Bitcoin Forum
June 16, 2024, 07:48:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Türkiye Geneli Rig Kurulumu  (Read 1266 times)
rigmasterkurulum (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 52
Merit: 2

View Profile WWW
November 12, 2017, 10:47:41 AM

Merhabalar,

Türkiye geneli Mining Rig kurulum hizmeti veriyorum. Ankara içi daha düşük fiyatlara aynı gün kurulumu yapıp hazır sistem çalışır şekilde teslim ediyorum. Diğer illere ortak belirlediğimiz tarihte gelip kurulumu yerinde yapıyorum. İsterseniz parça seçimini ben yapıyorum ve fiyat çıkartıyorum, isterseniz de parçaları siz alıyorsunuz ben yalnızca kurulum yapıyorum.

İddia ediyorum, piyasada daha ucuza kurulum bulamazsınız. Daha ucuza kurulum bulduğunuz takdirde aradaki farkı size geri iade ediyorum.

İster 3 GPU ister 30GPU her türlü sistemi istediğiniz şekilde sorunsuz kuruyorum ve 3 ay uzaktan ücretsiz teknik destek veriyorum.

Detaylar için PM atabilirsiniz.
Prisis
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
November 12, 2017, 02:16:08 PM

Merak ettiğim için soruyorum. 6GPU bir sistem kurmak istedim ve ankara içerisindeyim talep edeceğiniz ücret ne kadar olur. Özel mesaj değil de konu altına fiyatı yazmanız bence sizin için daha olumlu olacaktır(her forumda olduğu gibi burada da illaki kötü yorum alırsınız ayrı mesele.).

rigmasterkurulum (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 12, 2017, 02:32:28 PM

Merhabalar, malesef konu altında fiyat belirtmiyorum çünkü fiyat il ve tarih bazında değişkenlik gösterebilir. O nedenle yalnızca ciddi kişiler mesaj yoluyla bana ulaşarak detayları öğrenebilirler Smiley
stronger17
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 0

View Profile
November 12, 2017, 07:22:24 PM

Merhabalar, malesef konu altında fiyat belirtmiyorum çünkü fiyat il ve tarih bazında değişkenlik gösterebilir. O nedenle yalnızca ciddi kişiler mesaj yoluyla bana ulaşarak detayları öğrenebilirler Smiley

Bu herkese farklı fiyat veriyorum kimse bilmesin demek mi? Örnek fiyatlandırma yaparsanız işiniz kolaylaşabilir.
rigmasterkurulum (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 12, 2017, 07:29:25 PM

Bu herkese farklı fiyat veriyorum kimse bilmesin demek mi? Örnek fiyatlandırma yaparsanız işiniz kolaylaşabilir.

Evet aslında, herkese farklı fiyat veriyorum kimse bilmesin demek. İstanbul'a vereceğim fiyatla İzmir'e vereceğim fiyat farklı. 3 GPU rig'e vereceğim fiyatla 7 GPU rig'e vereceğim fiyat farklı. 3 Rig kurdurmak isteyenle masaüstüne ek 3 kart taktırmak isteyenin fiyatı farklı. Yanlış fikir vermemesi açısından burada fiyat belirtmek istemedim. Özelden şehir belirtip, ne istediğini ekleyerek mesaj atan olursa onlarla fiyatı özelde görüşürüm. Ha iş bittikten sonra o kişi gelir "Şu şu şu hizmeti aldım, şu fiyata yardımcı oldu" diye yorum yapabilir buna karşı çıkmıyorum. Rig kurma işi öyle tek değişkenli bir iş değil malesef. Bir sürü etken var, kimi ethOS kurdurmak istiyor kimisi özel tasarım rig kasası istiyor, kimi "metal kasa istemiyorum tahta olsun" diyor. Daha sayabileceğim bir sürü etmen var o yüzden standart bir fiyat vermek yanlış ve yanıltıcı olur.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 12, 2017, 08:35:18 PM

Hocam peki bütün olayı öğretiyor musunuz? Yani gerekli her şeyi, herhangi bir sorunda çözüm yollarını öğretiyor musunuz? Yani kurulum desteğinden hariç eğitim de veriyor musunuz?
rigmasterkurulum (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 12, 2017, 08:52:09 PM

Hocam peki bütün olayı öğretiyor musunuz? Yani gerekli her şeyi, herhangi bir sorunda çözüm yollarını öğretiyor musunuz? Yani kurulum desteğinden hariç eğitim de veriyor musunuz?

3 ay telefonla teknik destek veriyorum, ayrıca kurulum yaparken izlemek&öğrenmek isteyen olursa neyin nereye nasıl takıldığını gösteriyorum. Bir de kurulum sonrasında tüm sistemi otomatik ayarlıyorum (ana kart destekliyorsa) ki kullanıcı sonradan sıkıntı yaşamasın. Herhangi bir sorun sırasında neler yapılması gerektiği konusunda da yardımcı oluyorum. Sıvı teması haricinde zaten ürünlerin garantisi sorun çıkartmıyor. Sıvı teması harici durumlarda kartlarda arıza meydana gelirse nasıl çıkartılıp garantiden gelince tekrar nasıl takılacağını, hangi kablonun ne işe yaradığını nereye bağlandığını vs. de gösteriyorum.

Kurulumu evinizde ya da dükkanınızda gerçekleştirdiğim ve parçaları da siz temin ettiğiniz için şeffaf bir hizmet sunuyorum. Çevreden gördüğüm insanlar gibi kazıklamaya çalışmak yerine müşteri memnuniyetini esas alıyorum.
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
November 12, 2017, 09:46:17 PM

bence sabit bir ücret artı üzerine şehir dışıysa km bazında fiyat belirleseniz bence daha mantıklı olur farazi örnek veriyorum rig kurulumu 200 tl 0-30 km ücretsiz ulaşım 30-50 km +25 tl 50-100 km arası +50 tl gibi
rigmasterkurulum (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 12, 2017, 09:55:43 PM

bence sabit bir ücret artı üzerine şehir dışıysa km bazında fiyat belirleseniz bence daha mantıklı olur farazi örnek veriyorum rig kurulumu 200 tl 0-30 km ücretsiz ulaşım 30-50 km +25 tl 50-100 km arası +50 tl gibi

Görüşünüz için çok teşekkür ederim ancak yukarıda da belirttiğim gibi fiyatı etkileyecek bir sürü değişken var Smiley

Kapalı kutu ürünlerden, sıfırdan rig kurulumu ile (ki takılacak kart sayısı da etkili, OC yapılacak driver atılacak BIOS modlanacak vs.) mevcut rige ek yaptırmak, ya da gaming rig kurmak arasında farklar var. Kimisinin ana kartı hazır oluyor sadece riser montaj + diğer ayarlar yapılıyor, kimisi PSU bile açmamış, ana karta işlemci bile takmamış oluyor. Bu durumda harcanacak süre fark ediyor.

20 dakikada tak fişe çalıştır şeklinde kurduğum sistemler olduğu gibi 2 saatimi alan ter içinde kaldığım sistemler de oldu. İkisine aynı fiyatı vermek bana haksızlık olur Smiley

Ayrıca ilk gönderide de belirttiğim gibi, ben bir sistemi atıyorum 300 liraya kurduysam ve aynı sistemi (eşit sayıda kart, eşit sayıda PSU, eşit sayıda ana kart vb.) o kişi başkasına daha ucuza kurdurduğunu kanıtlayabilirse ya da bir arkadaşı daha ucuza aynı sistemi kurdurabilmişse aradaki farkı da iade ediyorum. O nedenle insanlarla fiyat konusunda sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum.

Tekrardan, görüşünüz için gerçekten teşekkür ederim.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
November 13, 2017, 04:33:19 AM

Bence mantıklı iş, miningle ilgilenen çok fazla bilgisiz insan var yardımcı olunabilir gibi gözüküyor. Yol problemi ve yolun giderleri kötü olacak sadece.
rigmasterkurulum (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 13, 2017, 10:34:10 AM

Bence mantıklı iş, miningle ilgilenen çok fazla bilgisiz insan var yardımcı olunabilir gibi gözüküyor. Yol problemi ve yolun giderleri kötü olacak sadece.

Aslında yalnızca tanıdıklara hizmet veriyordum daha sonra bir tanıdığa onun kurdurduğunun onda biri fiyatıma rig kurunca o söyledi, gir forumlarda konu aç insanlar kazıklanmasın dedi. Gerçekten de haklı, farklı sitelerdeki ilanlara bakıyorum, 13bin TL değerinde malzeme kullanıp “tak fişe çalıştır rig” diyerek 18-19bin para istiyorlar. Bu soyguna bir dur demek lazım. Ayrıca bu kadar yüksek fiyata kurdurmaktansa benim yol masrafımı karşılayıp bana kurdursalar yine daha ucuza gelecek.

6bin TL’ye kuran duydum, 3000TL avanta alan duydum, sırf hazır malzemeye 2000TL kurulum parası alan duydum. O nedenle benim yolu bile karşılasalar çok daha ucuza gelecek Cheesy
rigmasterkurulum (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 14, 2017, 09:37:59 AM

Konu günceldir.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
November 14, 2017, 12:33:25 PM

Konu günceldir.

Konu güncel ama gönderdiğim maile halen cevap alabilmiş değilim. 2 gün oldu Smiley
olayın geçmişini yazınca tırstık sanırım...
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
November 14, 2017, 01:26:32 PM

güzel bir hizmet olmuş. rig kurmak isteyip de az biraz bilgisi olup çözemeyenler için ideal.

en azından yapacağı masrafı en aza indirmiş olur yanlış bir seçim yapmamış olur rig kurmak isteyenler.
rigmasterkurulum (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 14, 2017, 05:04:40 PM

Konu günceldir.

Konu güncel ama gönderdiğim maile halen cevap alabilmiş değilim. 2 gün oldu Smiley

Mailiniz malesef gelmedi Sad

kuzucu@kriptokoin.in adresine tekrardan gönderebilirseniz sevinirim.
rigmasterkurulum (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 15, 2017, 09:34:37 AM

Konu günceldir.

Mailinize geri dönüş yapılmıştır.
rigmasterkurulum (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 15, 2017, 01:15:37 PM

Konu günceldir
hedohodo
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
November 16, 2017, 11:09:55 AM

Merhaba,

Konu ile ilgili özel mesaj attım.
rigmasterkurulum (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 16, 2017, 11:32:37 AM

Merhaba,

Konu ile ilgili özel mesaj attım.

Merhabalar, mesajınıza geri dönüş yapılmıştır, ayrıca kuzucu@kriptokoin.in adresinden mail yoluyla da ulaşabilirsiniz.
rigmasterkurulum (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 17, 2017, 04:54:52 PM

Günceldir.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: