Bitcoin Forum
May 12, 2024, 11:41:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Son 365 Günde Yüzde 3300 Değer Kazanan Ethereum Nedir?  (Read 1001 times)
Teos
Member
**

Activity: 202
Merit: 17

View Profile
November 14, 2017, 07:41:23 PM

33 kat artmış olabilir ama an itibarı ile 1 ether üretmenin maliyeti neredeyse 250$. Fiyatı artmazsa madencilerin ilgisi azalacaktır, bence fiyatı düşük kalıyor yakın zamanda 400$'ı geçmesi lazım.
1715514061
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715514061
Reply with quote  #2

1715514061
Report to moderator
1715514061
Hero Member
*

Ignore
1715514061
Reply with quote  #2

1715514061
Report to moderator
1715514061
Hero Member
*

Ignore
1715514061
Reply with quote  #2

1715514061
Report to moderator
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715514061
Hero Member
*

Ignore
1715514061
Reply with quote  #2

1715514061
Report to moderator
temurmelik46
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
November 14, 2017, 08:25:45 PM

Ethereum a karşı ön yargım vardı ama burada paylaşılan bilgileri okuyunca nedense almak geldi içimden ufak ufak da olsa alacağım,btc trenine yetişemedik belki ethereum yüzümüzü güldürür. Cheesy
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
November 14, 2017, 08:37:07 PM

Arkadaşlar selamlar,

Yeni başlayanlar için faydalı olacağını düşündüğüm bir yazı.

Ethereum'un Bitcoin'den farklarına, Ethereum ICO dönemine, Ethereum fiyat artışına, Ethereum'un akıllı kontrat teknolojisine değiniliyor.

Ethereum Nedir?

Ethereum 2013 yılında kripto para araştırmacısı Vitalik Buterin ve arkadaşları tarafından tasarlanmaya  başlandı. Proje 2015 yılında hayata geçti.

Ethereum Bitcoin gibi açık kaynak kodu kullanır ve işlemler Bitcoin’de olduğu gibi blok zinciri üzerine kaydedilir. Yani kodları herkes görebilir ve yapılan tüm işlemleri herkes inceleyebilir.

https://kriptokoin.in/ethereum-nedir-ethereum-hakkinda-bilmeniz-gerekenler/

Umarım işinize yarar...

Cok Basic olsada guzel bilgiler var yeni arkadaslar icin guzel bir icerik bence bunu baska mecralardada paylasin Eksi donanimhaber falan orada yazilanlari gorunce beni bi gulme aliyor azcik bilgilensinler.

husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
November 14, 2017, 08:55:46 PM

Kripto para işlemlerime başlayalı yaklaşık 3-4 ay oldu ve paramı sürekli Ethereum'da tutuyorum. Ethereum tabanlı birçok girişim varken neden sürekli yerinde sayıyor anlayabilmiş değilim. Sanırım bozdurmamı bekleyen bir hali var Ethereum'un  Grin

Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
November 14, 2017, 09:08:01 PM

Paylaşım için teşekkürler hocam. Çok güzel bir açıklama ve içerik mevcut. Benim gözümde de ethereum bitcoinden sonra en büyük kripto paradır. Geleceği de parlaktır. Şu an 330 dolar civarı olabilir değeri ancak 1 yıl içinde çok rahat 1000 doları bulacaktır benim düşünceme göre.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
mefulu
Member
**

Activity: 76
Merit: 10

View Profile
November 14, 2017, 09:23:19 PM

Hani değer kazandı da? DASH bile ETH'yi geride bıraktı. Madenciler yakında isyan etmeye başlar. Maliyet artmaya başladı. Bir an önce yeni kana ihtiyaç var.
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
November 14, 2017, 09:24:40 PM

Neredeyse tamamen kusursuz bir proje. Arada blockchainde çökmeler olsa da kusursuz bir proje vitalik tam bir dahi. Gönderim hızı müthiş değer kazanmaması için hiçbir neden yok. Zaten başlıkta da artış hızı görülmüş

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
savasay
Member
**

Activity: 61
Merit: 10

View Profile
November 14, 2017, 09:27:07 PM

Ben kısa sürede 500 dolar üzerine çıkmasını bekliyorum. Uzun süredir uykuda bekliyor. Bir çok coin atak yaparken eth sanki temkinli davranıyor gibi. Ama bunun sonu yükseklerde bitecek Smiley
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
December 11, 2017, 10:18:06 PM

Güzel bir yazı olmul öncelikle, Benim Bitcoinle ethereum arasındaki gördüğüm en büyük farklardan birisi aktarım hızıydı fakat şuan aynı seviyedeler.
Ortada pek bir fark kalmadı
samuel3414
Full Member

Activity: 252

View Profile
December 11, 2017, 11:41:32 PM

Son dönemlerdeki düşüşü hak etmiyor bence ethereum. Bitcoine göre birçok avantajı var aslında. İşlem hızı mesela baya yiksek bitcoine göre. Diğer altcoinlere taban oluyor. bence değeri en kısa zamanda 1000 doları geçmeli.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
December 12, 2017, 12:03:11 AM

ETH'nin değerinin artması dünya çapında kabul görmesi tanınmasıyla mümkün.BTC gibi bir yatırım aracı olarak ses getirir duyulursa güzel yerlere gelecektir.Bizim bilmemiz değil sokaktaki vatandaşın Bitcoini nasıl biliyorsa Eth'da bilmesi değerini patlama noktasına getirecektir.2018 ETH'nin yılı olabilir dikkat etmek lazım.
zabisux
Sr. Member

Activity: 401
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
December 12, 2017, 11:24:14 AM

Bu sorunun cevabını ben vereyim: Balondur. Evet arkadaşlar buralara girdim gireli şu gerçeği sonunda anladım bitcoin hariç coinlerin gerçek dünya kullanımı sıfıra yakın olduğundan alayı balon. Ether de. Arada ether alıp satıyorum ama sırf kar için bişey olcağı yok çünkü

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
December 12, 2017, 11:42:45 AM

Şuan coinmaketcap a baktım. Ether in fiyatı yükselmiş. Ethereum yükselişi tutacak olan projelerin İcolarını olumsuz etkileyebilir diye düşünüyorum.
WillBeOk
Full Member

Activity: 168

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 12, 2017, 11:48:18 AM

Ethereumun gönderim hızı ve fee ücreti gerçekten çok düşük(tü). Son zamanlarda hem fee ücreti arttı hemde transfer süresi uzadı bunun nedenide cryptocitties denilen oyun olması lazım. Umarım kısa süre içinde düzeltilir.
h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
December 12, 2017, 11:59:12 AM

ethereum şuan değerinin çok altında. networkü olsun diğer özellikleri olsun piyasadaki sayılı değerli coinlerden biri. şu ltcye eos'a vs. bakıyorum. yani ortada hiç bir şey yokken artıyorlar. ethe bakıyorum olduğu yerde sayıyor. adalet değil yani.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: