Bitcoin Forum
June 28, 2024, 04:04:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Enjin Coin fiyat, tartışma ve spekülasyon alanı  (Read 15335 times)
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
November 20, 2017, 12:34:32 AM

Icoda bonusu fazla mı dağıttılar. Etherdeltaya girer girmez dump yemişti.Yada kalan tokenleri proue sahipleri elden çıkarıp onlar mı dump yaptılar

coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
November 20, 2017, 04:43:27 AM

Ico fiyatına baktım da tam net şeyi bulamadım dolar bazında ico fiyatı neydi arkadaşlar bilgisi olan var mı? Yakın zamanda en azından bir 100 dolarlık alma amacım var eğer fiyatı iconun altında seyretmeye devam ederse bikaç gün daha.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
November 20, 2017, 09:36:40 AM

Ico fiyatına baktım da tam net şeyi bulamadım dolar bazında ico fiyatı neydi arkadaşlar bilgisi olan var mı? Yakın zamanda en azından bir 100 dolarlık alma amacım var eğer fiyatı iconun altında seyretmeye devam ederse bikaç gün daha.

ico da 1 ETH = 6000 ENJ idi.
su anda 1 ETH = 15000 ENJ civarında.
o da artmış haliyle.telegramdaki pump gruplarında al al diye cok döndü onun sayesinde birazda ayakta.
250 satlara geri düşerse bir miktar almayı dusunuyorum bende.
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
November 20, 2017, 10:10:28 AM

ico da 1 ETH = 6000 ENJ idi.
su anda 1 ETH = 15000 ENJ civarında.
o da artmış haliyle.telegramdaki pump gruplarında al al diye cok döndü onun sayesinde birazda ayakta.
250 satlara geri düşerse bir miktar almayı dusunuyorum bende.
Sagolun hocam, ico fiyatına göre baya düşmüş evet, eski yerine bile gelse x2 si var. Ama bu projede neden x5 x10 bekleniyor bunu araştırmış olan varsa bilgilendireblir mi forumu, 1 milyar token sayısı olunca insan girmekte baya tereddüt ediyor. Ama büyük haberler vardır takım bunu başarıcak sağlam adamlardır ozaman bu risk alınır.
msahin35
Member
**

Activity: 99
Merit: 10

View Profile
November 22, 2017, 01:14:01 AM

icodan bir eth almıştım. :-( Şimdi artsın diye bekleyeceğiz. İnşallah beklediğimize değer
CoinSlayer
Member
**

Activity: 238

View Profile
November 22, 2017, 06:45:19 AM

arkadaşlar sizce bu coin çöp oalbilirmi? bir miktar alayım diyrm ama çöp olma durumu varmı?
byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
November 22, 2017, 11:07:13 AM

Herkes coin için iyi demiş de neden iyi neden yatırım yapılabilir, başlığı açan arkadaş bilgi verebilirse iyi olur.
bitkointr
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
November 22, 2017, 12:31:43 PM

Son anda icoya giremediğim tarihleri karıştırmışım. Şimdi iyi oldu daha düşükten aldım. Ben umutlıyum.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
November 22, 2017, 12:39:58 PM

Son anda icoya giremediğim tarihleri karıştırmışım. Şimdi iyi oldu daha düşükten aldım. Ben umutlıyum.

Ne olarak is yapiyor bu coin?

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Katsumoto
Member
**

Activity: 182

View Profile
December 30, 2017, 07:33:17 PM
Last edit: December 30, 2017, 07:52:23 PM by Katsumoto

Oyun dünyası üzerine bir proje. Mesela Minecraft'a plugin yazıyorlar. Cep telefonundaki TL ile appstore veya google play'da uygulama içi satın almak gibi şeyler olacak. PC ve mobil oyun geliştiricileri için modül vs. yazıyorlar sanırım. İleri de ses getirebilir. Toplamda 1 milyar coin var. Birkaç büyük borsa da şuan işlem görüyor. 6 ay sonra diğerlerine de girecektir ve o zamanlar şuan ki fiyatının 5-10 katına çıkabilir. Geliştirici ekibi işini iyi yaparsa marketcap'de ilk 30'a girmesi uzun sürmeyecektir.
https://www.enjin.com/game/minecraft-website-builder

Adamlar enjin ile alakalı tüm domainleri satın almışlar. Enjin.com 1997 yılında alınmış. İyi para vermişlerdir. Geliştiricileri alt yapıyı düşünmüşler. Diğerleri gibi bir .io uzantılı ucuza domaini kapatmamışlar. Yani balon bir proje değil. Coinlerin çoğu saçmadır, geliştiricilerini biliyorum, yeterli parayı kazanınca hoop başka projeye geçiyorlar. Altıma lüks araba çektim şimdi de California'dan bir ev alayım düşüncesindeler... Enjin ise uçuk bir coin değil, mesela sia coin uçuk ve saçmadır çünkü dünya'da amazon, azure dahası akamai gibi büyük devler varken sia'ya ancak sie derler.. Bu coin ise 2017 Haziran'dan beri planlı olarak geliştiriliyor.
2019 bu coin için iyi bir yıl olabilir. Al-sat değil de köşeye atılacak bir coin. Muhtemelen bir süre göz önünde olmadan ilerleyecektir.
30 Aralık 2017 - $0.15
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 30, 2017, 07:54:17 PM

Oyun dünyası üzerine bir proje. Mesela Minecraft'a plugin yazıyorlar. Cep telefonundaki TL ile appstore veya google play'da uygulama içi satın almak gibi şeyler olacak. PC ve mobil oyun geliştiricileri için modül vs. yazıyorlar sanırım. İleri de ses getirebilir. Toplamda 1 milyar coin var. Birkaç büyük borsa da şuan işlem görüyor. 6 ay sonra diğerlerine de girecektir ve o zamanlar şuan ki fiyatının 5-10 katına çıkabilir. Geliştirici ekibi işini iyi yaparsa marketcap'de ilk 30'a girmesi uzun sürmeyecektir.

Adamlar enjin ile alakalı tüm domainleri satın almışlar. Enjin.com 1997 yılında alınmış. İyi para vermişlerdir. Geliştiricileri alt yapıyı düşünmüşler. Diğerleri gibi bir .io uzantılı ucuza domaini kapatmamışlar. Yani balon bir proje değil. Coinlerin çoğu saçmadır, geliştiricilerini biliyorum, yeterli parayı kazanınca hoop başka projeye geçiyorlar. Altıma lüks araba çektim şimdi de California'dan bir ev alayım düşüncesindeler... Enjin ise uçuk bir coin değil, mesela sia coin uçuk ve saçmadır çünkü dünya'da amazon, azure dahası akamai gibi büyük devler varken sia'ya ancak sie derler.. Bu coin ise 2017 Haziran'dan beri planlı olarak geliştiriliyor.
2019 bu coin için iyi bir yıl olabilir. Al-sat değil de köşeye atılacak bir coin. Muhtemelen bir süre göz önünde olmadan ilerleyecektir.
30 Aralık 2017 - $0.15
Cok iyi acıklamıssınız hocam elınıze saglık. Ilk defa 10 gun once aldım tam son bı %50lık artıs oldu ondan onceydı, fıyatı gayet guzel gıdıyor uzun vadede cok ıyı kazandırabılır bence de. Ellerınde hazırda kullanıcıları var kac bın kullanıcılı emın degılım ama ıyı bır mıktarda vardı sanırım.
Humpert
Member
**

Activity: 238

View Profile
December 30, 2017, 07:56:28 PM

30 Aralık 2017 - $0.15

Bilgilendirme için teşekkürler üstad elimde bir miktar bulunduruyordum az bir karla elimden çıkarma derdindeydim bi süredir stabil olduğu için sayende uzun vadede düşünmeye başladım biraz araştırırsam altından güzel şeyler çıkacakmış meğerse.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
December 30, 2017, 08:39:45 PM

30 Aralık 2017 - $0.15

Açıklama için teşekkürler. Az miktarda ben de almıştım.
oinokhoe
Member
**

Activity: 140

View Profile
December 30, 2017, 08:58:55 PM

Umarım çöp olmaz diyeceğim. Birçok kişi ıco zamanı giriiş yaptı. Yazık olur
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
December 30, 2017, 08:59:15 PM

240 satoshi iken konuyu açıp uyarmıştım, alan arkadaşlar çok iyi kazandılar. Buralarda da duracağını düşünmüyorum. 2000 satları da geçer btc yatay harekette kalırsa.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 31, 2017, 03:02:02 AM

Minecraft çok geniş kitleye sahip . Oyunun manyakları tahmin edemeyeceğiniz kadar çok . Enjin minecraft dısında daha bir cok anlasma yapacaktır . Alır yürür gider kalmaz buralarda .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 31, 2017, 08:20:02 AM

240 satoshi iken konuyu açıp uyarmıştım, alan arkadaşlar çok iyi kazandılar. Buralarda da duracağını düşünmüyorum. 2000 satları da geçer btc yatay harekette kalırsa.
Sen soyledıgınde alamasam da 0.08 dolar cıvarındayken aldım btcnın dusmesıne ragmen dolar bazında bıle x2sı var, btc bazında daha cok kardayım. Uzun vadede cok guzel kazandırabılır, bıkac post yukarda bırı cok guzel acıklamıs enjın oyle ıcı bos bır proge degıl.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
December 31, 2017, 08:21:40 AM

Normalde bu kadar arttıktan sonra bir coini satmayı düşünürdüm ama enjin'e garip bir şekilde fazla güveniyorum.Umarım yanılmam ve fiyatı daha hızlı bir şekilde artmaya devam eder. Smiley
erendmr
Member
**

Activity: 112

View Profile
December 31, 2017, 08:38:03 AM

Proje güzele benziyor.Zaten hirozaki söylüyorsa vardır bir bildiği Grin Grin.Uzun vade için tutulabilir gibi.Twitterda da sürekli denk geliyorum.BTC nin hareketlerine karşıda gayet iyi durdu.BTC stabilleşince güzel bir yükseliş görebiliriz.Beni korkutan tek şey miktarıydı ama artık pek de önemsemiyorum.Umarım yanılmayız.YTD

myortvyje
Member
**

Activity: 224
Merit: 52

View Profile
December 31, 2017, 09:57:19 AM

Bir süredir takip ediyordum bence değerinin üstünde seyrediyor 1500lerden 1600lerden satıp tekrar düştüğünde 900lerden 1000lerden toplayabilirsiniz 10 gündür böyle bir seyir var. YTD!
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: