Bitcoin Forum
May 14, 2024, 04:10:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bismuth  (Read 251 times)
hasanacar (OP)
Newbie
*

Activity: 101
Merit: 0

View Profile WWW
November 14, 2017, 09:12:10 AM

Bismuth ile 24000 fiyatında tanıştım. Şu an 5000-6000 aralığında. Önemli bir alım fırsatı. Projeyi araştırıp incelersiniz. Büyük bir firma tarafından satın alınacak özel bir proje söyleyin deseniz BIS ilk söyleyeceğim aday olurdu. Madenciliği yapılabiliyor. Gerisi size kalmış. Kısa sürede x3 yapar. Basitçe.  Wink

Yatırım tavsiyesi değil tamamen hayal ürünüdür, kendi gerçekliğimde.

(iş bu başlık cryptopia başlığında bir arkadaşın BIS'ten bahsetmesi üzerine açıldı.)
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 14, 2017, 11:09:40 AM

Bir araştırma yapmadım kısa vadede bu kadar yükseliş yaparsa çok iyi olur. Araştırıp alınabilir

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
Smoke06
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
November 14, 2017, 01:01:53 PM

Önce projeyi araştırma taraftarıyım. Sizden duyuyorum bu ismi ilk defa. Ekibe falan bakarım yapacakları proje ne kadar orjinal ve hayata geçirilebilir onuda öğrendikten sonra ufak bi miktar alım yapabilirim. Eğer düşündüğünüz gibi kısa sürede bu kârı elde etirirse ne âlâ. Kar değil de zarar etirirsede sıkıntı olmaz benim için ufak bi yatırım yapmayı düşünüyorum. O da belki.
shewadiwadi
Full Member

Activity: 332
Merit: 108

View Profile
November 14, 2017, 01:11:04 PM

Konusu zaten açılmıştı aylar önce. Ufak bir aramayla bulabilirdin: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2061593.msg20574767#msg20574767

Forumda ilgi göreceğini düşünmüyorum. İlk zaman girip 5 haneli güzel paralar kaldırmıştım cpu mining ile. Bu da forumdaki çoğu insanın vizyonunu ortaya koyuyor aslında. Sürüye dahil olursanız elinize verirler wavesleri, stratisleri, primalbaseleri aylarca beklerseniz, bagholder olursunuz. Adam gibi araştıran yok, araştıranlar da pek paylaşma niyetinde değil normal olarak.

Şu an closed source gpu mining yapıyorlar. Miner ı da 5 btc den satan var. Çok anlamlı değil madenciliği fakat satın alınabilir. Geliştiricisinden tüm takımına herkesi tanıyorum. Son zamanlarda ilgilenmedim ama bir yol haritası yayınlayacaklardı. Ciddi bir şeyler olursa fiyat artar. Ama olmazsa daha da düşer. Zaten günde yaklaşık 20bin coin giriyor piyasaya ve buy support yok.

Sorunuz varsa sormaktan çekinmeyin, cevaplarım...
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
November 14, 2017, 04:44:19 PM

Hasanacar dostum, Alıs ı kaçırdım, bari buna yetişelim. paylaşımın için teşekkürler...
kesh.zombie
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
November 14, 2017, 06:28:19 PM

hocam kaliteli paylaşımlarınız için teşekkür etmek istedim. en son alisi paylaşmıştınız hatırladığım kadarıyla. farklı proje önerileri görmek güzel oluyor gerçekten.bu coini de araştıracağım bakalım.

,........
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
November 14, 2017, 07:57:05 PM

Gerçekten Alıs tan sonra bunu da takip edeceğim, teşekkür ederim.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: