Bitcoin Forum
May 12, 2024, 03:45:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: EOS Destekli Bitshares 3.0 gelirse ortalık karışır  (Read 645 times)
hhk1045 (OP)
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
November 12, 2017, 11:24:55 AM

Tartışma burada yaşanıyor:

https://bitsharestalk.org/index.php/topic,25187.0.html

Eos teknolojisi ile Bitshares'i birleştirme planları yapılıyor eğer gerçekleşirse büyük çıkışlar yaşanabilir hem Eos'ta hem Bitshares'te. Bilindiği gibi Eos Ethereum'u yok edebilecek güçte bir proje.
1715485554
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715485554
Reply with quote  #2

1715485554
Report to moderator
1715485554
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715485554
Reply with quote  #2

1715485554
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
November 12, 2017, 11:32:44 AM

EOS benim de gözüme takılmaya başladı bu aralar , hatta başlığını da açmıştım EOSun , ufaktan toplayın diye de , sonra sildim , olur da millet girer zarar eder diye.

2018de çok şey bekledikleri bi coin , ama sağda solda gördüğüm kadarıyla ''yüklü alım için ocak ayı sonunu bekleyin'' deniyor. sene sonunda olması muhtemel para çıkışlarıyla mı alakalı yoksa projeyle alakalı bi olay mı bilmiyorum , çok yüzeysel geçtim üstünden. bilen arkadaşlar varsa paylaşabilirse güzel olur.

ben de ufaktan toplamayı düşünüyorum EOSu , bakalım nasıl olacak

Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
November 12, 2017, 11:38:57 AM

Paylaşımınız için teşekkürler. Takip etmekte fayda var. Yalnız gerçekten bu piyasada fırsat hiç bitmiyor . İnsan bazen kaça bölüneceğini şaşırıyor..

belhanda
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
November 12, 2017, 11:42:50 AM

bts için bu fırsat değerlendirilebilir. fiyatı şu anda cidden çok ucuz. böyle bi şeyin fiyatı baya artıracağını düşünüyorum. umarım gerçekleşir.
Gokhan34
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
November 12, 2017, 11:53:46 AM

Şimdi EOS ile BTS birleşip farklı bi coin mi çıkacak yoksa iki coinde ayrı ayrı mı gelişecek yani hangisinden almak mantıklı. İkisininde fiyatlari cok dusuk
hhk1045 (OP)
Hero Member

View Profile
November 12, 2017, 12:26:28 PM

Şimdi EOS ile BTS birleşip farklı bi coin mi çıkacak yoksa iki coinde ayrı ayrı mı gelişecek yani hangisinden almak mantıklı. İkisininde fiyatlari cok dusuk

Şunu belirtmekte fayda var Eos ve Bts yi iki teraziye koyduğunda Eos baya baya ağır basıyor. Ethereum'un tartışıldığı şu günlerde EOS'un çıkması acaba dedirtmiyor değil.
Lakin;  Bitshares konusunda, çoğunluk Eos teknolojisinin Bitshares altyapısına entegre edilmesi ve Bitshares 3.0 geliştirilmesi yönünde EOS'ta ayrı bir proje olarak yoluna devam etmeli diyorlar. Bence öyle de olacaktır. EOS ve Bitshares aynı adamın elinden çıktığına göre sıkıntı çıkmayacaktır. Dan Larimer'ı takip etmekte fayda var. EOS ve Bitshares gelecekte baya gündeme gelecek gibi. Birleşip tek bir coin olmaları zor ancak iki projede teknolojik altyapıda birleşebilir ve Samanyolu galaksisi dışına doğru uçuşa geçebilirler.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
November 12, 2017, 11:52:45 PM

Bu eos eth tabanlı değil mi nasıl ethereumu geçecek ben o kısmı anlamadım. Eosu düştükten toplamıştım. Şimdiden %100 kardayım.

BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 13, 2017, 01:05:59 AM

BTS şuan çöplüğün dibini karıştırıyor. Aylardır yalamadığı dip kalmadı. Eğer bu olay ciddiyse ve gerçekleşirse muhteşem bir fırsat doğar. Fazla beklenti içinde olmamakta fayda var ama en kötü 3x yapar. O da bize yeter Smiley Takipteyim
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
November 13, 2017, 02:42:58 AM

Bu eos eth tabanlı değil mi nasıl ethereumu geçecek ben o kısmı anlamadım. Eosu düştükten toplamıştım. Şimdiden %100 kardayım.

Valla benim de pek bilgim yok bu eosa bir bakayım dedim nedir ne değildir diye ethereum tabanlı bir tokenmiş ben de merak ettim nasıl geçecek ethereumu?
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
November 13, 2017, 02:48:33 AM

bts bittrexe dönecek mi acaba hala kaldırmadılar listeden, alım-satım olmasa da duruyor
hhk1045 (OP)
Hero Member

View Profile
November 13, 2017, 05:37:13 AM

bts bittrexe dönecek mi acaba hala kaldırmadılar listeden, alım-satım olmasa da duruyor

Elbet donecektir Bitsharesin son zamanda merkezsiz borsasinda islem hacminin artmasi ile Bittrexin Bitshares dex'i bir rakip olarak gordugu bu yuzden dondurdugu konusuluyor ama donerse cok guzel pump yasanabilir.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
November 13, 2017, 05:50:08 AM

profesyönel yaklaşmak lazım bence ve bir yatırımcı duman gördüğü her yere azdaolsa  yatırım yapmalı diye düşünüyorum bakarsınız yanıyordur
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
November 13, 2017, 07:06:14 AM

EOS'un yazılımı daha bitecek, üzerinde projeler çıkacak, her proje gibi üzerinde çalışıldıkça eksileri/bugları ortaya çıkacak ve bunlar çözülecek de ondan sonra zaten halihazırda deli gibi geliştirilen, sürekli Plasma gibi çığır açan EIP'ler sunulan ve işlem hacmi Bitcoin'i geçmiş bir zincirden bahseiyorsunuz. Zaten EOS'un Ethereum'u eleştirdiği ve bu eleştirdiği noktaları düzeltmek adına geliştirdiğini iddia ettiği çözümler, sharding gibi, Ethereum'da EOS çıkmadan önceden beri geliştiriliyor.

+ EOS artamaz ya da başarılı olmaz demiyorum. Ancak Ethereum killer değildir. Bu piyasada hiçbir coin birbirinin killerı değildir. Zannediyorum bunu Bitcoin'in bu kadar geri kalmış teknolojisine rağmen tahtını bırakmamasından da anlıyoruz.
+ EOS'un yaratıcısı Daniel Larimer, projelerini istikrarlı bir şekilde geliştirmek adına pek iyi repütasyonu olan bir insan değil.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
November 13, 2017, 07:23:32 AM

EOS'un yazılımı daha bitecek, üzerinde projeler çıkacak, her proje gibi üzerinde çalışıldıkça eksileri/bugları ortaya çıkacak ve bunlar çözülecek de ondan sonra zaten halihazırda deli gibi geliştirilen, sürekli Plasma gibi çığır açan EIP'ler sunulan ve işlem hacmi Bitcoin'i geçmiş bir zincirden bahseiyorsunuz. Zaten EOS'un Ethereum'u eleştirdiği ve bu eleştirdiği noktaları düzeltmek adına geliştirdiğini iddia ettiği çözümler, sharding gibi, Ethereum'da EOS çıkmadan önceden beri geliştiriliyor.

+ EOS artamaz ya da başarılı olmaz demiyorum. Ancak Ethereum killer değildir. Bu piyasada hiçbir coin birbirinin killerı değildir. Zannediyorum bunu Bitcoin'in bu kadar geri kalmış teknolojisine rağmen tahtını bırakmamasından da anlıyoruz.
+ EOS'un yaratıcısı Daniel Larimer, projelerini istikrarlı bir şekilde geliştirmek adına pek iyi repütasyonu olan bir insan değil.

çok doğru bir tespit olmuş. özellikle bitcoin örneğiniz çok doğru.
ayrıca hep söylediğim gibi eth bitmesi piyasada assetlerin yüzde 95 neredeyse silinmesi demek Cheesy buda pek olası değil .
o kadar asseti silinmesi için oldukça süre geçmeli ve eth hiç geliştirimemesi gerek ki buda gerçekçi bir bakış açısı olmaz.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
November 13, 2017, 08:18:58 AM

Eos'un ilginç ico süreci bitmeden fiyatının artması zor. Son dönem harici devamlı düşüşte.
Yukarıda bir soru vardı EOS şu an ethereum tabanlı proje tamamlanınca swap yapılır muhtemelen .

dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
November 13, 2017, 11:40:09 AM

çok doğru bir tespit olmuş. özellikle bitcoin örneğiniz çok doğru.
ayrıca hep söylediğim gibi eth bitmesi piyasada assetlerin yüzde 95 neredeyse silinmesi demek Cheesy buda pek olası değil .
o kadar asseti silinmesi için oldukça süre geçmeli ve eth hiç geliştirimemesi gerek ki buda gerçekçi bir bakış açısı olmaz.

Evet ethereum'un bitmesi olayı bayağı abartılı olmuş. Bu kadar projeden sonra ethereum'un bitmesi, internetsiz bir dünya gibi bir şey olur herhalde kripto paralar için. Devasa yatırım topladılar ethereum zincirindeki projeler. Hepsi 3-5 bir şey atsa tamamdır Smiley
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
November 13, 2017, 01:19:51 PM

Bitshare in sistemin de virüs olduğu için Bittrex ten çıkarıldığını hatırlıyorum. O yüzden fiyatı bu kadar düşük. Eğer bu sorunu halledip Bittrex e girip birde Eos ile bu anlaşmayı yaparsa oldukça olumlu bir gelişme olur.

Eos içinse  henüz ETH ye rakip olabilcek konumda değil diye düşünüyorum. Kaldı ki ETH belki 1-2 ay içinde bir sıçrama olabilir.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: