Bitcoin Forum
May 25, 2024, 07:19:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] Bitcore (BTX)  (Read 14088 times)
erhansahin.tr
Member
**

Activity: 68
Merit: 10

View Profile
November 20, 2017, 01:13:17 PM

5 dolardan beri takip ediyorum 30 dolardan alım emri verdim şimdi düşüyor ne bahtsız adamım ya ben.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
November 20, 2017, 04:17:01 PM

Düşüş devam edecek gibi. Takip ediyorum bende alt sınırdan almayı düşünüyorum. Ekibin yüklü miktarda çekim yaptığı haberi fiyatı düşürdü.

yobit.net is banned from signatures
bitcamilo (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
November 20, 2017, 05:39:10 PM

An itibari ile Bitcore HitBtc'ye eklendi, şu andan itibaren fiyatın nereye gideceğini kestiremeyiz ancak herkesin bu gelişmeyi beklediğini özellikle belirtmem gerekiyor, normal şartlarda böyle şeyleri sevmem ama kesinlikle bu coin ile çok büyük beklentiler var değerlendirmenizi tavsiye ederim.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
November 20, 2017, 05:49:23 PM

Ben fazla bir artış beklemiyorum. Zaten fiyat çok şişmişti. Normal değerlerine gelecek gibi.Bana göre azar azar artması daha güzel oluyor. 1-2 günde 6x yapmıştı.

yobit.net is banned from signatures
bitcamilo (OP)
Full Member

View Profile
November 20, 2017, 05:51:52 PM

Ben fazla bir artış beklemiyorum. Zaten fiyat çok şişmişti. Normal değerlerine gelecek gibi.Bana göre azar azar artması daha güzel oluyor. 1-2 günde 6x yapmıştı.

İlk aşamada kar satışlarının gelmesi muhtemel ancak sonrasında tekrar yukarı yönlü bir ivme olacağını düşünüyorum.
EquusAsillus
Newbie
*

Activity: 51
Merit: 0

View Profile
November 20, 2017, 09:46:09 PM

Btx’e yatırım yapanlardan birisi benim Smiley açıkça söylemek gerekirse 1.3 btc ile girdim ve bu akşama kadar hitbtc’ye girene kadar aklımdan şüpheler dolandırılma hissiyatı yüzünden gözüme kaç gündür uyku girmedi ha şu anda hala zarardayım ama hitbtc’ye girdi ve güvenimi kazandı ekip çalışıyor.  ilerde borsalara girip şirketlerle anlaşma yapabilirlerse ki kendileri gördüğüm kadarıyla Alman ve paraları oldukça hızlı aktarım yapılabiliyor ve 16 milyon üretim kapasitesi ile ilerde muhtemelen adını sıkça duyacağız. Şu anda görünüşe göre şubata kadar %3 %4 %5 %6 airdrop verilecek havuzdaki paralar bitmezse devam eder. Amaçları insanları dolandırmak değilse ekip güzel illa iyi yerlere geleceklerdir.
bitcamilo (OP)
Full Member

View Profile
November 21, 2017, 06:50:28 AM

Bitcore'un başındaki ekip neredeyse hiç uyumuyor, sürekli forumda online gibiler, dünkü %3'lük airdrop dağıtımı ile birlikte HitBtc haberi olumlu bir hava estirdi şimdi gözler bitfinex, poloneix gibi borsalarda. Eğer dev takımı bu azimle çalışmaya devam ederse önü çok açık ve coinin fiyatı da kapasitesine göre çok ama çok düşük, yavaş ama emin adımlarla ilerleyecek bence.
EquusAsillus
Newbie
*

View Profile
November 22, 2017, 06:32:40 PM

https://barterdex.supernet.org/ bugün buraya kaydolmuşlar. Bu sefer yaptıkları şeyleri insanlarla paylaşmıyorlar yapıyolar geçiyolar Smiley aksi halde bir beklenti oluyor HitBtc olayında görüldüğü gibi HitBtc'de sıkıntı çıktı ve insanlar beklentileri suya düştü ve gemiden indiler. bu yüzden 25-30$ dolar arasında gidip gidip geliyor. Neyse yeni olan ne varsa burda eklemeye çalışacağım
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
November 22, 2017, 07:03:22 PM

Fiyat çok şişik duruyor biraz insin toplayacağım. Haftalık %3 bonus yeter aslında.Fiyatın biraz daha düşmesini bekliyorum.

alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
November 22, 2017, 09:39:56 PM

Fiyatt fazla ıncegını dusunmuyorum ne olacagı bellı de olmaz bıanda fırlayabılırde oyle duruyor.
garipbiri
Member
**

Activity: 105

View Profile
November 22, 2017, 10:53:23 PM

Bu coini mesela hitbtc'den alsak yine haftada yüzde 3 bonus veriyor mu? İlla cüzdan kurma sıkıntısı olmayacksa harika olur.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
November 22, 2017, 11:15:31 PM

Haberleri güzel pompaladılar. Ana forumda da bir kaç yerde de denk geldi Bitcore. Dikkat edilmesi gereken fiyatlarda. Benim görüşüm ilk yükseliş trendinin bittiği ve bir miktar dinleneceği yere doğru fiyatın esneyeceği. Biraz daha araştıracağım bakalım.
EquusAsillus
Newbie
*

View Profile
November 23, 2017, 01:18:35 AM

Haberleri güzel pompaladılar. Ana forumda da bir kaç yerde de denk geldi Bitcore. Dikkat edilmesi gereken fiyatlarda. Benim görüşüm ilk yükseliş trendinin bittiği ve bir miktar dinleneceği yere doğru fiyatın esneyeceği. Biraz daha araştıracağım bakalım.

Şöyle anlatayım geçen hafta HitBtc muhabbeti dönüyodu değeri 30-40usd arasıydı. sonradan giremedi problemler filan çıktı galiba ve değeri 22usd'ye kadar düştü. orta 21-21milyonluk hacim kaya gibi durdu(ordaki zararım en az 10bin liraydı) sonra HitBtc'ye girdi fiyat devamlı 26-28$ arasında. ve şu anki hacim 31milyonun üzerinde bu pazartesi dağıtılacak %3 airdroptan sonra hacime bakmak gerek eğer her hafta hacim 10milyon artarsa ben insanların talep edeceğini düşünüyorum. şu anki mantıkta 100 tane alırsa martın ortalarında kendisini telafi edip kar ettiriyor. bence şu an sadece reklamı eksik.

insanların kafalarında airdrop muhabbeti ne zamana kadar sürecek diye soru işareti var https://chainz.cryptoid.info/btx/address.dws?262.htm şu adrese bakın içinde 5.148.981 tane btx var işte bu havuz. eğer para insanlar tarafından kabul görünürse bu havuz çabuk bitecektir eğer alanlar aldıklarını satmazlarsa her ay %1 artacak şekilde airdroplarını alacaklardır. ( çünkü airdrop meselesi benimde aklımdaydı)
bitcamilo (OP)
Full Member

View Profile
November 24, 2017, 10:13:56 PM

Pazartesi gelecek olan airdropun da etkisiyle Bitcore yeniden yükselişe geçti şu anda 36$ civarında, ayrıca QBTC.com da Bitcore'u eklemiş 24 saatte %15 değer kazandı muhtemelen Pazartesi gününe kadar da yükselmeye devam edecek, eğer her şey yolunda giderse Pazartesiden sonra daha da yükseleceğini düşünüyorum sırf airdrop nedeniyle alanlar satmak istemiyor şu anda tek ihtiyacı biraz daha reklam.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
November 24, 2017, 10:17:57 PM

6$ ken 50 tane almıştım. %25 lik bonustan sonra karı görünce satmistim. Şimdiki geldiği fiyata bak .

oinokhoe
Member
**

Activity: 140

View Profile
November 24, 2017, 10:34:24 PM

bitcoini geçemez ama aldığı ivme ile güzel yerlere gelecek belli.
EquusAsillus
Newbie
*

View Profile
November 24, 2017, 10:53:09 PM

Aralık ayında büyük bir borsaya gireceğini ümit ediyorum. Girerse durum farklı olurmu bilmiyorum ama şu anda coinmarketcapin ilk 50 listesinde bütün büyük coinler büyük borsadalar.

Dün Qbtc.com borsasına girmişler(Galiba Çin). bugün android poker oyununa eklettirmişler. Ekipleri küçük küçük çalışıyor. Almanları arkasına alırlarsa güzel yerlere gelirler Smiley
wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
November 24, 2017, 10:57:09 PM

5 dolardan beri takip ediyorum 30 dolardan alım emri verdim şimdi düşüyor ne bahtsız adamım ya ben.

umarım satmamışsınızdır elinizdekileri çünkü yine fiyatı yükseliş trendine girmiş gibi gözüküyor tekrar 40 dolarları zorlayaiblir, zararına satmayın bu coini illaki değerlenir.

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
bitcamilo (OP)
Full Member

View Profile
November 25, 2017, 01:17:45 PM

Şu anda Bitcore uçuşa geçti Pazartesi gününe kadar ciddi yükseliş olmasını bekliyorum özellikle Airdrop nedeniyle ilgilenenlere duyurulur.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
November 25, 2017, 01:40:10 PM

Aynen oyle aırdrop olması ınsanları tesfık edıyor almaya bıde her ay artarak gıdıyor aralıkda yuzde 4 ocakda 5 subatta 6 gıbı 5 mılyon token bıtene kdr devam edıcekms
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: