Bitcoin Forum
May 04, 2024, 04:32:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: GÜNCELLENDİ!!!! Bitcoin White airdrop bedava 300 btw !!!  (Read 8548 times)
okan
Full Member

Activity: 644
Merit: 100

View Profile
December 20, 2017, 05:58:35 PM

Bu Btw yi kendi cüzdanından /pay ile sorgulayınca 1Btw=0.20 dolar gözüküyor bu değer doğru mu acaba?

İco Fiyatları 1 BTW = 0.27 dolar ve %5 bonus
12 Aralıktan sonra ise 1 BTW = 0.40 Dolar ve bonus yok.

7 Ocak da piyasaya çıkacak. ilk çıktığında bir Dump olabilir. Ama sabır edip beklersek, yaz'a doğru belki 1 dolarları görürüz. Yada tamamen çöp olur. Ama şahsi tahminim yükselir.

çöp olur düşünesindeyim.

airdroptan çok fazla dağıttı. artı bounty kampanyalarından bol keeden herkese bol bol dağıtıyorlar.

bu fiyatlardan bounty e girmeyin. bir daha 27 cent i görmesi hayal olur.
1714840349
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714840349
Reply with quote  #2

1714840349
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714840349
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714840349
Reply with quote  #2

1714840349
Report to moderator
ebags
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
December 21, 2017, 01:36:25 PM

Selamlar,

Ben wallet da second password tanımladım ve malesef hatırlamıyorum Sad bu password resetleme yada recovery edilebilir mi?
clt
Jr. Member
*

Activity: 135
Merit: 7

View Profile
December 21, 2017, 04:26:00 PM

Facebook ve twitter'dan beğenmem şart mı? Zira şu an bütün işlemleri tamamladım airdrop yazdım fakat herhangi birşey gelmedi.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
December 21, 2017, 04:37:08 PM

Facebook ve twitter'dan beğenmem şart mı? Zira şu an bütün işlemleri tamamladım airdrop yazdım fakat herhangi birşey gelmedi.

Bitcoin White'ın airdrop'u bitti geç kaldın artık bişey yapmana gerek yok.
Kuzan
Member
**

Activity: 266
Merit: 12

View Profile
December 21, 2017, 04:38:00 PM

Airdrop bitti farklı şekillerde dağıtıyorlar artık ama Airdrop da o kadar havadan dağıtıldıktan sonra uğraşmaya değer mi bilemedim Cheesy
geforce94
Member
**

Activity: 111
Merit: 10

View Profile
December 22, 2017, 12:30:44 AM

Baya dump yer bu piyasaya çıkabilirse.
zody
Member
**

Activity: 81

View Profile
December 22, 2017, 12:31:42 AM

Birde imza kampanyası başlamış...

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
THE FABRIC TOKEN ECOSYSTEM   ▲   WHITE PAPER  •  ANN THREAD  •  SLACK   ▲   DRAG-AND-DROP SMART CONTRACTS
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
cnkt
Sr. Member

Activity: 267
Merit: 252

View Profile
December 22, 2017, 12:32:39 AM

BitcoinWhite airdrop katılmıştım şimdi gördüm ki imza kampanyası da var.  Katıldım umarım başarılı olur...
ceyceyki
Member
**

Activity: 126

Renewable Energy Cryptocurrency

View Profile
December 22, 2017, 02:10:48 AM

Çoğu kişi burada bu coinin çöp olacağını yazmış. Hak vermiyor değilim ama airdroptan dağıtılan o kadar coinin sahiplerinin çoğu kripto para piyasasından bi haber olan insanlar. Ayrıca çoğu kişi de private key'ini kaydetmediğini ve cüzdanlarına giremediklerini yazıyorlar. Coin borsaya girdiğinde illa ki dump yiyecektir fakat ben uzun zamanda artacağını düşünüyorum. Proje sahipleri gerçekten çok iyi çalışıyorlar. Ekip çok güzel yürütüyor işi. En merak ettiğim proje diyebilirim bakalım neler olacak.

ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
December 22, 2017, 03:31:03 AM

Bu kadar uğraşmaya umarım iyi bir ürün elde ederler.Ben böyle coinleri pek satma taraftarı değilim ama para ederken satmadığım her projede devler ponzi çıktı.Bunlar çıkmaz sanırım
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
December 22, 2017, 04:25:27 AM

buna çok sağlam multilerler girdi insanlar Smiley ama dağıttıkça dağıtmaya da devam ediyorlar.
bence piyasaya çıktıktan sonra iyi bir pump yer fakat acele etmeyip biraz beklenirse ilerleyen zamanda daha da değerlenir gibi.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 22, 2017, 08:52:26 AM

Telegram grubuna girince bitcoin white a gerçekten piyasa ile ilgisi olmayanların yada yeni tanışanların girdiğini görüyorum. Yada eskiler birşey yazmıyor. Grupta beklenti yüksek ama büyük kısmı airdrop ile dağıtılan bir coin hangi yüksek rakamları görür mü sanmıyorum.

desperado596
Member
**

Activity: 95

View Profile
December 22, 2017, 12:06:21 PM

bana gelmedi cüzdana coinler ?  talimatlara da harfiyen uydum adresi filan kontrol ettim. /airdrop ta yazdım bota gelmedi halen sebebi ne olabilir
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
December 22, 2017, 02:33:53 PM

telegramdan bnde katıldım airdroba 5 hafta süresince katılabildim ama 7 hafta değil ve airdrobun sonuna geldik artık BTW yükselmesini coinleri almayı beklicez.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Undermood
Legendary
*

Activity: 950
Merit: 1000

View Profile
December 22, 2017, 03:28:56 PM

cüzdanım çöp coin doldu taştı hangisi nerde takip bile edemez oldum.
bitcoin white ın da geleceğinin olmayacağını bildiğim halde yine de girdim teşekkürler.

╓▄▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄╖,
         ,▄██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▄,
        ▄████▀▀░░        ░╙▀▓███▓,
      ,███╣▒▒▒░░╓╖╖╖╖╖╖,░░░▒▒╢▓▓▓[
     ╓▓██▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██▓╢▓▓▓▓
    ╖▒▓▓▓▓▓██████▀▀▀▀▀▀▀██████▓▓▓▓▒░,
   ╫▒▒▓▓▓▓▓▓▒               "▓▓▓▓▓▓  ╟
  ▐▓░░░▓▓▓▓▓▓╖              ▓▓▓▓▓▓░  ]
 ,▓▓░░░░╙▓▓▓▓▓▄           ╓▓▓▓▓▓▓`░░ ▐▓▌
 ╟▓▓▌░░░ ╙▓▓▓▓▓▓         ╓▓▓▓▓▓▓░░░░╓▓▓▓
 ╟▓▓▓▓   ░`▓▓▓▓▓▓,      ╟▓▓▓▓▓╜░░░░╓▓▓▓▓
 ╙▓▓▓▓▓,░ ░ ▓▓▓▓▓▓╖   ,▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒░╟▓▓▓▓▌
  ▓▓▓▓▓▓╖░   ╙▓▓▓▓▓▌ ╓██████▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓`
   ╙▓▓▓▓▓▌  ░░╙▓▓▓▓▓▓█████▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓
    ╙▓▓▓▓▓▓  ░░░▓▓▓▓▓▓███▓╢╣╢╢▓███▓█▀
      ▓▓▓▓▓▓@░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▀
        ▀▓▓▓▓▓▄░▒▒░▓▓▓▓▓▓██████▀▀
            ╙▀▀▀██████████▀▀▀`
InfinitusToken.io
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███

███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
   ███
⚑⚑ Read our Whitepaper
⚑⚑ Medium ⚑⚑ Telegram
[/ta
isoguv
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
December 27, 2017, 04:15:25 PM

Çok alakasız insan var haklısınız ilk etapta güzel bir dump yer, fakat 6 ay içerisinde güzel bir yere yerleşir. Ekipte geliştirmeye devam ederse önü açık bir proje.
dhmi
Member
**

Activity: 191

View Profile
December 27, 2017, 04:29:23 PM

bu coin piyasa sürülse dahi bir şey edeceğini hiç sanmıyorum. yüzbincelerce coin dağıttılar airdrop diye birde satışa koymuşlar 0,40 usd'den. nasıl oluyor insanın aklı almıyor. Kaldı ki bounty konusu açılmış baya da dağıtıyorlar
heygidikaradeniz
Jr. Member
*

Activity: 135
Merit: 2

View Profile WWW
December 27, 2017, 10:08:22 PM

pek bir şey çıkacağınız sanmıyorum ama yine de denenebilir.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
December 27, 2017, 10:50:31 PM

ben hala çöp olacağını düşünüyorum ama şimdi şöyle bir durum var bunların telegram üyeleri 30k yı geçik....borsaya çıktıktan sonra tavuk döner+ayran parasına satacaklar ellerinden çıkardıktan birkaç ay sonra üstüne de binance gibi bir borsaya girerse ciddi ivme yakalar gibime geliyor...

yani telegram üyelerini binance ın dikkatini çekmek için kullanabilirlerse ....ya da diğer arkadaşların dediği gibi sistemlerini geliştirmeye devam ederlerse ekip projeyi boşlamazsa ummadığın taş baş yarar....blue btcred ve eltcoinden sonra bi ağlama başlığı da btw için açılabilir  Grin

ne demiş atalar zaman kriptonun ilacı  Grin
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
December 27, 2017, 11:18:23 PM

ben hala çöp olacağını düşünüyorum ama şimdi şöyle bir durum var bunların telegram üyeleri 30k yı geçik....borsaya çıktıktan sonra tavuk döner+ayran parasına satacaklar ellerinden çıkardıktan birkaç ay sonra üstüne de binance gibi bir borsaya girerse ciddi ivme yakalar gibime geliyor...

yani telegram üyelerini binance ın dikkatini çekmek için kullanabilirlerse ....ya da diğer arkadaşların dediği gibi sistemlerini geliştirmeye devam ederlerse ekip projeyi boşlamazsa ummadığın taş baş yarar....blue btcred ve eltcoinden sonra bi ağlama başlığı da btw için açılabilir  Grin

ne demiş atalar zaman kriptonun ilacı  Grin

Banada öyle geliyor ilk direk elinde airdropları çıkarıcaklar yarım ekmek döner parasına sonradan uzun dönemde tabi devler işi bırakmazsa para kaldırıcaz money talk abey.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: