Bitcoin Forum
June 01, 2024, 03:19:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN][ICOS] ICOStop - ICO Yatırımları İçin Güvenilir Geçit  (Read 191 times)
Bonzai (OP)
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

Presale Starts on 30th of November

View Profile
November 13, 2017, 09:47:10 AM

Bu, ICOStop'a (Singapur'da kurulu bir ICO aracı platformu) [/ b] bir giriş niteliğindedir. Şu anda geliştirme aşamamız bitti ve önümüzdeki ay ilk projemizi başlatmayı planlıyoruz.

Şu anda faaliyet gösteren ICO aracılık platformları oldukça az olsa da, yatırımcıların karşı karşıya kaldıkları zorluklar ve sakıncalar var. ICOStop, bu zorlukları ortadan kaldırmayı ve halka daha basit ve daha güvenli bir yatırım geçidi sağlamayı amaçlıyor.

ICOStop aşağıda belirtilen iki önemli sorunu çözmeyi amaçlıyor:
  • Karmaşık katılım süreci ve rahatsız edici kullanıcı arayüzü
  • Sahte ICO projelerine katılım risklerini azaltmak

Her gün 10'dan fazla yeni ICO projesi çıkıyor. Genel ICO yatırım ortamı düzenli yatırımcıların bile katılabilmesi için barın her zamankinden daha yüksek bir seviyeye gelmesine neden oluyor. Boş vaatler ve anlamsızca uzun bir yol haritası dışında bir sonraki Ethereum veya Bitcoin olduğunu da iddia eden çok fazla ICO var. Bunun dışında, yatırımcılar, karmaşık kullanıcı arayüzü ve uzun KYC süreçleri nedeniyle, katılmaları arzu edilecek belirli ICO'lara katılmanın bir yolunu bulmakta zorlanırlar.

Sorun 1: Karmaşık süreç ve uygun olmayan kullanıcı arabirimi

Yatırımlar elbette yatırımcının takdirine göre yapılmalıdır ve bu nedenle yalnızca kapsamlı araştırma yapıldıktan sonra yapılması gerekir. Ayrıca bu, katılımın karmaşık olması gerektiği anlamına gelmez. ICOStop, basit ve kullanışlı bir kullanıcı arabirimi sağlayarak katılım sürecinde karşılaşabilecekleri herhangi bir zorluğu veya komplikasyonu ortadan kaldırmayı planlıyor. Kullanıcı deneyimi yalnızca platformun işlevselliği için ikinci eldir - ICOStop her ikisini de sağlar.

Çözüm: Basit kullanıcı arayüzü ve kesintisiz kullanıcı deneyimi

Kesintisiz bir platform sağlanması, yatırımcıların aslında kendi ihtiyaçları olana (projeleri araştırmak, tam zamanlı işlerine odaklanmak) daha fazla zaman ayırabilmesini sağlayacaktır. ICOStop platformu elinden geleni yapacaktır.

KYC süreci, adres kanıtı göndermek zorunda kalmadan basitleştirilecektir. Bunun yerine, ID / Passport gönderimi ve selfie gönderimi yapacağız. İmzalanması gereken anlaşma belgeleri, formun fiziksel olarak basılmasına ve yüklenmeden önce taranmasına gerek olmaksızın elektronik olarak yapılabilecektir.

Sorun 2: Sahte ICO projeleri riski
Yatırım yapmak, yüksek kazançlı geri dönüşler sağlayabilir ama risklidir. İnsanların bir yatırımda para kaybetme riskini tamamen ortadan kaldırmak imkânsız olsa da, mümkün olduğu kadar riskleri azaltmak için bir yatırımcının yapabileceği bazı eylemler vardır.

ICO yatırımları, finansal pazardaki geleneksel yatırımlarla karşılaştırıldığında, çok zor ve tehlikeli kabul edilebilir.

ICO yatırımı için en büyük endişelerden ikisi:
  • Hackleme ve DDOS saldırıları gibi karşı taraf riski
  • Kayıp yaşamanıza neden olan sahte projelere para yatırma

Elbette, bir yatırımcı projeyle ilgili kapsamlı araştırma yapmak için zaman harcarsa bu riskler azaltılabilir. Bununla birlikte, çoğu insanın dikkat etmesi gereken diğer tam zamanlı işler vardır ve blok zincir endüstrisini sürekli takip etmek ve sayısız yeni ICO'ların incelenmesi büyük bir güçlük haline gelebilir. Biraz araştırma yapacak zaman olsa bile, normal yatırımcıların bazı projelerde karşılaşabilecekleri potansiyel tehlikeleri anlamaları zordur.

Çözüm: Ön ICO taraması

ICOStop'taki ekip üyelerimiz geleneksel finansal piyasa yanı sıra kripto para yatırımlarında yıllarca tecrübe kazanmıştır. Çoğu ICO platformu, işletmelerin gerçekten şeffaf bir şekilde nasıl çalıştığını ve geliştiricilerin gerçekte ne önermeye istekli olduklarını anlamaları için gereken uygun ölçümler olmadan mümkün olduğunca çok ICO'yu listeleme eğilimindedir.

ICOStop kişisel olarak potansiyel ICO müşterilerinin geliştirme ve yönetim ekipleriyle irtibat kurarak ön ICO taramasını yapar ve profesyonel ve kişisel bir meselede görüşmek için onlarla doğrudan görüşür. Bu, projenin bütünlüğünü veya gelişim ekibi tarafından verilen sözleri tamamen garanti etmez; ancak bu çaba, sahte ICO projelerine yatırım yapma olasılığını büyük ölçüde azaltır.

ICO yatırımları gerçekten yatırımcılara yüksek getiri getirebilir, ancak tüm yatırımcıların herhangi bir önlem almadan önce olası önlemleri alması esastır. ICOStop, kolaylık, şeffaflık ve güvenlik sağlayarak yatırımcının bu riski azaltmak için normal olarak harcaması gereken zamanı ve çabayı azaltmayı amaçlamaktadır.

İlk projemiz Kasım ayında başlayacak. Platformla ilgili daha fazla ayrıntı ve güncelleme için lütfen blogumuzu takip edin.
medium.com/@icostop
Bonzai (OP)
Sr. Member

View Profile
November 13, 2017, 09:47:24 AM

Blogumuzu 2 yeni mesajla güncelledik. Lütfen aşağıdaki bağlantıları kontrol edin.

ICOStop'a ICO katılımı için adım adım rehber:
https://medium.com/@icostop/qtum-wallet-for-ico-participation-b442317059ab

ICO katılımı için Qtum cüzdan talimatları:
https://medium.com/@icostop/step-by-step-guide-to-ico-participation-53ec135f819f

* Platformdaki ilk ICO Qtum ağı üzerine inşa edilmiş bir proje olacaktır.
Bonzai (OP)
Sr. Member

View Profile
November 13, 2017, 09:47:31 AM

Platformumuzda ilk başlatılacak ICO'yu duyurmaktan gurur duyuyoruz: INK Labs Foundation.

Aşağıda INK'nın kısa bir tanıtımı verilmiştir.

" INK vizyonu, farklı uygulamaların mümkün olduğu ve birbirleriyle bir sistemde ilişkilendirildiği Yaratıcı Sektör için blok tabanlı bir altyapı oluşturmak üzere, farklı kullanım durumlarına Egemen Konsorsiyum Blok zincirleri sağlamaktır. Fikri Mülkiyet Varlıkları Değeri, genel blok zincirine (Qtum) dayanılarak, nakit yaratma ve simge yayınlama için güvenilir bir koridor olarak inşa edilmiş ve entegre bir ekosistem haline getirilmiştir. Aynı zamanda çapraz zincir protokolü, halka açık blok zinciri ve konsorsiyum blok zincirleri arasında değer ve bilginin serbestçe akmasını sağlar."

INK resmi website: ink.one

ICOStop platformda INK ICO’nun ilk açılışını yapacaktır.

Platformun planlanan başlatılması gelecek hafta olacaktır.

Yalnızca BTC'yi kabul edeceğiz ve değişim oranı platformumuzun lansmanından önce ilan edilecektir.

Web sitesi açılır açılmaz beyaz listeye alım başlanacak ve ICO süresince devam edecektir. ICOStop'daki ekibimiz KYC belgelerini, ilk açılış token satışını kısa sürede başlatmak için derhal işleyecektir.

Önemli not

Aşağıdaki ülkelerin pasaportlarına sahip olanlar beyaz listeye kabul edilmeyecektir:
Amerika Birleşik Devletleri, Güney Kore, Çin

Satışa katılabilmek için bir Qtum cüzdan adresi oluşturmanız gerekecektir. Token satışı için yanlış bir iade adresi verdiğiniz bir durum olması halinde lütfen destek e-postamıza başvurun:
support@icostop.io

Qtum cüzdanının nasıl oluşturulacağı hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen önceki blog yazımızı ziyaret edin:
https://medium.com/@icostop/qtum-wallet-for-ico-participation-b442317059ab

Platformumuzda başlatacağımız ilk ICO, Qtum tabanlı bir proje olacak.

Aşağıda platformdaki INK ICO'ya nasıl katılacağınıza dair adım adım bir rehber yer almaktadır:
https://medium.com/@icostop/step-by-step-guide-to-ico-participation-53ec135f819f
Bonzai (OP)
Sr. Member

View Profile
November 13, 2017, 09:47:39 AM

ICO'ya web sitemiz aracılığıyla katılabilirsiniz (13 Kasım, 01: 00'da resmi kayıt için açılacaktır):
icostop.io

Bu arada, blogumuzu ziyaret edebilirsiniz:
https://medium.com/@icostop

Platformla ilgili sorularınız ve bilgi almak için telegram kanalımıza katılın:
https://t.me/joinchat/HLe9q0zIwURa3x-LBnxbzw

INK için resmi web sitesinin bağlantısı:
https://ink.one/

Whitepaper:
https://ink.plus/statics/pdf/ink_whitepaper_en.pdf
Pages: [1]
  Print  

Jump to: