Bitcoin Forum
May 07, 2024, 03:07:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin İle Satılık Android Uygulama ( Evet yanlış duymadınız )  (Read 734 times)
Euphrates (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
November 11, 2017, 07:58:57 PM
Last edit: November 14, 2017, 10:36:02 AM by Euphrates

Satış pek bu foruma uygun olmadığı için iptal edilmiştir. R10 veya wmaracından satışa ulaşabilirsiniz.. İlginiz için teşekkür ederim..
1715094425
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715094425
Reply with quote  #2

1715094425
Report to moderator
1715094425
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715094425
Reply with quote  #2

1715094425
Report to moderator
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
November 12, 2017, 01:40:05 AM

Gördüğüm kadarıyla sadece reklam verdiğin zaman kazanç artmış ve kazançlarda düşüşte. Alan kişi reklam bütçesi de ayırmalı. Yoksa para kazanması zor

zoperdal
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
November 12, 2017, 07:52:14 AM

kazanç getirisi çok düşük tamamen reklama endeksli
Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
November 12, 2017, 11:46:54 AM

Arkadaşlar bu işi bu kadar biliyorsanız aylık getirisisnin 10 katına satıldığını da bilirsiniz 20 TL nin altında getirisi olduğu günler çok azdır varsada diğer günler tamamlar.. Gel gelelim 20 * 30 dan Ayda 600 TL yapar yüzde 30 google play kesiyor.. Kalır size 420 tl bunuda 10 la çarparsan 4200 tl yapar neresinde hata var anlamıyorum ?
Kazuna
Newbie
*

Activity: 41

View Profile
November 12, 2017, 02:26:13 PM

Arkadaşlar bu işi bu kadar biliyorsanız aylık getirisisnin 10 katına satıldığını da bilirsiniz 20 TL nin altında getirisi olduğu günler çok azdır varsada diğer günler tamamlar.. Gel gelelim 20 * 30 dan Ayda 600 TL yapar yüzde 30 google play kesiyor.. Kalır size 420 tl bunuda 10 la çarparsan 4200 tl yapar neresinde hata var anlamıyorum ?

Fiyatınız uygun ama alacak kişinin bolca ilgilenmesi gerekmekte reklam verme vs. kazancı zamanla düşecektir diye düşünüyorum.
Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
November 12, 2017, 02:32:35 PM

Fiyatınız uygun ama alacak kişinin bolca ilgilenmesi gerekmekte reklam verme vs. kazancı zamanla düşecektir diye düşünüyorum.
İlgi gerektirmez aslında daha fazla kazanmak isteyen ilgilenir ama şu haliyle azalacağını sanmam.. Maçları bot ekliyor.. her maçı 2 tlden koysa satışa günde 100 + 150 kişi arası indiriyor en az 10 kişi alıyor bir maç alsa 20 tl her türlü olur ama derseki ben çok kazanacağım.. Dahafazla reklam ve daha fazla maç tuturma oranı yakalaması gerekir.

Mesela bugün bir değişiklik yaptım tutmayanamaçlar iade edilecek dedim.. Şu saate 85 tl oldu.. yarısı iade olsa 40 tl kalır..
Kazuna
Newbie
*

View Profile
November 12, 2017, 02:41:29 PM

Peki neden satmak istiyorsun yani nakit paraya ihtiyacın olduğunu varsayıyorum 4.000 Tl lik krediyi faiziyle beraber 10 ayda rahat rahat ödersin. Amacım konunu baltalamak değil merak ettiğim için soruyorum.
CEPNIBEY
Member
**

View Profile WWW
November 12, 2017, 08:37:35 PM

Bu işi biliyorum merak etme 2300 lira reklam vermişsin anca bu kadar kazanca ulaşmışsın. Halen duruma göre ekside görünüyorsun. Grafiklerde de görünüyor herşey daha alalı bir ay olmamış 10 aylık değerine satmaya çalışıyorsun. O satılan uygulamalara bakarsan 4-5 aylık uygulamalar ve aylık sabit bir kazanç getiren uygulamalardır. Geldiğin forumun piyasasını biliyorum 😕

Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
November 12, 2017, 08:46:46 PM

Bu işi biliyorum merak etme 2300 lira reklam vermişsin anca bu kadar kazanca ulaşmışsın. Halen duruma göre ekside görünüyorsun. Grafiklerde de görünüyor herşey daha alalı bir ay olmamış 10 aylık değerine satmaya çalışıyorsun. O satılan uygulamalara bakarsan 4-5 aylık uygulamalar ve aylık sabit bir kazanç getiren uygulamalardır. Geldiğin forumun piyasasını biliyorum 😕

Merak ettim geldiğim forum hangisiymiş ? Ayriyetten zorla kimseye satan Yok ki.. bugün reklam vermedim 80 liralık gelir var.. zamanla ilerleyecek işler bunlar.. zorlasa satmıyorum ki bu kadar ilgilenmene şaşırdım..
Peki neden satmak istiyorsun yani nakit paraya ihtiyacın olduğunu varsayıyorum 4.000 Tl lik krediyi faiziyle beraber 10 ayda rahat rahat ödersin. Amacım konunu baltalamak değil merak ettiğim için soruyorum.
Bankalar ile biraz sorunum var kredi çekemiyoruz. Ayrıca buradan gelecek parayı başka bir uygulamaya yatırmak istiyorum..
CEPNIBEY
Member
**

View Profile WWW
November 12, 2017, 10:23:21 PM

Merak ettim geldiğim forum hangisiymiş ? Ayriyetten zorla kimseye satan Yok ki.. bugün reklam vermedim 80 liralık gelir var.. zamanla ilerleyecek işler bunlar.. zorlasa satmıyorum ki bu kadar ilgilenmene şaşırdım..
Bankalar ile biraz sorunum var kredi çekemiyoruz. Ayrıca buradan gelecek parayı başka bir uygulamaya yatırmak istiyorum..
Profil mesajına bakınca tum forumlarda aynı adı kullaniyorsun değil mi 😉 içinde 10 geçen site mesela.  Günlük 80 liraya çıktı ha 😏

Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
November 13, 2017, 03:08:03 AM

Profil mesajına bakınca tum forumlarda aynı adı kullaniyorsun değil mi 😉 içinde 10 geçen site mesela.  Günlük 80 liraya çıktı ha 😏
Bugün dedim 80 lira oldu dedim.. derdini anlamadım çarptırıyorsun her şeyi sende adını söylede ben de seni bileyim..
CEPNIBEY
Member
**

View Profile WWW
November 13, 2017, 07:22:19 PM

Bugün dedim 80 lira oldu dedim.. derdini anlamadım çarptırıyorsun her şeyi sende adını söylede ben de seni bileyim..

Niye çarpıtayım alışveriş yapacaklara ufak bir hatırlatma ve uyarıda bulundum. o geldiğin sitede android oyun satıyorum ayağına milletten 3.5 bin liralar çalanları çok gördüm.Hatta adam yönetimden torpilli şikayet konusu olduğu halde hala konusu sitede yayınlanıyor.

Sen belki dolandırıcı degilsindir Ama  daha bir aylık olmamış uygulamayı günde bu kadar kazanıyor diye 10 katı fiyatına satıyorsun.Üstelik reklamla şişirilmiş uygulamayı. Eğer reklam alımının üstünden 1 ay geçse gelip bu konuya yazmazdım hayırlı satışlar

Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
November 13, 2017, 08:44:04 PM
Last edit: November 14, 2017, 05:57:15 PM by Euphrates

Profil mesajına bakınca tum forumlarda aynı adı kullaniyorsun değil mi 😉 içinde 10 geçen site mesela.  Günlük 80 liraya çıktı ha 😏

Niye çarpıtayım alışveriş yapacaklara ufak bir hatırlatma ve uyarıda bulundum. o geldiğin sitede android oyun satıyorum ayağına milletten 3.5 bin liralar çalanları çok gördüm.Hatta adam yönetimden torpilli şikayet konusu olduğu halde hala konusu sitede yayınlanıyor.

Sen belki dolandırıcı degilsindir Ama  daha bir aylık olmamış uygulamayı günde bu kadar kazanıyor diye 10 katı fiyatına satıyorsun.Üstelik reklamla şişirilmiş uygulamayı. Eğer reklam alımının üstünden 1 ay geçse gelip bu konuya yazmazdım hayırlı satışlar
Pardon da sen beni nasıl dolandırıcılık ile suçluyorsun ? Arkadaş Yen'i üyeydim buraya ayrı insanlarla uğraştım süre geçti şimdi sen bir şeyler diyorsun.. eğer r10 dan beni tanıyorsan kim olduğumu gayet iyi biliyorsundur.. o yüzden ithamlarımıza dikkat edelim karşında o adam yok.. yeter arkadaş be kadar çok şey biliyorsunuz . Hala vermedin o forumda ki ismini Verde birde ben seni tanıyayım..
Pa1n
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
November 13, 2017, 11:14:23 PM

Reklamlar dan çok düşük gelir elde ediliyor aslında. Satın almaya değer mi bilmiyorum ama güzel bir uygulama , geliştirilmeli

civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
November 14, 2017, 06:49:12 AM

alıcı olarak değil de kullanıcı olarak düşünüyorum.

madem maçları botlar hazırlıyor hiç kullanılacak bir uygulama değilmiş.
Kazuna
Newbie
*

View Profile
November 15, 2017, 02:13:34 PM

alıcı olarak değil de kullanıcı olarak düşünüyorum.

madem maçları botlar hazırlıyor hiç kullanılacak bir uygulama değilmiş.

Basit bir yapay zeka ile yazılan tahmine yönelik botlar mevcut zamanla veri biriktikçe doğruluk oranları artmakta eğer eğer o türden bir bot ise mantılı olabilir.
CEPNIBEY
Member
**

View Profile WWW
November 19, 2017, 12:32:04 AM

Gideyim r10 ve wmaracında da aynı yorumumu yapayım bari😏

Pages: [1]
  Print  

Jump to: