Bitcoin Forum
May 03, 2024, 10:10:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: satlılık limited paypal  (Read 256 times)
tosuncuk (OP)
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
November 11, 2017, 09:06:12 PM

limitlenmiş us paypal hesabımı satıyorum.
us olduğu için us banka hesabı istediği için içindeki 52 dolarımı çekemiyorum. hesabın limitini kaldıramıyorum çünkü ismini anan zaaa yapmıştım
çekene paranın yarısını vericem.

ne zor şeymiş dünya üzerinde anan zaaaa isimli biri de yok. türk banka hesaplarıyla da çekilmiyor. paranın orda kuzu gibi yatması kalbimi kırıyor. çekebilene yarısını vericem
az önce baktım 99 lira yapıyor yarısı

lanet paypal
1714774243
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714774243
Reply with quote  #2

1714774243
Report to moderator
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
November 11, 2017, 09:12:23 PM

yurtdışı alışverişlerde kullanılabiliyormu denemek istersen seedbox alacağım uygun fiyatlı satan site sadece paypal kabul ediyor eğer satın alabilirsen parasını tl olarak hesabına gönderirim pm atabilirsin.
tosuncuk (OP)
Newbie
*

View Profile
November 11, 2017, 09:17:16 PM

yurtdışı alışverişlerde kullanılabiliyormu denemek istersen seedbox alacağım uygun fiyatlı satan site sadece paypal kabul ediyor eğer satın alabilirsen parasını tl olarak hesabına gönderirim pm atabilirsin.

hesap limitlendiği için sadece içindeki para çekilebiliyor  kullanabilsem kullanıcam Cheesy delirtti beni illa amerika banka hesabına çekim istiyor. limitide kaldıramadım .

kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
November 11, 2017, 09:26:34 PM

hesap limitlendiği için sadece içindeki para çekilebiliyor  kullanabilsem kullanıcam Cheesy delirtti beni illa amerika banka hesabına çekim istiyor. limitide kaldıramadım .

o zaman zor amerikan bankasıda olsa isim yüzünden kıllatabilirler ingilizce bölüme post atarsan belki işini görecek biri çıkabilir ama dolandırıcılara karşı dikkatli ol.
tosuncuk (OP)
Newbie
*

View Profile
November 11, 2017, 09:28:25 PM

o zaman zor amerikan bankasıda olsa isim yüzünden kıllatabilirler ingilizce bölüme post atarsan belki işini görecek biri çıkabilir ama dolandırıcılara karşı dikkatli ol.

herhangi bir american bankasına çekim olabiliyormuş isim sıkıntı çıkarmıyomuşta işte yardımcı olabilecek kimse olmuyor. tekrardan teşekkürler dikkat ederim .

Pages: [1]
  Print  

Jump to: