Bitcoin Forum
June 17, 2024, 05:02:19 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  
Author Topic: TRON (TRX)  (Read 6642 times)
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
February 27, 2018, 02:44:02 PM

Ah tron vah tron.20 milyar dolar capten 2 milyar dolara.Btc harektlensin dahada aşağı düşebilir.150 satta iyi bir destek var oralara gelir mi bilmem.Shitcoin olduğunu bencede kanıtladı.Kumarda bile bu kadar kaybedilmez.Bu kadar hacimli bir coin nasıl oluyorda kaç aydır bu kadar düşebiliyor.Bundan sonra 10x yapacağına emin olsan nasıl gireceksin.Bu kadar milleti ürküttüler.Yukarıdan alanlar battı resmen.

aynen öyle yazdıklarınıza sonuna kadar katılıyorum hocam tron belası diye boşuna demiyorlar  Grin dahada düşerse all in giren varsa kafasına sıkmasa iyidir  Grin tron bu başa bela belli olmaz kazandırır da kaybettirir de ama inşallah biz ve siz kazananlar olurz bakalım neler olacak gelecekte
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
February 27, 2018, 06:24:21 PM

Tron da hiç kıpırtı yok ya son zamanlarda. Ölü gibi duruyor yaşıyor mu yaşamıyor mu belli değil. Yani ben pek kazandıracagini sanmıyorum.

HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
February 27, 2018, 06:37:23 PM

Tron cidden ne hallere geldi yav aldık 1500 lerden şimdi saplanıp kaldık diplerde ne yapacağız bilmiyorum bu çok kötü oldu biz uçmasını beklerken dip yaptı arkadaş ya

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
February 27, 2018, 07:00:48 PM

Tribün fiyat nerelere geldi artık elemanın attığı tweet'ler de işe yaramıyor.Çok kişiye zarar ettirdi tron.Bakalim toparlayabilecek mi.

Atademir
Jr. Member
*

Activity: 87
Merit: 1

View Profile
February 27, 2018, 07:06:15 PM

Zamanında burda insanları Tron şöyle uçacak böyle uçacak diye pompaladılar şimdi alan arkadaşlara allah sabır versin valla.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
February 27, 2018, 07:08:22 PM

Çok fazla sükse yapan coinler arasına girdi Rıpple gibi uçacak dendi ama daha bir şeyini görmedik ama bir gün bende yükseleceğini düşünüyorum.
soilwork79
Full Member

Activity: 252

View Profile
February 27, 2018, 07:25:12 PM

Martta coin burn var o süreye kadar baya bir artar gibi düşünüyorum. O arada ne yapsa kardır sonra tekrar düşüş gelecektir. Çıkışı çok hızlı oldu inişi de aynı şekilde oldu.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
February 27, 2018, 08:03:31 PM

Kendisi en sevmedigim koinler arasında bi kere bulaştım bir daha asla bulaşmam. Feena zarar ettirdi bana bek birşey beklememek lazım trondan.  Bi Tweetle önceden hemen yükselişe geçiyordu son zamanlarda tık yok.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
February 27, 2018, 08:35:01 PM

Hala düşük seviyelerde ama ben bir gün çıkacağını düşünüyorum, yatırımım yok insanları uyarmaya çalıştık çok uçtu almayın diye ama pek dinlenmedik, umarım zararsız kurtulur herkes şu trondan.
kirkcoin
Full Member

Activity: 336

View Profile
February 28, 2018, 05:51:48 AM

Tron çöpün çöpü oldu. Kimse yüzüne bakmaz. Bu saatten sonra 1 cent olsa gene alınmaz.. Ortada proje ekip gelecek yok spekülasyon sayesinde 20 milyar dolar market değerine ulaşınca kripto para borsasına dair fikirlerim değişmişti. Sağlam coin yatırımı hakeder, diğerleri çöp kalır.

Lafla peynir gemisi yürümezin en güzel göstergesi Tron. Bana göre doge den bile pek bi farkı yok. Şişirildi, sahiplerini ve early investorları zengin etti ve gitti bu kadar Cheesy

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
dhmi
Member
**

Activity: 191

View Profile
February 28, 2018, 07:32:08 AM

O değilde 1200 satlardan alanlar var mı benim gibi ben hala hodl yapıyorum. Elimize verdiler sanki? Hiç umut yok gibi baksanıza...
rbauer85
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

CAT.EX Exchange

View Profile
February 28, 2018, 02:12:24 PM

Tron elinizde kötü patlamış, geçmiş olsun. Piyasa genel artış trendine gelsin Tron gene yapacağını yapar. Elde tutun satmayın, bir ara 0.25 dolara kadar çıktı. Pump grupları Tron'u kullanmayı sever.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
February 28, 2018, 02:16:15 PM

Adamlar inatla coin yakmıyolar arkadaş. Bence coin yakımı olmadan fiyaın bir yerlere gelmesi ancak çok çok büyük bir haberle/anlaşmayla falan olur. O da çok zor görünüyor. Yani ne yapıp edip en azından göstermelik de olsa bir miktar coin yakmaları gerek. Bir çok kişi de beklenti bu yönde yoksa iyi bir hareketlilik bu şekilde zor görünüyor.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
February 28, 2018, 02:21:55 PM

Tron patladı bir ico daha millete geçirdi umarım zamanında satmıssınızdır bu kadar supply olan coinleri almayın diye millet yırtınıyor halen daha almıssanız kazıklanmayı haketmişsiniz demektir.
criptolover12
Member
**

Activity: 238

View Profile
February 28, 2018, 02:22:30 PM

bu tron dan bir yol olmayacak sanirim. guzel verdiler cidden elimize. neyse ki ufak bir yatirim yapmistim.

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
February 28, 2018, 03:14:22 PM

bazen yanlışlıklarolabiliyor cüzdan rakamlarında yada uzun zaman önce katıldığın bir bountyden gelmiş olabilir

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
Mavis
Full Member

Activity: 297
Merit: 101

View Profile
February 28, 2018, 10:41:58 PM

zamanında satıp kurtulduğum için seviniyorum. Aralık sonunda satın aldım x2 yapınca sattım. Pump yapılarak borsaların gündemine oturmuştu. Binance borsasında hacim olarak en büyük altcoin olmuştu.
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
February 28, 2018, 11:00:18 PM

zamanında satıp kurtulduğum için seviniyorum. Aralık sonunda satın aldım x2 yapınca sattım. Pump yapılarak borsaların gündemine oturmuştu. Binance borsasında hacim olarak en büyük altcoin olmuştu.

iyi yapmışsın bir ara fiyatı 4k ile 5k arasında oynayıp duruyordu.. o ara iyi trade fırsatı verdi, millet aldıkça daha da düştü ama coin burn bekliyorum ben elimde +170k civarında var bence fena değil.. dipten aldığım için iyi katlıycak.
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
February 28, 2018, 11:17:27 PM

tron hakkında cok şey yazıldı çizildi newbie ler herolara artistik yaptı ama ne oldu??? o dik çizgiden alanlara bi anket yapsak hepsi bu konu altında çıkar Cheesy sizin iyiliğinizi isteyenlere saldırmayın lütfen.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
February 28, 2018, 11:20:26 PM

Ripple ve tron konusunda arkadaşları çok uyardık.20 satoshiden buralara çıkmış bir coini balinalar stoklamıştır.İstedikleri fiyata çıkarıp dumpluyorlar.Elinde olan arkadaşlar varsa bir pump geldiğinde çıkarlarsa ancak öyle kurtulabilirler.Bunlar pump dump coini.Uzun vadede bir şey yapacaklarını sanmıyorum.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  

Jump to: