Bitcoin Forum
April 26, 2024, 03:49:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  
Author Topic: ETHEREUM UZUN VADE DE İYİ BİR YATIRIM ARACI MIDIR?  (Read 3717 times)
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
December 04, 2017, 12:47:16 AM

Ethereum yatırımcısıyım uzun süredir  ölü taklidi yapan Ethereum yakında canlanacak  umuyorum,  Bitcoin karşısında rüştünü ispatladı görünüyor, piyasadan çok fazla etkilenmiyor bunlar artıları, bir de fiyatı yükselirse süper olacak, 2018 yılında asıl hareketleri göreceğiz sanırım.
1714146542
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714146542
Reply with quote  #2

1714146542
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714146542
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714146542
Reply with quote  #2

1714146542
Report to moderator
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
December 04, 2017, 12:51:16 AM
Merited by Hawker (50)

kesinlikle iyi bir yatırım aracıdır bu su götürmez bir gerçektir ben ethereum gelecek sene için minumum gördüğüm değeri 1000 dolardır bunun aşağısında bir rakamı beklemiyorum.
AvAreS
Member
**

Activity: 212
Merit: 13

View Profile
December 04, 2017, 01:12:53 AM

Ethereum,zcash,litecoin gibi çok şişmiş belli bir noktada takılıp kalmış coinlerin ileriki zamanda pek birşey yapabileceğini düşünmüyorum.Bunun yerine fork sonucu ortaya çıkmış btg,bch yada gelecek vaadeden ark omg gvt gibi daha yolu olan en az x10 beklentisi olan projelere yatırım yapmak daha iyi olacaktır..
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
December 04, 2017, 05:05:04 AM

Ethereum,zcash,litecoin gibi çok şişmiş belli bir noktada takılıp kalmış coinlerin ileriki zamanda pek birşey yapabileceğini düşünmüyorum.Bunun yerine fork sonucu ortaya çıkmış btg,bch yada gelecek vaadeden ark omg gvt gibi daha yolu olan en az x10 beklentisi olan projelere yatırım yapmak daha iyi olacaktır..

Ethereum 6 ay sonra 2500 USD birim başı fiyata ulaştığında bu cevabınızı size hatırlatır tekrar. Yanlış yaptığınız şey Ethereum' u diğer altcoinler gibi görmek. ETH' yi diğerlerinden ayırmalısınız. Bu herhangi bir altcoin değil. Gelecekte BTC' nin hükmüne dur diyecek tek örnektir.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
tasadar
Full Member

Activity: 282
Merit: 100

View Profile
December 04, 2017, 10:43:34 AM

resimle cevap vermek istiyorum:

SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
December 04, 2017, 10:59:38 AM

Burada para kazanmaya çalışıyoruz fanatiklik yapmaya gerek yok. Bitcoin'e talep aşırı derecede yüksek olduğundan dolayı yukarıdaki grafikte olduğu gibi Ethereum, Bitcoin karşısında değer kaybetmeye mahkumdur. Ta ki güzel bir haber çıkana kadar. Örneğin, Amazon.com biz bundan sonra kripto para olarak Ethereumu kabul edeceğiz der ise o zaman işler tersine döner!
Yani güzel bir haber çıkana kadar Bitcoin'den şaşmayın.
massacrewin
Newbie
*

Activity: 29
Merit: 0

View Profile
December 04, 2017, 11:23:05 AM

Etrafımdaki kişilerle muhabbetim olsun, kendi düşüncem olsun, ben ethereumun değerlenceği yönünde olumlu düşüncelere sahibim. Zarar edilmeyecek bir yatırım olarak örnek gösterilebilir.
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
December 04, 2017, 11:24:39 AM

ETH BTC karşısında değer kaybetmeme şansı yok. Bu tüm coinler için geçerli. Sebebi belli BTC artarken onlar yerinde sayıyor. Ancak küçük yükselişler BTC dengesini değiştirmezken USD dengesini değiştiriyor ve kazandırıyor.

taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
December 04, 2017, 12:58:33 PM

ethereum uzun vadede iyi bir yatırım aracı olabilir ama uzun vadeyi tam kestirmek gerekiyor.

şu an dolar vererek direkt olarak alınabiliyor diye biliyorum, aynı zamanda her exchangete yeri var, tanınırlığı var, reklamı var. bunlar piyasayı iyi domine ettiğini gösteriyor.

waves buna rakip gösteriliyor, eğer gatewaylerini uygun ve sağlam şekilde tutarsa çoğu hacim yer değiştirecektir.

nokia iphone örneği vermek lazım. 90 lı yıllarda nokia aldı yürüdü, 2000 li yıllarda bi gün iphone diye bi şey çıktı. farklı ve pahalı idi, piyasayı domine eden bir firmayı batırdı sayılabilir. her şey yıkılabilir. 2 sene sonra belki ethereum konuşmayacağız ama kısa vadede adını çok duyacağımıza eminim.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
December 04, 2017, 01:02:13 PM

Bitcoinden sonra hatta en az onun kadar güvendiğim 2. koinim kullanım alanları ve barındırdığı teknoloji ve yeni teknolojilere uyumu konusunda başarısı sebebiyle bu güveni hakettiğine inanıyorum. Ama tabi btc den gereğinden fazla etkileniyor.
baldur odinson
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 251

View Profile
December 04, 2017, 01:42:12 PM
Last edit: December 13, 2017, 03:13:05 PM by baldur odinson

Bana göre Ethereumda uzun vade 2018 yılı, pos geçişi ve güncellemeler tam olarak gerçekleştiğinde dananın kuyruğu kopacak. Bugünden ethere para yatıranlar  mutlu mesut  olacak, ethereum şu an piyasada para konacak en iyi coin.
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206

View Profile
December 04, 2017, 02:20:54 PM

Bence kesinlikle güvenilcek bir coin kendini ispatlamış bir coin dahada artıcagına inanıyorum

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
December 04, 2017, 02:33:40 PM

Ethereuma benimde güvenim tam ve uzun vade coini olarak görüyorum, fakat ilk defa alacak olanlar için şuan pahalı gibi biraz daha düşmesi beklenebilir.Çok olmasada bi miktar var elimde, ama parayı hemen 2 ye 3 e katlayacak coinlerden değil. Bekleyecek sabrınız varsa almalısınız yoksa daha başka coinlere yönelmek daha mantıklı
unihamburg
Member
**

Activity: 411
Merit: 21

View Profile
December 04, 2017, 03:05:45 PM

Grafik resmen Etheruem almanin tam Zamani diye bagiriyor.
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
December 04, 2017, 04:55:01 PM

Beklemeyi göze alanlar için iyi bir uzun vade yatırım coini ether,zaten diğer coinlerin çalkalandığı zamanlarda fazla hareketlenme yaşamadığını
düşünürsek güvenli liman diyebiliriz ileriye dönük.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672

View Profile
December 04, 2017, 09:14:44 PM

Ethereum 4-5 senelik bir yatırım için bence bitcoin'den çok daha iyi bir seçenek ama hiçbirşey belli olmaz.
Mesala bugün ethereum ağında problem oluştu ve işlemler yığıldı.Bu tarz durumlar değer kaybına sebep olabilir ilerde.

otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
December 04, 2017, 09:17:41 PM

ETH nin sırtı yere gelmez, çok fazla özelliği var, ve bu özellikleri çatır çatır kullanılıyor, hiç bir birini tanımayan insanların kurdukları icolar ETH tabanlı oluyor, böyle yüzlerce ico yapıldı, hepsinin de parası yattı çekilde, token i dağıtıldı çatır çatır çalışıyor sistemi, FEE ler az, binlerce token desteği vs. say say bitmez. uzun vade coinidir ETH.
AvAreS
Member
**

Activity: 212
Merit: 13

View Profile
December 04, 2017, 11:43:10 PM

ethereum ve zcash dışında bütün coinler btc karşısında 2x yaptı.Yılda bir pump yapacakta bu iki uyuz ölme eşşeğim ölme..1 sene sürekli düş 1 kuruş kazandırma kanser et ondan sonra artacakmış..Bana faydası yok bu tarz coinlerin. Coin dediğin DASH gibi olur..
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  

Jump to: