Bitcoin Forum
May 28, 2024, 01:44:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: VOXXO: Mobil Müzikçalar Uygulaması  (Read 1708 times)
ToeX
Member
**

Activity: 103
Merit: 10

View Profile
November 22, 2017, 04:46:06 AM

Bence güzel düşünülmüş bir proje forumda daha ne olduğunu bilmeden farklı projolere 3-5 eth attım diyen insanlar vardı onun yerine Türk oldukları için Voxxo Desteklesinler bari.
enfarktus (OP)
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
November 22, 2017, 06:26:40 AM

İlk başlık silinince airdrop aşkına insanlar buraya akın etmiş demek ki. Valla aklı olan proje airdropa bulaşmaz, airdropun reklam amacıyla kullanılması bana saçma geliyor. Bu airdrop meselesi bende antipati yaratmaya başladı.  Bu süreç devam ederse yakında forum tamamen kullanılmaz hale gelecektir.

airdrop olaylarının çoğu tokat ..doğru..ciddi projeler için imaj sarsar mı bu da tartışılabilir...ama ciddi para kaldıranlar var ben de hatır sayılı paralar kazandım...bu önyargıları aşın artık  Grin

Benimki önyargı değil hocam, airdroplardan ben de sizin gibi epey bir şey kazandım. Ama bu durum altcoinlere yatırım yapan insanlar için de tehlikeli bir hal aldı. Hemen hemen hepimiz airdrop'dan gelen coini borsaya çıktığı an satmanın hesabını yapıyoruz. Böyle bir ortamda kim neden bir coine yatırım yapsın?
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
November 22, 2017, 06:39:43 AM

fikir olarak tutacağını hiç sanmyrm ama şu piyasada buna bakan yok. ekibi galiba türkmüş inşallah başarılı olurlar.
_cryptocurrency_
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
November 22, 2017, 12:47:11 PM

fikir olarak tutacağını hiç sanmyrm ama şu piyasada buna bakan yok. ekibi galiba türkmüş inşallah başarılı olurlar.
Şu bir gerçek ki 2-3 yıl içerisinde blockchain, her türlü alışkanlıklarımızı değiştirecek. Kripto paralar ile üretilmiş tüm servis ve uygulamalar, şu anda gündelik yaşantımızda kullandıklarımızın yerini almaya başlayacak. O yüzden proje patlaması yaşanıyor. Aklınıza gelebilecek her türlü uygulamayı daha modern haliyle, eksikliklerini gidererek kripto para ile piyasaya sürmek yapılabilecek en mantıklı işlerden bir tanesi. Bu Voxxo tutar veya tutmaz ,buna topluluk karar verecek ve bunu tabi ki kimse önceden kestiremez ama Voxxo üzerinde çalışan ekip, şu an bilinen en popüler müzik çalar uygulamasının eksiklerini iyi bir şekilde görmüş ve buna daha iyi çözümler getirerek kripto para desteğiyle piyasaya sürmek için canla başla çalışıyor. Her ne kadar ekip Türk diye direk eleştirmeye başlasanız da proje ekibinin başındaki isim bu konuda çok deneyimli. Hedeflerin gerçekleşmesini öngörebilmek için tabi ki çok erken ama yakın takipte kalmakta fayda var.
Defloration
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
November 22, 2017, 01:00:06 PM

Kesinlikle tutmaz. Halihazırda kullanılan spotify ve fizy varken alternatif uygulamalar gereksiz bnce. Soundcloud bile bitişlerini yaşıyor yani
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
November 22, 2017, 01:02:54 PM

Hakkınızda hayırlısı olsun.  Projeniz de başarılar . Spotify ve fizy erine muadillere her zaman ihtiyaç var . Yeniliklere açık olan çok fazla insan var . Düzenli bir şekilde çalışırsanız başarılı olacağı konusunda güvenim var .
forgortor
Full Member

Activity: 256
Merit: 100

View Profile WWW
November 22, 2017, 10:00:47 PM

İlk olarak akla yatkın vizyonu olan bir proje ,siteleride gayet güzel ,reklamını iyi yapar icoda hedefine ulaşırsa bence başarılı olurlar, , imzasına katıldıgım gibi, icosunada katılmayı düşünüyorum..
Shcirocco
Member
**

Activity: 120
Merit: 11

View Profile
November 22, 2017, 11:57:46 PM

Müzik sektöründe kripto dünyayı kullanarak değer kazanmaya ve verimli olmaya hazır yeteri kadar proje yok.
Bu proje de bunun öncülerinden olabileceğine inanıyorum.Proje ile igili ayrıntı ve potansiyelini iyi anlayabilirseniz sizi de etkileyebilme ihtimali olan bir proje olduğunu göreceksiniz.Umarım başarıya ulaşabilen ve günlük hayatımıza giren bir proje olur.Başarılar diliyorum.
papadoc
Member
**

Activity: 364

View Profile
November 23, 2017, 11:26:32 AM

projenin içeriğini beğendim ve imza kampanyasına katıldım umarım başarılı olurlar
bitcoin_info
Member
**

Activity: 253

View Profile
November 23, 2017, 11:35:24 AM

türklerin çıkardığı he projeyi destekliyorum. umarım başarılı olur.
mirageTT
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
December 11, 2017, 07:44:51 PM

valla bu işlerde yeniyim ama otilia'yı falan paylaşmışlar, mobil uygulamanın yanında konser yatrırımı falan da vadediyor ilginç...
DC Comics
Full Member

Activity: 182

DIW - Decentralized Security

View Profile
December 11, 2017, 08:29:31 PM

Spotfy gibi bi uygulama zaten hali hazırda mevcut ve çoğu kişi zaten bu uygulamayı kullanmakta. Piyasaya tutunması bence çok çok zor olacaktır ama ters köşe yapar umarım. Başarılar.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
coaxcial
Full Member

Activity: 126

View Profile
December 29, 2017, 10:26:09 AM

Spotify'dan en büyük farkı canlı etkinlikleri de paylaşacak olmaları. Airdrop'una ve ICO suna katıldım. Şuan 4750 tane voxxo var elimde, buralar çok değerlenecek Smiley
jourban
Member
**

Activity: 94

View Profile WWW
December 29, 2017, 08:37:35 PM

Ülkemizin bilişim uzmanlarını destekleyelim.
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
February 07, 2018, 03:41:57 PM

1 ethereum yatırım yaparak projeye kendi adıma destekte bulundum.
İnşallah başarılı olacaklardır.
argurbuz
Member
**

Activity: 196

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
February 07, 2018, 03:49:04 PM

başarılı olma ihtimali yüksek olan bir proje .

Sagaris
Jr. Member
*

Activity: 267
Merit: 6

Crypto Worker

View Profile
February 07, 2018, 04:08:53 PM

Spotify, Apple Music ve Fizy kullanan biri olarak beğendiğimi söyleyebileceğim bir proje. Daha önce birçok proje lanse edildi, aralarından mantıklı görünen ve desteklenmesi gerekenler arasında. En kısa sürede yatırım yapacağım.

If you like it, you can give Merit!
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
February 07, 2018, 04:11:50 PM

ETH nin 300 Dolar olduğu zaman 0.3 civarında bir yatırım yapıp bir miktar almıştım.. Biraz daha kendilerini ve projelerini tanıtır işler yapsalar daha iyi olur diye düşünüyorum. Twitter ve btt de çok fazla aktif değiller.
starnokta
Jr. Member
*

Activity: 57
Merit: 2

View Profile WWW
March 22, 2018, 01:56:48 PM

nerde bu ekip ne twiter ne telegram hiçbiyerde yoklar
böyle icomu olur bounty lar 21martta açıklanacak dediler o da yok voxxo grubu tüydü galiba..
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
March 22, 2018, 02:25:21 PM

nerde bu ekip ne twiter ne telegram hiçbiyerde yoklar
böyle icomu olur bounty lar 21martta açıklanacak dediler o da yok voxxo grubu tüydü galiba..

Konusunda ICO'nun uzatıldığı yazıyor. Topladıkları para yeterli gelmemiş herhalde. Tamamı Türk ekip olmasına rağmen burada temsilcisi olmaması da garip.
"ICO is extended to 06.06.2018."
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: