Bitcoin Forum
May 09, 2024, 02:57:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 »  All
  Print  
Author Topic: GÜNCELLENDİ!!!! Bitcoin White airdrop bedava 300 btw !!!  (Read 8548 times)
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
February 01, 2018, 02:37:33 PM

0.3 değerlerinden 0.8 değerlerine kadar çıktı ama deposit sorunu yaşanıyor aktarılıp satılamıyor o yüzden çok bir anlamı yok şuan için 1 2 güne düzelir fiyatı düşmesse iyidir.

hocam bende sizin dediğinizi diyecektim güzel takip etmişsiniz. şuan deposit sorunu var arkadaşlar e satan az olursa istediği fiyatı yazar ve fiyat coinmarketcap te  o şekilde şekillenir. ha ben btw yi kaçırdığım için üzülüyorum takip ediyorum şuan herhangi bir firsatta atlıcam üstüne Cheesy airdrop furyası olduğunda arkadaşlardan bazıları hatırlıcaklar edoge vardı millete 5 10 milyon dağıttılar ama etherdeltada deposit sorunu vardı hatta çoğu arkadaş birsürü gas ücreti harcadı adamlar istediği fiyattan göstertti coinmarketcapte. yani deposit sorununun düzelmesini beklicez. asıl satış fiyatları o aralıklar olacaktır.
1715223453
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715223453
Reply with quote  #2

1715223453
Report to moderator
1715223453
Hero Member
*

Ignore
1715223453
Reply with quote  #2

1715223453
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715223453
Hero Member
*

Ignore
1715223453
Reply with quote  #2

1715223453
Report to moderator
1715223453
Hero Member
*

Ignore
1715223453
Reply with quote  #2

1715223453
Report to moderator
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
February 01, 2018, 02:38:28 PM

Evet orda bir değer var ama 2 gündür bitflip e btw gönderilmiyor. Bi gönderilse dumplanıcak belki beklemedeyiz bakalım ne olacak.Bir sürü süper proje varken bunun projesi ne ki böyle bir den uçuşa geçti acaba adında bitcoin yazdığından mı ?
by.microp1
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
February 01, 2018, 03:55:14 PM

ben ilk girişteki şifreyi unuttum wallat a giremiyorum bunun bir çözümü var mı yoksa gittimi ? tüm para

▬▬▬▬▬▬   THRIVE   ▬▬▬▬▬▬
THE PREMIUM DECENTRALIZED AD MARKETPLACE
[  Private Round | Jan 15th, 2018  ][/center (http://ico.thrivelabs.io)
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
February 01, 2018, 03:57:07 PM

Katılmadım bir halta yaramaz bu kadar fazla kişinin girdiği şey çöp olur diye düşünüyordum ama öyle olmadı.

okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
February 01, 2018, 04:11:46 PM

Iquant borsasınada girmişler ama aktif değiller şuan için borsayada borsa demek için bin şahit ister gerçi hacim desen yok tırt bi borsa daha adam gibi bi borsa lazım bize.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
February 01, 2018, 04:27:37 PM

btw borsada işlemlere başlamadan işe yaramaz gözüyle bakılıyordu. aslına bakarsanız ben en ufak bir heyecan içerisinde değilim. eğer ki btw fiyatları uçmaya başladığında heyecan sizi basıyorsa hata yapmaya yakınsınız demektir. ne 1 dolar olunca ne de 1 dolardan 0.50'lere gelince sattım. tutuyorum. 0.10'a bile gelse yine yapacağım satmamaktır. 2'ye doğru atak yapınca ufak ufak gönderebilirim. gerçi şu anda btw cüzdanı bakımda istesemde satamam.

ikinci ve diğer borsalar işlemler kısa sürede başlayacak. o borsalardaki işlem hacmi ile ben daha fazla değerleneceğini ve orta ölçekteki borsalara da adım atacağımızı düşünüyorum.

altcoinci
Full Member

Activity: 333
Merit: 103

View Profile
February 01, 2018, 05:06:08 PM

Hala dolaşımdaki supply gelmedi. O düşük gelirse $2-3 arasına pumplayabilirler.
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
February 01, 2018, 06:36:59 PM

arkadaslar bitflip sağlammı peki oradan satınca parasını çekebilen oldumu yada çekerken sorun yasayan
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
February 01, 2018, 07:06:38 PM

arkadaslar bitflip sağlammı peki oradan satınca parasını çekebilen oldumu yada çekerken sorun yasayan

sıkıntı yok kardeşim bitflip iyidir. bugune kadar bir problem yaşamadim zaten toplamda bikaç kez kullanmiştim fakat herhangi bir sorunla karşilaşmadim sen yine de kendin de bi bakin ufak miktarlarda cekim yapmayi dene yada ilk depositini minimum miktardan yap ve bekle nasil davraniyorlar ona göre sende karar verirsin. ama benim sana önerim eğer ihtiyacın yoksa elindeki tokenlerin parasina biraz bekle derim piyasanın durumu ortada bitcoin düşüşünden kaynakli tüm altcoinlerinde haliyle değeri cakiliyor yarın öbür gün toparlanma esnasinda bu tarz coinler de illa ki toparlanacaktir fakat yine de sen bilirsin.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
February 01, 2018, 08:10:19 PM

bu koin gerçekten güzel arttı fiyat olarak, bence satmak yerine uzun vade tutulmalı şöyle bir 6 ay 1 sene, bakarsınız çok farklı yerlere gelebilir fena mı olur

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
February 05, 2018, 03:18:48 PM

fiyat olarak hala fena düzeyde değil bence.marketin durumu ortadayken yine de iyi çıkış yaptı.ilerleyen zamanlarda farklı borsalara girince,piyasanın da biraz düzelmesiyle daha yüksek fiyatlara çıkması sürpriz olmayacaktır.

,........
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
February 08, 2018, 08:30:40 PM

Cuzdandaki kayit kismi ne ise yariyor acaba.  Kaydoldum 100 btw aldilar Sad delege listesine kayit oldum ama ne ise yaradigini anlamadim. Bilen arkadaslar illaki vardir,  bu aciklayabilir mi

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
February 08, 2018, 08:32:30 PM

airdroplar arasında en fazla kazandıranlar arasında yer alıyor kimse bu kadar değerlenneceğini beklemiyordu. keşke katılabilseydik ancak geç gördüm

cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
February 08, 2018, 08:32:38 PM

Cuzdandaki kayit kismi ne ise yariyor acaba.  Kaydoldum 100 btw aldilar Sad delege listesine kayit oldum ama ne ise yaradigini anlamadim. Bilen arkadaslar illaki vardir,  bu aciklayabilir mi

Delege Bitcoin White ta yapılması veya yapılacak olayları oylama sistemi diye biliyorum söz hakkın oluyor delege olursan başka bi anlamdaysa benide bilgilendirin
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
February 08, 2018, 08:44:30 PM

Delege Bitcoin White ta yapılması veya yapılacak olayları oylama sistemi diye biliyorum söz hakkın oluyor delege olursan başka bi anlamdaysa benide bilgilendirin

sozhakki gibi dusunmeyin delege turkcedeki gibi secilmis kisi Smiley
oy oraninda ilk 101 delege seciliyor, sonrasinda periyodik olarak 101 sayisi delegelerden rastgele seciliyor. (aldigi oy sayisi ne derece etkili bilemiyorum) secilen 101 delege block uretme surecinde gorev aliyor. buldugu blocklardaki fee leri topluyor. block odulu 3 btw olarak baslayip belirli block sayisi asildiginda kademeli olarak azaliyor.
gecenlerde telegramda millet oy toplamak icin cesitli vaadlerde bulunuyordu. biri cikmis bana oy verenlere toplanan odullerin %10 unu dagitacagim gibisinden vaadlerde bulunuyordu. 465k block tan sonra delegated pos sistemi aktif edilecek diye biliyorum. ort. 1 hafta 10 gun sonra falan sanirim. zamani hesaplamadim her block 20sn de bir uretiliyor. buna gore hesaplayin iste Smiley
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
February 08, 2018, 10:06:44 PM

Her para eden airdropa geç kalmışız ya 1bin dolar bile yapsa çok iyi para valla kimse kimseye vermez o parayı erken tanışmalıydım buralarla

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
The Management
Full Member

Activity: 630

View Profile
February 09, 2018, 09:49:02 AM

Şimdi mantıken düşünmek gerekirse kıçıkırık bir borsa da bile 0.90 centleri gördü bu coin. Yakında yeni borsalara girecek , hele binance gibi bir borsaya girerse o hacimle 0.90'ı çok rahat geçer hatta 2dolar civarlarına sabitlenir gibi geliyor. Sonrasında ilerleyen aylarda projenin roadmap'i uygulamasına göre 3-5dolarları görürüz.

Ben 1 sene hodl tutacağım küçük bir hesaplamayla btw 5dolar olsa ve btc 5katına çıksa btw den kazancım birim başına 25dolar olacak. Bir öğrenci için güzel miktar.
gry
Member
**

Activity: 98

View Profile
February 09, 2018, 11:46:43 AM

Şimdi mantıken düşünmek gerekirse kıçıkırık bir borsa da bile 0.90 centleri gördü bu coin. Yakında yeni borsalara girecek , hele binance gibi bir borsaya girerse o hacimle 0.90'ı çok rahat geçer hatta 2dolar civarlarına sabitlenir gibi geliyor. Sonrasında ilerleyen aylarda projenin roadmap'i uygulamasına göre 3-5dolarları görürüz.

Ben 1 sene hodl tutacağım küçük bir hesaplamayla btw 5dolar olsa ve btc 5katına çıksa btw den kazancım birim başına 25dolar olacak. Bir öğrenci için güzel miktar.

btw 5 dolar oldugunda, btc 50x te yapsa elinde yine 5 doların olur. dolar fiyatı vermissin zaten. Smiley
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
February 09, 2018, 11:49:42 AM

Uplamayın abi malak gibi 3 hafta katıldım sonra iplemedim Smiley gitti güzelim airdrobun yarısı. Şaka bir yana getbtc muhabbeti vardı hala gerçekleşmedi. Bugün oylamasıda açılacaktı binance'ta . Kafadan 3 ay tutsak hoş şeyler olacak gibi.

The Management
Full Member

Activity: 630

View Profile
February 09, 2018, 12:53:16 PM

btw 5 dolar oldugunda, btc 50x te yapsa elinde yine 5 doların olur. dolar fiyatı vermissin zaten. Smiley

Doğru diyorsunuz yanlış izah etmişim kendimi Smiley stats miktarı şuan aklımda değil ama şimdiki güncel fiyattan 5dolar seviyesine çıkma katıyla btc'nin katlanma miktarını ele alırsak diye hesapladım. Yani stats miktarına göre hesapladım.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 »  All
  Print  

Jump to: