Bitcoin Forum
May 26, 2024, 03:15:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  
Author Topic: TRON (TRX)  (Read 6641 times)
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
February 18, 2018, 12:34:14 AM

Yukarıda mesajları görünce çok şaşırdım.TRON marketin ilk 10 unda sürekli olacak ve olması gereken gayet başarılı bir proje..Günlük oluşan hacim bile tek başına yeter.Batmış gözüyle bakılıyor neredeyse.. 3 ayda 200 kat artmış bir coin %75 düşmesin mi..Bitcoin batakmıki zirveden %80 düştü.Bu bilgiyle yatırım yapanlar varsa bu piyasadan birşey kazanamazlar.Bu kadar kişi günlük 20.000 btc lik alım satım yapıyor onlar aptal bir forumdaki newbeeler akıllı..

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
February 18, 2018, 02:43:51 AM

tronun şu sıralar düşeceğine dair inancım var, içimden bir his bunu söylüyor bana.
papadoc
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
February 18, 2018, 10:22:20 AM

halen yükselmesini bekliyoruz tronun
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
February 18, 2018, 10:28:12 AM

Bu coini tutan varmı enteresan bir durum hakikaten. Benim çok fazla umudum yok açıkçası. Sıralamaya çok fazla takılmamak lazım.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
February 18, 2018, 10:50:42 AM

coinburn yaklaştıkça yeniden fiyatlanmaya başlar. benim tahminim coinburn den sonraki bir hafta içinde tam fiyatını bulacağı yönünde. ayrıca büyük borsalarda bitrexx e girme olayı var sanırım ama artık bu çok konuşulmuyor. dolayısıyla bir anda gelebilir bu haber de Smiley
Bulletoken
Jr. Member
*

Activity: 64
Merit: 2

Arn..

View Profile
February 18, 2018, 11:53:15 AM

Tronla evlenenler inancını kaybetmemiş ama şoyle birsey var . Kripto para borsasının hacmi parakende alıcılarla 400 mılyar dolar . Amerıkan borsasından aktarılan tokatcıların butcesıde bı o kadar . Şimdi sisteme yıne para sokmaya basladılar 2. Bir tokat operasyonuna hazırlanıyorlar tron cıkmaz arkadaslar cıkmamasının sebebı . Insanşara cok yuksek fiyattan sattılar fiyatı 10 da 1 e dustu 30 sentten 10 sente . Burda sunu gormenız lasım tron sahıplerının yuzde 70 i elindekini satmıcak . Zarar ederek trondan cıkmamak ıcın . Eee bu adamlar gelıp tron satın alamadıkları zaman tronun buyuk bı meblagsını alamadıklari için bı oncekı seferdeki gibi pump yapamazlar . Pump olabılmesi icin bi coinde pumpcıların o coinin yuzde 50 sinden fazlasını elınde bulundurmalari lasim ki yuksek fiyattan satmaya başlayıp kuru cıkarsınlar . Hazırana kadar bir çılgın artış daha gelecek ama tercıhınız . Saglam pump yememeıs ucurumlaro gormemıs koınler olsun . Fazla reklamı donmeywn ama nıtelıkli coinlere para aktarın en yuksek artıs onlardan gelecek . Yatırırm tavsıyesıdır ...

AERON...
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
February 18, 2018, 01:15:54 PM

şimdi ben de konuyu görünce bakım binance hesabımda bende de var. belki gelecekte değerlenirse 50-100 dolar bir şey olur diye ellemedim. hatta üzerine almayı bile düşündüğümü söyleyebilirim.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
February 18, 2018, 01:22:38 PM

Ben uzun vadede çok değerleneceğini düşünüyorum, yavaş yavaş balinalar onlar bunlar çekiliyorlar ve gerçek değerlerini ileride görücez, balinaların top gibi oynadığı bir proje oldu bisüre, artık daha düzgün gidecektir diye düşünüyorum.

Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
February 18, 2018, 01:33:47 PM

abi tron bu kadar güvenilir bi liman mı bayağı kişi çok olumlu şeyler yazmış. Türkiye'de de birçok kişi Tron hakkında güzel şeyler yazmış,çizmiş. Alalım o zaman ufak miktarda bizde sepetimize atalım. Çoğu insanın aksine ben token yada coin sayısı düşük olan projelerin daha çok çıkabildiğini düşündüğüm için bu tarz coinlerden yada tokenlerden uzak durdum ama ufaktan adım atma zamanı gelmiş olabilir
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
February 18, 2018, 03:38:16 PM

Coin yakma muhabbeti ve justin'in asılsız alibaba hikayesiyle pumplanıp yukarlardan epey bir çoğunluğu maliyetlendirdiler.Ancak kötü proje değil tabiki.Bir süre bıktıma harekatı yapılacak kanımca.Şu an tepeden yüzde 80 aşağıda fiyat Teknik olarak daha 450 altına düşmesi imkansız gibi birşey.Ben 465 lerden 6 aylık bir dönm için aldım biraz.En kötü 2x yapmasını bekliyorum bakalım hayırlısı.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 18, 2018, 03:45:12 PM

Teknik olarak düşmesi imkansız derken ben anlamadım hangi teknik.Trx 2-3 ay önce 15-20 satoshiden buralara çıktı.Bu coinin buralara düşmemesi için bir neden yok.Ayı piyasasına girdiğimizde çoğu coin geldiği yere dönecektir.BTC yükselir dolar bazında değerlenebilir orası ayrı ama satoshi olarak eski dip seviyelerine yaklaşacaktır bu tür shit coinler.DGB 3500'den 100 satoshiye düştü.Trx niye düşmesin.DGB üstelik madenciliği topluluğu olan iyi bir coin.Fiyat olarak x10-x20 yapmış coinlerdne her zaman uzak durmanız gerekir.Tepeden alıp zarar ettiğinde ha çıkacak ha çıktı derken coin iyice gömülür yok olma noktasına gelir.Bunlar yeni yatırımcı için önemli.Sağdan soldan kulaktan dolma laflarla yatırım yapılmaz.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
February 18, 2018, 04:08:36 PM

Teknik olarak düşmesi imkansız derken ben anlamadım hangi teknik.Trx 2-3 ay önce 15-20 satoshiden buralara çıktı.Bu coinin buralara düşmemesi için bir neden yok.Ayı piyasasına girdiğimizde çoğu coin geldiği yere dönecektir.BTC yükselir dolar bazında değerlenebilir orası ayrı ama satoshi olarak eski dip seviyelerine yaklaşacaktır bu tür shit coinler.DGB 3500'den 100 satoshiye düştü.Trx niye düşmesin.DGB üstelik madenciliği topluluğu olan iyi bir coin.Fiyat olarak x10-x20 yapmış coinlerdne her zaman uzak durmanız gerekir.Tepeden alıp zarar ettiğinde ha çıkacak ha çıktı derken coin iyice gömülür yok olma noktasına gelir.Bunlar yeni yatırımcı için önemli.Sağdan soldan kulaktan dolma laflarla yatırım yapılmaz.

Kripto para uzayında hiç bir şey imkansız değil. Teknik analiz kesinlikle hiç bir işe yaramıyor. DGB nin 3000 den 88 satoshi ye düşmesinin bir kaç sebebi var.
Hiç gereği yokken bir banka nın teknoloji yarışmasına katıldılar. yetmedi aynı anda bir kaç oyun network'ü ile ilgili olarak dgb kullanabilirim belki haberi çıktı. millet çıldırdı.
eder 600 satoshi civarında olması gereken dgb yi 2400 satoshi ye kadar pumpladılar ve milletin kucağına 1 dolar beklentileri ile bıraktılar.

kripto para uzayında sosyal medya ne kadar etkili sorusunu cevaplamak için yaratılmış bir coin TRX, ve netekim  2, 3 fenomenin tiviti ile uçtu gitti.
Demek ki sadece Türkçe forumda değil global forumda da çok ciddi miktarda sazan var. Çevremdeki hemen herkes bu pislikten bir tutam aldı koydu kenara. (Ben dahil.)
488 satoshi maliyet ile 20k trx i aldım da ne oldu. öyle bekliyoruz. Demek ki dolmuşa binmemek lazım.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
February 18, 2018, 04:10:46 PM

bu kadar tahmin edilen bir soruya her cevaba yok öyle olmamıştır diyorsan herhalde aradan sanada hediye etmiş olabilir değersiz zaten

freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
February 18, 2018, 05:20:36 PM

Elinde TRX bulunanlara sabır diliyorum. Her ne kadar son 1 hafta biraz kipirdama yapmissa bile evlat olsa sevilmeyecek cinsten bir coin.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 18, 2018, 05:40:23 PM

Kripto para uzayında hiç bir şey imkansız değil. Teknik analiz kesinlikle hiç bir işe yaramıyor. DGB nin 3000 den 88 satoshi ye düşmesinin bir kaç sebebi var.
Hiç gereği yokken bir banka nın teknoloji yarışmasına katıldılar. yetmedi aynı anda bir kaç oyun network'ü ile ilgili olarak dgb kullanabilirim belki haberi çıktı. millet çıldırdı.
eder 600 satoshi civarında olması gereken dgb yi 2400 satoshi ye kadar pumpladılar ve milletin kucağına 1 dolar beklentileri ile bıraktılar.

kripto para uzayında sosyal medya ne kadar etkili sorusunu cevaplamak için yaratılmış bir coin TRX, ve netekim  2, 3 fenomenin tiviti ile uçtu gitti.
Demek ki sadece Türkçe forumda değil global forumda da çok ciddi miktarda sazan var. Çevremdeki hemen herkes bu pislikten bir tutam aldı koydu kenara. (Ben dahil.)
488 satoshi maliyet ile 20k trx i aldım da ne oldu. öyle bekliyoruz. Demek ki dolmuşa binmemek lazım.

TRX çıkmayacak demiyorum.Pump gelebilir ama uzun vadede kazandıracağını pek düşünmüyorum.Pump geldiğinde x2-x3 bence kar ile birlikte el sallamak en güzeli.Coin adeti fazla.Binance de güzel pumplayıp iyi reklamını yaptılar.Umarım yatırım yapan arkadaşlar kazanır.
helevela
Member
**

Activity: 224
Merit: 11

View Profile
February 18, 2018, 05:56:18 PM

böyle potansyelli coinlerin gelmesi güzel oluyor gerçekten bana da doge coin gold diye bir şey göndermişler fakat şu an için bir değeri falan yok umarım ilerde sevindirr
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
February 18, 2018, 07:05:09 PM

Teknik olarak daha fazla düşmemesi gerekir derken bir değer de yükseliş hızlı ve %100 olmuş ise,tepeden düşüş parabolic curve step like formasyonuna göre %80 kadar düşmelidir.Mesela en son btc nin 20 k dan 6k ya düşmesi gibi.Tronda ise aynı kural çalışıyor şu an fiyat 2k sat lardan 380 satlara düşmüş.düşüş %80 olmuş.TA ya göre daha fazla düşmemesi gerekiyor.Ancak sizde bilirsiniz ki TA ancak yüzde 50 etkendir.
Eğer sizin düşündüğünüz gibi düşüş burdan olmaya dvm eder ise başka daha büyük sorun var demektir.Böyle birşey zaten tekniğin dışındadır.

Bahsettiğim formasyon şudur..

The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
February 18, 2018, 07:47:01 PM

Binance'Ye zamanında airdroptan 500 tane gelmişti 3$ ediyor bu ne falan diye düşünüyordum. Sonra bir anda pump yedi bir baktım elimdekiler 100 dolar mı 150 dolar mı ne ediyor. Dedim herhalde geleceği var tutayım. Sonra 30-40 dolarlara düştü. Hala o civarlarda seyrediyor  Grin açıkcası pek bir hedefim yok ama tutuyorum havadan geldiği için. Ha ilerde 300-500 dolar ettiğini görürsem acımam satarım. Fakat bu arz miktarıyla zor gözüküyor Smiley
coingainer01
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
February 18, 2018, 09:03:12 PM

Tronu uzun vadeli tutun arkadaşlar pişman olmucaksınız inanın, boş proje olsaydı şimdiye kadar kaçar göçerlerdi, eninde sonunda yukarılara atıcak kendini tekrar.

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
February 18, 2018, 09:06:19 PM

Tron'dan benimde ümidim yok ama pump gelebilir.Şu an fiyat olarak buralarda destek gördü.Daha aşağı düşebilir mi düşmez mi risk belli olmaz.Umarım güzel bir çıkış yapar da kazanır elinde tutan arkadaşlar.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  

Jump to: