bekliyor.  Sad  Undecided

Bitrex'te mesela withdraw yapmak istediğim de altta şöyle bir uyarı çıkıyor:

"The last block update occurred 33 minutes ago." 

Türkçesi şu "Son blok güncellemesi 33 dakika önce gerçekleşti."

Bloklar neden güncelleştirilmiyor? Biliyor musunuz? Sonucu ne olur?  Sad
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
November 13, 2017, 01:09:55 PM

BCH transferleri neden bu kadar yavaşladı biliyor musunuz? Normalde en geç 30 dk da transfer edebilirken şuan 1 saat oldu ve bekliyor.  Sad  Undecided

Bitrex'te mesela withdraw yapmak istediğim de altta şöyle bir uyarı çıkıyor:

"The last block update occurred 33 minutes ago." 

Türkçesi şu "Son blok güncellemesi 33 dakika önce gerçekleşti."

Bloklar neden güncelleştirilmiyor? Biliyor musunuz? Sonucu ne olur?  Sad

Madenciler bitcoine geçti, onla alakalı olabilir belki ,
roger ' in 25 K btc' yi borsaya yollamasından sonra , bu gün bch nin çok fena pump yiyeceğini söyleyenler varı ama yanıldılar sanırım.  şu an baya bir dibi boyluyor, böyle giderse 0.1 e kadar inebilir, oradan  son silkeleme olarak ufak bir pump daha gelir belki.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
November 13, 2017, 01:14:36 PM

Buyuk oyuncular bir bccye bir btcye ordan oraya parayı goturuyorlar, ınsanlar da garıbım 2400 dolardan elıne verılen bccyi sımdı bın dolardan ne yapayım dıye dusunuyor. Bir haftada x5 yapmısken hala almaya devam edenlere yazık oldu, bcc'ye guvenılmeyecegını ınsanlara gosterdıler tekrar, 2400 dolardan 2-3 dakıka ıcınde 1500 dolara gelen bir fıyat izledik.
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
November 13, 2017, 02:13:11 PM

Balinalar denizde oynuyor. Bir ona bir ona geçerek kendi ceplerini doldurmakla uğraşıyorlar. Doların 3,90 olduğu şu dönemde ne kadar doğru btc veya bch girmek bilemiyorum. Ancak elinde önceden olanlar zaten kazanmaya devam ediyor. Tabi satmıyorsa veya kar satışı yapıyorsa.

zabisux
Sr. Member

Activity: 401

Presale is live!

View Profile
November 13, 2017, 08:44:11 PM

Şu 2-3 gün içinde bildiğiniz balinalar küçük balıklarla oynadı hem bitcoini hem bitcoin cash i oynadılar. Fiyatları değişti, indi çıktı falan.. Ama o iş bitti.. Cash ten bişey beklemeyin. Bitcoin gerçek bitcoin kalacaktır. Cash ise böyle takılır.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
Antikais
Full Member

Activity: 236
Merit: 101

View Profile
November 13, 2017, 09:20:49 PM

Buyuk oyuncular bir bccye bir btcye ordan oraya parayı goturuyorlar, ınsanlar da garıbım 2400 dolardan elıne verılen bccyi sımdı bın dolardan ne yapayım dıye dusunuyor. Bir haftada x5 yapmısken hala almaya devam edenlere yazık oldu, bcc'ye guvenılmeyecegını ınsanlara gosterdıler tekrar, 2400 dolardan 2-3 dakıka ıcınde 1500 dolara gelen bir fıyat izledik.
milletin elindeki btc'yi bch ile değiştirdiler resmen. hep aynı senaryo oluyor.  bitcoin cash ilk çıktığında da bu oldu , çin icoları yasaklıyor dediklerinde de. milletin elindeki btcyi ucuzdan alıyorlar.bu sefer bedavadan aldılar birde

ASSETA - Blockchain based borderless crypto bank | ICO | DISCUSSION THREAD | BOUNTIES
cointerstrike (OP)
Full Member

Activity: 350

View Profile
November 16, 2017, 08:30:53 PM

BCH fiyatına da düzeltme geldi. Bana sorarsanız düşüş devam edecek. Piyasayı bch'ye bırakan amiral gemisi btc tekrar ipleri eline aldı ve yeni rekorlara hazırlanıyor.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
November 16, 2017, 08:42:03 PM

Hayır ne olmasını bekliyordunuz ki BCH 2500$'mı olacaktı, yedirmezler bence tamamen pump dalgasından başka bişey değildi.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: